Fortnite Golf Tee na zelená místa – kde zasáhnout golfový míček z odpaliště po zelenou na různých dírách |, jak dokončit hit golfový míček z odpaliště na zelenou na 5 různých otvorech – sezóna 5. týdne 5. týdne – Fortnite Intel – Fortnite Intel

Jak dokončit výzvu „Hit a golfový míček z odpaliště na zelenou na 5 různých dírách“ – sezóna 5. týdne 5

Pro výzvy 5. týdne máte za úkol následující:

Fortnite Golf Tee na zelená místa – kde zasáhnout golfový míček z odpaliště na zelenou na různých dírách

Kde najít všechna golfová odpaliště na zelená místa posetá přes Fortnite.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 23. listopadu 2018

Nalezení Golfové odpaliště na zelená místa je cílem jedné z mnoha týdenních výzev Fortnite.

Dokončení vám poskytne další XP, který vám pomůže jít k vašim mnoha odměnám v sezóně 5. Všimněte si, že budete muset být držitelem bitevních průchodů, abyste mohli tuto výzvu provést.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Jak zasažení golfového míče z odpaliště na zelenou na různých dírách funguje ve Fortnite

Pro výzvy 5. týdne máte za úkol následující:

 • Zasáhněte golfový míček z odpaliště na zelenou na různých dírách (5 celkem, 5 bitevních hvězd)

Další výzvou z tohoto týdne je umístění mapy pokladů Snobby Shores.

Tato výzva znamená, že na mapě jsou golfové odpaliště a po zasažení míče z každého z nedaleké zelené na pěti různých místech dokončíte výzvu.

Jak to přesně děláte? Pomocí nové hračky golfového míče přidaného v sezóně 5. Nejprve si koupte Battle Pass, poté dosáhněte úrovně 27 a dáte vám hračku. Dále jděte do svých emocí a vybavte je.

Kdekoli to použijete, vytáhnete golfový klub a míč a zasáhnete ho před vámi. Způsob, jakým zaměřujete, mění typ zásahu – cíl nízko pro putt, zatímco zaměření vysoko do vzduchu mu dává dobrou houpačku do vzdálenosti.

Postavte se vedle odpaliště – které je známo kulaté koule a číslo na nedalekém znamení – pak najděte zelenou, která má červenou vlajku. Pokud se snažíte najít odpaliště, pak nejprve najděte červenou vlajku, pak se rozhlédněte kolem odpaliště, ke kterému je připojeno – v podstatě pracujeme zpět. (Nebo použijte naše umístění na druhé polovině této stránky.)

Nyní se zaměřte na to a použijte emotu. Budete muset počkat, až se přestane valit, než bude pokus považován za úspěšný.

Stejně jako místa basketbalového obruče dříve v sezóně, může to trvat několik pokusů o to, aby to bylo správné – ujistěte se, že se zaměřujete dostatečně vysoko, abyste zlepšili své šance. Budete vědět, že jste úspěšní, když se oznámení o výzvě objeví v levém horním rohu.

Také se ujistěte, že dokončíte zápas, protože ukončení brzy může někdy resetovat váš úspěch.

Přestože hraní golfu přitahuje o něco menší pozornost než hraní basketbalu v předchozí výzvě, bít golfový míček může vidět, že vás necháte útočit. Jako takový budete chtít to udělat, když jste sami, takže na vás ostatní hráči nemohou zaútočit.

Pokud bojujete, doporučujeme to vyzkoušet jeden z režimů LTM – například 50v50 -, který mapu rozdělí tak, aby jste častěji obklopovali jinými přátelskými hráči, což znamená výzva.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Fortnite Golf Tee na zelená místa: Kde jsou golfové odpaliště na zelené místa ve Fortnite?

I když potřebujete celkem pět jamek golfového odpaliště, dobrou zprávou je, že jsou všichni na jednom místě, konkrétně líné odkazy na severu mapy.

Existuje celkem devět golfových odpaliště na zelená místa.

Nebudete muset tvrdě pracovat, abyste našli pět z devíti. Pokud můžete, popadněte golfový vozík ATK a závodí kolem hřiště a za předpokladu, že nikdo jiný není kolem vás, budete je zaškrtnout v žádném okamžiku.

