Frakce v Total War: Řím II – Total War Wiki, viz Totální válka: Mapa kampaně Řím 2 v celém rozsahu | PCGamesn

Podívejte se na celkovou válku: Mapa kampaně Řím 2 v celém rozsahu

Po zahájení hry jste přesunuti na strategickou mapu. Starověký svět je rozdělen do desítek provincií (E.G. Itálie nebo Magna Geaecia) a ty jsou rozděleny do menších regionů. Každý region se skládá z centrálního města s okolními zeměmi. Příkladem by mohl být Řím, Neapol nebo Velathri.

Total War Wiki

Frakce odhalit stránku

Mapa kampaně pro totální válku: Řím II je v rozsahu od španělského pobřeží až po vzdálené, exotická království na východě: Rome II. Tato stránka je vaším zdrojem základních informací o každé z hratelných frakcí: jejich výchozí pozice na mapě kampaně, jejich občanské a vojenské zaměření a některé z jejich klíčových jednotek na bojišti.

Hratelné frakce představují klíčové síly uvnitř řecko-římských, barbarských a východních kultur a každá nabízí výrazně odlišnou a hlubší formu herního zážitku od těch v předchozích totálních válečných hrách. Každý z nich přináší jedinečné komerční, vojenské a politické silné stránky, své vlastní agenty a politický systém a tři technologické stromy zastupující občanské, vojenské a inženýrské disciplíny. . Některé frakce jsou rozděleny na řadu hratelných rodin, které přinášejí další jedinečné výhody jejich základní frakční rysy.

Hráči budou muset spolupracovat s – a za určitých okolností proti – vnitřním politickým systémem jejich frakce. Budete řídit akce slavných postav z historie, a pokud nejsou na poli, velíj vašim armádám, budou v domě Senátu politikovat nebo jeho kulturní ekvivalent. Hráči by byli moudří, aby sledovali takové jednotlivce ..

Některé frakce se spoléhají více na žoldáky pro svou vojenskou sílu; Někteří dávají přednost trénování vlastní. Někteří se spoléhají na klientské vlády nebo vassaly, aby zvýšili svůj ekonomický růst, zatímco jiní jsou více zaměřeni na obchod. Ať už si vyberete, každá frakce přináší do celkové války zcela odlišný herní zážitek: Řím II.

Obsah

 • 1 velká kampaň
  • 1.1 frakce zdarma
  • 2.1 Caesar in Gaul
  • 2.2 Hannibal u bran
  • 2.3 hněv Sparty
  • 2.4 Imburátor Augustus
  • 3.1 Řecké státy
  • 3.2 Nomádské kmeny
  • 3.3 piráti a lupiči
  • 3.4 kolonie černého moře

  Je tu bod asi 5 hodin, 28 minut a 40 sekund do GameSpot’s Úterý E3 Stream, kde, pokud velmi, velmi pečlivě posloucháte, můžete slyšet klackity clack of tisíce screencaps, které se najednou najednou.

  Je to tam, jak vidíte, že mapa humongous kampaně Řím 2 poprvé překročila veřejné oči. ?

  Rome_2_Campaign_Map

  Kolosální mapa Rome 2 nás zavede ze Skotska až do severní Afriky a všude mezi nimi. Je to naplněno provinciemi, stejně jako jeho předchůdci – můžete vidět, jak jejich hranice jasně ohraničené výše. To, co nevidíte, je nový bit – menší regiony, které tvoří provincie, které musí být zachyceny jednotlivě, než si můžete nárokovat větší území.

  Důsledek toho? Menší část obléhacího bitvy, na jednu věc.

  “Zpět ve dnech Shogun 2 měl každý region na mapě v sobě hrad nebo osídlení nějakého druhu, takže každé dobývání v regionu skončilo jako obléhací bitvu,” vysvětlil Al Bickham Creative Assembly v aktualizaci studia. “A my jsme chtěli přinést více taktické rozmanitosti, více typů bitvy do Říma 2 a nejen se spoléhat na obléhací bitvy, jako je řada headshotů.“

  Jakmile si vezmete provincii, budete si užít výběr buffů specifických pro danou oblast. Například provincie s nízkou populací může mít prospěch z podpory štěstí, pokud vynesete nařízení o zvýšení počtu festivalů.

  “Jde o místní management ve prospěch vaší větší říše, stejně jako každá celková válečná hra,” řekl Bickham. „Musíte spravovat každý region jednotlivě a vypořádat se s jeho konkrétními problémy. Ve své zbrojnici máte jen více způsobů, jak se s tím vypořádat.“

  Což všechno zní skvěle. Ale převrácení sakra: Je to opravdu, opravdu velké, není to tak?

