Fortnite Lost Spraycans: Kde najít chybějící malířské náčiní Epic | PCGamesn, všechny ztracené spreje mohou umístění ve Fortnite | Shacknews

Všechny ztracené umístění spreje ve Fortnite

Prozatím se však zaměřme na ty ztracené Fortnite Spraycans. Jako dobrý přípravek se dostanete na mapu, když načtete do hry a pohráváte si v čekárně. Začlenijte šek na nevyžádanou křižovatku, protože to je místo, kde začneme. Za tímto účelem jsou zde umístění Fortnite Lost Spraycans.

Fortnite Lost Spraycans: Kde najít chybějící malířské náčiní Epic

Fortnite-Lost-Spraycans-Where-to-Awind

Kde jsou Fortnite ztracené spreje? Víme, že jich je pět z nich, ale není mnoho náznaků, kde je najít. Naštěstí však, když je poblíž Spraycan, vidíme nějaké graffiti ženy, která nám řekne, když jsme ve správné oblasti.

Sezóna 10 zahájila, Fortniteův svět se změnil o něco víc a je tu nový poklad k lovu, zatímco se snažíte odvrátit četné útoky od nepřátel. Tento týden také zjistíte, že existují různé čerpací stanice Fortnite. Také budete muset nastříkat fontánu, smetinový jeřáb a automat-začínáme zde spatřit trend s tématem graffiti.

Prozatím se však zaměřme na ty ztracené Fortnite Spraycans. Jako dobrý přípravek se dostanete na mapu, když načtete do hry a pohráváte si v čekárně. Začlenijte šek na nevyžádanou křižovatku, protože to je místo, kde začneme. Za tímto účelem jsou zde umístění Fortnite Lost Spraycans.

Fortnite Lost Spraycans Locations

Jak jsme již dříve řekli, budeme Junkyard Junction První. Pokud bojujete, je to v nejvíce severozápadním bodě vaší mapy. Konkrétněji se chystáme vstoupit na smetiště z horního středu. Jakmile jste přistáli, uvidíte v plotě otvor s hromadou odpadků bezprostředně vedle něj. Jakmile k tomu půjdete, dostanete výzvu, abyste to hledali. Udělejte to a budete mít svůj první Spraycan.

Dále směřujeme jihovýchodně od Blok. Pokud se podíváte na mapu, najdete, co vypadá jako hromada šrotu, která je ve tvaru stromu – nastavte tam značku. Jakmile jste tam, uvidíte místo kopání, který sestupuje hlouběji-sledujte cestu dolů, vezměte doprava a dostanete stejnou výzvu k hledání Spraycan.

Teď trochu trek, ale míříme na základnu Vikingská vesnice -To je jihozápad na mapě v zasněžené oblasti, pokud bojujete. Zamířte k zamrzlému vodopádu a uvidíte symbol graffiti. Chcete -li získat sprejkan, přejděte na nejbližší strom.

Fortnite-Lost-Spraycans-Map

Téměř hotovo, provádíme krátkou procházku na západní stranu Shifty Shafts další. Zamířte do šachty, okamžitě si vezměte doprava a uvidíte ženu graffiti skrz zeď dřeva. Srazil to a podívejte se doleva na další Fortnite Lost Spraycan.

Abychom se zabalili, míříme na jih do zničeného skladu, který je jihozápadně Šťastný Hamlet. Když poprvé vstoupíte do oblasti, měli byste značku graffiti na obří kovové krabici a stan hned vedle ní. Prohledejte stan pro svůj konečný sprejkan.

A tady to máte, nyní jste našli všechny Fortnite Lost Spraycans. Pokud se vám to podařilo udělat všechno v jednom běhu, aniž byste se dostali do obličeje, blahopřejeme vám. Pokud ne, nedělejte si starosti – váš pokrok nebude resetován, takže můžete podniknout tolik běhů, kolik potřebujete.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.

