Fortnite škádlí další spolupráci Dragon Ball s únikem Goku Black Skin – Hindustan Times, data události Fortnite Dragon Ball, detaily, kůže a výzvy | PCGamesn

Datum události Fortnite Dragon Ball, podrobnosti, kůže a výzvy

Contents

Namísto našich čtenářů účtujeme inzerenty. Podpořte nás tím, že se whitelisting našeho webu. Whitelist nás už nás Whitelistoval? Obnovit stránku

Fortnite škádlí další spolupráci dračí míče s únikem černé kůže Goku

Fanoušci Fortnite mohou mít brzy další důvod k oslavě, protože únik naznačuje možnou spolupráci s Dragon Ball.

Fanoušci Fortnite mohou mít brzy důvod oslavit, protože nový únik naznačují, že probíhá další spolupráce s Dragon Ball. Creative Battle Royale v průběhu let spolupracovala s několika dalšími anime franšízy, jako je Naruto, Attack na Titan, a jeden kus, s několika dalšími kolážemi včetně Rocket League a Ariana Grande, což prokazuje svou rostoucí popularitu a dosahuje různých průmyslových odvětví za hraními hrami za hrami.

Goku Black. (Obrázek kredit: Akira Toriyama)

Nedávná událost Star Wars George Lucase viděla, jak hráči dokončili úkoly, aby odemkli kosmetiku populární postavy, jako je Darth Maul, Anakin Skywalker a další. .

Hráči oslavili den Star Wars 4. května a nyní uniklé soubory Datamined naznačují, že nadcházející oslava by mohla být pro Goku Day.

Notoricky známý únik Twitteru IFIREMONKEY identifikoval nevypuštěnou pokožku obchodu s kódovým názvem DualParadox, což je kůži ve stínu Cel podobné všem ostatním anime skinům ve Fortnite. Netěsnost tvrdila, že to není nikdo jiný než Goku Black, postava z Anime Dragon Ball Anime. Tvrdili také, že událost může žít žije 9. května.

“Rovněž se zmínila o tomto potenciálně pro” Goku Day “, který je 9. května,” přečetl tweet.

I když se jedná pouze o pouhé spekulace, existuje mnoho důkazů, které podporují teorii nadcházející černé kůže Goku ve Fortnite. Kůže má růžový alternativní styl a jeho kosmetická sada s největší pravděpodobností souvisí s jedním z stávajících kůží Dragon Ball ve Fortnite. Navíc to přijde se dvěma pick-sekery, z nichž jeden je obouruční personál, podobný samotnému černému.

Ačkoli nic z toho nebylo potvrzeno Epic Games, je docela možné, že kůže bude propuštěna na oslavu Goku Day 9. května. Pokud je únik pravdivý, fanoušci franšízy Dragon Ball bezpochyby obdrží léčbu ve své oblíbené bitvě Royale.

Zejména spolupráce Fortnite s Dragon Ball není nová. V roce 2018 představila Fortnite prostřednictvím Goku a Vegeta Skin Dragon Ball Z prostřednictvím obchodu s položkami. Tento krok není pro Fortnite neobvyklý, protože také dříve zavedl kůže z jiných anime sérií, jako je Naruto a Attack na Titan.

Spolupráce Epic Battle Royalles s různými franšízy získala obrovského fanouška, který následoval mimo herní průmysl a otevřel nové cesty pro růst hry. Spolupráce se stala základním bodem dojení marketingové strategie Fortnite a není divu, že fanoušci obou franšíz budou určitě šťastní.

Datum události Fortnite Dragon Ball, podrobnosti, kůže a výzvy

Akce Fortnite Dragon Ball

Chcete vědět všechno, co se děje v akci Fortnite Dragon Ball? V největším křížení, které jsme viděli ve hře Battle Royale po nějakou dobu, můžete sledovat super epizody Dragon Ball, transformovat se na Goku v obchodě s položkami, navštivte Bulmu v domě Kame, klouzat na cloudu Nimbus a tolik více.

