Fortnite Rick Grimes Skin je nejnovější Walking Dead Crossover – Gamespot, Daryl a Michonne z The Walking Dead jsou nyní ve Fortnite | Gamesradar

Daryl a Michonne z The Walking Dead jsou nyní ve Fortnite

The Walking Dead TV seriály by se mohly s Darylem a Michonne na kormidle. .

Fortnite Rick Grimes Skin je nejnovější crossover Walking Dead

Rick se připojí k Daryl a Michonne v obchodě Fortnite Item Shop.

9. října 2021 v 17:00 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Epic dnes přidal do obchodu s hrami hranic Skin Fortnite Rick Grimes v rámci probíhající Halloweenské akce, Fortnitemares. Jen rok poté, co jeho Alexandrijští spojenci Daryl a Michonne debutovali ve Fortnite, nyní bývalý protagonista The Walking Dead obchoduje chodce za Loopery ve Fortnite.

Nyní si můžete vyzvednout jeho debut Fortnite Skin nebo chytit celou svou sadu. Kompletní svazek Fortnite Rick Grimes zahrnuje kluzák, zadní bling a pickaxe. Každý je inspirován příběhem show, jako je taška zbraní Rick se skrývá mimo Terminus, než zajal v zajetí na Railyard, nebo satelit, který padá na Zemi v epizodě 10. sezóny, i když zvědavě po herci Andrew Lincoln’s Exit z show.

Pověsti o kůži Rick Grimes Fortnite se poprvé šířily během léta, než ji Epic poprvé škádlil začátkem tohoto týdne spolu se spuštěním Fortnitemares 2021. Nyní najdete vedoucího muže v obchodě s položkami po omezenou dobu vedle svých bývalých pomocníků, Daryl a Mchonne. Stejně jako komiksy se ptají, řeknu to zde: kde je Negan?

Epic bude spuštěn nové kůže Fortnitemares každý den v říjnu, takže pokud přidáváte do skříňky strašidelnějších postav hry, nyní máte šanci. Později tento měsíc je bezpečné očekávat více hororových přechodů. Kdo je na vašem seznamu přání?

Pro více informací o Fortnite tento týden, nenechte si ujít dalších 300 000 XP, které mají mít s The Raven a Nitehare Quests.

  • Fortnite Snap Quests – kde najít všechny toverové tokeny a odemknout veškerou kosmetiku
  • Fortnite Kapitola 3 sezóna 1 Změny mapy
  • Fortnite Miles Morales a Green Goblin Skins škádlily na mapě kapitoly 3
  • + Zobrazit více odkazů Fortnite News (3)
  • Jak používat stany ve Fortnite: Vysvětleny kempy
  • Vysvětleno koruny vítězství Fortnite: Proč jsou jména některých hráčů ve zlatě
  • Všechny nové zbraně a předměty ve Fortnite Kapitola 3

Daryl a Michonne z The Walking Dead jsou nyní ve Fortnite

Fortnite

Fortnite představil pár chůze Walking Dead Crossover, představovat Daryl a Michonne.

Daryl Dixon a Michonne jsou oba k dispozici právě teď v obchodě s položkou hry Fortnite. Chcete -li získat obě postavy, budete muset koupit Survivors in Arms Bundle, který obsahuje Daryl a Michonne, Hunting Touver Back Bling, Katana Back Bling a Michonne’s Sword a Daryl’s Knife, které můžete použít jako Pickaxes.

Kromě toho můžete odemknout dva styly varianty pro základnu Daryl a Michonne Outfits, jakmile si zakoupíte Survivors in Arms Set. Jedná se o maskované oblečení Michonne pro druhou a variantní kůže zoufalství pro bývalé. Dlouhodobí diváci The Walking Dead pravděpodobně rozpoznají dvě variantní kůže pro obě postavy z minulých ročních období. Crossover Walking Dead s Fortnite byl ve skutečnosti poprvé vyhlášen začátkem tohoto měsíce, ale Daryl a Michonne se dnes konečně vydali na cestu do hry Epic.

Daryl a Michonne se připojí k pěkně hvězdné sestavě postav hostů a debutujte ve Fortnite v posledních několika týdnech. Mandalorian a Baby Yoda dorazili na začátek Fortnite Kapitola 2: Sezóna 5 minulý měsíc v listopadu a God of War’s Kratos a Halo’s Master Chief následovali brzy poté a poprvé přinesli postavy exkluzivní platformy do Epicovy hry. Fortnite je rušný ekosystém a tato zabití nových postav hostů to dokazuje.

The Walking Dead TV seriály by se mohly s Darylem a Michonne na kormidle. Pro všechno, co víme o sérii filmů, v němž hrajete Rick Grimes, přejdete na našeho kompletního průvodce filmy Walking Dead Film pro více.

S méně než dvěma týdny, až do Vánoce konečně zakončíte 2020, si můžete prohlédnout náš komplexní Nejlepší dárky pro hráče Průvodce pro některé vynikající dárky nakloněné vůči hráčům.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Hirun Cryer

Hirun Cryer je reportér a spisovatel na volné noze s Gamesradar+ založeným z U.K. Poté, co získal titul v americké historii specializující se na žurnalistiku, kino, literaturu a historii, vstoupil do světa psaní her se zaměřením na střelce, nezávislé hry a RPG a od té doby je příjemcem MCV 30 do 30 let Cena za 2021. Ve svém volném čase je na volné noze s jinými prodejnami v celém průmyslu, praktikuje japonštinu a užívá si současnou manga a anime.

Call of Duty Crossovery jsou nyní doslova divoké jako peklo: Nicki Minaj může použít Doomovu super brokovnici k zabití Lilith Diablo 4

Po 5 letech dává Sea of ​​Thieves hráčům to, co vždy chtěli: soukromé servery