Fortnite Kapitola 4: Sezóna 3 přidává Optimus Prime a Rideble Raptors – The Verge, Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: odměny, cena, datum ukončení

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: odměny, cena, datum ukončení

Jak je to tradice, bitevní průkaz sezóny 3 v kapitole 3 bude zahrnovat bonusovou kosmetiku. Jak sezóna postupuje a vy se vydáte na základní úrovně bitvy Fortnite Super styly.

Nová sezóna Fortnite přidává Optimus Prime a umožňuje vám jezdit na dravcích

Kapitola 4: Sezóna 3 debutuje a způsobí, že Battle Royale mapuje hodně Wilder.

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

9. června 2023, 8:04 AM UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Věci se na to docela divoké Fortnite ostrov. Epic právě spustil nejnovější sezónu hry Battle Royale, přičemž ji přivedl do kapitoly 4: sezóna 3, a nazývá se to vhodně „Wilds.„Epic to škádlí za poslední týden – včetně přívěsu na včerejší letní hře.

Velkou změnou je, že střed mapy byl v podstatě zničen a odhalil novou oblast džungle, která prozkoumala, doplněná ruinami. Zde je, jak teď vypadá ostrov:

Chcete -li jít spolu s tímto tématem, existují některé pozoruhodné změny hry. Některé z nich zahrnují: návrat Raptorů, které nyní můžete jezdit; schopnost brousit na vinné révě; bláto, které můžete proklouznout pro tajnou kamufláž; Nový život rostlin, který bude bojovat (včetně výbušných květin); a zbraně jako boomerang a sklenice plné nepřátelských vos.

Existují také některé Transformátory prvky této sezóny – žádné překvapení, vzhledem k premiéře Rise of the Beasts – Jako zbraň zvaná Cybertron Cannon, která vypadá docela robustní. Jinde bude k dispozici Optimus Prime, pokud si zakoupíte bitevní průsmyk v této sezóně a jeho zvířecí protějšek Optimus Primal přichází do obchodu s položkami.

Když už mluvíme o bitvě Fortnite přeměna:

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: odměny, cena, datum ukončení

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: odměny, cena, datum ukončení

Je čas na další zbrusu nový bitva- Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass, to je. Přicházet s Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 je bitevní průsmyk naplněný až po okraj s kosmetikou špičkových linií od zábalů a emocí po pickaxe, kluzáky a skiny. Níže je seznam všech Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Obsah bitvy – plus cena a datum ukončení.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Vysvětleno

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Pass-Pasised

The Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass Works jako bitvy v posledních několika sezónách. Jak se vyrovnáte, vyděláte Fortnite Bitevní hvězdy. Battle hvězdy pak mohou být vyměněny za odměny v Battle Pass.

Budete mít trochu svobody, pokud jde o to, v jaké pořadí odemknete odměny, ale z velké části budete muset jít na stránku po stránce.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Obsah

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 1

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-1

Strana 1 Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass je zvýrazněn Evie a Snap Outfits. Evie je tvář kapitoly 3 sezóny 3, která se přizpůsobuje tématu Vibin do odpaliště. Snap čerpá inspiraci z předchozího bitevního průchodu Skins of Gear Specialist Maya a Kymera. Tato akce podobná akce je plně přizpůsobitelná s miliony jedinečných kombinací. Fortnite Hráči jsou schopni „sestavit“ různé části SNAP a postavit oblečení podle svých představ. Nikdo hráč nebude sdílet stejnou snap pokožku.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 2

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-2

Strana 2 obsahuje elegantní názor pro Evie a různé další kosmetiky příslušenství.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 3

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-3

Strana 3 je místo, kde můžete odemknout kůži Adria. Tato stránka Battle Pass má také několik nabídek V-Bucks a kluzák a pickaxe, které jistě upoutají vaši pozornost.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 4

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-4

Na stránce 4 si okamžitě všimnete legendárního draka jezdce. Tento kluzák je bezpochyby jednou z nejvíce poutavých kosmetik, která se kdy uvolnila ve Fortnite. Strana 4 také obsahuje několik dalších odemknutí V-bucks a možnost stylu pro Adria.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 5

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-5

Strana 5 předvádí outfit Stormfarer a sortiment kosmetiky, aby odpovídal této nové kůži.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 6

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-7

Page 6 je o Malik. Procházejte tuto stránku Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass a nalezení nejrůznějších kosmetik, aby odpovídala outfitu Malik.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 7

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-7

Strana 7 je řada extra kosmetiky, včetně možností stylu pro Malik i Stormfarer.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 8

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-PAGE-8

Strana 8 obsahuje další zbrusu novou kapitolu 3 sezóna 3 kůže, Sabina. Tato stránka Battle Pass je tematická zcela kolem Sabina.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 9

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-9

Strana 9 se skládá především z možností stylu pro Sabina a Evie.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Strana 10

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Page-10

Pověsti o Darth Vader Fortnite už nějakou dobu cirkulují a nyní je to oficiální. Darth Vader je odměnou Tier 100 za kapitolu 3 sezóna 3 Battle Pass.

Zaokrouhlení poslední stránky kapitoly 3 sezóny 3 Battle Pass je banda kosmetiky Star Wars Series Cosmetics.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Bonus Rewards

Fortnite-Chapiter-3-Season-3-Battle-Pass-Bonus

Jak je to tradice, bitevní průkaz sezóny 3 v kapitole 3 bude zahrnovat bonusovou kosmetiku. Jak sezóna postupuje a vy se vydáte na základní úrovně bitvy Fortnite Super styly.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Cena

Jako bitva před ní, Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass vás vrátí zpět 950 V-bucks. Ti, kteří dokončují celý bitevní průkaz. Zdá se to jako docela dohoda, vzhledem k tomu, že crossover kůže jako Darth Vader a Indiana Jones obvykle stojí mnohem více než 950 V-bucks jako samostatné oblečení.

Pokud vlastníte Fortnite Předplatné posádky, získáte kapitolu 3 Battle Pass – a červnové posádky – zdarma.

Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass: Datum ukončení

The Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 Battle Pass se bude konat do 17. září 2022. To znamená, že budete mít něco přes tři měsíce na to, abyste shromáždili všechny tyto exkluzivní kosmetiky.

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 3 je nový začátek. Vydělat XP a šířit dobré vibrace, abyste odemkli obsah Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Battle Pass.

Krátce na V-Bucks pro kapitolu 3 sezóna 3 Battle Pass? Zjistěte, jak získat zdarma V-Bucks ve Fortnite.