Fortnite Wilds (kapitola 4 sezóna 3) Mapa: Každé nové umístění na mapě, všechny změny mapy ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 – Charlie Intel

Všechny změny mapy v kapitole Fortnite 4 Sezóna 3

Je opět čas, aby hráči prozkoumali nová místa, protože mapa sezóny Fortnite Kapitola 4 má několik uvítacích změn. Mlha začala pokrývat ostrov a střed mapy má hustý lesní pokryv. Zatímco ostrov celkově zůstává stejný, několik nových biomů je připraveno k tomu, aby se sezóna divoká.

Fortnite Wilds (kapitola 4 sezóna 3) Mapa: každé nové umístění na mapě

Je opět čas, aby hráči prozkoumali nová místa, protože mapa sezóny Fortnite Kapitola 4 má několik uvítacích změn. Mlha začala pokrývat ostrov a střed mapy má hustý lesní pokryv. Zatímco ostrov celkově zůstává stejný, několik nových biomů je připraveno k tomu, aby se sezóna divoká.

Raptoři se znovu objevili na ostrově a tentokrát je mohou hráči jezdit. Grind Rails byly nyní přeměněny na grind vinnou révu, ale mechanika zůstala stejná. Silná lesní pokrývka však slouží jako velké úkryt pro hráče, kteří se chtějí vyhnout vyhřívané akci.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 Změny mapy a nové jedy

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Změny mapy jsou jednou z nejzajímavějších věcí čekajících na druhém konci prostojů, kromě nových kůží a zbraní. Každá nová sezóna je poznamenána významnými změnami na celém ostrově. Podobně jsou nové biomy, umístění a POI připraveny k prozkoumání v zcela nové sezóně kapitoly 3.

Na začátku dosud největší změna mapy je příchod džungle Poi. Z filmového přívěsu a herního přívěsu mohou hráči říct, že část ostrova bude nyní mít silné lesní krytí. Země je pokryta bahnem a hráči budou muset získat více než jejich ruce špinavé, pokud chtějí ovládat tento biome.

Bláto pomůže hráčům sklouznout rychleji než obvykle. Posunutí v bahně dlouho pomůže hráčům získat kamufláž a skrývat se před nepřáteli. Je zřejmé, že mapa sezóny Fortnite 4 se zdá být potěšením pro všechny druhy hráčů.

Biome džungle má také starobylé struktury, z nichž jednou bude pravděpodobně chrám Optimus Prime. Nový Poi bude bezpochyby horký pokles, jakmile se servery objeví. Hráči mohou také najít mýtickou zbraň Transformers ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 v nové POI, spolu s jedinečnou flórou a faunou.

První obrázky mapy Fortnite Kapitola 4 sezóna 3

Několik oficiálních a uniklých obrazů nového ostrova již dorazilo. Ačkoli většina mapy stále zůstává stejná, byly přidány tři nové pojmenované POI. Epic Games odstranily náměstí Anvil z mapy a nahradily ji příznivou složkou.

Sníh se vyčistil mezi Breakwater Bay a Brutální baštou, což ustoupilo zcela novému stinnému poi. Džungle poi se bude nazývat ruiny Rumble a bude nejvýznamnějším umístěním na ostrově. Nové džungle také snížily travní porosty a pláně na mapě, což umožňuje hráčům být více tajně než dříve.

Pois na mapě proto nyní stojí jako:

 1. Breakwater Bay
 2. Osamělé laboratoře
 3. Brutální bašta
 4. Citadela
 5. Shady Stilts
 6. Vrzající sloučenina
 7. Rumble Ruins
 8. Slappy Shores
 9. Rozbité desky
 10. Frenzy Fields

Naštěstí jsou vozidla stále kolem, aby pomohla hráčům procházet ostrovem rychleji. Pokud hráči chtějí střílet při dokončování jejich rotací, mohou také naskočit na zadní stranu dravce nebo použít květiny chmele, aby skočili na větší vzdálenosti a přistáli, aniž by způsobili poškození pádu.

Jak servery žijí, hráči najdou mnoho dalších změn, které dorazily v zbrusu nové sezóně. Je zřejmé, že člověk by měl strávit hodně času zkoumáním všeho nového v kapitole 4 sezóny 3.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Všechny změny mapy v kapitole Fortnite 4 Sezóna 3

Fortnite postava jezdí na dravci

Epické hry

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 3 přinesla některé významné změny mapy s novým tématem džungle, takže zde je vše, co můžete očekávat při potápění do mapy.

Dorazila sezóna 3 Fortnite Kapitola 4 a poznámky o záplatách odhalily, že všechny vzrušující obsahové hráči budou během aktualizace zažít poté, co se během úvodní show Summer Game Fest 2023 objevil filmový přívěs, který se objevil filmový přívěs.

