Fortnite sezóna 7. týden 12 Výzvy – Gamespot, všechny mimozemské artefakty 12. týden | поиск в Tiktok

Všechny mimozemské artefakty 12. týden

Než skočíme do výzev, chceme se ujistit, že víte, že tento týden neexistují žádné mimozemské artefakty. Z důvodů pouze Epic ví, že neexistují žádné artefakty, které můžete spolehlivě najít tento týden, což znamená, že se budete chtít soustředit na to, jak otevřít kosmické truhly, pokud stále potřebujete odemknout více kosmetiky pro Kymeru.

Fortnite sezóna 7. týdne 12 Výzvy

Pokud jste dosud dokončili všechny sezónní epické úkoly, dávka tohoto týdne vám získá kostým Shadow Superman.

26. srpna 2021 v 7:34 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Výzvy Fortnite 12. týdne jsou živé, a to jak pro legendární úkoly, tak pro epické úkoly-plus The Wild Weeks Quests. Jako obvykle, stovky tisíc XP jsou na chytání, pokud víte, kde hledat. V této příručce stanovíme úplné podrobnosti, abyste mohli snadno dokončit všechny výzvy.

12. týden Alien Artefakts

Než skočíme do výzev, chceme se ujistit, že víte, že tento týden neexistují žádné mimozemské artefakty. Z důvodů pouze Epic ví, že neexistují žádné artefakty, které můžete spolehlivě najít tento týden, což znamená, že se budete chtít soustředit na to, jak otevřít kosmické truhly, pokud stále potřebujete odemknout více kosmetiky pro Kymeru.

Legendární questy 12. týdne

 • Získejte příkazy Slone z telefonního telefonu (1) – 15 000 xp
 • Vytvářejte zbraň s mimozemskými nanity (1) – 45 000 xp
 • Zničte cílové figuríny pomocí IO zbraní (4) – 30 000 XP
 • Hledejte knihy o explozích (2) – 30 000 XP
 • Nasazení skenerů v Alien Biome (2) – 30 000 XP
 • Sbírejte tři mimozemská zařízení a poté aktivujte protiopatření pod komplexem Corny (4) – 30 000 XP

Epické úkoly 12. týdne

 • Poškození talířů pilotovaných odpůrci (300) – 30 000 XP
 • Doručte talíř Rickovi Sanchezovi v Defiant Dish (1) – 30 000 XP
 • Poškození protivníků s mimozemskými zbraněmi (150) – 30 000 XP
 • Poškození obchodu s připevněným mimozemským parazitem (150) – 30 000 XP
 • Nákup z prodejních automatů (3) – 30 000 XP
 • Vyhledejte boxy munice na Dirty Docks (5) – 30 000 XP
 • Hunt Wildlife (3) – 30 000 XP

Týden 12 Wild Weeks Quests

Vy

 • Poškození protivníků do 20 sekund po klouzání v sólech, Duosech, Trios nebo Squads (250) – 20 000 XP
 • Poškození protivníků do 20 sekund po klouzání v sólech, duosech, triích nebo četech (3 500) – 30 000 XP
 • Poškození protivníků do 20 sekund po klouzání v sólech, Duosech, Trios nebo Squads (15 000) – 50 000 XP

Tento týden jste opět na misi Slone a stačí vyzvednout její rozkazy v jakémkoli výplňku. Hledejte platební telefony poblíž čerpacích stanic, Nebo se nám také líbí ten na západním konci Misty Meadows. Chcete -li vytvořit zbraň s nanites, viz našeho průvodce nanite.

Máme průvodce na jednorázových úkolech založených na příběhu, jako je to, kde zničit cílové figuríny a kde najít knihy o explozích a kde shromažďovat mimozemská zařízení. Na Umístěte skenery do mimozemských biomů, Spadněte do jakékoli oblasti zdobené fialové stromy, kterou můžete vidět z obrazovky mapy. Každá z nich bude zahrnovat výzvu mimozemského skeneru, takže výběr všech dvou takových míst bude dokončena práce.

Přechod na epické úkoly je seznam, jako obvykle v sezóně 7, o něco jednodušší. Budete chtít začít Poškození talířů pilotovaných odpůrci. Nejlepší místo k tomu je jakékoli napadené místo (napsáno fialovým písmem na vaší mapě plné velikosti). Je to tam, kde mimozemšťané již pilotují talíře a mají tendenci být rychle uneseni hráči, na které můžete střílet.