Všechny ztracené umístění spreje ve Fortnite

Všechny ztracené umístění spreje ve Fortnite

Výzva Spray and Pray pokračuje po celý týden Fortnite Season 10 s zcela novým úkolem. Tentokrát budou hráči muset najít a sbírat řadu pěti ztracených sprejových plechovek, které jsou skryty kolem ostrova Fortnite. Nalezení všech pět z těchto sprejových plechovek je složité, pokud nevíte, kde hledat. Naštěstí jsme dali dohromady tohoto praktického průvodce, který vás povede přímo ke každému z rozprašovacích plechovek, abyste je mohli najít, sbírat a pak pokračovat na cestě. Pojďme se ponořit přímo!

Všechny ztracené umístění spreje ve Fortnite

I když pro dokončení této výzvy musíte najít pouze pět sprejových plechovek, podařilo se nám najít šest, což by vám mělo poskytnout více než dost, abyste mohli úkol s lehkostí dokončit. Nastínili jsme všechna umístění sprejových plechovek na níže uvedené mapě a zahrnuli jsme další informace o poloze každé Spray Can později v článku.

Fortnite - všechny ztracené umístění Spray může

Jak vidíte, většina sprejových plechovek je docela dobře rozprostřena, což znamená.

  • První sprej, který můžete vyzvednout, je nalezen v Shifty Shafts. Vydejte se na východní okraj směsi a pak se vydejte dolů do dolu poblíž parkoviště s malou chaty. Zatímco v dole, otočte se a protáhněte zeď a najděte novou sekci s hrudníkem. Právě v této oblasti najdete také první ze svých sprejových plechovek.
  • Druhý sprej na našem seznamu je nalezen jižně od Shifty Shafts, v zasněžené oblasti mapy. Vydejte se dolů k nočnímu klubu a jakmile dorazíte na E3, vyhledejte malý kempový stan s táborákem poblíž. Tato sprejová plechovka je hned vedle stanu, pod několika skvrnami na boku.
  • Severně od Frosty Lets, přes Viking Village, hráči najdou další ztracený sprej, který přidá do své sbírky. Vydejte se na vodopád a pak se rozhlédněte po tomto spreji na úpatí velkého stromu.
  • Nyní směřujeme na sever, na konec lávového proudu, který vytéká z sopky. Nachází se zhruba v G4, tento ztracený sprej lze nalézt za jedním z sloupů poblíž místa, kde býval tunel, který vedl k rajčatovému městu. Pro veterány Fortnite by to mělo být velmi známé místo. Pokud narazíte na potíže s nalezením plechovky, stačí následovat potok láva až do konce a měli byste ho poměrně snadno spatřit.
  • Nachází se jihovýchodně od bloku, tento další ztracený sprej najdete poblíž řady sudů umístěných v malém dole v E3. Jakmile najdete důl, vydejte se do něj a rozhlédněte se po tomto spreji na konci tunelu vedle tří sudů naskládaných na sebe.
  • Budete mířit až do Junk Junction, abyste našli další ztracený sprej na našem seznamu. Vydejte se do severní oblasti smetiště a pak se podívejte po hromadě trosek vedle plotu. Tento ztracený sprej bude položit na zemi hned vedle trosek.

Tady to máš. To je všech šest ze ztracených sprejových plechovek, které se nám podařilo najít ve Fortnite Season 10. Pokud máte potíže s dokončením jakékoli z dalších výzev, které jsou k dispozici tento týden, pak se ujistěte, že se vydáte na naše centrum Fortnite Guides za ještě větší pomoc.

Joshua je držitelem bakaláře výtvarných umění v kreativním psaní a zkoumá svět videoher tak dlouho, jak si pamatuje. Užívá si vše od rozsáhlých RPG až po malé, kousnutí indie drahokamy a vše mezi tím.

  • Průvodce
  • Fortnite
  • Fortnite: Battle Royale
  • Fortnite sezóna 10