Fortnite: Jak najít a srazit dřevěné borovice | Den geeka, jak srazit Fortnite Timber Pines | PCGamesn

Jak srazit borovice Fortnite Timber

S odpalovacím zařízením Ripsaw v ruce, stačí sestřelit pět borovic dřeva a voila, dokončili jste výzvu. Jednoduché.

Fortnite: Jak najít a srazit dřevěné borovice

Fortnite je plný stromů, které mohou hráči srazit na stavební materiály, ale jeden z nejnovějších výzev hry hráči s rozřezáním velmi specifických stromů s velmi specifickou zbraní. Takto to děláte.

Aaron Greenbaum | 1. července 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Fortnite

Nejlepší způsob, jak se vyrovnat Fortnite je dokončit různé úkoly. Většina úkolů je stejně jednoduchá jako přežívající soupeři nebo přežívající bouřkovou fázi, ale některé mise mají přísnější požadavky. Obvykle, pokud úkol zahrnuje konkrétní orientační bod nebo položku, hra označí na mapě. Existuje však alespoň jeden úkol, který toto pohodlí nenabízí, a to je to, že hráči šílí.

Na kartě „Weekly“ na stránce Quests najdete spoustu misí s omezeným časem, které poskytují tunu bonusů XP. Jeden z těchto úkolů, který se nachází poblíž spodní části stránky v kategorii „4. týden“, poskytuje následující výzvu: „Knock Down Timber Pines s pultou.„Hráči musí nasekat pět z těchto stromů touto speciální zbraní, což zní dostatečně snadno. Brzy si však uvědomíte, že je překvapivě obtížné najít tyto stromy na prvním místě.

Na rozdíl od výše uvedené mise, která žádá hráče, aby zbourali 15 budov s puškou E-11 Blaster, Fortnite Neposkytuje žádné mapové značky, které by označovaly umístění dřevěných borovic. Protože hra má obrovskou arénu, má každý, kdo chce tuto misi dokončit. Alternativně byste mohli jen poradit s tímto praktickým průvodcem pro malou pomoc.

Fortnite: Kde jsou dřevěné borovice?

Ve skutečném světě jsou borovice odolné, stálezelené rostliny, které se primárně vyskytují v severních mírných oblastech a mohou se prospívat v zimě, když všechny ostatní stromy ztratily své listy. Pomocí těchto znalostí můžete skutečně zúžit, kde najít dřevěné borovice Fortnite.

AD – obsah pokračuje níže

V současné době, FortniteBitevní oblast je rozdělena do několika odlišných biomů. Severozápadní část mapy je pokryta sněhem a protože borovice mohou v tomto extrémním počasí prosperovat, měli byste najít borovice dřeva po celém místě po celém místě. Ne každý strom v oblasti je však dřevěná borovice. Některé stromy jsou vyšší a silnější s červenooranžovou kůrou a světle zelenou. To jsou dřevěné borovice, které hledáte, ale pamatujte, že výzva vás žádá, abyste je nakrájeli na trh s Ripsaw Launcher. Mohli byste zničit stromy normálním nástrojem pro sklizeň, ale svržení borovic s pickaxe se do této výzvy nezapočítává. Naštěstí požadovaná položka není daleko.

Fortnite: Kde je spouštěč Ripsaw?

Většina položek a zbraní v Fortnite Vytvořte se v pololetních místech, ale spouštěč Ripsaw není jedním z nich. Tyto zoubované bazooky jsou navrženy tak, aby nasekaly stromy, ne proříznuté autami (i když můžete udělat obojí, pro případ, že by vás zajímalo). Teď, kdybych byl zbraněm nástroje pro dřevorubnutí, kde bych se schoval? V budově řezivu samozřejmě.

Severovýchodně od Logjam Lotus, najdete logo Logjam Woodsy Office Building. Toto je obchod s kotlety, a pokud zamíříte do hlavního vchodu, zavěste pravou. Okamžitě se otočte a měli byste vidět čtyři odpalovače Ripsaw visících na zdi. Alternativně můžete přímo vstoupit do nakládací zátoky tím, že se pustíte do šedé, konkrétní části kotletu. Obou cestu by vás měla vést k odpalovací pis.

Nyní několik rad ohledně správného využití odpalovacích práv. Zbraň drží 12 pily, tři pily na klip. Každá vida pomalu cestuje v oblouku a musí se před spuštěním roztočit. Strom také spadne ve směru, kterým byl zasažen, a poškodí kohokoli v cestě, včetně spojenců a nepřátel. Gravitace nediskriminuje.

S odpalovacím zařízením Ripsaw v ruce, stačí sestřelit pět borovic dřeva a voila, dokončili jste výzvu. Jednoduché.