  Jeremy Peel Jeremy byl jedním z nejstarších, nejvíce formativních hlasů PCGamesn. Nyní na volné noze, očekávejte, že najde svůj vedlejší linie na vlastnostech o Nicku Valentine, pohlcujících simích jako zloděj a chytrý CRPG jako Baldur’s Gate 2.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

  Rozhraní | Strategická mapa TW: Průvodce Řím II

  Po zahájení hry jste přesunuti na strategickou mapu. .G. Itálie nebo Magna Geaecia) a ty jsou rozděleny do menších regionů. Každý region se skládá z centrálního města s okolními zeměmi. Příkladem by mohl být Řím, Neapol nebo Velathri.

  Když vyberete jakékoli město, získáte obrazovku pro správu provincie - rozhraní | Strategická mapa - Strategická mapa - Total War: Rome II Game Guide

  Když vyberete jakékoli město, získáte obrazovku správy provincie. Největším městem (vždy je umístěno na levé straně seznamu) je vždy hlavním městem dané oblasti a zbývající osady jsou jeho podřízeni.

  Regiony pod vaší kontrolou vždy zobrazují seznam existujících budov. Neutrální umístění mají šedé pozadí a region pod kontrolou nepřátelských frakcí je červená. Pokud byl náš špion umístěn poblíž nepřátelského města, získáme přístup na zpravodajskou obrazovku – stačí přesunout kurzor myši přes oční ikonu v levém dolním rohu obrazovky regionu (zobrazený na níže uvedené obrazovce). Kromě toho na každém objeveném místě můžete vidět ikony pevnosti a lodi – když nad nimi přesunete myši, můžete získat informace o počtu vojáků v místní posádce.

  Pokud ovládáte alespoň jednu oblast v provincii, v levém dolním rohu obrazovky je vývojový lišta - jedná se o přebytek populace, který může být nasměrován do kterékoli z našich měst, aby se zvýšil - rozhraní | Strategická mapa - Strategická mapa - Total War: Rome II Game Guide

  Pokud ovládáte alespoň jednu oblast v provincii, je v levém horním rohu obrazovky vývojový lišta – jedná se o přebytek populace, který lze nasměrovat do kterékoli z našich měst, aby se zvýšila.

  Po stisknutí klávesy 2 se můžete dostat k podrobnostem provincie - rozhraní | Strategická mapa - Strategická mapa - Total War: Rome II Game Guide

  Po stisknutí 2 Klíč se můžete dostat k podrobnostem provincie. Pole Bohatství a příjem Umožňuje kontrolu výdělků v každém regionu – Když přesunete myši nad názvem města, získáte více podrobností. Kromě toho můžete vidět, jak daně, otroky a korupce ovlivňují váš příjem.

  Veřejný pořádek měří úroveň spokojenosti obyvatel v provincii. Daně i otroci to ovlivňují, stejně jako agenty, konkrétní budovy nebo vynalezené technologie. Tento faktor mohou ovlivnit také jiné kulturní kruhy (nebo jejich nepřítomnost). Jakmile přesunete myši přes bar, získáte podrobnější informace.

  Kultura obrazovka ukazuje vliv jiných kultur na vaši provincii. Stejně jako v předchozím případě, když přesunete myši nad ikonou představující konkrétní kulturní kruh, uvidíte podrobnější informace.

  Bezpečnostní z provincie ukazuje odpor k útokům nepřátelských agentů. Čím vyšší jsou hodnoty, tím menší šance na úspěch nepřátelského charakteru.

  Daňová provincie Možnost, viditelná v levém horním rohu, vám umožňuje zdanit/mimo provincii. Pokud je vypnutý, zvyšuje se veřejný řád.

  Krátký seznam těchto informací je vidět v levém dolním rohu hlavní obrazovky - rozhraní | Strategická mapa - Strategická mapa - Total War: Rome II Game Guide

  Krátký seznam těchto informací lze vidět v levém dolním rohu hlavní obrazovky. Existují informace o veřejném pořadí a kultuře, výrobě potravin, příjmech a různých účincích ovlivňujících vaši provincii.

  Stojí za zmínku, že pokud budete mít ve své říši nadbytek jídla, bude rovnoměrně rozděleno mezi všechny provincie - rozhraní | Strategická mapa - Strategická mapa - Total War: Rome II Game Guide

  Stojí za zmínku, že pokud máte Přebytek jídla ve vaší říši, bude rovnoměrně rozděleno mezi všechny provincie. . V tomto případě provincie, které importovaly jídlo, začínají hladovějící veřejný řád klesá a vojáci pomalu pouště z armády. Proto navrhuji, aby každá provincie byla soběstačná.