Fresh Start Worlds, Fresh Start Worlds in OSRS – vše, co potřebujete vědět – průvodce OSRS

Fresh Start Worlds in OSRS – vše, co potřebujete vědět

Uvízl na úkolu? Nejste si jisti, pro k čemu se položka používá? The Stará škola runescape wiki má všechny potřebné informace!

Fresh Start Worlds

Fresh Start Worlds jsou teď OTEVŘENO! ! Zde je, jak začít:

Krok 1: Vytvořte si svůj účet. Přejděte přímo do nabídky vytváření účtu !

Můžete si stáhnout vanilkového klienta nebo použít nový . Launcher Jagex vám umožňuje hrát pomocí Runelit . Jakmile si stáhnete svého preferovaného klienta, vyberte �new User�.

Krok 2: Přihlaste se s vašimi údaji. Fresh Start Worlds jsou nyní živé. .

Krok 3: Kompletní tutoriálový ostrov! Výukový ostrov trvá asi 10 minut. Na konci tutoriálu vám bude nabídnuta výběr mezi účtem Fresh Start nebo hlavním herním účtem. před The Fresh Start Worlds Otevřeno ve 12:00 BST, udělejte ne ! Jakmile jste na hlavní hře, nemůžete se vrátit.

Krok 4: Začněte hrát! ! Pamatujte, že můžete transformovat účet Fresh Start na hlavní herní účet, ale to nefunguje naopak.

Fresh Start Worlds jsou zbrusu nové světy, bez zavedené ekonomiky a čerstvých hiscores! !

Na Fresh Start Worlds je mnohem pravděpodobnější, že se setkáte s hráči, kteří hru zahájili současně, a očekáváme, že oblasti rané hry budou mnohem více obydlené než v hlavní hře.

Budete mít také šanci vidět své jméno na přední straně hiscores � nebo, pokud jste na skutečnou výzvu, proč neuvidíte, jestli můžete dosáhnout prvního světa jako první?

. .

Body úspěchu jsou sledovány prostřednictvím nabídky na bočním panelu, jak je uvedeno níže:

Po šesti měsících se váš pokrok v Fresh Start Worlds automaticky přenese na hlavní hru. Vaše položky, body úkolu a úroveň dovedností budou hladce přeneseny 19. dubna 2023!

Jako hlavy pro stávající hráče jsou zde světy čerstvých startů, které na nich budou mít automatizovanou vysokou pec: 423, 426, 459, 472, 473, 566, 567. Zahrnovali jsme také ozdobenou rukojeť maul jako kapka Wildy Slayer, protože nemáme povoleny LMS v Fresh Start Worlds. .

Dostal přítele noob, který se zajímal o čerstvé počáteční světy nebo hlavní hru? Proč jim nedat členství, aby mohli prozkoumat vše, co Gielinor nabízí?

. Chcete -li vygenerovat kód, otevřete nabídku vykoupení Bond v hlavní hře, kde uvidíte novou možnost: � RedEem A Voucher Code�.

Doručená pošta hráče . Poté si můžete nárokovat poukaz na sebe nebo jej předat někomu jinému.

Vezměte prosím na vědomí, že nemůžete uplatnit členství z poukázky ve hře. Místo toho se musíte přihlásit na webovou stránku Old School Runescape s účtem, na který chcete, na které se členství použije, kde budete moci zadat svůj kód pomocí možnosti „Reduech Code“.

Postoj k výměně

Viděli jsme řadu otázek, které se ptají na náš postoj k výměně GP od hlavní hry do Fresh Start Worlds (nebo naopak). . To je však riskantní, takže to nedoporučujeme dělat. Hráči musí v důsledku toho přijmout rizika, že budou potenciálně scammed.

Spamming pro inzerci výměny je proti pravidlům .

Užitečné odkazy a komunity pro nové a vracející se hráče

? Váš první přístav by měl být tento oddaný Podpůrný článek!

Dostal více otázky? Nepanikaří! Old School Runescape má jednu z nejužitečnějších komunit na světě a vždy je tu někdo, kdo pomáhá novým hráčům ven. Nebojte se požádat o pomoc ostatní hráče, pokud to potřebujete! Koneckonců, jste jedním z nás jednoho z nás�

.

