Genshin Impact 2.8 Datum a čas vydání, podrobnosti o údržbě a odměny, Genshin Impact 2.8 Datum vydání, Livestream a Banners | PCGamesn

Genshin Impact 2.8 Datum vydání, LiveStream a Banners

. Hoyoverse obvykle příspěvky, když je na jeho blogu a společenských předběžných instalaci k dispozici. Jakmile k tomu dojde, můžete postupovat podle níže uvedených pokynů pro předběžné načtení Dopad Genshin 2..

Přesně zde můžete hrát Dopad Genshin Verze 2.

Klee z dopadu videoher Genshin

? Loni milované souostroví Golden Apple je zpět s voláním nové posádky. Dopad Genshin 2.8 přináší aktualizaci s tématem letního tématu, v hlavní roli Kazuha, Fischl, Mona a Xinyan ve fantazii poháněném dobrodružství. Je to také debut Shikanoin Heizou, prvního charakteru katalyzátoru melee. Poznáme ho a další postavy uvedené v tomto nejnovějším úkolu v nadcházející aktualizaci, která přinese události, odměny a tradici.

Zde je to, na co se musíte připravit Dopad Genshin 2.8, včetně toho, kdy předběžně načíst a kdy můžete očekávat, že aktualizace bude naživo.

Dopad Genshin verze 2.?

.m. Východní. Hoyoverse oznámil, že aktualizace bude vydána 13. července 2022. Pokud je to však něco jako minulé aktualizace, bude k dispozici ve skutečnosti hrát noc předtím pro ty v Severní Americe.

.m. Východní a končící 10 p.. Východní, kdy se hráči budou moci ponořit do nejnovější aktualizace. Tyto časy mohou kolísat a jsou založeny na minulých dobách údržby, ne něco oficiálně zveřejněno v blogu.

Po přihlášení byste si měli všimnout nových bannerů a událostí Dopad Genshin 2.. V případě, že potřebujete obnovení, znamená to, že Kazuha a Klee opakují s Heizou jako doporučenou čtyřhvězdičkou.

Jaké jsou Dopad Genshin .8 Odměny za údržbu?

Hráči nad Adventure Rank 5 by měli obdržet 300 Primogemů za jejich trpělivost na základě minulých aktualizací. .8 Aktualizace. Překládá se na asi 60 primárních za hodinu údržby, i když se částka nezmění, pokud čas kolísá.

Můžete předplatit Dopad Genshin Verze 2.8?

Shikanoin Heizou je nešťastný, ale talentovaný detektiv.

. Hoyoverse obvykle příspěvky, když je na jeho blogu a společenských předběžných instalaci k dispozici. Jakmile k tomu dojde, můžete postupovat podle níže uvedených pokynů pro předběžné načtení Dopad Genshin 2.8 před aktualizací, abyste mohli skočit rychleji než ti, kteří ne.

Jak předběžně načíst .

Předložení Dopad Genshin .8 na PC je stejně snadné jako opětovné natírání spouštěče z oficiálních webových stránek. . Možnost „Preinstalace hry“ se objeví s ikonou cloudu vedle tlačítka spuštění.

Jak předběžně načíst Dopad Genshin Verze 2.

Nabízí dva způsoby, jak předběžně načíst na mobilu.

 • Otevřete nabídku Nastavení z ikony ozubeného kola na paušálním panelu Paimon. Poté přejděte dolů na kartu „Other“. Tam by měla čekat možnost „předinstalovat balíček zdrojů“.
 • . Je to vlevo dole.

Ještě jsi nekončil. . Hledat Dopad Genshin Výpis aplikací a klepnutím na tlačítko „Aktualizovat“ uchopte všechny přetrvávající soubory potřebné pro spuštění. Je dobré jít po dokončení této poslední aktualizace.

Jak předběžně načíst Dopad Genshin .

Můžete si předběžně načíst na PlayStation 4 a PlayStation 5, ale ne co nejdříve pro PC a Mobile. Na PlayStation není čas na předběžné zatížení. Doporučujeme však zkontrolovat kolem 7 p.m. Východní 12. července (den aktualizace) na základě minulých aktualizací.

Vybrat Dopad Genshin Ikona z domovské obrazovky PlayStation a kliknutím na tlačítko Možnosti z vaší dualshock. V rozbalovací nabídce by měl být příkaz „kontrolovat aktualizaci“. Pokud zatím není k dispozici aktualizace, zkontrolujte zpět v příštích 20 minutách.

