Fortnite Timed Trials Umístění: Mapa a video průvodce pro sezónu 6. týdne 3, všechna umístění na časovaných zkouškách Fortnite – jak dokončit pět závodů proti hodinám | PCGamesn

Všechna místa Fortnite Timed Trials – Jak dokončit pět závodů proti hodinám

Chcete -li aktivovat časovou zkoušku, musíte najít symbol a proletět přes něj s letadlem.

„Fortnite“ Timed Trials Umístění: Průvodce mapa a video pro sezónu 6. týden

Získejte své běžecké boty, protože načasované pokusy se vrátily Fortnite Pro tuto sezónu 6 týdne 3 výzva.

3. týden Fortnite: Battle RoyaleSezóna 6 začala v 9 a.m. ve čtvrtek a načasované zkoušky jsou zahrnuty jako prémiová bitevní průchod. Konkrétní místa se zcela změnila z časovaných pokusů ze sezóny 5, takže bohužel předchozí mapy v těchto dnech nestojí za nic za nic.

Hráči musí dokončit pouze tři různé časované zkoušky. Zatím jsme z nich objevili pět z nich na mapě, kterou jsme označili níže, a to je více než dost. Jak objevíme více, tento příspěvek a mapu odpovídajícím způsobem aktualizujeme – nebo vytvoříme zcela nový příspěvek s více místy a strategiemi.

Obecně lze říci, že je dobré sbírat nějaké vybavení a stavební materiály, než se pokusíte pokusit se o jednu z načasovaných pokusů. Ve většině případů jsou kurzy proveditelné, jen plošinovou a běh kolem, ale budování dřevěných podlah, které se mají běžet, hodně pomáhá, takže je dobré přijít připravit – zvláště pokud vás nepřátelští hráči uznávají.

Zde je mapa všech míst časových zkušeností, která jsme dosud našli Fortnite, Přečtěte si však pro podrobnější strategii, jak tuto výzvu dokončit.

Na mapě existuje nejméně 5 umístění načasovaných pokusů pro „Fortnite“ sezónu 6, 3 týdně výzva.

Zde jsou další podrobnosti o každém místě:

 • Chrám rajče – Jděte na jednu z vyšších platforem chrámu na západní straně
 • Západně od Dusty Divot – Zamířte na vrchol hory přímo na západ od Dusty Divot
 • Severovýchodně od Snobby pobřeží – Na vrcholu darebáka, který spustil raketu před lety, existuje časovaná zkouška
 • jižně od Nakloněné věže – Jděte na kopec jižně od nakloněných věží poblíž malé budovy
 • jižně od Shifty Shafts – Jděte na západní stranu mostu, který prochází řekou jižně od Shifty Shafts

Nejlepší způsob, jak je dokončit, je projít testovacím během nejprve, abyste zjistili, kde se každá z strašidelných hodin vynoří, pak podle potřeby sestavte platformy nebo rampy, aby se usnadnil kurz. Ještě lépe, udělejte to s týmem, aby život mnohem usnadnil život.

Sezóna 6 skončí až někdy kolem 11. prosince, takže je ještě spousta času na lov na časované zkoušky později v sezóně.

Podívejte se na „Squad Up: the Fortnite Talk Show“ a sledujte nás na Twitch.

Všechna místa Fortnite Timed Trials – Jak dokončit pět závodů proti hodinám

Všechna místa Fortnite Timed Trials

11/10/2018 Pokud hledáte místa Fortnite Timed Trials pro 3. týden, sezóna 6, nedělejte si starosti. Máme samostatný průvodce pro načasované pokusy, ke kterému budeme propojit níže.

Jak dokončíte zkoušky Fortnite Timed? Minulý týden jsme dostali naše vysokorychlostní kopy vozidla, když jsme se spustili z kopců a ramp a plavili se přes obruče olízli se spalujícími plameny. Tento týden jsme si mysleli, že budeme závodit kolem Paradise Palms, ale ukázalo se, že budeme pěšky pěšky.

Nejprve však budete muset být hrdým majitelem bitevního průsmyku, abyste mohli dokončit načasované zkoušky Fortnite: Tento úkol je jednou ze čtyř prémiových výzev pro tento týden. Pokud jste to vy, musíte se vydat na každé umístění načasované zkušební doby pomocí naší užitečné mapy a snímku obrazovky níže.

Dokončení načasovaných zkoušek vám bude činit pět bitevních hvězd – nebýt zaměňován s místy Fortnite Timed Trials pro 3. týden, sezóna 6, ale toto budete muset vyleštit, pokud chcete dokončit všechny výzvy Fortnite 6 – včetně Fortnite Hledejte, kde se dívají kamenné hlavy – takže si můžete dát šanci porazit výzvy Fortnite Road pro 6. týden. Než se k tomu dostaneme, zde jsou všechny umístění načasovaných zkoušek Fortnite.

