Fortnite Kapitola 3 Sezóna 1 Poznámky k náplasti: Datum vydání, úniky, Battle Pass Rewards, Starter Pack, Trailer, Odpočítávání a vše, co potřebujete vědět, Fortnite Kapitola 3 Čas vydání – sezóna 1 začíná dnes | PCGamesn

. Nyní se zdá, že to platí, protože se objevil nedávný obrázek (s laskavým svolením @HyPex), který ukazuje, že hráč dělá kolenní snímek.

Fortnite’s Další velká aktualizace je zcela nová kapitola – Kapitola 3 být přesný a ne sezóna 9, jak se očekávalo. .40 Aktualizace spousta důkazů škádlila nový začátek, ale nebylo to až donedávna potvrzeno samotným Epicem. ? . Vzhledem k tomu, že Epic bude v této záležitosti poněkud mlče .

Datum vydání

Kapitola 3 Sezóna 1 Začne na . Nová sezóna začne ve 15:00 GMT/2pm UTC. Tato nová sezóna skončí 19. března 2022.

Přívěsy
Velikosti
  • Xbox One – 16 GB
  • Xbox Series x – 15.85 GB
  • PS4 – 11 GB
  • PS5 – 8 GB
  • PC –
  • Přepínač –
  • Android –
Co je nového?

Klouzání kolena

. Nyní se zdá, že to platí, protože se objevil nedávný obrázek (s laskavým svolením @HyPex), který ukazuje, že hráč dělá kolenní snímek.

Sklíčka kolen se stala populárním mechanikem FPS a téměř odpovědí na skokové výstřely. Nový obrázek také naznačuje, že bude aktualizována grafika, protože byl spatřen nový model stromu a kulky vytvářejí poškození v prostředí. To by však mohlo být jen pro show.

Battle Pass

Cena

Battle Pass se opět objeví v sezóně 9 a bude stát uživatele 950 V-bucks. To dá hráčům přístup ke 100 úrovním odměn, včetně příležitosti pro bonusové kůže a varianty v průběhu sezóny. Alternativně si uživatelé mohou koupit balíček bitevních průchodů za 2800 V-bucks a udělit 25 vrstevnicových přeskočení. Můžete si také koupit každou další úroveň za 150 V-Bucks.

Odměny

Mapa

Zde je seznam pouze umístění, která mají na skutečné mapě jména:

– Chonkers Speedway


– Ospalý zvuk

– Shifty Shafts
– Táborové mazlení
– Skalnaté navijáky

– Mastný háj


– Denní Bugle

– ifiremonkey (@ifiremonkey) 5. prosince 2021

Povětrnostní podmínky také ovlivní mapu, jako jsou tornáda a údery blesku!

Kůže

Pokud jsme si vědomi, kůže jsou stále záhadou. . To znamená, že bude uvolněna kůže Boba Fett a potenciálně více souvisí s přehlídkou.

.

Boba Fett není jediným crossoverem potenciálně Hapenninga příští sezóna, protože Shiinabr poznamenal, že Spider-Man může vydat příští sezónu, která se včas uvolní s novým filmem premiéra 17. prosince 2021.

Zdá se, že na cestě je také nová Jonesy Skin!

Nový balíček předkrmů Voidlander vstoupí do obchodu s kapitolou 3.

Voidlander Starter Pack (vydání 14. prosince Reseset Shop / 12:00 UTC)

. V Absenzu najdete cestu Voidlandera. Zahrnuje:

– Absenz Outfit bez stylu
– Inkoustový záda bling
– .cvrlikání.com/ca7szm7efe

– Hypex (@HyPex) 4. prosince 2021

Kosmetika

– Kosti

– Židle
– Hruď
– Durr
– Generické trosky (1 a 2)
– Znamení hlídky
– Sněhulák

– IFIREMONKEY (@ifiremonkey) 4. prosince 2021

Zatímco čekáme na zbraně Specficis, vypadá to, že brokovnice budou fungovat jinak.

Není to spoiler: Ale vypadá to tak v kapitole 3, brokovnice, které zasáhnou hlavu, budou mít žlutou barvu a ty, které zasáhly tělo!

– Hypex (@HyPex) 5. prosince 2021

Události

.

