General Shepherd (restart) | Villains Wiki | Fandom, Modern Warfare 2 dal Shepherdovi a Gazům herci čistou břidlici k prozkoumání

Modern Warfare 2 ‘dal Shepherdovi a Gazovi herci „čistou břidlici“, aby prozkoumali své postavy

Zlatý orel
Zlatý orel skutečný

Villains Wiki

Ahoj. Toto je TheSecret1070. Jsem správcem tohoto webu. Upravit tolik, kolik si přejete, ale jedna malá věc. Pokud se chystáte hodně upravit, udělejte si uživatele a přihlaste se. Kromě toho si užijte darebáky wiki.

Nemáte účet?

Villains Wiki

General Shepherd (restart)

Pokud máte 18 let nebo starší nebo jste pohodlní s grafickým materiálem, můžete si tuto stránku zdarma zobrazit. Jinak byste měli tuto stránku zavřít a zobrazit další stránku.

Celé jméno

Pastýř (celé jméno neznámé)

Alias

Zlatý orel
Zlatý orel skutečný

Původ

obsazení

Vojenský styčný důstojník C.I.A.
Dobrodinec Shadow Company a Task Force 141 (dříve pro druhé)

Síly / dovednosti

Hobby

Dohled nad operacemi.

Cíle

Zakryjte přepadení konvoje a ztracené balistické rakety na ochranu jeho pověsti (selhal).

Kill Task Force 141 a Makarov (pokračující).

Zločiny

Zrada
Spiknutí
Korupce
Spoliation of důkazy
Zneužití moci
Obchodování se zbraněmi
Veřejné ohrožení
Dezerce
Zakrýt

Typ darebáka

Pojď dovnitř. Laswell. (Laswell: General Shepherd.) Chlapče, vím ten pohled. Jsme ve válce? (Laswell: Byl bys první, kdo to věděl, pane.) Sakra správně bych. Mluv se mnou.
~ Generál Shepherd Kate Laswell.
Hroby. (Cena: Jo.) Ha ha ha. Je to pes s kostí a vřele doporučuji, abyste to nezkoušeli.
~ Shepherd ohrožující kapitán Price, zatímco ukazuje své skutečné barvy.

Generál Shepherd je jedním ze tří zastřešujících antagonistů (spolu s generálem Ghorbrani a Vladimirem Makarovem) videohry 2022 Call of Duty: Modern Warfare II, Druhá splátka v restartu Moderní válčení podserie.

Je to u.S. Generál armády, který pomáhal kapitánovi Johnovi Priceovi při vytváření pracovní skupiny 141, aby se vypořádal s teroristickými hrozbami. Později se však stane jejich nepřítelem poté, co se dozvěděli, že se zakryl, protože věděl, jak Hassan Zyani dostal tři balistické střely. Zradil pracovní skupinu 141, když uzavírají odhalení pravdy, že on a Phillip Graves skryli. Poté, co byly rakety zničeny a smrt Hassana Zyaniho, Shepherd odešel z mřížky a skrývá se, aby se vyhnul vládě USA a pracovní skupině 141 pro své činy.

Byl vylíčen Glenn Morshower, který také hrál RIP Blazkowicz Wolfenstein II: Nový kolos a Aaron Starkey Akta X.

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 Call of Duty: Modern Warfare
  • 1.2 Call of Duty: Modern Warfare II
   • 1.2.1 atentát na generál Ghorbrani
   • 1.2.2 pašování paží
   • 1.2.3 Hunting Hassan Zyani
   • 1.2.4 z mřížky

   Životopis []

   Call of Duty: Modern Warfare []

   V roce 2019, po smrti generála Barkova a Victor Zakhaev získal zájem o převzetí svého trůnu, shromáždil generál Shepherd informace o třech jednotlivcích na žádost kapitána Johna Price: Kyle “Gaz” Garrick, Johnny “Soap” Mactavish a Simon “Ghost” Riley “. S pomocí C.I.A. Agentka Kate Laswell, čtyři z nich pokračovali ve formování pracovní skupiny 141, jednotky proti terorismu, která poté spadla pod Shepherd’s Command krátce poté, co cena zabila Zakhaeva ve Verdansku.

   Call of Duty: Modern Warfare II []

   Atentát na generál Ghorbrani []

   Shepherd dohlížel na atentát na generála Ghorbraniho, velitele íránské síly Quds, 15. července 2022. Operace byla společně prováděna Task Force 141 a PMC Shadow Company, kterou vedl velitel Phillip Graves. Ghorbrani cestoval na místo před Al Mazrah ve Spojené republice Adal, aby si koupil zbraně od ruské armády. Ghost schůzku prozkoumal a potvrdil přítomnost Ghorbrani. Shepherd pak nařídil Gravesovi, aby provedl raketovou stávku, která zabila Ghorbrani a Rusy.