Všechna místa Fortnite Timed Trials

Časové zkoušky Fortnite

Fortnite Complete Timed Trials Retail řádekFortnite Complete Timed Trials Junk JunctionFortnite Complete Timed Trials Locations Fattal FieldsFortnite Complete Timed Trials Locations Snobby Shores

Ukázalo se tedy, že načasované zkoušky Fortnite nemají nic společného s Paradise Palms, vůbec. V oblastech s časovanými zkouškami je průsvitný stopky, které po aktivaci zahajují pokus. Pak musíte předtím skočit do každého plovoucího symbolu – což může vyžadovat budovu nebo vozidlo, takže se ujistěte, že máte to, co potřebujete. Na mapě jsme označili každé umístění načasované zkušební doby Fortnite a pomocí výše uvedených snímků obrazovky.

Zde jsou umístěna všechna časovaná zkoušky Fortnite:

 • Maloobchodní řada: ve středu oblasti.
 • Junk Junction: jihovýchod, mezi některými velkými stromy.
 • Snobby Shores: Nachází se na jih.
 • Lonely Lodge: Na vrcholu hlavní budovy.
 • Líné odkazy: Jižně od mostu na západ.
 • Fatální pole: jihovýchod, poblíž vodopádu tekoucí z pouštní biome oázy.
 • Shifty Shafts: východ, poblíž řeky.

Harry Shepherd Bývalý spisovatel PCGN a dodavatel hříček. Protože ten druhý může být samostatně jmenovanou rolí, stojí za to dodat, že má také rád RPG hry, Red Dead Redemption 2 a Indie Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Místa Fortnite Time Trials Vysvětlená

Hledáte umístění časových zkušeností? Tato stránka Fortnite může pomoci.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 9. května 2019

Dokončení Časové zkoušky, a jejich více respektovaných Umístění časové zkoušky, je jednou z mnoha týdenních výzev Fortnite.

Dokončení vám poskytne další XP, který vám pomůže jít k vašim mnoha odměnám v sezóně 7. Všimněte si, že budete muset být držitelem bitevních průchodů, abyste mohli tuto výzvu provést.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

 • Místa Fortnite Time Trials
 • Jak časové zkoušky ve Fortnite fungují
 • Jaké byly časové zkoušky Fortnite jako dříve

Místa Fortnite Time Trials

Oblíbená (ne opravdu) výzva je zpět! Vděčný, ačkoli však, i když musíte dokončit pouze dvě časované pokusy, existuje celkem tři umístění načasovaných zkušebních míst, která jsme dosud našli ve Fortnite, což vám dává nějaký prostor k dýchání:

Tentokrát je třeba dokončit v rovině Stormwing X-4, ale pokud jde o samotné pokusy, konkrétně se nacházejí:

Severozápadně od líných odkazů, Na okraji mapy v kvadrantu E2:

Jižně od Loneley Lodge, Na východním okraji mapy, mezi J5 a J6:

Jižně od mrazivých letů, V jihozápadním rohu mapy, v A9:

Nalezení těchto obtížných dokončit? Následující část o tom, jak mohou časové zkoušky ve Fortnite pomoci.

V opačném případě, jakmile budete hotovi, existuje spousta dalších výzev, které je třeba tento týden přijmout – takže pokračujte v hraní!

Jak časové zkoušky ve Fortnite fungují

Pro výzvy 9. týdne máte za úkol:

 • Kompletní časované pokusy v Stormwingu X-4 (celkem 2, 10 bitevních hvězd)

Majitelé sezóny 5 a 6 bitevních průchodů tuto výzvu rozpoznají a je to docela podobné (a vlastně snadnější – musíte dokončit pouze dva ve srovnání se třemi nebo pěti a také získáte 10 bitevních hvězd místo pěti. Radujte se!).

Co tedy zahrnuje? Nejprve budete muset najít letadlo – naše stránka na místech Stormwing roviny Fortnite X -4 může tam pomoci!

V opačném případě se na celé mapě objevilo několik časovaných pokusů, obvykle reprezentovaných stopkovým průvodem holografického stylu. Tentokrát je však mnohem snazší najít: objevují se na obloze, ve tvaru obřího modrého kruhu s rovinou uprostřed – protože je musíte dokončit v rovině Stormwing X -4 Stormwing.

Chcete -li aktivovat časovou zkoušku, musíte najít symbol a proletět přes něj s letadlem.

To okamžitě zahájí časovou zkoušku. Chcete -li to dokončit, musíte proletět každý z modrých značek, které se objeví poblíž. Podle našich zkušeností to může být docela těžké, ale mělo by to být proveditelné, pokud jste slušný pilot.

Naše rada je nejprve aktivovat pokus, pak se podívat na to, kam musíte létat, nechat na tom cvičit a nejhorší případ zkuste znovu, nyní víte, kam jít.

Jakmile je dokončen, nezapomeňte se shodovat, i když sledovač ve hře říká, že se počítá – jen aby byl si jistý, že je to řádně přidáno k vaší výzvě celkem.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Jaké byly časové zkoušky Fortnite jako dříve

Fantazie trochu nostalgie? Zde je, jaké byly časové zkoušky Fortnite v sezóně 5:

Jak vidíte, mezi výzvami 6. sezóny je jen malý přechod – a zjevně také mnohem méně prokletých oblastí, s nimiž se můžete potýkat. A samozřejmě, Leakly Lake bylo stále jmenováno Loot Lake. RIP.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.