Fortnite Season 8: Jak dokončit boční setkání – GameSpot, vstoupit do boku a dokončit boční setkání ve Fortnite | PCGamesn

Vstupte do boku a dokončete boční setkání ve Fortnite

K anomáliím boků lze přistupovat prostřednictvím portálů – zkontrolujte mapu na mapu fialové výbuchy světla, které vypadají jako rifty. Jsou rozptýleny po ostrově na různých místech každý zápas. Po vstupu do jednoho z těchto portálů otevřete dočasnou anomálii do strany a kolem vás se objeví fialová a oranžová bublina. Uvnitř anomálie najdete hrudníky a monstra krychle, které upouštějí části Cube Monster.

Fortnite Season 8: Jak dokončit boční setkání

Fortniteův nový režim mini-horde nechal některé hráče pařezané. Zde je to, co vědět o bočním setkání.

14. září 2021 v 8:16 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Ve Fortnite sezóně 8 budete muset Dokončete boční setkání Chcete -li dokončit Torinova questline v nabídce punčové karty. Tato výzva nechala některé hráče pařené-a pravděpodobně z několika různých důvodů. V této příručce vás projdeme tím, co potřebujete vědět o dokončení této výzvy.

Fortnite boční zóny versus anomálie

Když jsme se v našem průvodci změny mapy sezóny 8 narušili, největším rozdílem je vytvoření bočních anomálií a bočních zón. Snadno spatříte zóny na vašich cestách, protože jsou to obrovské neprůhledné oranžové bubliny, které se rozplakají v randomizovaných poisu s každým zápasem. Tyto zóny zůstávají dlouhou hru a hráči je mohou vstoupit a opouštět, jak si přejí. Přemýšlejte o bočních zónách jako na místech, kde se tato dimenze naplněná monstrum rozlije do nativní dimenze ostrova.

Na druhé straně anomálie jsou portály do strany. To je místo, kde mohou loopery místo toho cestovat do strany. V anomálii je definovaný začátek (když vstoupíte) a končí (když porazíte vlny nepřátel). Svůj pokrok můžete sledovat s pruhem Progress v horní části obrazovky, která se objeví během každého setkání s anomálií.

Abychom dokončili boční setkání, udělá pouze anomálie

Sundat dostatek příšer nakonec vytvoří humanoidního šéfa svými vlastními bočními zbraněmi. Je maskována v jiném světovém oblečení a není jasné, zda je tam jako nepřítel příšer, ale střílí na vás, takže je přinejmenším tvou nepřítelem. Odstranění této maskované ženy a dostatek příšer podél cesty ukončí anomálii boku a to je tento konkrétní úkol, který musíte provést, abyste mohli provést Dokončete boční setkání. To není něco, co můžete udělat v temperamentních zónách, protože zóny nemají konec.

Za předpokladu, že jste zlikvidovali hordy, dokončíte boční setkání a budete na cestě k dokončení Torinova questline. Dostaňte se vše ostatní, co potřebujete vědět o Fortnite Season 8, včetně postav Fortnite Season 8 Battle Pass a Fortnite Season 8 Nové zbraně. Jsme na další rušné období.

  • Fortnite Snap Quests – kde najít všechny toverové tokeny a odemknout veškerou kosmetiku
  • Fortnite Kapitola 3 sezóna 1 Změny mapy
  • Fortnite Miles Morales a Green Goblin Skins škádlily na mapě kapitoly 3
  • + Zobrazit více odkazů Fortnite News (3)
  • Jak používat stany ve Fortnite: Vysvětleny kempy
  • Vysvětleno koruny vítězství Fortnite: Proč jsou jména některých hráčů ve zlatě
  • Všechny nové zbraně a předměty ve Fortnite Kapitola 3

Vstupte do boku a dokončete boční setkání ve Fortnite

Ďábel z boků ve Fortnite šklebí se

Přemýšlel, kde najít boky ve Fortnite? Sezóna 8 začala a hrozba mimozemšťanů už není – ale místo toho čelíme hněvu silných, škodlivých kostek, které padly z mateřské lodi na ostrov, způsobují v brázdě.

Tyto kostky šíří korupci a chaos po mapě a také vytvářejí portály do boků, alternativní realita plná příšer, která vás rojí, jakmile vstoupíte, podél linií vzhůru nohama od Stranger Things. Uvnitř do strany nemůžete stavět a je tam také obzvláště nízká úroveň gravitace. Navzdory těmto anomáliím existuje spousta dobrých důvodů pro vstup do boku – najdete zde exkluzivní zbraně a řemeslné části, které můžete použít k tomu, abyste se stali silnějšími.

První z Torinových punchcard questů vyžaduje, abyste vstoupili do boku a následné úkoly zahrnují dokončení úkolů do alternativní dimenze, jakmile jste tam, včetně dokončení bočního setkání. Zde je vše, co potřebujete vědět o vstupu do strany a na boční zbraně, které můžete získat.

Jak dokončit boční setkání

Chcete -li dokončit celé boční setkání, musíte porazit všechny vlny v boční anomálii. Pokud neporazíte dostatek nepřátel, anomálie se na vás uzavírá, takže projde každou vlnou včas hodně palebné síly. Před vstupem se ujistěte, že se plně připravíte a přiveďte spoluhráče, aby vám pomohli, pokud můžete.

Zatímco uvnitř anomálie boku, získáte bar v horní části obrazovky se třemi značkami odměn v různých intervalech. Porazte co nejvíce nepřátel, kolik můžete v této době, abyste naplnili bar a dokončete boční setkání.

Nepřátelé v boku ve Fortnite

Jak vstoupit do strany ve Fortnite

Existují dva způsoby, jak můžete vstoupit do boku – prostřednictvím portálů, které se otevírají Boční anomálie, a prostřednictvím bubliny, která převádí část mapy Fortnite na a Boční zóna.

Boční anomálie

K anomáliím boků lze přistupovat prostřednictvím portálů – zkontrolujte mapu na mapu fialové výbuchy světla, které vypadají jako rifty. Jsou rozptýleny po ostrově na různých místech každý zápas. Po vstupu do jednoho z těchto portálů otevřete dočasnou anomálii do strany a kolem vás se objeví fialová a oranžová bublina. Uvnitř anomálie najdete hrudníky a monstra krychle, které upouštějí části Cube Monster.

Boční zóny

Na zápas je jedna boční zóna a je těžké si nechat ujít-jsou to velké fialové a oranžové bubliny, které se záhadně víří, když se blížíte. Uvnitř boční zóny můžete použít zářící oranžové trhliny v zemi, abyste se poháněli kolem a hledali zářící fialové truhly obsahující boční zbraně.

Dvě nové boční zbraně ve Fortnite, Sideways Rifle and Sideways Minigun

Boční zbraně

Nové boční zbraně ve Fortnite jsou:

  • Boční puška
  • Boční minigun

Tyto nové Fortnite zbraně pomalu vytvářejí teplo a způsobují poškození bonusu, když se přibližují k přehřátí. Jakmile se však přehřívají, nebudete to moci na chvíli vystřelit, takže buďte opatrní. Zbraně boky mohou být upgradovány na vyšší rarity pomocí Cube Monster Parts na kartované kartě Fortnite.

To je vše, co potřebujete vědět o bocích ve Fortnite – zatímco prozkoumáváte vše, co sezóna 8 může nabídnout, zkontrolujte náš průvodce umístěním NPC Fortnite NPC, abyste sledovali úkoly každého punchcard. Pokud hledáte barevné lahve a styly postav pro vaši rybí kůži Fortnite Toona, máme vás zakryté.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.