Uvízl na úkolu? Nejste si jisti, pro k čemu se položka používá? The Stará škola runescape wiki má všechny potřebné informace!

Pokud jste někdo, kdo má raději položit otázku v reálném čase, dostaneme vás. Hlava k Oficiální stará škola runescape Discord a zeptejte se na kanál #Questions. Oficiální OSRS Discord má nyní roli „Fresh Start“, pokud se chcete setkat s ostatními čerstvými předkrmy!

Jsme také velcí fanoušci nových funkcí fóra Discord! Nové funkce fóra přidané k Discordu mohou pomoci usnadnit hledání klanu, protože nyní můžete třídit klany podle jejich zájmu jedním jednoduchým kliknutím na tlačítko! !

Psaní �-Newplayer� přikáže bot Gnomechild, aby vám poslal užitečné průvodce, jako je tento:

Denní vlákno otázky na Reddit, kde ostatní hráči rádi pomohou!

Proč neposlouchat některé průvodce na YouTube, když se rozdrtíte? Vytvořili jsme Seznam skladeb Community YouTube našeho oblíbeného obsahu nových hráčů. V průběhu času k tomu budeme dál přidávat, takže nezapomeňte poslat vaše nejužitečnější videa, pokud jsme je zmeškali ze seznamu.

V neposlední řadě má náš tým J-MOD několik užitečných tipů!

 • Můžete hrát jako zcela bezplatný účet nebo upgradovat, abyste se stali členem. Na seznamu na světě se vznášejte nad světem, abyste viděli, jaký typ světa je a zda na něm existují nějaká omezení. Barva světa bude označovat, zda je zdarma hrát (stříbro) nebo pouze členy (zlato). Světy čerstvých startů budou také jasně označeny.
 • Stará škola Runescape se může kompaktně hodit na obrazovku, ale můžete raději zvětšit. Chcete-li tak učinit, klikněte na klíč v pravém dolním právu na obrazovce!
 • Nejbližší banka, když se dostanete do hry, je hned za vámi, po schodech hradu Lumbridge!
 • Povolení Ověřování 2-faktorů na vašem účtu je velmi důležité, aby byl váš účet zabezpečen. tady Chcete -li zjistit, jak nastavit 2FA na vašem účtu.
 • Pamatujte, že neexistuje žádný správný nebo nesprávný způsob, jak hrát hru. Existují optimální způsoby, jak dosáhnout určitých cílů, ale Rozhodněte se, jak chcete hrát.

A konečně, existuje mnoho komunit nesouhlasů, které existují mimo oficiální nesouhlas OSRS, kde najdete průvodce, nastavení zařízení a další. To nejsou exkluzivní pro čerstvé počáteční světy, ale možná je považujete za užitečné, pokud máte konkrétní otázky týkající se hry.

 • Runelite DiscordKomunita založená na Runelite, populárním klientovi třetí strany.
 • Náš úžasný tým Wiki!
 • Děláme nájezdy discordNajděte skupinu, s níž!
 • Skilling Methods DiscordMetody dovedností na vysoké úrovni, zkontrolujte jejich kanály #1-99 pro mezilehlé průvodce!
 • Discord GearNajděte aktuální nastavení zařízení pro každého šéfa ve hře!
 • EventCord DiscordKonkurenční akce pořádané hráči

Phew! . Nyní máte nějaké užitečné tipy nebo komunity, které byste chtěli sdílet? #Osrsfsw na Twitteru a budete mít šanci na vítězství 30 dní členství!

Speciální livestream Fresh Start Worlds

Na Čtvrtek 20. října, Jste vyzváni, abyste se k nám připojili na speciální světy čerstvého startu ! . Připravte se na krčení nebo se divoce pobaví, jak postupujeme. Možná byste mohli být schopni ovlivnit, kde J-Mods jdou na své dobrodružství!

Očekáváme, že proud bude běžet od přibližně 12:00 BST – 18:30 BST. prázdninové předměty Do Fresh Start Worlds v intervalech během potoka, včetně Halloweenských mask, Santa Hats, Velikonočních předmětů a vyhledávaných party klobouků! Jedná se o exkluzivní kosmetické předměty, takže je uchopte, když můžete. .

