Fortnite Snow Giant Face Umístění: Kde navštívit obří obličej ve sněhu | PCGamesn, Fortnite Giant Face Locations – Najděte poušť, džungle a sněhové gigantové tváře | Shotkul skalního papíru

Místa Fortnite Giant Face – Najděte poušť, džungle a sněhové obří tváře

Kde najít všechna tři obří umístění obličeje ve Fortnite.

Fortnite Snow Giant Face Umístění: Kde navštívit obří obličej ve sněhu

Fortnite Snow Giant Face Location

Kde je obživa sněhu ve Fortnite? V bitvě Epic Games je objeveno tři velké vitality, které vám budou objeveny, a my vám pomůžeme s jejich nalezení. Některé najdete na zvědavých místech a obří obří obřího Fortnite není výjimkou.

. Apex Legends WHO?

Každopádně, veteráni týdení výzvy budou v Bit, aby začali s jejich výzvami ve Fortnite 8. týdnu 1. A samozřejmě, že sledování obličeje Snow Giant Friace Fortnite je jedním z nich – jedna ze tří, pokud chcete vyzvednout celou pět odměnu za bojovou hvězdu. Takže, bez dalšího povyku, tady je místo, kde najít obří obličej ve sněhu ve Fortnite.

Fortnite Snow Giant Face Location

Stejně jako ostatní obří tváře je i obří obří tvář Fortnite Cravily přilepená na boku zdi – nebo v tomto případě velký blok ledu. Najdete ji na východ od Happy Hamlets. Pokud se vydáte na západ podél mostu na jih od mapy, měli byste být v oblasti, ve které musíte být. Být konkrétnější, níže je níže snímek a mapa, která vám ukáže, kde to je.

Mapa obličeje Fortnite Snow Giant

Samozřejmě existuje více obřích tváří, které je třeba sledovat a navštívit, takže zde jsou průvodci, kteří vám pomohou najít zbývající dvě níže:

A tady jste lovec výzvy, tam můžete najít sněhový gigantní obličej ve Fortnite jako součást vaší první sady výzev pro sezónu 8. Je tu ještě více, s nimiž se můžete porazit, takže se ujistěte, že jste navštívili všechny pirátské tábory Fortnite a dostali jste se na ohnivou oběžnou dráhu s vačkou Fortnite.

Thumbnail YouTube

Chcete -li vidět všechny dobroty, které můžete získat během příštích deseti týdnů, podívejte se na naše video v sezóně 8 Battle Pass výše. A co je nejdůležitější ze všech, ujistěte se, že se s touto novou fází Fortnite užijte spoustu zábavy.

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Místa Fortnite Giant Face – Najděte poušť, džungle a sněhové obří tváře

Nová sezóna Fortnite začala a jedna z výzev v prvním týdnu nás přiměla hledat nějaké obří tváře na skalních útvarech. Mohou být trochu těžké najít, ale musíte být pouze poblíž všech tří, aby hra zaškrtla toto konkrétní umístění. Tato příručka projde všechny obří tváře, které musíte navštívit, abyste mohli dokončit výzvu.

Průvodce umístění Fortnite Giant Heads

Vezměte prosím na vědomí, že tato stránka je pro výzvu, která již není aktivní ve Fortnite. Úplný seznam aktuálně aktivních výzev najdete na naší stránce Fortnite Week 6 Výzvy.

Vzhledem k tomu, že hra je globálním pocitem, že je to, je toho hodně dozvědět se nejen o tom, že se nejen dostane do všeho důležitého „vítězství Royale“, ale také o změnách mapy jako postupující roční období a výzvách, které se můžete snažit o dokončení. . Alternativně se můžete vrátit zpět k našemu průvodci Fortnite Week 6. týdne pro přehled všech týdenních výzev pro tuto sezónu ve Fortnite.

Mapa sezóny 8 pro Fortnite s místy pro obří hlavy kroužily

Mapa obřích obličejů

Nahoře je mapa zobrazující umístění pro všechny tři obří hlavy. Nemusíte je navštěvovat v žádném pořadí, ale je nejlepší je dostat z cesty co nejdříve. Doporučuje se proto, abyste se pokusili zapadnout na tyto body na začátku každého zápasu. .