Jako vždy, obrovská část akce se točí kolem dokončení úkolů Fortnite Dragon Ball s masivní sbírkou odměn v sázce. Zábava se tam však nezastaví, s událostí přemostění hlavního režimu Battle Royale a kreativního režimu. Zde je vše, co můžete udělat během události Fortnite Dragon Ball Power.

Ukončení události Fortnite Dragon Ball Datum a čas

Upuštěná a škádlila se po nějakou dobu, událost Fortnite Dragon Ball konečně odstartovala 16. srpna 2022, kdy byla spuštěna Power Unleashed Quests a další funkce. Některé aspekty níže uvedené události, jako je konkurenční turnaj a Adventure Island, mají začít později v případě, přičemž celá věc se uzavře 30. srpna. I když by se to mohlo zdát jako dlouhá doba, je toho hodně napětí.

Úroveň síly Ball Fortnite Dragon Ball

Úroveň síly Ball Fortnite Dragon Ball

S neuvěřitelným seznamem položek, které lze shromažďovat z úkolů, včetně emoce, zadního blingu a dokonce i úrovně bitevních průchodů, se připravují na zvýšení úrovně energie po celou dobu minulost 9 000 – 120 milionů.

Jednou z nových inovací v této události je to, jak sleduje vaši dovednost se zavedením úrovně energie, která je určena vaším pokrokem v jedné z největších linek Fortnite Quest Eči. Náš úplný průvodce všemi úkoly Fortnite Dragon Ball je propojen výše, takže se ujistěte, že se to zkontrolujte, abyste se dostali do rychlosti.

Fortnite versus desky

Bounty desky se změnily pro událost Dragon Ball, protože jsou nahrazeny versus desky. Skoro stejný koncept jako odměny, versus desky jednoduše nahoru ante, ukazují vám přesnou polohu soupeře (a oni, vaše), takže můžete jít rovnou do boje. Na rozdíl od Bounty desek se však oba hráči musí přihlásit, takže nebudete zaměřeni z modré.

Dragon Ball Kame House in Fortnite: Bulma

Najděte Bulmu v domě Kame

Charakteristický a červený domov mistra Roshiho, Kame House, byl objeven z hlavního ostrova Artemis, přičemž nová NPC Bulma se stará o věci. Kultovní rezidence se nachází na malém kruhovém ostrově na východ od pevniny, a pokud máte ve svém inventáři dost zlatých barů, které pálí celek, může Bulma jen s některými vzácnými mýtickými předměty.

Dragon Ball Mythics

Když už mluvíme o mýtických položkách, připravte se na jízdu nimbusovým cloudem a použijte sílu Kamehamehy, jak debutují ve Fortnite. Nalezeno ve Fortnite Capsules spadl z oblohy v dodávkách kapslí Corp, jak Kamehameha, tak Nimbus Cloud jsou vzácné a výkonné.

Použijte Kamehameha k útoku na nepřátele svým mocným paprskem, ale pozor na soupeře, kteří také ovládají sílu, protože jejich paprsek se může srážet s vaším a zabránit jakémukoli poškození, pokud je načasován doprava. Pokud se nemůžete bránit proti jejich paprsku, vyšplhejte se na vrchol cloudu Nimbus a vezměte na oblohu a unikněte boji rychlostí.

Obě položky lze zakoupit od Bulmy na 250 zlatých tyčí. Pokud se prodá, než se tam dostanete, budete muset znát další místa podrobně popsaná v našem propojeném průvodci.

Fortnite Dragon Ball Adventure Island Code

Úplné výzvy na ostrově Adventure Island

Od 19. srpna přejděte na Adventure Island ve Fortnite Creative Mode, kde se můžete účastnit řady výzev Dragon Ball a navštívit oblíbená místa z anime. Vzhledem k tomu, že ostrova Adventure Island zatím není pro návštěvníky otevřený, neexistuje žádný potvrzený ostrovní kód, ale pravděpodobně se objeví na stránce Discover v den. Jakmile bude odhaleno.

