Fortnite Guan Yu Skin | Epic Outfit – Fortnite Skins, nejlepší asijské tematické kůži Fortnite

Nejlepší asijské tematické kůži Fortnite

Tato kůže ukazuje, jak výroba sushi vyžaduje dovednost nože, formy a složitost a kolik šéfkuchařů by trénovalo, aby mělo mistrovství sushi. Ukazuje také uznání těm, kteří věnují svůj čas a energii tomu, aby se stali odborníkem na vhodných krájení a sestavování kusů syrových ryb. Obě tyto kůže stojí pouze 1200 V Bucks. Vzhledem k jejich obrovskému kulturnímu významu jsou Sushi Master a Masi Master stále dvě z nejlepších Fortniteů, které mají asijské téma!

Guan Yu

Guan Yu Skin

Ikona Guan Yu

Guan Yu je název jedné z epických oblečení s tématem válečníků pro bitvu Royale verzi střelecké hry třetí osoby Fortnite. Vybavení této kůže avatar mění vzhled hráče, ale neposkytuje žádné další brnění ani bonusy.

Design

Avatarská kůže Guan Yu má asijského (čínského) válečníka s dlouhým nešťastným vousem vybaveným zeleným rouchem a zlatými talíři a helmou. Tato avatarová kůže má také zelenou a zlatou dlouhou klobouk/helmu a červené kalhoty. Tato kůže je také dodávána s kosmetickou položkou zadního blingu zvanou Loyal Shield.

Soubor

Epický outfit Guan Yu je středem sady Guan Yu.

V sadě Guan Yu je 4 kosmetická položka, zkontrolujte níže uvedený seznam a zjistěte, které položky jsou zahrnuty.

Guan Yu

Guan Yu je jméno jedné z epických oděvů s tématem válečníků pro bitvu Royale verze.

Guandao

Guandao je název vzácné kožešina pickaxe dostupné pro střeleckou hru třetí osoby Fortnite Battle Royale. Ačkoli.

Božský drak

Božský drak je název epického kluzáku, který transformuje výchozí kluzák na létající loď.

Loajální štít

Loyal Shield je epická kosmetická položka vybavená na zadní straně hráče. Tyto položky jsou známé jako.

Jak to získat

Kosmetickou epickou pokožku lze zakoupit během náhodné rotace.

Nejlepší asijské tematické kůži Fortnite

Napsáno

Přečtěte si tento článek vše o nejlepších asijských tematických kůžích ve Fortnite!

Aktualizováno 27. srpna 2023

Nejlepší asijské tematické kůži Fortnite

Nelze popřít, že asijská kultura je barevná a skvělá. Naštěstí Epic Games vydala několik asijských s tématem ve Fortnite Battle Royale. Podívejte se na nejlepší asijské tematické kůže dostupné ve hře!

Chun-li

Na základě populární japonské videohry, Street Fighter (SF), byl Chun-Li vytvořen a uvolněn přes Street Fighter Skin Set. Tato kůže upoutala pozornost mnoha hráčů a nezklamala komunitu Fortnite kvůli své přesnosti.

1

Fortnite nabízí dva volitelné styly: „Nostalgia“ Chun-Li, což je klasická kůže charakterizovaná jejími kosmická buchta, vyšívaná vesta, jednorázová vesta, Unitard a boty. Také nosí náramek s posetým náramkem, který je totožný s hrou. Její další styl je další variace postavy SF s podrobnějším oblečením. Chun Li nosí bílé vlasy buchty, modré barvy Qipao, punčocháče a bílé bojové boty. Její posetý náramek je upgradován na obohacené náramky. Tato sada kůže je překvapivě levná a pouze 1600 V Bucks!

Jade Racer

Přeskočte děsivý vzhled a vyzvedněte si Jade Racer, pokud chcete skvěle vypadající motorkářskou dívku s náznakem asijské kultury. Část starověké kolekce Reborn, Jade Racer sportuje barevné oblečení a helmu, která jistě otočí hlavy na bojišti. Toto je jedna z uniklých kůží pro čínský nový rok 2023 s Swift.

2

Barva Jade Racer se liší od obvyklých kůží Fortnite China, protože má zelené oblečení s černým a růžovým lemováním. Stejně jako Swift nemusíte dokončit určité výzvy, abyste získali tuto kůži, závodník Jade lze zakoupit v obchodě s položkou za 1200 V Bucks.