Na Doručte talíř Ricku Sanchezovi, Podívejte se na našeho průvodce umístění UFO a uchopte pohodlný talířek na základě vašeho sestupu a poté pomocí našeho průvodce NPC přiveďte Ricka v Defiant Dish na kopci východně od pláče lesů. Mimozemské zbraně Zahrňte Kymera Ray Gun, kterou můžete spolehlivě najít v Holly Hatchery v rukou hlídkového mimozemského NPCS. Vezměte si jednu dolů, pak vezměte jeho zbraň a vytáhněte další NPC v této oblasti.

Stejnou strategii lze použít Poškození s připevněným mimozemským parazitem. Nechte parazity v jihovýchodním rohu holly líhně, aby se vylíhli a zapadli na hlavu, pak znovu vytáhněte mimozemšťany.

Poslední tři výzvy jsou docela jednoduché. Můžeš Kupte si od prodejních automatů Na jakékoli čerpací stanici. Potom můžeš Hledejte špinavé doky pro munici, což je náhodně rozptýleno po celém místě-jako všechna místa. A konečně, kdy Lov volně žijících živočichů, Doporučujeme se dívat na kopce západně od Misty Meadows, kde se vlčí smečky mají tendenci se rozčilit ve trojicích.

Úkoly divokých týdnů jsou úmyslně jednoduché a nejlépe se hrají v Team Rumble, kde se můžete při skákání z jakékoli výšky větší než několik stop znovu pokazovat s každou porážkou a dokonce opětovně. Konečný součet 15 000 poškození se zdá být hodně, ale pamatujte, že vaši spoluhráči také zvýší vaše součty, takže to nemusíte dělat všechno sami.

To je plná břidlice výzev 12. týdne. Nezapomeňte se také podívat na novou J Balvin Skin, pokud chcete ve své kosmetické knihovně více reggaetonu.

 • Fortnite Snap Quests – kde najít všechny toverové tokeny a odemknout veškerou kosmetiku
 • Fortnite Kapitola 3 sezóna 1 Změny mapy
 • Fortnite Miles Morales a Green Goblin Skins škádlily na mapě kapitoly 3
 • + Zobrazit více odkazů Fortnite News (3)
 • Jak používat stany ve Fortnite: Vysvětleny kempy
 • Vysvětleno koruny vítězství Fortnite: Proč jsou jména některých hráčů ve zlatě
 • Všechny nové zbraně a předměty ve Fortnite Kapitola 3

Všechny mimozemské artefakty 12. týden

Смотрите видео на тему «Všechny mimozemské artefakty 12» в TiKtok (тикток).

Лайки: 363.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Storky (@storky.xy): «#CapCut #storkyfortnite #storkyzyz #edit #season7 #alienseasonfortnite #summer2021».оригінальний звук - maksinho

8254

#CAPCUT #STORKYFORTNITE #STORKYZYZ #EDIT #SEOMAL7 #AlienseasonfortNite #Summer2021

Лайки: 13.3K.коментарии: 91.вв т tiktok (тикток) от пvora Líbí se a sdílejte ���� #fyp #fortNite #Gaming #FortNiteCallenge ».Alien artefakty 10. týden | Všechna lokalizační soundwzzy

225.9k

Alient Artifacst týden 10 Všechna místa. Líbí se a sdílejte ���� #fyp #fortnite #Gaming #FortNiteCallenge

Лайки: 46,8K.комментарии: 782.в т tiktok (тикток) от полззователя #acientienThingTere ​​#ancientienThingTHere #AncientienThing #AncienTintHintHintHintHintHintHintHintHeringVingienTieTingInToring #ancientienTieTieThing #AnCerintHintHintHerinTorint #ancientienTieTingiTieTieThing #Ancientient #AncientientHintHeringTHeringVingVingeringiTieThing #Ancientient #Ancientientietiony. Navijáky #worldhistory #discovery #exploretheworld # Mysterious #Civillizace #archeology #Aliens #alien #history #real #important #unDentified #usa #fyp ».Alien artefakty děsivé a záhadné hororové na pozadí hudby (878937) - inumori

1.9m

#Alien #documentingCreepy #arTifActs #MySerys #ancient #trendingvideo #ancientiedhistory #creepy #reels #worldhistory #discovery #exploretheworld #CiVilization #Archeology #alien #alien #history #real #imPortant #AsAsA #Fus