Jejich konkrétní umístění jsou následující:

Severovýchod od líných odkazů je odpaliště se zelenou na západ:

Těsně nad S v „Lanky Links“ na mapě je odpaliště s zelenou na severovýchod:

Jižně od n a k v „líných odkazech“ na mapě je další, se zelenou na sever:

Vedle chodníku v nejjižnějším bodě je odpaliště s zelenou na severovýchod:

Na vrcholu L v „odkazech“ na mapě, s zelenou na jih:

Jihozápad od líných odkazů, Jižně od cesty je další odpaliště s zelenou na východ:

Západně od líných odkazů, Mezi dvěma zelenými je odpaliště, přičemž zelená na jih je ta, na kterou byste se měli zaměřit:

Severně od líných odkazů, Západně od hlavní budovy má odpaliště s zelenou na západ:

Daleko severozápadně od líných odkazů je odpaliště s zelenou na jih:

Již hotovo? Tento týden existuje spousta dalších výzev – včetně umístění mapy pokladů Snobby Shores – takže pokračujte v hraní!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.

Jak dokončit výzvu „Hit a golfový míček z odpaliště na zelenou na 5 různých dírách“ – sezóna 5. týdne 5

Sezóna 5 týdne 5 Výzvy jsou živé! Tato výzva vyžaduje, aby bylo dosaženo alespoň úrovně 27, aby měl hráč přístup k hračce golfových míčků.

Chcete -li dokončit tuto výzvu, jednoduše zasáhněte golfový míček do 5 různých vlajek na líných odkazech, umístění níže:

Všechny platformy

Jak získat torpédoborec pickaxe v Fortnite sezóně 3

Další exkluzivní Pickaxe dorazí do Fortnite v sezóně 3 a určitě to vypadá docela jinak. Takto to můžete získat.

Torpédoborce pickaxe ve Fortnite

Ničitel jídla Pickaxe je další kosmetická zdarma, kterou můžete získat v kapitole 3 sezóny 3, pokud jste tak již neučinili. Zde je návod, jak dostat Pickaxe přímo do skříňky.

Hráči Fortnite si jistě milují freebies, které jim vývojáři rozdávají každou sezónu. Od bezplatné kůže od referenčního přívěti po kazotou zpětný bling, který můžete získat po dokončení úkolů, hráči věrně dokončili každý úkol, který je Epic požádal, aby si nárokovali bezplatnou odměnu.

V průběhu několika sezón však nyní, když se tyto freebies pro některé hráče cítí příliš mnoho práce. EPIC pokračuje v přidávání obsahu zdarma, ale hráči jsou žádáni, aby vložili práci, aby si mohli nárokovat tyto odměny.

Tentokrát je v bloku nová položka, torpédoborec misky, kterou můžete získat ve Fortnite nyní provedením několika jednoduchých kroků. Zde je návod, jak to můžete získat v sezóně 3.

Získejte ničitel misky na pickaxe ve Fortnite

Cloudová herní platforma Nvidia Geforce byla nyní spuštěna začátkem tohoto roku, kdy hráči byli schopni streamovat Fortnite na jakémkoli zařízení, pokud byli členem služby. To také umožnilo uživatelům iOS streamovat hru na jejich telefonech navzdory Apple vs. Epický soud.

 • Přečtěte si více:Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

V nedávném tweetu NVIDIA oznámila, že hráči Fortnite budou moci uplatnit bezplatný ničitel misky Pickaxe, pokud streamují Fortnite na svých zařízeních GeForce, která nyní umožňuje do 4. srpna 2022. Hráči, kteří jsou členy exkluzivní služby.

V dalším oznámení však Epic řekl své hráčské základně, že Pickaxe není pro Geforce výlučný, ale bude také k dispozici v obchodě s položkami později. To znamená, že ti, kteří nedokážou uplatnit bezplatný Pickaxe pomocí jejich členství Geforce, budou mít šanci jej koupit pomocí V-Bucks v obchodě s položkami.

 • Přečtěte si více:Fortnite přináší zpět port-a-fort do hry ve V21.20

Náklady na Pickaxe dosud nebyly odhaleny, protože hráči se domnívají, že bude vydáno, jakmile bude vypršeno omezené okno ze 4. srpna. Jakmile dostaneme jakékoli zprávy o vydání svého obchodu s položkou, určitě tento článek aktualizujeme.