Rychlý

Jedna z mála uniklých kůží Fortnite pro čínský Nový rok minulý rok 2020 je Swift s ohledem na událost silně navrženo. Stejně jako ostatní asijské kosmetické předměty, může si ve hře postavit vlastní Fortnite China se svou živou červenou, černou a zlatou barvou. Celé téma této kůže je opravdu cool kvůli hrozivé masce a chladné bundě, která jistě zanechá na bojišti značku.

3

Naštěstí je Swift odemknutelný v obchodě Fortnite Item Shop a nemusí být získán prostřednictvím akce ve hře, jako jsou některé Fortnite Skins. Nemluvě o tom, že Swift’s Back Bling, Rat Lantern, dokonale získává čínského novoročního ducha. Swift stojí pouze 1200 V Bucks, což je levné vzhledem k jeho krásnému vzhledu a asijskému tématu

Hime

Pokud preferujete Japonsko s tématem Fortnite s tématem Japonska, pak je Hime pravděpodobně nejlepší ze všech. Hime nosí brnění starého válečníka, které ponechá všechny vaše nepřátele v úctě. Nejen to, ale barvy této kůže vyskočí a upevňují své místo jako jednu z nejlepších kůží Fortnite dosud.

4

Hime nosí zlaté a modré brnění, helmu, masku a kalhoty, takže celý vzhled kůže je připraven zničit všechny ve hře. Navíc má Hime roztomilý zadní bling, kočku zvanou Shiro, která vyhovuje celému japonskému konceptu kůže. Hime, která je legendární kůží, stojí 2000 V Bucks a je zahrnuta do rotace obchodu s obchodem s hrami ve hře.

Demi

Jeden z mála outfitů Fortnite China ve hře, Demi nosí kulturní červené šaty, které jsou v Číně nesmírně dostupné. Jako součást sady Scarlet Dragon Skin, Epické hry kombinovaly moderní a kulturní rysy Asie pro tuto kůži. Jak již bylo zmíněno, Demi nosí poutavé červené šaty, rukavice, paty a sluchátka hráče, která jistě přitahují mnoho hráčů.

5

Demi je epický outfit Fortnite, který byl získán během sezóny 9 Battle Pass Fortnite Battle Royale. Stejně jako jiné skiny Battle Pass se Demi nemusí vrátit do obchodu s položkami, ale nebojte se, protože epické hry stále pravidelně vydávají úžasné nové kůže!

Sushi Master a Maki Master

Sushi a Maki Master byl propuštěn v rámci sady Sushi Skin, sada kůže, která přitahuje hráče, kteří milují sushi! I když to není založeno na videohře, filmu nebo show jako mnoho Fortnite Skins je, Je to docela slušná vzácná kůže, která představuje velkou část potravinářské kultury asijské komunity.

6

7

Tato kůže ukazuje, jak výroba sushi vyžaduje dovednost nože, formy a složitost a kolik šéfkuchařů by trénovalo, aby mělo mistrovství sushi. Ukazuje také uznání těm, kteří věnují svůj čas a energii tomu, aby se stali odborníkem na vhodných krájení a sestavování kusů syrových ryb. Obě tyto kůže stojí pouze 1200 V Bucks. Vzhledem k jejich obrovskému kulturnímu významu jsou Sushi Master a Masi Master stále dvě z nejlepších Fortniteů, které mají asijské téma!

Naruto Uzumaki

Jo, čteš to správně! Fortnite vydal svou vlastní kůži Naruto, kterou mnoho hráčů milovalo a neustále miluje kvůli nostalgii, kterou přináší těm, kteří jsou fanoušky velmi slavného anime – Naruto. Co je úžasnější, je to, jak je to pouze část sady kůže Fortnite, která zahrnuje Další milované postavy jako Sakura Haruno, Kakashi Hatake, Hinata Hyuga, Itachi Uchiha a mnoho dalších.

8

Přestože je na základě tohoto anime vydáno mnoho kůží, zaměříme se pouze na Naruto, protože je hlavním protagonistou show. Tato kůže Naruto je docela jednoduchá a přesná, pokud jde o detaily animace s raritou epického. Hráči mohou také využít další volitelný styl zvaný „Sedmý Hokage“. Tato pokožka stojí za rozumnou cenu 1 500 V Bucks.