S tím řekl, že jsme viděli důkladně úniky obklopující událost, od úniků, jako jsou FnleakSandaudio a Ifiremonkey.

.

V novém seznamu skladeb mohou hráči chytit dvě zbraně: legendární jizva a legendární revolver podle @ifiremonkey.

Očekává se, že nový POI dorazí také s názvem „Guava“.

? .

V vedení do nové kapitoly možná Epic náhodně unikl svůj vlastní přívěs pro novou kapitolu. Toto nové krátké video bylo nalezeno přes Tik Tok jako náhodná reklama, kterou uživatelé viděli, a podrobně popisuje, co se může během akce stát, spolu s naším prvním pohledem na novou mapu.

Více úniků a pověstí

.

„Racky přicházejí v kapitole 3 jako další létající zvířata. Jsou v jednom z koncepčních umění kapitoly 3 poblíž tropické/plážové oblasti, ale IDK, když přesně vydají, s největší pravděpodobností sezóna 1.”

Mějte na paměti, že v vedení k kapitole 3 se zdá, že Epic požádal úniky, jako jsou Hypex a Shiinabr, aby se zdrželi úniku informací nalezených během prostojů.

!

Epic mě požádal a další úniky, abych během 19 neposkytl úniky.00 prostojů a s největší pravděpodobností udělám to, co řekli, pokud jsou ochotni to vzít vážně, místo aby jen zastavili 2-3 úniky v úniku. Dal jsem jim nějaké nápady, jak to udělat, jen čekám na odpověď..

– Hypex (@HyPex) 1. prosince 2021

Obklopují také zprávy o tom, že skála může být zapojena nějakým způsobem, pokud jde o kapitolu 3, protože nedávné video soustředěné kolem jeho energetického nápoje má jeden z nadačních přilby pěkně umístěných v jeho lednici.

Donald Mustard to také retweetoval a titulek skalních příspěvků je velmi kryptický.

ZOA dodává zdravou energii, když se dostanete k tomuto nulovému bodu.
Protože pití Zoa, vždy vám dá nejsilnější základ ve vesmíru!
. #ifIfouknowyouknow �� pic.cvrlikání.com/admn7u9qkt

Fortnite Kapitola 3 Čas vydání – sezóna 1 začíná dnes

Zdá se, že čas zahájení sezóny 1 kapitoly 3 sezóna 1 je mnohem dříve, jak se očekávalo.

Fortnite Kapitola 3 Podrobnosti o začátku - Jaká je doba vydání sezóny 1?

Publikováno: 5. prosince 2021

Včera v noci byl epický závěr kapitoly 2 a nyní jsou všechny oči na době vydání Fortnite Kapitoly 3 – což mohlo být nyní odhaleno. Událost „The End“ zavedla nový status quo a hlavní hostující hvězdu ve formě Dwayne „The Rock“ Johnson a nový čas zahájení sezóny 1 není daleko.

Pro kohokoli, kdo to nehrál, velká kapitola 2 potvrdila dlouhodobou teorii, že Fortnite’s maskoval nadační postavu-který se nedávno objevil v komiksu Batman Tie-In-je vlastně Dwayne Johnson Dwayne Johnson. Když zaútočila armáda královna Cube Queen, skála vyhrála den, dobře a upustila na ni celý ostrov Fortnite. Nový ostrov bude spodní stranou bývalého.

O kapitole 3 již došlo k četným únikům, včetně odhalení, že Spider-Man bude hrát velkou roli v nové sezóně i bitevním průsmyku-a dokonce se budou existovat i Gears of War postavy, a možná dokonce a možná i Maticová spolupráce.

Fortnite kapitola 3 Čas vydání

Fortnite kapitola 3 sezóna 1 doba vydání je 5. prosince v 7:00 PST / 10 AM EST / 3 PM GMT. To je výrazně dříve, než se dříve myslelo a znamená, že nová kapitola začne za pár hodin, o víkendu neméně.

Zatímco čekáte, až začne nová sezóna Fortnite, udělejte si čas a podívejte se na některé další skvělé hry Battle Royale na PC – je tu spousta vynikajících alternací, víte.

Chris J Capel bývalý spisovatel PCGamesn News, Chris psal o hrách FPS, RPG, Star Wars a Comic Books.