Pokud se nemůžete dostat na akci, nebojte se. Všechny účty budou sloučeny do hlavní hry po šesti měsících, takže tyto položky nezůstanou exkluzivní navždy � a pokud je to významná poptávka, jsme vždy připraveni na další kapku. Přesto se těšíme, až vás uvidíme při spuštění!

Oprava mobilních chyb

Existuje řada chyb a problémů, které v současné době ovlivňují mobilní uživatele. ! Když aktualizujeme naše motorové systémy, může to způsobit některé nepředvídané problémy v živém prostředí.

. Zde je to, co se dnes opravuje:

 • . Dříve mohl vyskakovací číslo odříznout text zobrazený v nabídce pomocníka. Například můžete vidět „5“ zabití zbývajících ve vašem pomocníka zabijáka místo „52“.
 • . Poslední dotek byl ponechán „myš“ nad tímto číslem a tlačítka jsou nastavena tak, aby skryla číslo na Mouseover.
 • Pro hráče, kteří mají problémy s „černou obrazovkou“: Nasadili jsme aktualizaci klienta pro uživatele klienta Android. Po ruční aktualizaci aplikace by většina hráčů neměla tento problém zažít. Zkontrolujte obchod Play a ujistěte se, že máte aktuální verzi aplikace. Existuje několik výklenků, která mohou být tímto problémem stále ovlivněna, a můžete nám nahlásit Detais. V nadcházejících týdnech pracujeme na další opravě.
 • Po zpětné vazbě přehrávače jsme zarovnali popisy nástrojů na levou stranu. To by mělo vést k tomu, že je méně hráčů, kteří mají potíže s jejich čtením. Pokud levá strana způsobuje také problémy, dejte nám vědět vaši zpětnou vazbu, protože budeme pracovat na pohotovějším řešení.

Stále existují další mobilní problémy ovlivňující hráče. Zde jsou dva nejlepší problémy, o kterých jsme si vědomi:

 • Chatovací pole se blíží, když jsou zadána čísla nebo slova.
 • .

Výše uvedené problémy byly předány týmu a jsou zpracovávány. Tyto problémy byly obtížné replikovat, a proto jsou o něco složitější. Vážíme si vaší trpělivosti, když na tom pracujeme.

! !

JAGEX Launcher je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak hrát Old School, nabídnout nový a vylepšený zážitek. Umožňuje vám bezproblémové a bezpečně přistupovat k jagexovým hrám, vše na jednom místě as bezpečností a pohodlí jediného přihlášení.

Začátkem tohoto týdne byl launcher aktualizován, což vám umožnilo přidat až 10 různých účtů a hladce mezi nimi přepnout! Při používání runelite nebo oficiálního klienta můžete dokonce hrát více účtů současně.

Stáhněte si spouštěč .

Pro více informací o odpalovači včetně podpory více účtů naleznete v FAQ tady.

Roční průzkum 2022

Chcete pomoci formovat budoucnost staré školy runescape? Máte představu o tom, jaký druh obsahu byste chtěli vidět v roce 2023 a dále? Nezapomeňte nechat své myšlenky v našem !

Jednou z věcí, díky nimž je stará škola zvláštní, je to, že vy, hráči, máte kontrolu nad budoucností hry. Vaše zpětná vazba je nezbytná pro staré školy runescape – je to speciální omáčka Díky tomu je naše hra tak zatraceně skvělá po tolika letech!

. !

Průzkum se uzavírá 31. října 2022 a dokončení by mělo trvat jen asi 30 – 45 minut. Děkujeme, že jste pomohli utvářet naši úžasnou hru a za to, že jste si udělali čas, abyste nám nechali vaši cennou zpětnou vazbu!

Jsme potěšeni, když vidíte tolik z vás, že si užíváte rychlostní quest! Pro ty z vás s platinovou trofejí přijmete naše upřímné blahopřání! Je to specializovaný obsah, připouštíme, ale bylo fantastické nabídnout vám dlouho očekávanou schopnost přehrát úkoly na vašem hlavním účtu.

