Frakce | Nový svět Wiki | Fandom, ke které frakce nového světa byste se měli připojit? | VG247

KTERÉ FRACINY Nového světa byste se měli připojit

Pokud jsou dvě osady ovládány stejnou frakcí. Hráči mohou přenášet položky z úložiště propojeného s jejich aktuálním umístěním za poplatek za mince. Pokud území nejsou propojena, vaše úložiště je lokalizováno.

Frakce

Frakce jsou velké skupiny lidí spojených s jednou příčinou v Nový svět.

  • Připojení k frakci se provádí dokončením závazku hlavního příběhu k příčině.
  • Vaše frakce může být změněna jednou za 60 dní za poplatek Azoth.
  • Hráč se může připojit pouze k společnostem ve své vlastní frakci.
  • Připojení k frakci vám umožňuje zapnout vlajku PVP a bojovat s ostatními hráči PVP-Flagged.

Frakce []

Souhrn [ ]

Každá frakce má své vlastní cíle a touhy, konfliktují se mezi sebou a určují, ke které společnosti se můžete připojit, aby soupeřili o kontrolu vaší frakce nad Aeternum a každé území v něm. [1] Každá frakce má svůj vlastní jedinečný styl a vzhled zařízení.

Mise []

Mise poskytnuté vaší frakční zástupce lze použít k vydělávání tokenů XP, Coin a Frakce. Můžete utratit tokeny frakcí za odemknutí frakcí specifické pro stylizované zařízení. Fraktová mise PVP mohou také zvýšit nebo snížit vliv frakce na území.

Válka []

Frakce mohou jít do války na území a bojovat o jeho ovládání. To se provádí zvýšením vlivu frakce, dokud území nedojde do konfliktu. Válka pak může být prohlášena za konkrétní datum/čas vybraný společností Deklarující společnost.

Pokud jsou dvě osady ovládány stejnou frakcí. Hráči mohou přenášet položky z úložiště propojeného s jejich aktuálním umístěním za poplatek za mince. Pokud území nejsou propojena, vaše úložiště je lokalizováno.

Snímky [ ]

Frakce 1

Frakce 2

Frakce 3

Frakce 4

Frakce 5

Reference [ ]

  1. ↑ https: // www.Nový svět.com/en-us/novinky/články/pochod-bitt-factions March to Battle: Fractions

KTERÉ FRACINY Nového světa byste se měli připojit?

Jednou z největších otázek, který vám čelí v MMO Amazonu, je KTERÉ FRACINY Nového světa byste se měli připojit?

Připojení k jedné ze tří frakcí Nového světa – Marauders, Syndicate a The Covenant – je nezbytný pro to, abyste z vašeho času vytěžili maximu.

Vaše každodenní aktivity se tak moc nezmění bez ohledu na to, která frakce si vyberete, ale získáte přístup do konkrétního frakcí a dalších výhod členů. Připojení k jakékoli frakci má také speciální sadu bonusů, jako jsou slevy na předměty na územích, které ovládáte, a levnější rychlé cestování

Wat je více, vaše role na kontinentu, kolik vlivu – a kolik nepřátel – máte a které bezpečné oblasti mapy můžete volat domů, se vše změní v závislosti na frakci, kterou vyberete. Vyberte si tedy moudře!

I když si nevyberete moudře, není to konec (nového) světa. Frakce můžete okamžitě změnit a poté znovu každých 120 dní poté.

Prvek PVP přesahuje podkopávání. Hráči z konkurenčních frakcí na vás mohou zaútočit mimo vaše bezpečné zóny a vaše frakce se může zapojit do 50 V 50 Warfare s konkurenčními skupinami.

Frakce mají také společnosti, které fungují jako cechy v jiných MMO, ale ty nemají žádný vliv na vaši okamžik na okamžik.

Konečně, každá frakce má jedinečné vybavení, které si můžete zakoupit s měnou frakcí vydělané z dokončení misí PVE. Výhodou frakčního vybavení je většinou kosmetická. Žádné frakční vybavení nenabízí žádnou hmatatelnou výhodu ohledně toho, co má na prodej jiná frakce.

Frakce New World – Jak se připojit k frakcím v Novém světě

Před otevřením možnosti se připojíte k frakce a po dokončení, jakmile si vyberete frakci, budete muset dosáhnout úrovně 10. Pokud se rozhodnete, že chcete, můžete přepínat frakce po 120 dnech, ale nový svět vám nedovolí vadit nejsilnější frakci.

Tři frakce, z nichž si můžete vybrat, jsou:

  • Syndikát: Tajná organizace, která chce vytvořit osvícení prostřednictvím zakázaných znalostí.
  • Smlouva: Horlivá frakce odhodlaná podporovat svatost odstraněním heretiků.
  • Marauders: Vojenská frakce věnována vytváření svobody prostřednictvím dobytí.

Frakce New World – nejlepší frakce nového světa, která se má připojit

Odpověď, ke které frakci se připojit, je: na tom opravdu nezáleží. Původně připojení k větší frakci je dobrým výchozím bodem, protože vám dává šanci vidět, jak věci fungují a zda nadšenci dělají dostatečný rozdíl ve vašem stylu hry.

V současné době, Nejsilnější frakcí v Novém světě je syndikát. Marauders and Covenant jsou v Severní Americe těsně za sebou, i když v Evropě zaostává smlouva za Covenant daleko za sebou.

Zde si můžete prohlédnout, kdo je před námi zkontrolovat oficiální žebříčku.

Pokud chcete více výzvy, zvažte však výběr střední nebo menší frakce. Je to lepší způsob, jak z vaší frakce vytěžit maximum, protože vaše frakční mise slouží většímu účelu v boji o otočení stolů. Také častěji narazíte na větší války s trávníkem a boje s 50 V 50 nových světovou. Je pro tyto ve větších frakcích vybráno, takže mějte na paměti, že při výběru mějte na paměti, že mějte na paměti.

Amazon také škádlil systém smolařů, který dává slabším frakcím nějakou podporu. Ve verzi beta to debutovalo, ale mělo by vás to zabránit tomu, abyste byli ve významné nevýhodě, když protichůdné frakce ovládají příliš mnoho půdy. Zatím jsme však neviděli nic z těch škádlení.

Pokud si stále zvyknete na to, jak věci fungují v Novém světě, podívejte se na naše přehledy, kde najít vzácné předměty, jako je železo Fae, Saltpeter a Petal Cap. Někteří z šéfů, kterým čelíte pro úkoly, nejsou nejjednodušší sledovat, včetně Boatswain Ambrose.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!