Jak srazit borovice Fortnite Timber

Dřevo borovice ve Fortnite v blízkosti logjam dřevař

Chcete vědět, jak srazit dřevěné borovice ve Fortnite? Zatímco tyto stromy byly s námi od Fortnite kapitoly 3 sezóny 1, oblast kolem nich se dramaticky změnila. Avšak s Falls Falls Strom pomalu přebírá ostrov, může to být naposledy, kdy můžeme ocenit tyto kolosální jehličnany.

Jedna výzva tento týden vás žádá, abyste srazili Fortnite Timber Pines S odpalovacím zařízením Fortnite Ripsaw. Liší se od běžných borovic v tom, jak vypadají, kde je najdete a co se stane, když je zničíte. Jakmile však naleznete tyto vysoké stromy, musíte s dokončením výzvy pouze srazit pět borovic dřeva s fortnite Ripsaw Launcher. To stojí za to udělat, protože získáte spoustu zkušeností k bitevnímu průsmyku a odemknete kůži Fortnite v této sezóně a některé zdarma Fortnite V-Bucks.

Pokud jste nedokončili předchozí výzvy, máme několik průvodců pro náročnější úkoly, jako je to, jak zabít Darth Vader, kde najít potápěčské desky Fortnite a všechna místa Fortnite Reality Seeds. Ale než se příliš dostaneme před sebe, zde je místo, kde můžete najít dřevěné borovice ve Fortnite.

Místa Fortnite Timber Pines

Mnoho dřevěných borovic najdete směrem k severozápadním rohu mapy, v blízkosti logjam lotosu a shifty hřídele. Hledejte nejvyšší stromy s bledšími kmeny. Když je dostatečně zasáhnete pomocí nástroje pro sklizeň, spadnou a zanecháte pařez, který můžete zničit.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

S tím byste měli rychle dokončit výzvu, abyste ve Fortnite srazili pět borovic. Kromě týdenních výzev je v této době ve hře Battle Royale spousta dalších odemykatelných. Máme všechna místa Fortnite Tover Token, kroky, jak dokončit výzvy Fortnite Nindo, abychom získali odměny Naruto, a vše, co potřebujete vědět o odemknutí macáku Fortnite, hraním Fall Guys.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Kde srazit dřevěné borovice ve Fortnite

Fortnite knock Down Timber Pines

Pro nejnovější výzvu Fortnite vám bylo nařízeno, abyste srazili stromy Timber Pines. Křičící “Dřevo!„Pokaždé, když to uděláte, je to volitelné, ale jak byste mohli ne, opravdu? Dřevěné borovice jsou daleko od normálních druhů stromů, které byste považovali za poseté po celé mapě Fortnite.

Možná si vzpomenete na dřevěné borovice z kapitoly 3 Fortnite Kapitola 3 odhalují přívěs, kde Epic škádlil spoustu nových povětrnostních efektů (brzy) a schopnost tyto stromy srazit a zatlačit je do vody. Je to v podstatě obří billboard pro to, jak je fyzika a grafika Cool Unreal Engine 5.

Takže kde můžete srazit dřevěné borovice? Prošli jsme potíže s jejich nalezením pro vás níže. Mějte na paměti, že výzva vás žádá, abyste srazili celkem pět.

Knock Down Timber Pines Umístění: Logjam Lumberyard

Dřevěné borovice najdete téměř kdekoli, kde je na zemi sníh, ale největší seskupení je snadno logjam řezivo v severozápadní části mapy.

Konkrétně hledáte nejvyšší stromy kolem této části mapy. Jsou identifikovatelné svými relativně lehkými kmeny a lehce namodralými listy. V podstatě si představte obří vánoční borovice.

Když jeden odříznete, vynoří to masivní protokol, který se může valit a vznášet se ve vodě. Dávejte pozor, když jeden padá, protože to absolutně zabije hráče bez štítu. Například jsem rozdrtil tento zřejmý robot s dřevěnou borovicí, protože by se mnou nebyli přátelé.

Jakmile jste srazili pět stromů, dostanete za své potíže bezplatnou dávku bonusu XP.

  • Jak získat Crescent Shorom Pickaxe ve Fortnite
  • Kde najít štít sud ve Fortnite
  • Fortnite Kapitola 3 Umístění drahokamů

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Joseph Knoop

Joseph Knoop je spisovatel na volné noze specializující se na všechny věci Fortnite v PC Gamer. Master of Creative Codes a Fortnite’s Weekly Missions, Joe je vždy připraven s lopatkou na Boba Fett nebo John Wick nebo kohokoli, kdo sakra přichází do Fortnite tento týden. Je to se kombinací úlevy a zklamání, že se ještě sám nestal Fortnite Skin. Vždy je tu příští sezóna.

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas

Cyberpunk 2077 2.0 vs Phantom Liberty: Co se mění od každé aktualizace