Jakmile zvládnete jízdu na cloudu Nimbus, vezměte si jednu na projížďku kolem kurzu v Kamiho paláci a poté se vydejte domů do domu Goku, abyste vyšli chutné jídlo. Fanoušci Fortnite Death Runs mohou absolvovat překážkovou dráhu Dragon Ball v místnosti Spirit & Time, a bude tu spousta dalších, když se otevře Adventure Island.

Turnaj síly Fortnite Dragon Ball

Jediným způsobem, jak získat Dragon Ball Fortnite Skins, je v obchodě ve hře, ale je k dispozici ještě více položek, které můžete shromažďovat jako odměny v turnaji moci, pokud jste mezi nejlepší z nejlepších nejlepších.

Probíhá 18. srpna 2022, turnaj Dragon Ball bude k dispozici pro duos. Během tříhodinového okna vašeho regionu hrajte až deset zápasů a dokončete v top 50% konkurentů, aby vydělali rozzlobený vegeta emotikon-a vychvalovací práva, která s ním přicházejí. V jednodušší výzvě skončíte s nejméně osmi turnajovými body, které mají být odměněny ikonou banneru Goku Kanji, a vydělejte dostatek turnajových zabití s ​​Kamehameha za odměnu za sprejovou odměnu Beerus Eaus Eaus Eaus.

Festival epizody Fortnite Dragon Ball

Dragon Ball Super Episode Festival

Se vší touto konkurenceschopností můžete být jen po šanci se posadit a relaxovat. Jaký lepší způsob, jak to udělat, než dohnat super epizody Dragon Ball na Velké obrazovce Fortnite? Pokud to již není dost lákavé, budete se muset naladit, abyste dokončili své síly uvolněné úkoly, takže budete muset vědět, jak se dívat. Každá ze šesti dostupných epizod má svůj vlastní kreativní ostrov, ke kterému máte přístup s konkrétním kódem. Chcete -li vidět všechny kódy a kam je zadat, přejděte na náš seznam všech kódů epizody Fortnite Dragon Ball.

Skin Fortnite Dragon Ball

Hej, to jsem já, Goku! ..a Vegeta, Beerus a Bulma, protože všechny čtyři ikonické super postavy Dragon Ball přicházejí do obchodu Fortnite ve hře Fortnite, se zády blingy, emocemi a pickaxes, aby odpovídaly.

Fortnite Dragon Ball Skins Beerus goku

Syn Goku

Goku’s Fortnite Outfit zahrnuje čtyři barvy, zachycující jeho Saiyan, Super Saiyan, Super Saiyan Blue a Ultra Instinct vypadá. Vestavěné Goku nabíjí přepínače mezi skiny.

Goku’s Outfit také přichází s nástrojem Power Pole Back Bling a sklizně, který spolupracuje, když je vybaven současně.

Beerus

Pokud dáváte přednost stylu piva podobného kočce nad Saiyans, dobrá zpráva, je k dispozici také bůh ničení ve Fortnite, doprovázený věčnou rybou zpět bling. Pokud si nemůžete vybrat mezi Beerusem a Saiyanem Bohem, Beerus i Goku jsou k dispozici ve svazku společně, se záda o zádech se záda a svazek-exkluzivní síla Unleashed načítání obrazovky.

Fortnite Dragon Ball Vegeta Skin

Vegeta

Stejně jako Goku, Vegeta předvádí svou podobu Super Saiyan a jeho vlastní nabití emote. Přepínač mezi jeho Super Saiyan, Super Saiyan Blue a Super Saiyan Blue Evolved Alt Styles.

Bulma

Vědec Bulma završuje tým, k dispozici s laboratorním pláštěm alt styl. .

