Fortnite Secret Dveře umístění v zamíchaných svatyních a průvodce plné puzzle – Gamespot, Fortnite Secret Door Location a Puzzle v zamíchaných svatyních | PCGamesn

Když běžíte dolů do vstupní haly, Sprint kolem trosek nebo pečlivě překročit podlahové pasti (tmavé dlaždice), jinak budete zasaženi šípy celou cestu dolů. Pokud máte méně než 200 zdraví, tyto šipky vás zabijí, ale můžete je přežít, pokud jste na 200 HP a nechte každý segment šípů zasáhnout jen jednou, což můžete udělat sprintem přes chodbu.

Fortnite tajná poloha dveří v zamíchaných svatyních a plné puzzle průvodce

Nejnovější výzvy Fortnite s sebou přinášejí environmentální puzzle inspirované Indianou Jones zahrnující tajné dveře. Zde je návod, jak to vyřešit.

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Nalezení Fortnite tajné dveře v Shuffled Svatyně je součástí větší hádanky, které si hráči Fortnite už nějakou dobu neviděli. Fortnite Indiana Jones Quests jsou nyní naživo a dávají všem majitelům bitevních průsmyků šanci odemknout dobrodruha a jeho mnoho kosmetických předmětů pro sebe v 11 questů celkem Indiana Jones. Najděte tajné dveře kolem hlavní komory zamíchaných svatyní, Nový POI od 6. července. Je to opravdu složitá hádanka hodná Indiana Jones, ale nedělejte si starosti. Pokud dokážete přežít počáteční nápor toho, že tam upustí hráči-nebo ještě lépe, pracujte společně-řešení je ve vašem uchopení. Zde je návod, jak najít tajné dveře ve Fortnite.

Fortnite Shuffled svatyně tajná poloha dveří

Dostat se dovnitř tajných dveří kolem hlavní komory je vícestupňový proces a není to ten, který se hodí k vyřešení, zatímco ostatní hráči bojují všude kolem vás-tyto výzvy pro umístění vždy dělají přistávací místa opravdu horká pro první první den asi tak. Když přistáváte na Shuffled Svatyně, nové poi východně od skalnatých navijáků, zjistěte, zda se můžete zásobit na několika položkách a pak se buď skrývat nebo bojovat do bezpečnosti.

Jakmile se prach usadí, najdete zamčené dveře kamene ve středu místa. Před ním jsou čtyři kameny, které lze otočit, každá strana odhaluje podivný symbol. Chcete -li otevřít dveře, budete muset otočit kameny tak, aby každý zobrazoval správný symbol na boku směřující od dveří. Důležitá věc, kterou je třeba poznamenat, je, že Řešení se mění v každém kole.

Toto bylo naše řešení v jednom kole, ale velmi pravděpodobně vyhrálo

Ale to je v pořádku, protože jakékoli řešení může být ve vašem konkrétním kole, je k dispozici také poblíž. Rozptylované kolem zamíchaných svatyní jsou čtyři horniny vedle živých bílých světel vycházejících ze země. Když jste blízko, uslyšíte je, jak vydávají bzučivý zvuk. Musíte najít tyto čtyři skály a zapamatovat si (nebo vyfotit na telefonu) symbolů na každém z nich. Najděte skály na následujících místech:

  • Underground na jihozápadě
  • Na úrovni země na severozápadě
  • Pod provizorním červeným stanem na severovýchodě
  • Pod platformou na úrovni země na centrálním východu

Na níže uvedené mapě jsme označili, kde jsou tyto skály, a očíslovali je v pořadí, v jakém si je budete chtít zapamatovat. S ohledem na tyto čtyři symboly se vydejte k centrálním skalním dveřím. Otočte skály u centrálních dveří tak, aby symboly v tomto místě odpovídaly symbolům, které jste našli kolem Poi. Symbol jihozápadu je první zleva, severozápadní symbol je na druhém místě, severovýchodní symbol je třetí a symbol východního centra jde naposledy. S těmito čtyřmi skály nastavenými na zobrazení správných symbolů ve správném pořadí se hlavní komora otevře. Ale ještě jsi to neskončil.

Kliknutím rozbalte. Vy

Když běžíte dolů do vstupní haly, Sprint kolem trosek nebo pečlivě překročit podlahové pasti (tmavé dlaždice), jinak budete zasaženi šípy celou cestu dolů. Pokud máte méně než 200 zdraví, tyto šipky vás zabijí, ale můžete je přežít, pokud jste na 200 HP a nechte každý segment šípů zasáhnout jen jednou, což můžete udělat sprintem přes chodbu.

Jakmile jste uvnitř komory, uvidíte artefakt-A lesklá zlatý rajčata. Vyzvedněte si to a sledujte, jak se komora začne násilně třást, ale nebojte se, žádné další boobové pasti pro vás přicházejí. Namísto, Podívejte se napravo od artefaktu pro některé silné zelené rostliny a vinnou révu na zdi.

Napravo od artefaktu, vy

. Přeskočte prasklinou ve zdi doleva nebo rozbijte nyní zlomenou zeď (díky třesu) Odhalte tajnou místnost, které budou kompletní se dvěma vzácnými truhly a dalšími dveřmi, které by měly zvednout po třesu odhalující ještě více kořistí. Výzva by měla být označena jako dokončena, jakmile vstoupíte do této skryté pasáže, takže zbytek je pro vaše úsilí jen další kořist. Pěkná práce, Indy. Další dobrodružství je úplné a tentokrát jste ani neztratili klobouk.

Fortnite tajná hádanka a umístění

Hledáte umístění tajných dveří ve Fortnite? Chcete -li dokončit úkol „Najděte tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních“ a získejte ruce na emotu Indy Dustoff, musíte nejprve dokončit malou hádanku, abyste odemkli dveře nalezené v zamíchaných svatyních.

Pokud jde o to, co je za , Když úspěšně dokončíte hádanku, dveře se otevřou a musíte se vyhnout tunelu jedovatých pastí na šipky, abyste se dostali do středu. Jste odměněni svatým grálem, který je vlastně 250 zlata, a také pár mýtických truhly za stěnami, které můžete zlomit. Zde je návod, jak dokončit tajnou hádanku dveří ve Fortnite.

Fortnite tajná poloha dveří

Tajné dveře najdete uprostřed zamíchaných svatyní, pod ruinami se čtyřmi runami před chrámovými dveřmi.

Fortnite Secret Door Puzzle Solution

Samotná hádanka vyžaduje určitou práci, protože potřebujete najít čtyři kamenné desky nalezené kolem zamíchaných svatyní, které korelují s každou runou před chrámem. Jakmile najdete kamennou desku, bude to jeden ze tří symbolů, musíte je spojit s runami před chrámem.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Symboly mění každou hru, takže není jen jedno řešení této hádanky. Podívejte se na video níže, kde najdete přesné umístění každé kamenné desky a jak dokončit tuto hádanku.

Thumbnail YouTube

Takto odemknout tajné dveře ve Fortnite. Když vstoupíte, opatrně navigujte chodbou a vyhýbejte se šlápnutí na tlakové podložky. Jakmile jsou uvnitř hlavní komory, můžete dokončit konečnou výzvu Vibin ‘Quests 5. týdne, abyste mohli umístit relikvie dovnitř sekce vlevo. . Pokud však vezmete rajčatovou relikvie ve středu místnosti, rychle dojdou z komory, protože se obří balvan pokusí převrátit se na vás.

Další tipy, zde je návod, jak získat odpalovač Ripsaw ve Fortnite a všechny questy Fortnite Indiana Jones odemkněte jednu z nejlepších kůží Fortnite zdarma.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.