. Tyto dveře používají specifický kód, který se liší od standardních dveří ve hře. Většinu dveří, které způsobují hlavní úzká místa. V současné době není možné implementovat řešení, kde nelze dveře vůbec zavřít, ale současná oprava zajišťuje, že již nezavřou na vlastní pěst a už nemohou hráči profilovat.

Poté, co jsme se podívali na data rychlosti úkolu, jsme také provedli změny vyvážení v době trofeje.

Ernest kuře: . Dosažení platiny je nyní o něco jednodušší, ale snížili jsme mezery mezi každou trofej:

Ernest kuře
Úroveň Aktuální Nový
Bronz 7:00 5:45
stříbrný 5:30 5:00
Zlato 4:30 4:30 (zůstává stejný)
Platina 4:00 4:15

Jako delší úkol se spoustou boje je spousta místa, kde by se s RNG nešťastný a chyběl by to, co by jinak bylo dobré. Mezery mezi každou trofej se cítí dobře, takže jsme do každé úrovně přidali minutu:

Dragon Slayer i
Úroveň Aktuální Nový
Bronz 36:00 37:00
stříbrný 27:00
Zlato 21:00
Platina 18:00 19:00

Přemožitel démonů: Slyšeli jsme stížnosti, že do získání zlata nebo vyššího a světového poskakování je do značné míry požadavek na získání zlata nebo vyššího. Provedli jsme změny, abychom zajistili, že časy jsou nyní snazší získat, ale s širšími mezerami mezi nimi.

Přemožitel démonů
Úroveň Aktuální Nový
Bronz 16:00
stříbrný 11:15 12:15
9:45
Platina 8:15

. Výše uvedené změny vyvažování nefungují zpětně, takže tyto aktuální časy neovlivňují.

Další změny rychlosti úkolu tento týden zahrnují následující:

 • ELIZE nyní poskytuje další informace o počtu dostupných úkolů na světlech Speedrunning a také počet trofejí konkrétní úrovně, kterou v současné době máte.
 • restart . Stisknutím tlačítka �abandon� na Speedrun vám nyní dává možnost resetovat, což pro vás znovu nastaví Speedrun.
 • Většina trapdoorů a průlezů se nyní již automaticky nezavírá na světech s rychlostí. Mohou existovat případy, kdy někteří se stále automaticky zavírají, a my je zkontrolujeme případ od případu.
 • .

Nakonec jsme odstranili rychlostní rychlost Worlds 503, 541, 550, 569 a 581.

Hrobky amaskutu vylepšení

 • Již není možné pašovat další zrcadla mezi fázemi v cestě HET Challenge Room.
 • Jméno velblouda Bank bude nyní také platnou odpovědí na vodítko „Machete Clam“, jakmile se to dozvíte. . . Promiňte!
 • .

 • Bojový prsten klanové haly nyní při vstupu a obnovení vašeho zvláštního útoku ukládá váš aktuální zvláštní útok. To může usnadnit cvičení vašich soubojů s ostatními členy klanu. Když umíráte, neobnoví váš zvláštní útok na jeho předchozí úroveň, ale udělá tak příště, až příště opustíte mapu nebo místo toho opustíte bojový prsten.
 • . Dialog Thessalia a Farmer Gricoller zažil v důsledku toho některé neúmyslné změny orientované na hráče. Dialog jsme vrátili zpět do normálu, dokud nebudeme připraveni zavést změny D&I v plném rozsahu, o kterých očekáváme, že se stane někdy v listopadu.
 • Maska znovuzrození může být nyní uložena v magickém šatníku v domě vlastněného hráčem.
 • .
 • Ačkoli zisky XP jsou normálně omezeny v instalačních oblastech na světech Deadman, hráči na světě 45 nyní mohou získat Slayer XP od Vorkátha.
 • .
 • Jméno farmáře Gricollera se nyní zobrazuje správně ve svých dialogových oknech.
 • .

Období a:

 • 539 – (USA) – svět PvP
 • 559 – (UK) – Konkurenční LMS

World 390 (AUS) pro konkurenceschopnost LMS byl aktivováno S touto rotou.

Aréna PVP v současné době používá „Načítání v hodnocených soupech a turnajích.

Co si myslíte o aktualizaci tento týden? Dej nám vědět!

