Fortnite: Všechna místa Alien Artefakt pro 9. týden – IGN, Fortnite Alien Artefakts (týden 1 až 10): Všechny artefakty v kapitole 2 sezóny 7 zatím 7. sezóny 7

Artefakty Fortnite Alien (1. až 10. týden): Všechny artefakty v kapitole 2 sezóny 7 zatím

A to je pro mimozemské artefakty 9. týdne. Nezapomeňte zkontrolovat zde pro více kapitoly Fortnite, průvodce sezóna 7!

Fortnite: Všechna místa mimozemšťanů pro 9. týden

Průvodce, jak najít mimozemské artefakty ve Fortnite.

Aktualizováno: 11. srpna 2021 14:04
Zveřejněno: 10. srpna 2021 22:18

Další týden znamená další dávku mimozemských artefaktů ve Fortnite Kapitola 2, sezóna 7. Hráči je budou moci všechny zachytit díky našemu důvěryhodnému průvodci níže.

Co jsou mimozemské artefakty ve Fortnite?

V našem průvodci Fortnite Week 8 Alien Artefakt jsme vysvětlili, že Fortniteovy mimozemské artefakty jsou plovoucí kanystry, které hráčům umožňují přizpůsobit novou bitevní průchod Kymera Skin. Odemknou různé funkce obličeje, barvy pleti a další. Až pět artefaktů se každý týden vynoří na různých místech na ostrově, a proto tyto průvodce.

Všimněte si, že každý artefakt na zápas může vyzvednout pouze jeden člověk. Z tohoto důvodu je každé umístění obvykle těžce napadeno.

Dobrou zprávou je, že je nemusíte okamžitě sbírat. Zdá se, že mimozemské artefakty nezmizí, jakmile je týden nahoře. Podařilo se nám najít pár, které jsme zmeškali před několika týdny zpět.

Fortnite Týden 9 Alien Artefakt Místa

9. týden přidává dalších pět artefaktů na mapu Fortnite. Zdá se, že se všichni těžší zjistí. Jeden je skrytý za velkými kameny pod chatrnou, zatímco druhý je posazen na vrchol io základny satelitu. Naštěstí vše, co musíte udělat, je dotknout se artefaktu, abyste je mohli sbírat. Jen se ujistěte, že se dostanete na každé místo, než se objeví všichni konkurenční hráči.

 • Alien Artefakt 1 – Nachází se severozápadně od útesových útesů na ostrově
 • Alien Artefakt 2 – Nachází se západně od Holly Hedges na malém ostrově
 • Alien Artefakt 3 – Nachází se východně od pláče a západně od líného jezera
 • Alien Artefakt 4 – Nachází se severní líný jezero a východně od následků
 • Alien Artefakt 5 – Nachází se v chatrči v pláči

Mimozemský artefakt 1

První mimozemský artefakt najdete na ostrově severozápadně od útesových útesů. Nachází se pod vyvýšenou chatrkou se vchodem, který bude blokován velkými kameny. Zničte kameny, abyste zachytili artefakt.

Mimozemský artefakt 2

Druhý artefakt se nachází na malém ostrově přesně západně od Holly Hedges. Je ve žluté chatrči (jediná věc na ostrově) před televizí.

Mimozemský artefakt 3

Třetí artefakt je trochu složitý. Nachází se na základně IO východně od pláče lesů a západně od líného jezera, najdete ji na satelitu s zářícím červeným světlem. Po ukončení bitevního autobusu musíte buď vybudovat nebo přistát.

Mimozemský artefakt 4

Čtvrtý artefakt je severně od líného jezera uvnitř čerpací stanice na východ od Aftermath (obří fialové místo na mapě). Pokud sledujete silnici směřující severně od jezera, při přechodu na slepé uličky zahněte doleva a vyběhnete přímo do stanice.