Stejně jako zbrusu nový bitevní průkaz, který zahrnuje Optimus Prime a Purradise Meowscles, Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 také přináší do hry hlavní změnu mapy s tématem Wilds.

Článek pokračuje po reklamě

Střed mapy se zhroutil a odhalil biom džungle s novými POIS. Pro ty, kteří chtějí znát všechny podrobnosti, je zde úplné rozpis všech změn mapy.

Článek pokračuje po reklamě

Všechny změny mapy 3 mapy Fortnite kapitoly 4

Kolapsové středisko mapy Fortnite vystavilo tři nové POI: Rumble ruiny, přívrat a stinné chůdy.

Všechny tyto oblasti jsou zahrnuty novým biomem džungle, která obsahuje silné listy, starověké ruiny a spoustu nových funkcí.

Fortnite kapitola 4 sezóna 3

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 3 přináší nové poisy.

Raptors se vrací

Raptoři se vrátili do Fortnite, protože hráči je najdou v novém biome džungle a mohou je jezdit skokem na ně, aby snadno procházeli mapu.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Bláto

V nové džunglí poisové hráči najdou bláto, které mohou proklouznout pro zvýšení rychlosti a zároveň získat nějakou maskování. Tento nový mechanik je skvělý pro útěk z nepřátel nebo pro pronásledování.

Článek pokračuje po reklamě

Vines a baldachýn

Když už mluvíme o nových traverzních příležitostech a zvyšování rychlosti, džungle je také domovem vinné révy, kterou mohou hráči využít k tomu, aby se oblast obešli rychleji. Skočte na vinnou révu a přibližte džungli.

Článek pokračuje po reklamě

Džungle má také hustý baldachýn, který mohou hráči stoupat, aby získali výšku nad džunglí. Stoupá na vrchol kabiny džungle, abyste viděli větší obrázek a zaujal se zvýšeným přístupem k boji.

Nové rostliny

Hráči najdou čtyři nové rostliny v džungli, které nabízejí různé příležitosti ke hře: Bomba květin, smradlavé květiny, rostliny slurp a chmelové květiny.

Článek pokračuje po reklamě

Bombové květiny mohou být zastřeleny, aby vytvořily explozi, zatímco smradlavé květiny uvolňují toxický plyn. Rostliny slurp vám poskytnou určité zdraví, když je zasáhnete s vaším pickaxe, zatímco chmelové květiny vás posílí do vzduchu.

Článek pokračuje po reklamě

No, tady to máte, to jsou všechny změny mapy Fortnite, které dorazily v kapitole 4 sezóny 3. Pro více informací se ujistěte, že se podíváte na naše další průvodce níže:

Fortnite Kapitola 4 sezóna 3 Umístění znaků

Fortnite Wilds Key Art, představující několik postav Battle Pass, včetně Optimus Prime a Purradise Meowscles

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 3 má v současné době 25 znaků kolem mapy, které můžete koupit předměty, interagovat a potenciálně najmout, aby se připojili k vaší posádce. Pokud jste dokončeni, budete chtít chytit všech 25 za svou sbírku.

Všechny postavy jsou nalezeny v různých zájmových bodech, které mapujeme níže. Když se k nim přiblížíte, všimnete si na své minimap bublinu nebo najměte ikonu, kde jsou konkrétně. Naše mapa ukazuje na jejich obecnou polohu, ale musíte je najít konkrétně, protože chodí kolem.

Pokud tam zamíříte a postava chybí, je možné, že byli vyloučeni nebo najati, než jste se tam dostali. Pokud se pokoušíte chytit všech 25 znaků pro svou sbírku, doporučujeme na ně upustit, abyste zaručili, že dostanete šanci si povídat, než se dostanou.

Velká mapa ostrova Fortnite, která ukazuje, kde lze najít 25 různých NPC, vše očíslováno pomocí ikon modrého kolíku

Postavy jsou následující:

 1. Fennix
 2. Volpez
 3. Inovátor Slone
 4. Aura
 5. Nia
 6. Guardian Amara
 7. Stopa
 8. Peely
 9. Purradise meowscles
 10. Lék
 11. Třídění vojáků
 12. Kitbash
 13. Beastmode
 14. Porozumění
 15. Dlouhý záběr
 16. Expert na střelivo
 17. Triggerfish
 18. Bryne
 19. Turek
 20. Riptide
 21. Stingray
 22. Éra
 23. Princezna Lexa
 24. Bushranger
 25. Posádka

Po celou sezónu 3 lze postavy přidat nebo přesunout kolem mapy. Tuto příručku aktualizujeme, pokud k těmto změnám dojde.