Svazek Dragon Ball Gear

S několika položkami přicházejícími se svazky pokožky můžete místo toho spojit veškeré vybavení v tomto svazku, doplněné o kluzáky Nimbus a Space Pod kluzáky, legendární shell Kamesennin jako zadní bling a nástroj pro sklizeň zaměstnanců Kamesennin. Další emoce, fúze! Cha!, také přichází s tímto exkluzivním svazkem. Tyto položky jsou také k dispozici samostatně.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Phew, to je vše, co potřebujete vědět o události Dragon Ball Fortnite. Pokud nějakým způsobem potřebujete ještě více, abyste vás udrželi na ostrově Artemis, zjistěte, kde vyměnit cloud Nimbus pro Fortnite Baller, a připravte se na strašidelnou sezónu, když se Fortnitemares vrátí. Pokud chcete více draků, podívejte se na našeho průvodce nejlepších dračích her.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Crossover „Fortnite“ a „Dragon Ball Z“ bylo potvrzeno

Crossover „Fortnite“ a „Dragon Ball Z“ byly potvrzeny epické hry Dragon Shenron Goku, Vegeta, Gohan, Frieza, Cell Buu

Zdá se, že epické hry udělily přání fanoušků Dragon Ball z znaky do Fortnite. Crossover je už nějakou dobu požadován už dlouho a nedávné úniky poslaly fanoušky, aby se divili, zda postavy přijdou do Battle Royale Games.

Epické hry a Fortnite potvrdili zvěsti na Twitteru jednoduchým obrázkem draka Shenrona s titulkem: „Speak. Pojmenujte své přání … 8.16.2022.„Obrázek a tweet odkazují na titulární dračí koule a oznamují, že přechod zasáhne hru od příštího týdne. Dosud nebyly odhaleny žádné další podrobnosti, lze však očekávat, že podobně jako předchozí crossovers, Fortnite Hráči by mohli mít šanci zahrnout Shenron a mohou očekávat balíčky i postavy předměty a kůže v dračí koule téma. Je pravděpodobné, že mohou být zahrnuty také postavy jako Goku, Vegeta, Gohan, Frieza, Cell, Buu a další.

Podívejte se na přechod Fortnite 16. srpna. Podívejte se na oznámení níže.

Text od
Sdílejte tento článek

Co číst dále

Spolupráce Lee Drops 'Dragon Ball Z'

Spolupráce Lee Drops ‘Dragon Ball Z’

Označení jejich debutové koláže.

Byla odhalena ztracená epizoda „Johnny Bravo“ X 'Dragon Ball Z'

Byla odhalena ztracená epizoda „Johnny Bravo“ X ‘Dragon Ball Z’

Sledujte nyní nepravděpodobnou spolupráci.

Obrázek Vegeta vs Goku Fuzzfeet Studio ukazuje hraní bojovníků „Dragon Ball Z“

Obrázek Vegeta vs Goku Fuzzfeet Studio ukazuje hraní bojovníků „Dragon Ball Z“

Jedinečná svalová scéna.

'Fortnite' a Nike Start

„Fortnite“ a Nike Launch „Airphoria“ spolupráce

Představujeme virtuální svět s tématem vzduchu, nové outfity a zpět blings ve hře a oděvu „Airphoria“.

LEGO zahajuje sérii Poscard City

LEGO zahajuje sérii Poscard City

Představujeme New York, Peking, Paříž a Londýn.

„John Wick 4“ bude zatím nejdelší film ve franšíze

„John Wick 4“ bude zatím nejdelší film ve franšíze

Pokračování se údajně blíží dokončení.

Nike přidává letectvo 1 nízké

Nike přidává do sbírky Día de Muertos Air Force 1 Low “We Are Familia”

Kompletní s panelem Fuzzy Chenille Swooshes.

Victor se připojil ke slaměné klobouky pro plnou kolekci badmintonu „One Piece“

Victor se připojil ke slaměné klobouky pro plnou kolekci badmintonu „One Piece“

Představují Enma, Wado Ichimonji a Kitetsu III badmintonové rakety.

NBA bude odejít do důchodu Billa Russella č. 6 přes ligu

NBA bude odejít do důchodu Bill Russell’s Ne. 6 přes ligu

Ne. 6 dresů již nebude znovu vydáno žádnému hráči NBA.

M.I.A. Debutuje nový singl „Mata“

M.I.A. Debutuje nový singl „Mata“ „Popular“

Po květnu 2022 je „The One.“

Podívejte se na nohu na Air Jordan 2 OG

Podívejte se na nohu na Air Jordan 2 OG “Chicago”

Vyjadřování klasické směsi „bílé/varsity červené/černé.“

Sophomore album Megan Thee Stallion 'Traumazine' je zde

Sophomore album Megan Thee Stallion ‘Traumazine’ je zde

S hostujícími vystoupeními z budoucnosti, Lucky Daye, Jhené Aiko a dalšími.