   Pašování zbraní []

   Mezitím Shepherd spolupracoval se společností Shadow Company na provádění operace mimo knihy pašováním amerických zbraní spojencem na Středním východě, aby jim pomohl proti Rusům. Zatímco Shepherd založil tuto operaci s dobrými úmysly, přesto to bylo nezákonné a ukázalo se, že má hrozné důsledky.

   V srpnu 2022 byla ruským PMC Konni, která zabavila rakety pod zaměstnáním ruských ultranacionistů, přepadena konvojem stínové společnosti přepravující zásilku tří raket. Rusové je pak dali majorovi Hassanovi Zyanimu, druhému veliteli Ghorbrani, který koordinoval s Al-Qatalou, aby provedl pomstu proti Spojeným státům. Shepherd však věděl pouze o tom, že rakety byly odebrány, nikoli kým, a v následujících měsících se pokusil pochovat veškerou dokumentaci o svých nezákonných aktivitách, zatímco stínovou společnost tiše hledal rakety.

   Lov Hassan Zyani []

   V říjnu 2022 narazila na jednu z ukradených amerických raket během mise zachytit Zyani ve skladu poblíž Al Mazrah pořádané Al-Qatala na jedné z ukradených amerických raket zachytit Zyani ve skladu poblíž Al Madrah Al-Qatala. Shepherd a agent Laswell dohlíželi na misi ze své kanceláře ve Washingtonu, D.C. Laswell navrhl, že rychlá analýza systémů rakety by mohla určit, jak spadl do rukou Zyani, ale Shepherd nařídil okamžité zničení rakety a tvrdil, že je příliš nebezpečné riskovat i nejmenší šanci na jeho regeneraci nepřítele. Laswell souhlasil k rozkazu svého nadřízeného důstojníka, ale začal kopat do souborů ministerstva obrany pod nosem generála, aby se dozvěděl více o pozadí raket.

   Shepherd, který viděl příležitost odstranit rakety, chránit jeho pověst a neutralizovat Zyani najednou, přidělil Shepherd Task Force 141 ke spolupráci se Shadow Company při honbě za Zyani. Mexická jednotka speciálních sil Los Vaqueros byla také smykována do operace poté, co bylo zjištěno, že Zyani pracuje s kartelem Las Almas Cartel. Zyani platil kartel, aby pašoval dvě rakety ze Středního východu prostřednictvím Španělska, které mají být použity při útocích na Spojené státy. Jedna raketa byla zřízena na opuštěné ropné soupravě v Mexickém zálivu, kterou kartel používal pro jeho lék, a byla určena pro stávku na New Orleans. Druhá raketa byla přivedena do Spojených států v Chicagu a udržována v Arch Industries Tower, která byla ve vlastnictví společnosti Cartel Shell, a jejím cílem měl být Washington, D.C. Kartel si byl plně vědom toho, co pašováním a na co by se rakety používaly, s jejím vůdcem Valeria Garza, což zdůvodnilo, že americkou vyvolávání, aby zdvojnásobila svou válku proti teroru, by ji odvrátilo od protidolnosti proti drogovému obchodu s kartely.

   Pracovní skupina 141, Shadow Company a Los Vaqueros zajali Garzu v Las Almas, aby ji vyslýchali pro umístění Zyani a raket. Garza uzavřela dohodu o poskytnutí intelů po částech výměnou za její propuštění. Nejprve odhalila raketu ropné soupravy, kterou kloubní síly úspěšně zničily. V tomto okamžiku byl Shepherd přesvědčen, že poslední raketa a Zyani budou brzy neutralizovány a on. Z Paranoia se přestěhoval do Cut Task Force 141 a Los Vaqueros z mise, aby Shadow Company mohla dokončit vyčištění svého nepořádku s nikým jiným moudřem o jeho zapojení. Shepherd nařídil Shadow Company, aby zabavila zařízení Los Vaqueros, aby se použilo jako základnu; Když se odolávala pracovní skupiny 141 a Los Vaqueros, Shadow Company zadržela plukovníka Alejandro Vargas a jeho muži a pokusila se zabít Rileyho a Mactavisha, kteří se vydali na útěk v Las Almas a podařilo se vyhnout sílám Gravese.

