Fortnite Spider-Man Mythic Item: Kompletní umístění webových střelců | ITech Post, Fortnite Spider-Man Mythic Locations: Jak odemknout web-shooters | GGRECON

Mýtické umístění Fortnite Spider-Man: Jak odemknout webové střelby

Chcete získat vlastní „Fortnite“ Spider-Man Mythic Web Shooters? Mít tuto položku vám poskytne jedinečnou schopnost procházet se stromy, vozidly a dokonce i zvířata! Horníci dat právě odhalili tajná místa, kde tito weboví střelci mají rychlost 90 procent.

„Fortnite“ Spider-Man Mythic Item: Kompletní umístění webových střelců

„Fortnite“ Spider-Man Mythic Item: Kompletní umístění webových střelců

Chcete získat vlastní „Fortnite“ Spider-Man Mythic Web Shooters? Mít tuto položku vám poskytne jedinečnou schopnost procházet se stromy, vozidly a dokonce i zvířata! Horníci dat právě odhalili tajná místa, kde tito weboví střelci mají rychlost 90 procent.

„Fortnite“ Kapitola 3 Sezóna 1 konečně začíná a přináší spoustu nových předmětů a zbraní ve hře a zbraně. Jednou z nejvýznamnějších změn je určitě webové střelce Spider-Man, který do hry přidává nový mechanismus mobility.

Jak používat položku „Fortnite“ Spider-Man

Stručně řečeno, měli byste jen zaměřit webové střelce Spider-Man na jakýkoli pevný předmět ve hře a automaticky budete automaticky vytaženi dopředu. Screenrant však uvedl několik připomenutí, která mohou pomoci zlepšit zážitek.

Zastřelíte jen několik kusů webového lana a webový střelec bude nucen účtovat asi pět sekund. Střelba méně webových lana zkrátí čas dobití.

Všimněte si, že s webovým střelcem můžete zacílit na vozidla a zvířata. Ale buďte upozorněni, budete staženi stejným směrem, ve kterém vozidlo nebo zvíře cestují. To je spousta zábavy, pokud plánujete jít, ale velmi obtížné, pokud plánujete zaměřit, střílet a zabít nedalekého nepřítele.

Další vzrušující vlastností je, že webové střelci nezpůsobují poškození pádu. To znamená, že přistání na zemi po pádu z webového lana nemá vliv na váš život. To by vám mělo dát příležitost otestovat nový mechanismus bez strachu ze smrti.

Nakonec mějte na paměti, že existují dvě verze webových střelců Spider-Man. Jeden má neomezené střely munice a druhý s 80 výstřely. Pokud dostanete posledně jmenované, měli byste mít na paměti, že zbývající munice zbývá.

Jak získat „Fortnite“ Spider-Man Mythic Web Shooters

Podle PCGameru jsou tito webové střelce uloženy uvnitř batohů Spider-Man skrytých přes mapu. Tato funkce může být kývnutím na Marvel’s Spider-Man hru na PS4, kde musíte najít batohy přes New York.

V “Fortnite” drží batohy náhodné kořist jako zbraně, munice a stavební materiály. Webové střelci mají také v těchto batocích 90 procentní míru tření.

Hypex „Fortnite“ Hypex odhalil všechna umístění webových střelců Spider-Man v tweetu v sobotu. Tato místa jsou následující:

 • Severozápadně od LOGJAM LUMBYARD: 3 tašky
 • Západně od LOGJAM LUMBYARD: 2 tašky
 • Severovýchod od logjamského dřeva: 3 tašky
 • Jihovýchodně od dřevařského dřeva: 3 tašky
 • Střed denního bugle: 3 tašky
 • Jihozápadně od Daily Bugle: 2 tašky
 • Severovýchodně od mastného háje (poblíž řeky): 3 tašky
 • Jihozápadně od mastného háje: 2 tašky
 • Centrum skalnatých cívek: 3 tašky
 • Severozápadně od bytového kaňonu: 3 tašky
 • Východně od Joneses: 3 tašky

Mýtické je živé „webové střelce Spider-Man“, tady je místo, kde ji najdete. Má 90% šanci na rozmnožení v batohu připojeném ke stěnám. Batoh kapky uzdravuje a šance na neomezenou nebo omezenou verzi položky. Omezená verze má 80 výstřelů! (lmk, pokud je to špatné) Obrázek.cvrlikání.com/dlz0ufzeiy

– Hypex (@HyPex) 11. prosince 2021

Webové střelci jsou hratelní pouze v konkurenční oblasti „Fortnite“. Můžete si jej však také koupit od NPC v Calm Cuddle, Greasy Grove a The Joneses. Webové střelci stojí poměrně drahé 400 zlatých tyčí.