Je čas spadnout z bitevního autobusu s nejlepšími asijskými skiny ve Fortnite Battle Royale. Vyberte si cokoli, co chcete od výše uvedených kůží, abyste se ohýbali na své přátele a zabíjeli nepřátele stylem!

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny . Pokud chytíte cokoli, co zmiňujeme pomocí našich odkazů na doporučení, můžeme získat malou provizi. Neexistují však žádné další náklady. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši stránku s přidružením.

Asijská kůže Fortnite

Смотрите видео на тему «Asian Fortnite Skin» в TiKtok (тикток).

Лайки: 54.вntra в Tiktok (тикток) от ползователя deset čtyř amigo (@TenFouramigo): «Moje nová asijská kůže Fortnite !! Epic udělal dobře při vytváření nejlepší kůže, jakou jsem kdy koupil !! #fortNite #FortNiteClips #fornitEclan #FortNiteMeMes #Fyp ».New Asian Skin | Victory Royale Original Sound - deset čtyř Amigo

1790

Moje nová asijská kůže Fortnite!! Epic udělal dobře při vytváření nejlepší kůže, jakou jsem kdy koupil!! #fortnite #fortNiteClips #fornitEclan #FortNiteMeMes #Fyp

Лайки: 54,9K.комментарии: 317. týden Tiktok (тикток) от полззователя neznámé (@lixyfnt): «Fresh's Skin Locker! #Fyp #Viral #FortNite #trend #EYESONME #MRFreshasian #ContentCreator #Foryoupage #Foryou ».originální zvuk - neznámý

363.7k

Fresh’s Skin Locker! #Fyp #Viral #FortNite #trend #EYESONME #Mrfreshassian #ContentCreator #Foryoupage #Foryou

Видео в tiKtok (тикток) о о о о о о

237

Лайки: 107.вntra tiktok (тикток) от ползователя た Panther���� ت (@panther187): «Co komba dosud⁉ nejlepší komba pro lara Craft Skin #Fortnite #Fyp シ゚ viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #Viral #vival # #fn #fnclips #Foryou #COMBOS #FortNiteCombis #Gehviral #Clixfornite #Mongraal #ASIANJEFF #Mrlustfn #martozBest #Fortnite @@boxed_by_arash ».originalton - た panther���� ×

4615

Co komba dosud⁉ Nejlepší komba pro lara řemeslnou kůži #Fortnite #Fyp シ゚ Viral #Fyp シ #ForyroupAge #Viral #tryHard #fn #fnclips #COMBOS #FortNiteCombis #MarTozBos #MartOzBests # Fortnite @ˢᵉʳⁱᵒᵘˢ @boxed_by_arash

Лайки: 43.9K.коментарии: 619.в т тикток) от полззователя yej ​​(@iamyejyt): «fishsticks tho # # # # # # #

484.5k

Fishsticks tho �� #fortnite #iamyejyt

Лайки: 255.8K.Комментарии: 820.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Skinfluencer (@yurileeeee): «My skincare journey❤️I know genes plays a role, but it's not all genetics�� #skincare #consistency #clearskin #glassskin # GLOWYSKIN #SKINCARETOK #SKINCAREVICE #SKINCARETIPS ».VAMPIRE - OLIVIA RODRIGO

3.7m

Moje cesta pro péči o pleť, vím, že geny hrají roli, ale není to všechno genetika�� #SKINCARE #CONSISTENCE #CLEARSKIN #Slassskin #GLOWYSKIN #SKINCARETOK #SKINCAREVEVICE #SKINCARETIPS

Лайки: 336K.комментарии: 9.3K.видео в Tiktok (тикток) от пvoje п #latino #Desian #DeSi ». �������������������� & Latinos ���������������������������������������������������������������������������� �������� Doslova stejní lidé?

2.1m

brácho, jsme stejní �� #latino #Southasian #desi

Лайки: 440.3K.комментарии: 1.6k.видео в Tiktok (т т от ползователя kinghenry�� (@kinghenryrn): «Sclasss Skinnnnnnnnnnnn #BETL #SINTRY #SINCIAN #SSiNTRY #SSINTRY #SSiNSIAN #SSINTHIN ». Kdybych měl jen čistý filtr kůže pořád ... původní zvuk - Stan :)

4.4m

Glassss Skinnnn, ale dostal jsem pupínek pro stravování příliš mnoho mala #asian #dsl #bts #SKINCARE #KingHenry