   Po útěku z města a osvobození Los Vaqueros Laswell a Price informovali skupinu, proč se Shepherd proti nim obrátil: Laswellův výzkum odkryl redigované soubory podrobně popisující dohody o zbraních generála. Obě jednotky se dočasně spojily a vytvořily tým duchů, pak znovu přepnuly ​​velitelství a zabily velitele Gravese. Garza, který byl stále ve vazbě v ústředí, byl znovu konfrontován a ona prozradila, že Zyani byla s poslední raketou v Chicagu. Pracovní skupina 141, s pomocí nás Marsoc Marines, infiltrovaná Arch Industries Tower 4. listopadu 2022 a zabita Zyani. Přestože se Zyani podařilo vypustit raketu před jeho zánikem, Mactavish ji úspěšně odpálil v polovině letu, než dopadl na Washington.

   Mimo mřížku []

   Poté, co pracovní skupina 141 objevila Shepherdovo nesprávné zacházení, generál odešel z mřížky, aby se vyhnul americkým úřadům a pracovní skupině 141. Jeho místo pobytu je v současné době neznámé. Podle Gravese byl Shepherd obsazen.

   V “Shadow Siege”, Shepherd vložil Graves a Shadow Company, aby zničil rakety a zabezpečil chemickou zbraň ze skupiny Konni. Neznáme mu a Graves, dva Konni v přestrojení zabili stíny a zajistili chemickou zbraň. Slyšení telefonů hořáků, Shepherd a Graves se dozvěděli, že to byl Vladimir Makarov a také se rozhodli jít za ním.

   Osobnost []

   Samozvaný patriot, Shepherd neváhá dělat to, co věří jako „nejlepší pro tuto věc“, bez ohledu na nemorálnost jeho jednání; Od najímání Shadow Company až po pašování amerických raket na Střední východ, až po PMC běh amok v Las Almas v zámitě lovu Hassan Zyani. Tyto akce bezpochyby nejsou bez důsledků, protože jeho zmařená nelegální dohoda o zbraních stanovila události Modern Warfare II v pohybu.

   Nejvíce definující vlastností pastýře je jeho úplný nedostatek sebepochybnosti a nakonec zbabělost. Ze strachu, že u.S. Vláda by zjistila důvod, proč existují americké rakety ve volné přírodě, pokud Marsoc přinese první záda, Shepherd nařídil mužům, aby ji zlikvidovali, navzdory Laswellovým námitkám. Později, když byl Shepherd konfrontován s cenou, stále věří, že měl pravdu; Dokonce šel až tak daleko, že trestal kapitána za „hlavu ve špatném směru“. Nakonec, poté, co byl Graves (zdánlivě) zabit týmem duchů, Shepherd se skrýval, aby se vyhnul odvetným prostředkům na pracovní skupinu 141 a americkým autoritem.

   Citáty [ ]