Mimozemský artefakt 5

Poslední artefakt je v chatrči poblíž spirálového schodiště na západní straně pláče lesů. Před skokem z bitevního autobusu označte schodiště na mapě. Přistát tam a pak hledat chatrč na jeho základně. Artefakt bude sedět uvnitř.

A to je pro mimozemské artefakty 9. týdne. Nezapomeňte zkontrolovat zde pro více kapitoly Fortnite, průvodce sezóna 7!

Kenneth Seward Jr. je spisovatel, editor a ilustrátor na volné noze, který pokrývá hry, filmy a další. Sledujte ho @Kennyufg a na Twitch.

Artefakty Fortnite Alien (1. až 10. týden): Všechny artefakty v kapitole 2 sezóny 7 zatím

Sezóna 7 Fortnite se blíží a blíží se ke konci, ale stále existuje spousta cizinských artefaktů.

Když se mimozemšťané objevili na obloze, krajina Fortnite Battle Royale byla znovu změněna. Únosy, podivné značky a další převzaly kultovní ostrov.

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Sezóna 7 představila tyto mimozemské artefakty jako sběratelské kousky. Každý týden byly nalezeny nové a používány k přizpůsobení kůže v bitevním průchodu. Doposud bylo 10 týdnů artefaktů Fortnite.

Všechny artefakty Fortnite Alien v kapitole 2 sezóny 7 zatím

Uživatel Reddit na jméno MRQUACKERSWASTAKEN Sestavte výše uvedenou mapu. Představuje každé určené umístění mimozemských artefaktů ve Fortnite. Mapa má dokonce barevně označená místa.

Podle příspěvku jsou červené ukazatele vše od 1. týdne do 6. týdne. Týden 7 je modrý. 8. týden je bílý. Týden 9 je růžový. 10. týden je černá. K dispozici je také další artefakt, označený žlutý.

Zde jsou všechna umístění artefaktů Fortnite Alien od 1. týdne do 10. týdne:

 • 1. týden: Catty Corner, Zero Point, Weeping Woods, věřící pláž, Complex
 • 2. týden: Corny Complex, Pleasant Park, věřící pláž, maloobchodní řada, Misty Meadows
 • 3. týden: Craggy Cliffs, Coral Castle, Slurpy Swamp, Boney Burbs
 • 4. týden: Lockieho maják, příjemný park, věřící pláž, pláč lesů
 • 5. týden: Craggy Cliffs, Pleasant Park, věřící pláž, Retail Row, Misty Meadows
 • 6. týden: Lockieho maják, Corny Complex, mezi špinavými doky a zapařenými hromádkami, hory východně od Catty Corner, Isla Nublada
 • 7. týden: Jihozápadní pláž od Hatchery Holly, tajná pevnost, FN rádio, nádherná rokli, táborová treska, dampiální miska
 • 8. týden: Severozápadně od Cornyl Complex, západně od Boney Burbs, satelitní stanice západně od špinavých doků, východně od kaštany, východně od Misty Meadows a jižně od mostu
 • 9. týden: Northwest Island od Craggy Cliffs, Gas ‘n’ Grub jižně od Cornyl Complex, IO Satelitní stanice východně od pláče les
 • 10. týden: Jihovýchodně od pláče lesů, io satelitní stanice jihovýchodně od Misty Meadows, jižně od Catty Corner, zničená základna severně od hradu Coral, západně od kašené bažiny

Pro přesnější místo se podívejte na výše uvedené značky mapy nebo si prohlédněte tato videa. YouTuber Everyday FN sestavil video představení všech artefaktů Fortnite Alien od 1. týdne do 9. týdne.

Ti, kteří hledají vizuální průvodce pro mimozemské artefakty 10. týdne, najdou video od YouTuber HarryninetyFour užitečné. Jedná se o rychlé video předvádějící po celých 10. týdnu.

Nezapomeňte najít všechny tyto artefakty Fortnite Alien jako kapitola 2, sezóna 7, pokračuje. Použijte je přizpůsobením pokožky Kymera podle svých představ, než se na ostrově umístí více.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!