Tuto aktualizaci můžete diskutovat o našich oficiálních fórech na podrobech 2007scape, na fórech Steam nebo na Discord OSRS vedené komunity v kanálu #GameUpdate. .

Mods Arcane, Archie, Argo, Ash, Ayiza, Boko, Brow, Bruno, Chilly, Curse, Daizong, Ditto, Dylan, Ed, Elena, Errol, Fed, Gecko, Goblin, Grub, Halo, Havik, Hornet, Husky, Jalo, Jalo, jalo , Kieren, Kirby, Kurotou, Lenny, Light, Mack, Maylea, Markos, Maso, Moogle, Morty, Nin, Nylu, Regent, Redfield, ROQ, Ry, Sarnie, Shaun, Sigma, Skylark, Seva, Sova, Squid, Squid, Squid, Squid , Starry, Steve W, Surma, Tide, Torrance, Veda, Vegard, West & Wolfy

Tým staré školy.

Tento web a jeho obsah jsou Copyright © 1999 – 2023 Jagex Games Ltd, 220 Science Park, Cambridge, CB4 0WA, Velká Británie.

Použití této webové stránky podléhají našim podmínkám a zásadám ochrany osobních údajů

Fresh Start Worlds in OSRS – vše, co potřebujete vědět

OSRS Fresh Start Worlds - vše, co potřebujete vědět o tomto novém gamemodu

JAGEX oznámil světy čerstvých startů, když nový Gamemode přichází na OSRS. Tato gamemode umožní hráčům zažít OSRS, jako by to byl rok 2013. V Fresh Start Worlds začnou každý znovu v Lumbridge a pokusit se prosperovat pod zcela novou ekonomikou. Toto je vzrušující aktualizace pro každého, kdo je nový nebo se vrací do hry.

Máte -li nějaké přátele, kteří mají zájem o OSRS (nebo byli fanouškem Runescape zpět v den), ale nejste si jisti, že začáte znovu ve světě, kde každý má vysoké statistiky a vybavení, pak nové startovní světy jsou přesně to, co mají čekal na.

Co jsou světy čerstvých startů?

Fresh Start Worlds jsou zbrusu nové světy, které se přidávají do OSR, což hráčům umožní zažít OSRS, jako by byla hra úplně nová. To znamená, že každý hráč v těchto světech začne na bojové úrovni 3 bez položek, úkolů nebo dovedností. Tyto světy budou existovat kromě serverů OSRS, a proto budou mít své vlastní . Přestože jsou tyto servery čerstvé, budou stále zahrnovat veškerý obsah, který existuje v současných OSR, včetně Komory Xeric, Divadlo krve, hrobky Amascutu a další. .

Po 6 měsících se světy čerstvých startů spojí s aktuálními světy OSRS, což znamená, že se váš čerstvý účet stane pravidelným účtem v OSRS. Z tohoto důvodu budete potřebovat zbrusu nový účet OSRS v tomto gamemodu.

Tento nadcházející Gamemode je vzrušující zpráva pro nové a vracející se hráče, kteří chtějí zažít starý školní runescape ve své plné slávě, aniž by byli obklopeni účty na vysoké úrovni.

Pokud vám chybí rané dny, kdy byli všichni noob v Runescape, a chcete zažít, jaké to bylo, cítit se dobře při procházce v plné mithrilské sadě brnění, než je tato gamemode určitě pro vás.

Jak fungují světy světy?

. Na těchto účtech se budou muset na konci Turorial Island rozhodnout, aby se připojili k hlavním světu OSR nebo se připojili k FSW.

Připojení k FSW bude znamenat, že tito hráči mohou hrát pouze na světech FSW a budou hrát mezi ostatními novými hráči v tomto světě s jejich vlastní ekonomikou, která je zcela oddělena od hlavních světů.

Volba pro FSW Worlds je pro nový účet jakousi bez ohledu na to, jak se můžete rozhodnout v každém okamžiku odhlásit.

⚠ Mějte na paměti, že můžete vytvořit pouze účet FSW z Tutorial Island. Nemůžete proměnit svůj hlavní účet nebo nový účet na účet FSW.