Nejhorší scénář, musíte počkat, až se aktualizace uvolní přibližně 10 p.m. Východní ke stažení.

Genshin Impact 2.8 Datum vydání, LiveStream a Banners

Dopad Genshin Impact 2.8 Datum vydání: Nová postava Anemo Heizou se říká, že přichází do aktualizace 2.8

Chcete vědět, kdy Genshin Impact 2.? Navzdory 2.7 Aktualizační zpoždění, které narušilo obvyklý vývojový cyklus Hoyoverse pro Anime Game, studio již oznámilo datum vydání pro další hlavní aktualizaci.

The Genshin Impact 2.8 Datum vydání byl nastaven a my také získáváme nový charakter dopadu Genshin a nové události dopadu Genshin a další nový obsah, který bude také provést. Od událostí, přes bannery a cokoli jiného, ​​co se nám podařilo objevit, je zde vše, co víme o Genshin Impact 2.8, včetně data vydání.

Genshin Impact 2.8 Datum vydání

Impact Genshin Impact 2.8 Datum vydání je 13. července 2022. To bylo potvrzeno během verze 2.8 Náhled speciálního programu 2. července. I když existuje šance, že by se to mohlo změnit (pokud by například došlo k dalšímu zpoždění), můžeme očekávat, že toto bude datum, kdy verze 2 verze 2.8 vydání.

Genshin Impact 2.8 Trailer

Impact Genshin Impact 2.8 Trailer „Summer Fantasia“ předvádí pohled na novou aktualizaci a několik plánovaných událostí – můžete jej zkontrolovat níže:

Thumbnail YouTube

Genshin Impact 2.8 Livestream

Impact Genshin Impact 2.8 Livestream vysílaných 2. července 2022 v 8 hodin (UTC -4) a můžete si ho prohlédnout na oficiálním kanálu Genshin Impact YouTube.

Thumbnail YouTube

Genshin Impact 2.8 bannerů

Heizou je nadcházející postava, která byla odkazována v herních souborech, ale konečně – oficiálně – oznámila Hoyoverse 16. května. Unikly informace z 2.8 Beta také vedla k úniku údajů o schopnostech Heizou online. To odráží vzor Yelana a Kuki Shinobu – dvě nové postavy, které byly poprvé vyhlášeny a vystupovány v 2.7 Beta, která debutuje o aktuálních bannerech Impact Impact Genshin pro Patch 2.7.

Datum vydání banneru Heizou bylo nyní potvrzeno a víme, že bude uveden v první fázi 2.8 Při návratu bannerů „Listy ve větru“ (představující pětihvězdičkový anemo postavu Kazuha) a „šumivé kroky“ (které zahrnují pětihvězdičkový pyro charakter Klee).

Víme také, že Genshin Impact 2.8 Fáze 2 představí vracející se tapiserie z Golden Flames Banner, který poskytne velkou podporu rychlosti poklesu pětihvězdičkového pyro charakteru Yoimiya.

Zatímco čekáme na příchod Heizou, údaje o úniku schopností kombinované s vědomím, že Heizou je prvním uživatelem katalyzátoru hry Melee znamená, že můžeme vzít nějaké předčasné bodnutí při sestavování dobré sestavení Heizou a také, jak by mohla vypadat dobrá kompozice týmu Heizou Team, jako by vypadala dobrá kompozice týmu Heizou Team.

Genshin Impact 2.8 Events, Free FISCHL

Genshin Impact 2.8 událostí

Hoyoverse oznámil několik akcí pro Genshin Impact 2.8, včetně letní události Odyssey, která se otáčí kolem Fischl. To se spojuje s pověstí od Genshin Leaker Genshin Intel, což naznačuje, že bychom mohli získat novou akci k získání FISCHL zdarma:

Kromě toho ukazuje přívěs Summer Fantasia také nový outfit pro Fischl, spolu se stylovým novým červeno-jacketovaným vzhledem k Dilic. Hoyoverse říká, že Outfit Dilic, který je k dispozici v obchodě, obsahuje „nová nečinná animace, efekty a příběh.“

Kromě toho rezonující vize a připomínající režimy uvidí souostroví Golden Apple otevřené hráčům s masivním člověkem. Skrytá událost SPRIFE vezme hráče do větrné větrné barvy, kde „cestovatel a Paimon si všimnou něčeho z minulosti, které by mohlo představovat hrozbu.“

Příběh pro Kazuha, jehož banner je uveden v první fázi Genshin Impact 2.8, bude také součástí harmonogramu události, stejně jako událost Hangout pro novou postavu Heizou.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je všechno, co víme o Genshin Impact 2.8. Další tipy Genshin najdete v našem seznamu genshin dopadového dopadu a zjistěte, kdo jsou v současné době nejlepší postavy, a máme také spoustu kódů dopadu Genshin pro bezplatné primogemy zdarma.