   Hned včas, teď se tam dostaneme a uvidíme, co dělá uprostřed nikde.
   ~ Shepherd to Ghost About General Ghorbrani.
   Odeslat provoz, 2. <. >Zkopírujte, nechte tento náklad doručit včas. Nezklame, orel.
   ~ Shepherd to Erikson.
   To je Gold Eagle skutečný. Neztrašte ten náklad!
   ~ Shepherd do stínů.
   To nemůžeme udělat, hroby! A ty to víš!
   ~ Shepherd to Graves.
   Neexistoval žádný náklad, tato mise neexistovala a neexistovala.
   ~ Shepherd to Graves o přepadení Konni PMC.
   Hassan Zyani. Quds Force major.
   ~ Shepherd o Hassanu.
   Nemůžeme ho vzít v Íránu. (Laswell: Není v Íránu, je na zemi v Al Mazrah.) Co to sakra dělá v Al Mazrah?
   ~ Shepherd to Laswell o Hassanu.
   Mariňáci se nyní načítají. Vy a Sergan na to vedete cestu.
   ~ Shepherd to Ghost.
   Írán má v držení amerických raket. (Laswell: Americké rakety v rukou AQ.) Hassan rozdával naše balistické rakety, jako by to byl kurva Halloween a my jsme o tom nevěděli?
   ~ Shepherd to Laswell o Hassanu a raketách.
   Toto je selhání inteligence, Laswell. Nebude to taktické, na tomto místě bude na tomto webu 500 nepřátelských vojáků, potřebujeme vítězství rychle.
   ~ Shepherd to Laswell.
   Gold Eagle skutečný k duchu, přesuňte svůj tým a volejte po ohni. Chci zničit ty zbraně.
   ~ Shepherd k duchu zničit první raketu.
   Co s tím má Amsterdam sakra?
   ~ Shepherd to Laswell o Amsterdamu.
   No, to je dobrá zpráva, kterou jsem slyšel celý den.
   ~ Shepherd to Laswell.
   Abychom to zjistili, musíme zachytit Hassana a přivést ho k výslechu. Pošleme mýdlo a duch, abychom se spojili s mexickými speciálními silami v zemi podél pracovní síly, kterou potřebují. (Laswell: Nemůžeme zahájit válku v Mexiku, generál.) Určitě ne, budu úkol Phillip Graves a jeho Shadow Company PMCS pomoci. Jejich pravidla zapojení nám mohou pomoci snížit byrokracii a udělat to.
   ~ Shepherd a Laswell v „Ochrana kartelu“.
   Pastýř: Hlasitý a jasný, Shadow-1, Odeslat provoz.
   Hroby: Musel jsem zachránit vaše chlapce, naštěstí mají přátele na vysokých místech.
   Pastýř: To je to, pro co jsi tam, řekněte mi něco dobrého.
   Hroby: Dostali jsme hit na Hassana. Nyní se blížíme k cílové poloze, necháme se tento bastard převrátit na trochu mluvení také.
   Pastýř: To je to, co rád slyším, hlásit se zpět, když je Hassan v tašce.
   ~ Shepherd a Graves o zachycení Hassana.
   Pastýř: Graves, skutečný, udělejte můj den.
   Hroby: Dostali jsme ho, doprovodili jsme ho zpět na základnu, když mluvíme.
   Pastýř: Udělejte to rychlé, nemůžeme ho dlouho držet.
   ~ Shepherd a Graves po zachycení Hassana.
   Je mi jedno, od koho jsou, chci vědět, kam jdou.
   ~ Shepherd o ukradených raketách.
   Chci tohoto bastarda v trvalé vazbě nebo se dívám na zatracenou trávu. (Laswell: Generál, Killing Hassan je válečný akt. Udržování ho je nezákonné, právě teď je příliš držen na to.) Řekni mi, že dostáváte něco, co je možné, Laswell.
   ~ Shepherd to Laswell o Hassanu.
   Dobře, teď ho vezměte zpět a jdi.
   ~ Shepherd ke skupině, když uvolňuje Hassan.
   Vím, že jsi naštvaná, kapitáne. To se stalo na vaší misi a to je těžká pilulka polykat.
   ~ Shepherd k ceně za záchranu Laswell.
   Válka není o přátelích. Jde o nepřátele. Hodně štěstí.
   ~ Shepherd to Price and Gaz.
   Máte své objednávky, synu. Zastavte toto spuštění.
   ~ Shepherd to Graves o zastavení druhé rakety.
   Vytáhneme ropnou plošinu s raketou.
   ~ Shepherd to Graves, mýdlo a duch.
   Zkopírujte to, Shadow-1, dobrá práce, vystoupte z toho x a jděte domů. Mýdlo, duch, díky za dobře odvedenou práci.
   ~ Shepherd to Graves, mýdlo a duch po zastavení druhé rakety.
   Všichni udržujeme tajemství, kapitáne.
   ~ Shepherd k ceně o Konni PMC Ambush Mission.
   Považujte se nyní dobře informovaného, ​​Johne.
   ~ Shepherd k ceně.
   Poté se nasměrujte tímto směrem a opravte to.
   ~ Shepherd k ceně asi tři rakety.
   Nepotřebuji opravu, jsem vlasteneckou ochranou své země.
   ~ Shepherd k ceně o jeho činech.
   Dělám to, co je třeba udělat, a nikdo mě nedrží s rolkou byrokracie. Vím, co je pro tuto věc nejlepší.
   ~ Shepherd k ceně.
   A zapomněl jsi, za co bojujete, Johne. Chcete -li dělat dobře, musíte udělat nějaké špatné. My jsme hovno, pohřbíme to, tak to funguje.
   ~ Shepherd k ceně.
   Musíte vypnout tuto stranu o hlavě a tváří v tvář skutečného nepřítele.
   ~ Shepherd Warning Price a o zabití Hassana.
   Všechny stíny, toto je Gold Eagle skutečný. Vítejte v operaci Rogue Arsenal. Ruská polovojena známá jako skupina Konni je výroba a zásoby chemických zbraní, což představuje přímou hrozbu pro globální bezpečnost. Vaším úkolem je zničit jejich zařízení a zabezpečit mezipaměť chemických zbraní. Váš velitel v tomto OP je Phillip Graves, volá stín 0-1. Pokud chcete udělat hovno, je to muž, kterého chcete na starosti. 0-1, máte con.
   ~ Shepherd ke stínu a hrobům v “Shadow Siege”.
   Skutečné kopie vše, hlásit zpět, až bude hotovo.
   ~ Shepherd to Graves.
   Zní to, jako by nás Konni očekával, udržujte to pevně tam dole.
   ~ Shepherd to Graves po zničení observatoře Zaya.
   Kopie, 0-1. Zajištění tohoto plynu je vaším primárním cílem, extrakční ptáci jsou na stanici pro podporu.
   ~ Shepherd to Graves.
   Poznávám ten hlas, spustím inteligenci signálů, abych potvrdil.
   ~ Shepherd to Graves, zatímco slyší Vladimír Makarov jako velitel Konni.
   Signitit potvrzuje, že je to Vladimir Makarov.
   ~ Shepherd to Graves.
   Měl by se hnijící v gulagu, možná je čas, abychom mu navštívili.
   ~ Shepherd to Graves About Makarov.

