Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 Změny mapy: Každé nové umístění a POI, nové změny POI a map ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Nové změny POI a map ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Celkově, Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 zavedla vzrušující nové změny pois a mapy, nabízející hráčům čerstvé zkušenosti a výzvy na ostrově.

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 Změny mapy: Každé nové umístění a POI

Hráči opět mají nové oblasti k prozkoumání, protože mapa sezóny 4 Fortnite kapitola 4 dostává významnou generální opravu. Dorazilo několik nových poisů spolu s divokým upírem Kado Thorne. Převzal také a reformoval některá místa z předchozí sezóny a dal jim tolik potřebné člověka. Nejzajímavější změny na ostrově nepřicházejí ve formě nových míst a POI, ale co je uvnitř nich.

. Je zřejmé, že nová místa se okamžitě stanou horkými kapkami pro hráče, kteří chtějí vyzkoušet pistoli MIDAS Drum Buben nebo útočná puška MK-7 nadace nadace.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 Změny mapy zahrnují tři nové pois

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Od prvního pohledu na snímky pro únik ostrova mohou hráči identifikovat tři významné změny. Epic Games také vydala jména těchto tří POI, spolu s dalšími změnami mapy v oficiálních opravných poznámkách.

Na severovýchod mohou hráči spatřit sanguine apartmá na okraji mapy. Nahrazení osamělých laboratoří z minulé sezóny je tento nový POI dokonale navržen tak, aby podporoval dynamické souboje mezi hráči. Sníh byl očištěn, aby ustoupil této nové poloze, a určitě bude mít ve hře některé z nejvzácnějších kořistí.

Při pohledu na druhý extrémní konec vstoupí jeden z neúnavného ústupu, pokud klesnou poblíž jihozápadního okraje mapy. Poi je navržen jako půlměsíc ostrovní ostrovní sváteční ústup. Má rozsáhlý plážový dům a krásný bazén s ještě lepším kořistí.

Konečně, Kado Thorne’s Lair je umístěn v zatmělém majetku a nahrazuje Citadel Poi z minulé sezóny. Hráči zde s největší pravděpodobností najdou mýtický Kado NPC, spolu s dalšími mýtickými zbraněmi v trezorech. Vzhledem k designu tohoto POI a množství kořisti, které bude muset nabídnout, mohou hráči určitě očekávat, že zatmění za zatmění nejjednodušší kapitolu 4 sezóna 4 POI.

Kromě tří hlavních změn POI bude nová sezóna také obsahovat změny již existujících památek. Ferocious upír také převzal ruiny rachot, továrnu na plácnutí a věž v Mega City. Všechny jeho úkryty a základny jsou vybaveny laserovými mřížkami a kamerami.

Nová místa a POI budou také mít Kadoovy stráže, kteří je budou bránit. Hráči, kteří chtějí prozkoumat tyto nové oblasti, budou muset zamířit plně připraveni, s vhodnými zbraněmi a brnění.

Ačkoli změny mapy Fortnite kapitoly 4 sezóny 4 nečiní jen velmi málo pro změnu celkové vizuální přitažlivosti ostrova, určitě učiní hru mnohem zábavnější a zajímavější.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Nové změny POI a map ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Nové změny POI a map ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Sezóna 4 Fortnite Kapitola 4 přinesla na mapu několik vzrušujících změn, včetně přidání tří nových bodů zájmu (POI). Nové pois jsou sanguine apartmá, neúnavné ústup a zatmění majetek.

Sanguine Suites je ústředním bodem sezóny, představující rozlehlý komplex naplněný kořistí a tajemstvím. Je však silně hlídán armádou karoserie Kado Thorne, což je náročné místo pro prozkoumání. Sanguine Suites nahradila mírové osamělé laboratoře v severovýchodním rohu mapy a přidala do oblasti další akce.

Relentless Retreat je nový POI umístěný v jihozápadním rohu mapy. Je vybaven bazénem a lehátkem, ale nenechte se zmást vzhledem luxusu. Tato oblast je hlídána ozbrojenými strážci a přidávají novou úroveň nebezpečí pro toto kdysi neobvyklé místo.

Eclipsed Estate, který se nachází v severozápadním rohu mapy, převzal Citadelu. Vrcholem POI je masivní socha měsíce. Stejně jako ostatní nové poisy je zatmění Eclipsided Estate silně střeženo a nabízí vzácný kořist pro ty, kteří mohou navigovat Thorneovy jednotky, aniž by byli vyloučeni.

Kromě nových POI existují i ​​další změny mapy. Kado Thorne převzal ruiny rachot, továrnu na plácnutí na Slappy Shores a věž v Mega City. Tyto oblasti se nyní mohou pochlubit vzácnou kořistí, ale také představují větší hrozbu se zvýšenou přítomností stráže.

Při zkoumání těchto nových míst buďte připraveni na boj. NPC hlídající poi se nebojí bránit se. Je vhodné přijít vybaveno zbraněmi a plnými štíty, aby se zvýšila vaše šance na přežití.

Celkově, Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 zavedla vzrušující nové změny pois a mapy, nabízející hráčům čerstvé zkušenosti a výzvy na ostrově.

Zdroj: Daniel Megarry. „Všechny změny mapy ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4.“