FWOOPER FEATHER | Harry Potter Wiki | Fandom, Bradavice Legacy Fwooper Feather: Pokud byste ukradli Fwoper Feather z kanceláře profesora Sharha pro Garreth Weasley? Dot eSports

Bradavice Legacy Fwoper Feather: Pokud byste ukradli Fwoperovi peří z kanceláře profesora Sharha pro Garreth Weasley

Lhát profesorovi Sharp nebude změnit výsledek úkolu, ale požádá vás, abyste převzali odpovědnost za vaše činy v budoucnu. Naopak, pokud přijmete krádež Fwooper Feather, profesor Sharp vás jednoduše chválí za to, že mluví pravdu. Je nejlepší být upřímný k profesorovi Sharp, pokud plánujete ukrást peří pro Garretha.

FWOOPER FEATHER

Alespoň nějaký obsah v tomto článku je odvozen z informací uvedených v Bradavice Legacy. Spoilery budou přítomny v článku.

FWOOPER FEATHER

Informace o ingredience lektvaru

Vzáno z

Fyzikální vlastnosti

Zářivě zbarvená (jako je fialová) [1]
A FWOOPER FEATHER bylo jasně zbarvené peří Fwopera. [1]

Obsah

 • 1 Historie
 • 2 Za scénami
 • 3 vystoupení
 • 4 poznámky a odkazy

Dějiny [ ]

V 90. letech 20. století si profesor Sharp nechal tyto peří ve své kanceláři. Garreth Weasley jeden získal a vložil do svého lektvaru Wiggenweld, který způsobil, že selhal a začal jiskřit. [1]

V zákulisí []

 • v Bradavice Legacy, Hráč je požádán, aby ukradl Fwooper Feather Garreth Weasley. Mohou přijmout nebo odmítnout. Pokud souhlasí, hráč ukradne peří v Sharp’s Office, který později odhalí, že věděl, co udělali. Pokud odmítnou, Garreth bude zklamán, ale přesto dostává peří. Ať už se hráč rozhodne udělat cokoli, Garreth vždy vloží peří do svého lektvaru.

Vzhled []

Poznámky a reference []

*Zveřejnění: Některé z výše uvedených odkazů jsou affiliate odkazy, což znamená, že bez dalších nákladů, Fandom získá provizi, pokud kliknete a provedete nákup. Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Krmivo ventilátoru

 • 1 Bradavice
 • 2 Tom Riddle
 • 3 Harry Potter

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

 • Komunita Central
 • Podpěra, podpora
 • Pomoc
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Bradavice Legacy Fwoper Feather: Pokud byste ukradli Fwoperovi peří z kanceláře profesora Sharha pro Garreth Weasley?

v Bradavice Legacy, Získáte si přátele z různých domů a navštěvujete třídy, abyste se naučili různá kouzla. Účast na těchto třídách vám umožní získat další úkoly od profesorů, což vám pomůže rychle postupovat ve hře.

Jednou z tříd, které musíte zúčastnit, je třída lektvarů, kterou vyučuje profesor Sharp. Je to součást hlavního úkolu, a to je místo, kde potkáte Garreth Weasley. Po interakci s Garrethem vás požádá, abyste ukradli Fwoperovu peří z kanceláře profesora Sharda.

Zde vám bude představena volba. Můžete buď ukrást Fwoper Feather, nebo ho nechat pozadu v kanceláři profesora. Možná vás zajímá, zda vaše rozhodnutí v této části má dopad na děj.

Zde je to, co byste měli udělat v tomto scénáři s Garreth Weasley a profesorem Sharp in Bradavice Legacy.

Měli byste ukrást z kanceláře profesora Sharha pro Garreth Weasley Bradavice Legacy?

Nezáleží na tom, zda ukradnete peří Fwoper nebo ne. Výsledek tohoto úkolu zůstává stejný s oběma možnostmi. Doporučujeme krást Fwooper Feather pro Garreth Weasleyové a pak se omlouvat profesorovi Sharp.

Při interakci s Garretem získáte možnost říct mu o tom, že neukradnete Fwooper Feather. Pokud se rozhodnete položku neukradnout, Garreth ji zjistí sám a vytvoří jeho nebezpečný lektvar.

Alternativně můžete ujistit Garretha a ukrást Fwooper Feather z kanceláře profesora Sharda. V tomto případě budete mít jednoduše další úkol v snaze získat peří. Po ukončení kanceláře profesora Sharha to dejte Garrethovi. Pokud se rozhodnete to ukrást, Garreth vám poděkuje za peří, ale profesor Sharp bude mít pár věcí.

Měli byste lhát kanceláři profesora Sharp Bradavice Legacy?

Jakmile třída lektvaru skončí, budete muset mluvit s profesorem Sharp. Viděl tě mluvit s Garrethem Weasleym a zeptá se, zda jste ukradli peří Fwooper nebo ne. V tomto okamžiku budete mít další možnost udělat. Můžete buď lhát profesorovi Sharp nebo se omluvit za své činy.

Lhát profesorovi Sharp nebude změnit výsledek úkolu, ale požádá vás, abyste převzali odpovědnost za vaše činy v budoucnu. Naopak, pokud přijmete krádež Fwooper Feather, profesor Sharp vás jednoduše chválí za to, že mluví pravdu. Je nejlepší být upřímný k profesorovi Sharp, pokud plánujete ukrást peří pro Garretha.

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan za posledních pět let pokrývá příběhy a psaní o videohrách. Dipanjan pracuje od srpna 2022 jako autor víkendu na volné noze pro DOT.