Лайки: 14.9k.комментарии: 42.вcti в tiktok (тикток) от полззователеborSinCare (@Likeskin): «Asian Bodycare #Seses #StareSkin #StarTinSinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinTinSinTinSinkinSkin #ToBoutSinkin #ToBoutSinkin #ToBeautSinkin. Bodyacne ».Sunshine - Wira

218.9k

Asijské produkty BodyCare jsem posedlý #bodycareroutine #asianBeautySecrets #strawberryskin #bodypigmentation #darkarmpits #bodyacne

Лайки: 2.5K.Комментарии: 101.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Elizaabethh�� (@xxlizzyyxxz): «part 2. #fyp#foryou#girls#boys#type#race#foryoupage#perte#parati#blowthisup#everygirlstype #GirlStype#Girl#Boy#Asians#Arabs#hispanics#hispanic#edgars#vira#trend#trend ». Každý dívčí typoriginální zvuk - Elizaabethh��

35.9k

část 2. #FYP#foryou#dívky#Boys#type#rasa#foryoupage#Perte#Parati#BlowthisUp#everygirlstype#girlstype#dívka#chlapec#Asians#Arabs#hispanics#edgars#viral#trendem#trend trend trend

Лайки: 51.1k.комментарии: 283. týden Tiktok (тикток) от полззователя 12pell (@12pell): «Cítil se, jako by se jeho vlasy byly velmi obtížné ovládat. Ví, že chce udržet Curly Fringe vzhled, ale potřeboval od nás nějaké pokyny, aby to vyniklo! #Barber #Barbershop #Menshair #mengrooming #longhair #ASIANHAIR #SKINFADE #FADE #HAIRCUT #COMEDY #NYCBARBER ».Cupid (Twin ver.) - Padesát padesát

592.4K

Cítil se, jako by jeho vlasy byly velmi obtížné ovládat. Ví, že chce udržet Curly Fringe vzhled, ale potřeboval od nás nějaké pokyny, aby to vyniklo! #Barber #Barbershop #Menshair #mengrooming #longhair #ASIANHAIR #SKINFAD

Лайки: 198.4K.коментарии: 408.видео в tiktok (тикток) от полззователя iyan! (@v1ryse): «Domácí produkce mě a Tia Haha #ASIAN #SKINBLEACHING #ADULTSWIM #DOUYINMakeup». Zúčastněte své děti za funkce, se kterými se narodí .. | Koneckonců, | Krása přichází v mnoha podobách . Útěk - Vano 3000 & Badbadnotgood & Samuel T. Herring

1.5m

Domácí produkce mě a Tia Haha #ASIAN #SKINBLEACHING #ADULTSWIM #DOUYINMakeup

Лайки: 34.2K.коментарии: 426.в т TiKtok (тикток) от полззователя Julia �� (@Julia_channel_): «»

1.7m

Лайки: 75.вв в TiKtok (тикток) от ползователя aves ( @aves2sheisty): «#lightskin #fyp @����������» .us, protože víme, že nejlépe asijský n světla duowassUps

1246

704.8k

#retinal #skincycling #cosrx #paulaschoice #selfcare #kbeautylover #healthyskin #retinol #kskincare #niacinamide #koreancosmetic #koreanstyle #kbeauty #kbeautyskincare #koreabeauty #exfoliate #salicylicacid #bakuchiol #etudehouse #asianskincare #skincare #etudehouse #skincareroutine #skincareblogger #skincaretips #koreanskincareProducts #Skincare101 #koreanProducts #SckincareReview #SckincareTiKtok

Лайки: 395.вntra в Tiktok (тикток) от ползователя l (@theJUdgyOne): «Odpověď na @sreya‼ ️, protože to nikdo nedělá. #Brown #colorismus #colorist #india #desiktok #desigirl #Southasian #urbeautiful #loveyourself #allskintonesoiutiful #Darkskin #Brownskin #BrownTiKtok #pretty #Desigirls #Darkskinwank #SouthIndia ».Original Zvuk -…

6032

Odpověď na @sreya‼ ️ Protože to nikdo nedělá, budu všechny své bueatury tmavé potykové besties vaše bueantful a vaše kůže je perfektní způsob, jakým je #desi #Brown #colorism #India #desiktok #desigirl #Southeautiful #loveyourself allskintonesoreBeautiful #Darkskin #Brownskin #Browntiktok #pretty #desigirls #Darkskinwoman #Southasia #South #SouthIndia