GEFORCE nyní hráči mají výhody bezplatných odměn od té doby, co služba umožnila hráčům zažít vzrušení z Fortnite kdekoli na svých zařízeních. Falling ve frontě je herní služba Xcloud, která se stala mimořádně populární mezi hráči Xbox.

Všechny platformy

Hráči Fortnite volají na epické hry, aby v sezóně 3 opravili chybu kořistí

Protože nejnovější aktualizace Fortnite Season 3 přinesla hráčům bez potu léto, zanechala ve hře podivnou chybu, kde hráči dostávají prázdné kořistské truhly. Tady je nejnovější.

Hráči Fortnite se konečně vzdali hry kvůli svým nekonečným závadům a chybám, které ovlivňují jejich celkový zážitek ze hry. Nejnovější závadou ve hře je teleportovat hrudní kořist na jiné místo a pro hráče je to docela nepříjemné.

Zpětná vazba hráče je jednou z mnoha věcí, které Epic vyžaduje velmi vážně, že si klade za cíl opravit v každé hlavní týdenní aktualizaci nebo menších hotfixech čas od času. Často jsou chvíle, kdy se tyto chyby mohou být docela nepříjemné, protože pro hráče ovlivňují celkový zážitek ze hry.

Hráči Fortnite viděli chyby od toho, aby se uvízli na mapě nebo poškodili podzim po skoku ze startu. Od profesionálů po tvůrce obsahu se každý z nich vzal na sociální média, aby vývojáře „opravil hru“.

Nedávná aktualizace, V21.30, zanechal chybu, která testovala trpělivost každého hráče Fortnite v této sezoně – potenciálně nejotravnější Fortnite chyba všech dob. Zde je vše, co o tom zatím víme.

Fortnite Bug Teleports Truds Loots na jiná místa

Podivná chyba Fortnite, která se právě teď na sociálních médiích stává virovou chybou. Všechno to začalo, když Epic přidal aktualizaci v21.30 a představil hráče na letošní letní akci, bez potu Summer.

 • Přečtěte si více:Jak používat zmrzlinové kužely ve Fortnite Season 3

Tato aktualizace také viděla přidání hlavní brokovnice, která je považována za nejlepší brokovnici v kapitole 3. Zatímco všechny přírůstky jsou pro hráče fascinující a vzrušující, chyba, kterou aktualizace zbyla ve hře.

Chyba, jak je znázorněno ve výše uvedeném klipu, teleportuje kořist hrudníku na nedaleké místo venku, pokud hráč otevře hrudní krabici uvnitř budovy. To je docela otravné, protože to nedovolí, aby hráč farma rychle kořila tak, jak obvykle přistávají na horké kapce.

Hráči již začali nahrávat své klipy chyby kořistí a volají hru, aby vyšli a vyřešili tento problém. Tato chyba také vytváří dvojnásobnou práci pro ty hráče, kteří rádi hrají rychle se rozvíjející zápas Battle Royale.

Připojení se k rozhovoru je několik hráčů FNCS, kteří mají pocit, že tato chyba by je mohla stát několik her, kde by nakonec prohráli na hlavní konkurenční úrovni. Celá komunita se spojila do rukou, aby požádala vývojáře, aby hru napravili nejdříve.

 • Přečtěte si více:Netěsnosti Fortnite Potvrzují pierus, goku a vegeta skiny pro Dragon Ball Z crossover v kapitole 3

Zatímco Fortnite se tento problém nezabýval na jejich úchytech sociálních médií nebo na desce Trello by mohl také znamenat, že hráči ve vyšších pingových regionech mohou být jediní, kteří zažívají chybu. Základna hráče však stále udržuje své naděje, aby se tyto problémy opravily co nejdříve.

Vzhledem k tomu, že chyby a závady se nadále zvyšují k několika problémům, které Fortnite je naplněno, události, jako je bez potu Summer, udržují komunitu nadšenou pro další obsah ve hře a zdarma, které mohou získat. Výzvy pro bez potu Summer jsou nyní živé ve hře a hráči mohou po dokončení uplatnit svůj podíl na odměnách.

Všechny platformy

Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

Prime Shotgun je nejnovější zbraň pro lámání hry, která byla přidána do Fortnite ve V21.30. Tady je všechno o nové brokovnici.