Další příspěvky Ken Allsop

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact 2.8 Datum vydání, bannery a události

Genshin Impact 2.8 je tady a tady je to, co přináší.

Genshin Update 2.8 Artwork

13. července 2022: Verze 2.8 je tady!

.8 je jen pár týdnů odtud a úniky, které vylily, byly potvrzeny oficiálním živým proudem.

Mihoyo zahájil 2.8 Beta test 18. května, který potvrdil také mnoho informací v nové opravě. Tato příručka pokrývá vše, co víme o Genshin Impact 2.8, včetně datum vydání, nových znakových transparen a opakování a jakéhokoli hlavního vývoje, který se otřesí hrou.

Pokud hledáte nějaký nový obsah dopadu Genshin, který je o něco blíž, podívejte se na vše, co potřebujete vědět o Yelan a Kuki Shinobu, včetně Yelanových materiálů a materiálů Shinobu, abyste získali náskok na 2.Bannery 7. Sledujte náš seznam kódů dopadů Genshin.

Kdy je Genshin Impact 2.8 Datum vydání?
Znaky v Genshin Impact 2.8
Jaký je dopad Genshin 2.8 bannerů?
Jaký je dopad Genshin 2.8 událostí?

Kdy je Genshin Impact 2.8 Datum vydání?

Verze 2.8 bude vydáno 13. července. Aktualizace verze vydá kolem 3:00 BST, ale bannery se pravděpodobně začnou později během dne.

Znaky v Genshin Impact 2.8

Stream 2. července viděl, jak Hoyoverse předvádí více o nejnovější postavě přicházející do Genshin Impact: Shikanoin Heizou, první uživatel Anemo Catalyst zaměřeného na melee. . Spolu s tím jsme viděli, které postavy budou opětovné opětovny banneru a které budou zapojeny do událostí této aktualizace.

Oblíbený plamen-wielder Dilic bude mít větší pozornost ve 2.8 také, protože pro něj je nová pětihvězdičková kůže, stejně jako přidávání další tradice. Fischl je další postava, která se určitá soustředí ve 2.8. Hráči ji budou moci dostat na akci pomocí dostupné měny a novou kůži pro ni. Je součástí letní akce Odyssey s Xinyanem, Monou a Kazuha. Obě kůže jsou pod názvem Siluettes noci a jmenují se Red Dead of Night a Ein Imlernachtstraum respektive. Každý z nich přijde s nečinnými animacemi.

Jaký je dopad Genshin 2.8 bannerů?

Během 2 nebudou žádné zbrusu nové bannery.8 Aktualizace, ale uvidíme opakování Kazuha, Klee a Yoimiya. Ty budou obsahovat Shikanoin Heizou, Thoma a Ningguang jako čtyři hvězdičky s zvýšenými sazbami. V druhé polovině aktualizace se opětovný banner Yoimiya znovu spustí.

Jaký je dopad Genshin 2.8 událostí?

 • Evermotion Mechanical Painting
  • Félix Yogue Fontaine vyžaduje vaši pomoc při řešení některých hádanek. Dokončení těchto vydělá exkluzivní nábytek pro váš port Serenitea.
  • Jedná se o konkrétně kooperační soubor událostí, se třemi režimy: vedejte konvoj zboží na správné místo, bojujeme s nepřáteli na plovoucích platformách a sledujte sestup z oblohy, zatímco porazíte nepřátele.
  • „Během spontánní návštěvy vinařství Dawn v letním dni si cestovatel a Paimon všimnou z minulosti něco, co by mohlo představovat hrozbu“. To je místo, kde přichází nová tradice a příběh Dilic a přináší zkušební fázi pro svou novou kůži.
  • Sbírejte Phantasmal Conches na souostroví zlatých jablek a dešifrujte příběh! Ty jsou potřebné k získání nové kůže Fischlovy, takže doporučujeme upřednostňovat tuto oblast.

  Pro více podobných článků se podívejte na náš dopad Genshin, pouze na mobilních hrách a stránkách OMG Guides.

  Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.