Fortnite Shogun Skin – Character, PNG, Images – Pro Game Guides, Fortnite Shogun Skin | Legendární outfit – Fortnite Skins

Fortnite Samurai Skins

The Blades Wings je legendární záda kosmetická položka k dispozici pro bitvu královskou verzi hry.

Fortnite Shogun Skin

Shogun Skin

Shogun Skin je legendární outfit Fortnite ze sady Shogun. Byl propuštěn 18. listopadu 2018 a byl naposledy k dispozici před 9 dny. Lze jej zakoupit z obchodu s položkami za 2 000 V-bucks, když je uvedeno. Shogun byl poprvé přidán do hry ve Fortnite Kapitola 1 sezóna 6.

Legendární Shogun Skin je dalším doplňkem samurajských stylizovaných kůží pro vstup do Fortnite. Zatímco se zdálo, že předchozí dvě kůže jsou více na straně dobrého, zdá se, že Shogun je zlá verze s jeho červenou maskou a tmavou brnění. Možná jste slyšeli slovo Shogun používané dříve, je to japonská vojenská hodnost a do značné míry spojená se Samurai. Byl také používán bojovník MMA Mauricio Rua jako přezdívku a existuje série videoher, která se používá s názvem Shogun: Total War.

Jak získat Shogun Skin

Shogun lze získat pomocí V-Bucks, když je v obchodě s položkami. Tato položka se vrací v průměru každých 53 dní a pravděpodobně bude v obchodě s položkami kolem 3. listopadu 2023. Zobrazit více předpovědí položek v našem zítřejším příspěvku Fortnite Item Shop Post!

Shogun

Shogun Skin

Ikona Shogun

Shogun je skvělá mužská kůže avatar s legendární raritou hodnotou k dispozici pro bitvu Royale verze hry Fortnite. Tento outfit mění vzhled hráče, ale nemá žádnou přidanou funkci ani výhodu, s výjimkou estetiky.

Design

The Shogun má plně zbrojeného mužského avataru, který je vybaven černým samurajským brněním se zlatými deskami a obložením. Kůže je také vybavena červenou maskou Oni ​​a černou a zlatou helmou. Kůže je dodávána s úplným brněním včetně velkých japonských samurajských ramenních polštářů a holenních stráží. Barevný kód a návrh brnění diktují vysokou hodnotu Shogunu nositele. Tato kůže bohužel neposkytuje nositeli žádné další brnění ani zásahy.

Soubor

Tato legendární kůže avatar je součástí sady Shogun, která je zaměřena na tento outfit. Tato legendární kůže také přichází s přidanou zadní blingovou položkou s názvem Bladed Wings.

V sadě Shogun je 4 kosmetická položka, zkontrolujte níže uvedený seznam a zjistěte, které položky jsou zahrnuty.

Shogun

Shogun je skvělá mužská kůže avatar s legendární raritou hodnotou k dispozici pro verzi Battle Royale.

Kabuto

Kabuto je vzácná pleť kluzáku, která je k dispozici pro hru Fortnite Battle Royale. Tato kůže není.

Jawblade

The Jawblade patří mezi japonsky inspirované kůže dostupné pro hru Fortnite Battle Royale. Jawblade je.

Bladed Wings

The Blades Wings je legendární záda kosmetická položka k dispozici pro bitvu královskou verzi hry.

Jak to získat

Tuto kůži avataru lze zakoupit v obchodě s pokladnami během rotace.