Fortnite Season 3: Datum a čas zahájení; Všechny podrobnosti – Meristace, kdy začíná Fortnite Season 4 a končí sezóna 3? Meristace

Kdy začíná Fortnite sezóna 4 a končí sezóna 3

. Jinými slovy: pokud samotné Epic Games o tom něco sdělí, prozatím musíme dbát na data, která ukazuje samotná hra: Konec sezóny je 17. září 2022 a začátek nového Sezóna 18. září 2022. .50 v úterý 30. srpna bychom o tom měli mít nějaké stopy.

Fortnite se uzavřel po údržbě po skončení sezóny 2. Říkáme vám, kdy bude možné hrát znovu s Fortnite Season 3.

Fortnite Season 2 Kapitola 3 skončila a hra se přesunula do své nové sezóny 3. Hned po dokončení poslední události minulé sezóny to však není hratelné: hra nám ukazuje nakládací obrazovku některých hub a mořského pozadí, doprovázená legendou, která bude pokračovat. Obvyklá otázka v tuto chvíli je, kdy začíná Fortnite Season 3? .

Fortnite sezóna 3 Kapitola 3: Vibin ‘začíná v neděli 5. června 2022. . Čas, kdy to začíná, nebyl objasněn; Při předchozích příležitostech, když událost skončila, došlo k odpočítávání ve Fortnite označující čas počáteční. Tentokrát není odpočítávání; jen nakládací obrazovka mořského pozadí.

. .. Tentokrát by byl příští po celých Spojených státech:

Fortnite Season 3: Datum a čas zahájení; Všechny podrobnosti

. ?

Kdy začíná Fortnite sezóna 4 a končí sezóna 3?

Zbývá několik týdnů, ale řekneme vám, když startuje Fortnite Season 4 a kapitola 3 sezóna 3 končí. .

Aktualizace: 29. srpna 2022 19:49 EDT

Několik týdnů zbývá až do konce sezóny 3 a začátkem sezóny 4. V této zprávě objasníme několik opakujících se pochybností, které v tomto ohledu obvykle existují v těchto fázích sezóny, včetně toho, kdy začíná sezóna 4 a kdy končí sezóna 3:

Kdy začíná Fortnite sezóna 4 a kdy končí sezóna 3?

. Podle samotné hry, Fortnite Season 3 Kapitola 3 končí v sobotu 17. září 2022, takže lze očekávat, že sezóna 4 začne následující den, neděle 18. září 2022.

Epic Games si během kapitoly 3 zvykli, že přechody mezi ročními obdobími se konají o víkendech, přičemž koncem sezóny je v sobotu a začátek další v neděli, o den později. Jinými slovy: pokud samotné Epic Games o tom něco sdělí, prozatím musíme dbát na data, která ukazuje samotná hra: Konec sezóny je 17. září 2022 a začátek nového Sezóna 18. září 2022. V době psaní tohoto článku nevíme, zda bude existovat událost na konci sezóny, i když s příchodem Patch 21.50 v úterý 30. srpna bychom o tom měli mít nějaké stopy.

Zůstaňte naladěni na Meristation USA za všechny informace týkající se příští sezóny Fortnite.

Zdroje | Fortnite Battle Royale

.

Fortnite kapitola 3 sezóna 3 je na obzoru a díky několika škádlením společností Epic Games a nyní úplné odhalení nadcházející živé události máme představu o tom, co by mohlo být v obchodě.

.

, A co můžeme očekávat, jakmile nová sezóna přistane.

  • Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 Odhadované datum vydání
  • ?

. Dříve to bylo až 36 hodin, přičemž hráči byli schopni sledovat černou díru během hry.

Co můžeme očekávat od sezóny 3 kapitoly 3?

Oficiální podrobnosti jsou v současné době řídké, co můžeme očekávat od Fortnite Kapitoly 3 sezóna 3. Zatím jsme měli jen krátký upoutávka z Epic Games, ukazující zkreslené zvukové vlny a poté logo pro vedoucího týmu Mecha. Událost kolize byla nyní také plně představena, s uměleckými díly, které potvrzuje návrat vedoucího týmu Mecha a Singularita. Držte se pevně pro bitvu o nulo.

.

. Správa nastavení cookie

Poslední, co jsme viděli obřího robotického medvěda, bylo součástí finále sezóny v roce 2019. Během tohoto zúčtování jsme viděli, jak vůdce týmu Mecha porazil Devyrer, než jsme vypustili do vesmíru, pilotovaný singularitou.

Vzhledem k tomu, že se sezóna 2 zaměřuje na bitvu mezi IO a Seven, vsadíme se na finále zabalené akce a končící návrat vedoucího týmu Mecha. .

Nedávno a v útěku až do konce současné sezóny Fortnite se objevilo nové umístění. Pokud se vydáte na Loot Lake, najdete na mapě novou oblast, která je šedota. .

Collider je v podstatě velká základna IO s obrovskou věží ve svém středu. Můžete dostat vzduch, pokud vyskočíte a kolem věže, což vám umožní letět na jiné pojmenované místo. .

Je možné, že v týdnu přijde další škádlení, které vedou k kolizní události. Ať tak či onak – ujistěte se, že dostanete vše, co chcete udělat, než kapitola 3 sezóna 2 je pryč navždy!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Sledujte zdarma
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

. Tráví své dny sněním o X-Files seznamovacím sim a bude hrát doslova jakoukoli hru s opicemi v něm.