Fortnite: Hledání mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zeleným umístěním | PCGamesn, Fortnite vyhledávání mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou polohou

Ve Fortnite hledejte mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou

Raději byste se popraskali se zbytkem výzev Fortnite 10. týdne – o čem víme, díky @Siloxleaks – protože budou vymazáni, jakmile dorazíme k datu vydání Fortnite Season 6. Budete také muset prohledat kousky skládačky v suterénech a další, pokud se chcete dostat co nejdále v systému Epic pro vývoj. Prozatím je zde, kde hledat mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou polohou.

Fortnite: Hledání mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zeleným umístěním

Fortnite hledání mezi krytým mostem vodopádem 9. zelená poloha

Kde mohu hledat mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou ve Fortnite? Tento typ Fortnite může být docela těžký, pokud nemáte intimní znalost mapy Fortnite, proto se jedná o „tvrdou“ misi, která uděluje deset bitevních hvězd. To je přesně důvod, proč jsme tu, abychom vám pomohli v tomto hledání Fortnite mezi výzvou.

. Dobře, možná to nebylo nejtěžší z Fortniteho hledání mezi výzvami: Epic’s Northern Resort je jediná oblast s 9-ti jamkovým golfovým hřištěm, konec konců. V případě, že jste se s tímto typem výzvy nesetkali, jsou na mapě tři body a poklad je umístěn ve středu všech tří.

Raději byste se popraskali se zbytkem výzev Fortnite 10. týdne – o čem víme, díky @Siloxleaks – protože budou vymazáni, jakmile dorazíme k datu vydání Fortnite Season 6. Budete také muset prohledat kousky skládačky v suterénech a další, pokud se chcete dostat co nejdále v systému Epic pro vývoj. .

Fortnite: Hledání mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zeleným umístěním

Skrytá bitevní hvězda najdete severozápadně od líných odkazů. Přímo na západ od osmé zelené je malá chatrč – bitevní hvězda se nachází na záplatě trávy vedle ní.

Thumbnail YouTube

Fortnite hledání mezi krytým mostem vodopádem 9. zelená mapa umístění

Nahoře jsme označili hledání Fortnite mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou na mapě a také máme video, které vám přesně ukazuje, kam přesně přejít nad tím. Happy Challenge Lov!

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

V „Fortnite“ hledejte mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou

Pokuste se vyhnout těmto létajícím golfovým míčkům při lovu tohoto.

Poslední týden Fortnite: Battle Royale Sezóna 5 je téměř tady a předčasné úniky naznačují, že klasický model „hledání mezi“ je zpět.

Výzvy 10. týdne v Fortnite by měl zahájit čtvrtek ráno v 9 a.m., S výjimkou jakéhokoli překvapivého zpoždění a úniky říkají, že jedna výzva má hráče „hledat mezi krytým mostem, vodopádem a 9. zelenou.„9. zelená“ zjevně odkazuje na golfové hřiště, takže toto tajné umístění je téměř líné odkazy v severní části mapy.

Zde je mapa přibližující se umístění, které lze tuto bitevní hvězdu pravděpodobně najít, triangulace na základě mostu, vodopádu a 9. jamky líného golfového hřiště:

Poznámka: Hráči chtějí skutečně zamířit směrem k černé tečce na této mapě, ne k červené značce.

Tato malá oblast má několik bunkrů na písek vedle garáže a teorie chodů je taková, že bitevní hvězda bude umístěna východně od garáže na nečistotě uprostřed nějaké trávy. Předpokládané umístění nelze potvrdit až po uvedení po dobu 10. týdne, ale je velmi pravděpodobné, že toto bude přesné.

Tyto úniky výzvy pocházejí přímo z Fortnite Tracker, Zdroj, který navzdory tomu, že v minulosti má spolehlivou přesnost, získal minulý týden několik problémů s 9. týdnem, který minulý týden špatně. Inverzní Určitě navazuje na druhý průvodce potvrzujícím umístění.

Nastávající konec sezóny 5 by s sebou mohl přinést nějaké radikální změny na mapě. Minulá období zbourala celé pojmenovaná místa meteory nebo roztrhla oblohu s podivnou raketou.

V minulé sezóně, 10. týden trval téměř celý týden a půl, takže hráči budou pravděpodobně mít téměř 10 celých dnů, aby zabalili všechny zbývající výzvy ze sezóny 5.

Podle sezóny 5 Battle Pass by sezóna 5 měla skončit 24. září 2018 se sezónou 6 po brzy poté.

Související video: „Squad Up“ je Inverzní Talk Show, která se odehrává zcela uvnitř „Fortnite“. Sledujte nás na Twitch!