Fortniteova nekonečná čepel odstraněna, Epic říká, že to „pokazila“ – Polygon, Infinity Blade – Fortnite Wiki

Fortnite Wiki

Epické hry v pátek odpoledne oznámily, že Blade Infinity, Fortnite Nejnovější zbraň, která byla do hry přidána začátkem tohoto týdne a byla od té doby hlavním zdrojem pobouření fanoušků, byla odstraněna.

Epic táhne přemoženou nekonečnou čepel z Fortnite, říká, že je „zmatená“

Fortnite - Infinity Blade

Austen Goslin (on/ho) je editor zábavy. Píše o nejnovějších televizních pořadech a filmech a zejména miluje všechny věci.

Epické hry v pátek odpoledne oznámily, že Blade Infinity, Fortnite Nejnovější zbraň, která byla do hry přidána začátkem tohoto týdne a byla od té doby hlavním zdrojem pobouření fanoušků, byla odstraněna.

“Zkazili jsme se a převalili nekonečnou čepel přemoženou/bez dobrých čítačů, zejména v konečné hře,” řekl Epic na Fortnite Twitter účet. „Čepel Infinity byla klenutá a my přehodnocujeme náš přístup k mýtickým položkám. Děkujeme, že jste nás na to zavolali!“

Ve čtvrtek vydal Epic příspěvek na subredditu hry s podrobnostmi o jeho myšlenkách na nekonečnou čepel. Příspěvek poznamenal, že několik Nerfů na zbraň bylo na cestě, včetně toho, že hráčům nedovolil sklizně nebo stavět, když jej používali. To neudělalo nic pro to, aby se rozzlobilo fanoušky, kteří tvrdili, že sklizeň a budova nebyla problémy se zbraní. Aby se věci ještě zhoršily, Epic také zmínil, že nekonečná čepel byla jen první z „mýtických“ zbraní, které by se přidaly Fortnite s dalším příchodem v budoucnosti.

Po dalším dni hráčů prosí Epic, aby ze hry vytáhli zbraň, zdá se, že společnost znovu zvážila a klenula zbraň. v Fortnite, Termín „klenba“ se používá, když je zbraň nebo položka vyřazena ze hry, ale to nutně neznamená, že je to navždy pryč. Položky klenby se mohou do hry vrátit po podstatném přepracování. Zbývá však vidět, zda se jedná o plán s nekonečnou čepelí nebo jinými mýtickými položkami, nebo zda Epic tuto myšlenku jednoduše sešrotoval.

Blade Infinity se vytvořila jednou za hru, vždy na stejném místě, a nahradila celý soupis hráče, který ho zvedl. Také jim to poskytlo více zdraví a štítů, umožnilo jim, aby se pohybovali rychleji a nechali je okamžitě rozbít všechny struktury. Jakmile byla zbraň přidána, komunita se rychle potýkala s tím, že dobří hráči, kteří dostali meč. Vizuály Infinity Blade pocházely přímo z mobilní hry Epic se stejným názvem, kterou společnost odebrala z obchodu IOS App Store začátkem tohoto týdne.

Přidání zbraně a extrémně silný stav, ve kterém byl propuštěn, byly zhoršeny skutečností, že byl přiveden do hry ve stejný den jako semifinále pro severoamerický zimní turnaj Royale. Turnaj, který představoval profesionální hráče a byl streamován na oficiálním Epic Fortnite Twitch Channel, dal hráčům zvětšený pohled na to, jak silný byl meč a jak důkladně by mohl podkopat budovu, která tvoří základ hry.

Infinity Blade

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

The Infinity Blade je zbraň melee v bitvě Royale k dispozici pouze v mýtické variantě. Poskytuje silné lomítko meče a způsobí 75 poškození nepřátel a ničí soupeřové struktury a environmentální stěny, podlahy a stromy v jednom zásahu. Některé věci jako kovové kontejnery a poškozené skály nelze zničit v jednom výstřelu. Umožňuje také hráčům skočit velké vzdálenosti a ničit objekty na své cestě. Po přistání přináší poškození a knock-up na nedaleké hráče s 25 poškozením. Jedinou slabostí pro Wieldera je, že nemohou stavět žádné struktury od konce sezóny 7. Wielder meče je také udělen následující další schopnosti:

  • Zvýšený/snížený fond maximálního zdraví a štítů (200 zdravotních/200 štítů);
  • Regenerace účinného zdraví v průběhu času až po maximální zdraví a štíty (1 HP za sekundu).
  • Okamžitý výbuch účinného zdraví po odstranění nepřítele (50 HP).
  • Zvýšená rychlost pohybu (130%).

První hráč, který vytáhl nekonečnou čepel z jeho podstavce, bude okamžitě uzdraven na plné zdraví a štíty. Pokud hráč zvedne nekonečnou čepel, budou zrušeny všechny ostatní položky zásob včetně stavebních materiálů. Když Wielder of the Infinity Blade zvedne položku (kromě stavebních materiálů), nekonečná čepel bude upuštěna. Nekonečná čepel bude upuštěna, když bude wielder vyřazen nebo vyloučen.

Bylo nalezeno na Polar Peak a za zápas je k dispozici pouze jedna nekonečná čepel.

Na zdroji eliminace se objeví jako (hráč 1) Infinity Blade Erased (Player 2).

Ačkoli to bylo klenuté 14. prosince 2018, učinilo se krátce znovuobjevení v boji s mečem. Od Patch V8.20, zbraň debutovala na kreativitě, díky čemuž byla první skutečná zbraň melee (opět) a první a jediná mýtická položka, která byla kdy umístěna v kreativě.

Obsah

Recenze expertů GameSpot