Jak vytvořit účet Fresh Start World v OSRS

Systém úspěchu

. Prostřednictvím tohoto systému získáte body za provádění úkolů ve hře, jako jsou úkoly, stopy, deníky úspěchu, získávání celkových úrovní a další.

Jak funguje systém úspěchu v Fresh Start Worlds v OSRS

Vaše body úspěchu (AP) budou viditelné ve vašem rozhraní Achievement (stejné místo, kde si prohlížíte questy a deníky úspěchu).

Body úspěchu v OSRS Fresh Start Worlds

Tento článek byl původně zveřejněn na OSRSGUIDE, pokud ho vidíte kdekoli jinde, byl ukraden

Systém úspěchu je pěkný bonus pro tyto nové světy, ale nepřichází se systémem odměn. Jsou zavedeny pouze proto, aby vám poskytly pocit progrese na vašem účtu FSW.

Fresh Start World Hiscores

Jedním z velkých látek FSW Gamemode bude to, že bude mít vlastní hiscores. Zezima Být #1 na světě?

První svět

Kromě získávání bodů úspěchu mohou hráči také dosáhnout „prvního světa“ tím, že jsou prvním hráčem, který na těchto serverech dělá něco velkého. E.. Zabijte Jada a získejte ohniště.

Kdykoli je dosaženo prvního světa, server jej vysílá v chatboxu.

 • Nejprve vyhrál bojový šéf
 • Nejprve dosáhnout poklesu na vysoké úrovni
 • Nejprve získat domácího mazlíčka

Odhlášení (můžete se odhlásit?)

. Můžete se snadno odhlásit prostřednictvím rozhraní úspěchu (obrázek výše).

⚠ Dejte si pozor, že rozhodnutí o odhlášení od FSW Worlds je nevratné.

Světy čerstvých startů budou živé pouze 6 měsíců. Po tomto období budou tyto světy sloučeny s hlavní hrou, a proto se každý účet FSW stane hlavním herním účtem.

Jakmile bude 6měsíční období nad hiscores zmrazeno a nikdo se nebude moci přihlásit do čerstvých počátečních světů.

Kdy bude Fresh Start World vydán v OSRS?

Světy Fresh Start jsou naplánovány na spuštění 19. října 2022 a bude probíhat do 19. dubna 2023.

Proč hrát na čerstvých startovních světech?

Nejvýznamnějším pobídkou hrát na Fresh Start Worlds je zažít, jaké to bylo hrát na vydání Old School Runescape (nebo Runescape). Zpět, když nikdo neměl 99 v jakékoli dovednosti a ekonomika byla ve své rané podobě. To znamená, že můžete zažít rané úrovně a úkoly v OSRS v celé své slávě, když je všichni dělají. . Kromě toho bude mít hra čerstvá ekonomika, což znamená, že obchodování bude opět mít smysl a nejen existovat kolem Velké burzy. . Abysální bič je najednou mnohem těžší přijít, protože by to vyžadovalo, aby hráči v těchto nových světech dosáhli LVL 85 Slayer (a kdo ví, kolik by ho prodali?.

Tyto čerstvé světy umožní hráčům zažít slávu i boje prvních dnů serverů OSRS.

. Navíc je to také zábava pro stávající hráče, kteří již mají účty na vysoké úrovni, aby zažili první dny, pokud si to přejí.

Časté dočasnosti čerstvého startu

Nahradí tyto čerstvé světy OSRS, jak to víme?

Ne. . . Servery FSW nenahradí hlavní hru.

.

Můžete se odhlásit od Fresh Start Worlds?

Budete moci kdykoli odhlásit z Fresh Start Worlds kliknutím na tlačítko OPT-OUT v rozhraní Achievement.

Mám začít s světem čerstvého startu?

. . Komunitní vibrace to určitě vyplatí.

Pokud jste však stávajícím hráčem, opravdu to záleží na tom, co z toho chcete. Po 6 měsících bude váš účet sloučen s původními servery OSRS. V tomto okamžiku se pravděpodobně vrátíte na svůj hlavní účet, protože tento nový účet nebude mít téměř stejné statistiky. Mohl to být pro těch 6 měsíců zábavný zážitek, ale může to také vypadat jako ztráta času. . .