Hlava biomu džungle poblíž Sunny Steps

Obří tvář džungle – slunečné kroky

, . Pokud jdete na vrchol dolní věže a podíváte se směrem k vyššímu, měli byste vidět hlavu. Všimněte si, že ve skutečnosti nemusíte vidět horskou tvář, aby se zaškrtávala v baru Progress Progress, spíše být jen v drsné oblasti hory.

Obří obří hlava sněhu poblíž Happy Hamlet

Snow Giant Face – Happy Hamlet

Druhým je sníh založený. Tenhle je na východ od Šťastný Hamlet a může být docela obtížné najít. Je to k první správné kopcovité části, která má občas na hlavě hrudník. Samotná hlava je na jihovýchodní hraně, dívá se směrem k moři a může být obtížné ji spatřit. Naštěstí se na to nemusíte dívat.

Obří pouštní biome hlava jižně od Paradise Palms

Konečně je tu obří hlava v poušti. Daleko jižně od Paradise Palms, Na západní straně řeky je malé opuštěné město v blízkosti okraje mapy. Je to jen mimo silnici, která vede k Šťastné přistání. . Tenhle je možná nejjednodušší, protože má velící pohled na místní oblast.

Tím se uzavírá náš průvodce umístěním obřích tváří, ale v sezóně 8 je třeba dokončit mnoho dalších výzev. Zjistíte, kde najít pirátské tábory v našem průvodci umístěními ve Fortnite Pirate Camp, nebo se podívejte na náš průvodce umístěními Fortnite Air Onsations, abyste zjistili, odkud se hodí do vzduchu do vzduchu.

.

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. .

 • Následují epické hry
 • ESports následují
 • Funkce Sledujte
 • Fortnite následovat
 • Následující průvodci následují

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Když byl Dave Guides spisovatelem pro Rock, Paper, Shotgun, bylo jeho privilegiem pochopit, jak dobře hrát určité hry, aby novější hráči pochopili složitější věci o nich.

Fortnite Giant Face v poušti, džungli a sněhu

Kde najít všechna tři obří umístění obličeje ve Fortnite.

Aktualizováno 9. května 2019

Nalezení Obří umístění obličeje .

Dokončení vám poskytne další XP, který vám pomůže jít k vašim mnoha odměnám v sezóně 8.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. ? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! . .

 • Na první pohled
 • Fortnite Giant Face v džungli
 • Fortnite obří tvář na místě sněhu
 • Fortnite Giant Face v pouštním místě

Pro výzvy 1. týdne máte pověřeno následujícím, které se odemknou v pořadí:

 • Navštivte obří obličej v poušti, džungli a sněhu

!)

Za druhé, vše, co musíte udělat, je přiblížit se k nim – žádné další akce, jako je tanec – potřebné.

Zde jsou jejich umístění podrobněji.

Fortnite Giant Face v džungli

Najdete místo obřího obličeje džungle jen snadné nově přidané umístění sezóny 8, Sunny Steps.

Samotná tvář čelí jihozápadě a pokud se přiblížíte, měl by být zaškrtnuty z vašich výzev.

Fortnite obří tvář na místě sněhu

Poloha obličeje sněhu najdete na východ od Happy Hamlet, kde najdete několik ledově modrých útesů.

Obří tvář sama vypadá na východ. Postavte se kdekoli blízko – například „zuby“ – pro započítání umístění.

! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Fortnite Giant Face v pouštním místě

Pouštní obří obličej najdete na hoře podél pobřeží, konkrétně jižně od řeky a silnice.

Samotná obří tvář směřuje na sever. .

Pokud se to snažíte spatřit, pak pokud jste vůbec hráli poslední sezónu Fortnite, je to místo, kde jste našli korunu RVS.

Jakmile budete mít všechna tři obří umístění obličeje, pak je tato třídílná výzva dokončena. Hezky uděláno!

Již hotovo? !

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

Přihlaste se k odběru eurogameru.

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.