Nezapomeňte se přihlásit na tuto novou mýtickou položku, jakmile se přihlásíte do „Fortnite.”

© 2023 ITech Post všechna práva vyhrazena. Neoproujte se bez povolení.

Mýtické umístění Fortnite Spider-Man: Jak odemknout webové střelby

Mýtické umístění Fortnite Spider-Man: Jak odemknout webové střelby

Napsal Aaron Bayne

Zveřejněno 6. prosince 2021 14:49

Hledáte Fortnite Mýtické umístění Spider-Man? Nejnovější kapitola Fortnite Právě jsem spustil a přinesl s sebou zbrusu novou mapu, bitevní průsmyk a záhady. Jeden z nejzajímavějších doplňků však přichází vedle kůže Spider-Man. Na rozdíl od kůže, která je zamčena za bitevním průsmykem, však Fortnite Mýtická zbraň Spider-Man je k dispozici všem. S tím řekl, pojďme se dostat přímo do Fortnite Mýtické umístění Spider-Man a jak je odemknout.

 • Více se zajímáte o ruce na nějaké odměny za Gears of War? Budete potřebovat náš průvodce Fortnite Cog Tags.

Fortnite Spider-Man Mythic Location: Kde najít web-shooters Fortnite

Mýtické umístění Fortnite Spider-Man na mapě

Pokud jste, stejně jako mnoho jiných, jste na honbě za Fortnite Mýtické umístění Spider-Man, pak váš první odhad byl pravděpodobně zamířit do denního bugle v severovýchodním segmentu nové převrácené mapy. Byli byste však potkali s hořkým zklamáním, protože to vlastně není tam, kde můžete dostat ruce na webové střelby.

Mýtické umístění Fortnite Spider-Man je na stěnách kaňonu

Místo toho budete chtít jít dále jihozápadně, těsně pod skalnatými cívkami. Pokud tam spadnete z party autobus, možná si všimnete některých webů, které se zdvojnásobí jako skokové podložky. Rozhlédněte se po těchto oblastech a vy se uvidíte webové střelby přilepené ke zdi. Mají tendenci mít mírnou zlatou záři a jsou v batohu. Stačí se přiblížit k batohu a můžete jej buď zničit nebo otevřít. V obou směrech vám udělí s Fortnite Spider-Man Mythic a léčivá položka.

Fortnite Spider-Man Mythic Location: Jak používat webové střelby

Jakmile jste našli mýtická místa Fortnite Spider-Man, můžete se houpat

Jakmile máte Fortnite Mýtické umístění Spider-Man zamčené, budete chtít přimět ty špatné chlapce, aby použili. The Fortnite Spider-Man Mythic Web-Shooters mají kapacitu webu 75, a přestože nemůžete vybavit dvě sady webových střelců, mohou se naskládat, pokud najdete jinou sadu, doplnit vaše weby. Všech 75 webů vám však pravděpodobně vydrží většinu zápasu.

Jakmile jsou vybrány ve vašem inventáři, jsou neuvěřitelně jednoduché použití. Jen se zaměřte tak, jak byste měli, a malý kruh na síťovi bude naznačovat, že váš web může připojit. Poté stiskněte spouštěcí tlačítko a budete se otočit. Nový kývavý mechanik je ve skutečnosti docela shovívavý, takže se nebojte příliš o bití zdí, ale můžete se docela snadno řídit. Jedinou potřebnou dovedností je to, že to funguje lépe, pokud se budete neustále houpat. Jakmile přistanete z houpačky, budete muset počkat na 10 sekund cooldown. Celkově je to fantastický způsob, jak projít mapu, a také skvělý způsob, jak otočit cestu z nebezpečí. Nezapomeňte, že se můžete také připojit k automobilům a příbuzným po silnici.

To je vše, co o tom potřebujete vědět Fortnite Mýtické umístění Spider-Man. A jakmile budete hotovi, možná se podívejte na našeho průvodce, jak se vklouznout Fortnite.