   „Modern Warfare 2“ dal Shepherdovi a Gazovi herci „čistou břidlici“, aby prozkoumali své postavy

   Datum vydání Warzone 2.0

   Call of Duty: Modern Warfare 2 Herci Glenn Morshower (General Shepherd) a Elliot Knight (Kyle „Gaz“ Garrick) sdíleli, že oba byli povzbuzováni, aby si vytvořili své vlastní verze postav, které hrají; Spíše než se pokusit napodobovat představení postav, které se již objevily v originálu Infinity Ward Moderní válčení trilogie.

   • Přečtěte si více: Moderní datum vydání Warfare 2, platformy a vše, co víme dosud

   Mluvit s Nme, Oba herci odhalili, že Infinity Ward jim umožnil prozkoumat své vlastní verze Gaz a General Shepherda, dvě postavy, které v prvních třech hrály obrovské role Moderní válčení hry.

   “Pro mě to bylo čerstvé,” sdílel rytíř. “Všechno, co jsem udělal v procesu konkurzu a o co mě režisér požádal, bylo základem postavy, kterou jsme společně stavěli.“

   “Je zřejmé, že dlužíme ikonografii rolí jedné, fanouškům, kteří je nakrmili takovou láskou a energií, ale také všichni herci, kteří je vylíčili dříve.”. Ale v mém případě to bylo velmi jedinečně odlišné. Pro mě to opravdu ztělesňovalo restart celku Moderní válčení franšíza, připadalo mi to jako nejmodernější a nejrelevantnější adaptace, takže jsem to chtěl ctít tím, že začal čerstvým a nechat ji mít své kořeny v současné době.“

   Call of Duty: Modern Warfare 2. Kredit: Infinity Ward

   “Zatímco pro jiné postavy mohly být více prostoru nebo by pro ně mohlo být vhodnější, aby byly zakořeněny v minulých iteracích. Pro Gaz je to čistá břidlice, “dodal Knight.

   Morshower také popsal jeho výkon generála Shepherda jako „novým start“ a „čistý břidlic“ pro postavu a řekl, že ačkoli pracoval s bývalým hereckým herec Shepherd Lance Henriksen předtím, Infinity Ward „neměl o mě zájem pokračovat v pokračování, pokračování v pokračování pokračování ho – nebo určitě na něj žalostný dojem.“

   Herec dodal, že mu bylo dovoleno „na něj„ dát na něj svůj vlastní otisk prstu “, a říká, že za tento přístup byl„ opravdu vděčný “ – i když skončil neúmyslně řešení postavy podobným způsobem jako Henriksen. “Už jsem udělal docela dost pastýře, než jsem se někdy vrátil a podíval se na to, co Lance udělal,” vysvětlil Morshower. “A to, s čím jsme oba přišli, je určité množství štěrku k našemu hlasu, takže je tu nějaká štěrk. Myslím, že to je jen bankovní volba, kdykoli děláte muže autority.“

   Oba herci hrají vedoucí role v kampani pro jednoho hráče Modern Warfare 2, který je nyní k dispozici pro každého, kdo si hru předobjednal.

   • Související témata
   • Activision Blizzard
   • Call of Duty: Modern Warfare 2
   • Infinity Ward
   • PC
   • PS4
   • PS5
   • Xbox One
   • Xbox série s
   • Xbox Series x
   • Xbox Series X | S