Hra se získá Kanye West, Pusha T a další pro rozsáhlé 10. studiové album „DrillMatic - Heart vs. Mind“

Hra zařadí Kanye West, Pusha T a další pro rozsáhlé 10. studiové album ‘DrillMatic – Heart Vs. Mysl’

Skládané z 31 skladeb.

Nová příchuť Coca-Cola zkoumá, jak chutnají sny

Nová příchuť Coca-Cola zkoumá, jak chutnají sny

Představovat spolupráci s Tomorrowland.
Crossover „Fortnite“ a „Dragon Ball Z“ bylo potvrzeno

 • Hodnocení značky
 • Adresář značky
 • Hypeindex beta
 • O nás
 • Firemní zprávy
 • Vztahy s investory
 • Kontaktujte nás
 • Reklamní
 • Pracovní místa

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Nejnovější
Sekce
Videa
Prodejna
Umístění
Účet
Více
Hypebeast \ n Pánské streetwear a současná kultura \ n \ n \ n \ n
Hypeart \ n nejnovější na ulici a současném umění \ n \ n \ n \ n
Hypebae \ n Dámské streetwear a současná kultura \ n \ n \ n \ n
Hbx \ n nakupujte nejnovější kapky pro pánské a ženy \ n \ n \ n \ n “‘: reps =’ ‘>
Někde jinde
Sledujte Hypebeast

zavřít

Vypadá to, že používáte blokátor reklam

Namísto našich čtenářů účtujeme inzerenty. Podpořte nás tím, že se whitelisting našeho webu. Whitelist nás už nás Whitelistoval? Obnovit stránku

Další informace o našich smluvních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů.

zavřít

Jak nás whitelist

Adblock adblock plus adblocker konečný ghostery ublock původ ostatní

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu adblock v oblasti prodlužování prohlížeče v pravém horním rohu.
 2. Pod „Pauza na tomto webu“Klikněte“Vždy“.
 3. Obnovte stránku nebo kliknutím na tlačítko níže budete pokračovat.

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu Adblock Plus v oblasti prodloužení prohlížeče v pravém horním rohu.
 2. Blokujte reklamy na – tento web„Vypněte přepínač a změňte jej z modré na šedou.
 3. Obnovte stránku nebo kliknutím na tlačítko níže budete pokračovat.

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu Adblocker Ultimate v oblasti prodlužování prohlížeče v pravém horním rohu.
 2. Vypněte přepínač a otočte jej z „Povoleno na tomto webuZakázáno na tomto webu“.
 3. Obnovte stránku nebo kliknutím na tlačítko níže budete pokračovat.

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu Ghostery v oblasti prodloužení prohlížeče v pravém horním rohu.
 2. Klikněte na „Blokování reklam“Tlačítko v dolní části. Zničí šedé a výše uvedený text přejde z „ON“ na “VYPNUTO“.
 3. Obnovte stránku nebo kliknutím na tlačítko níže budete pokračovat.

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu původu Ublock v oblasti prodloužení prohlížeče v pravém horním rohu.
 2. Klikněte na velkou ikonu Blue Power nahoře.
 3. Když zčervená šedá, klikněte na ikonu Obnovit, která se objevila vedle ní nebo kliknutím na tlačítko níže pokračujete.

Snímek obrazovky

 1. Klikněte na ikonu přípony pro blokátoru reklamy nainstalované v prohlížeči. Tuto ikonu najdete obvykle v pravém horním rohu obrazovky. Můžete mít nainstalován více než jeden blokátor reklamy.
 2. Postupujte podle pokynů pro deaktivaci blokátoru reklamy na webu, který si prohlížíte. Možná budete muset vybrat možnost nabídky nebo kliknout na tlačítko.
 3. Obnovte stránku nebo kliknutím na tlačítko níže budete pokračovat.