Genshin Impact 2.8 Plán banneru Klee Rerun a Kazuha Datum vydání, Genshin Impact Klee Banner červenec 2022 Rerun – Recenze expertních her

Genshin Impact Klee Banner červenec 2022 opakoval

Pro ty zvědavé, tady je naposledy, kdy byla k dispozici jedna postava:

Genshin Impact 2.8 Plán banneru: Klee Rerun a Kazuha Datum vydání

Klee a Kazuha’s Rerenuns byly konečně potvrzeny pro Genshin Impact 2.8 prostřednictvím oficiálního živého proudu. .

Naštěstí bylo potvrzeno, že obě znaky budou na prvním banneru další aktualizace.

To znamená, že jejich datum vydání by mělo být 13. července 2022. . Cestovatelé nebudou mít dlouho, dokud nebudou moci konečně utratit všechny své těžce vydělané primogemy na jednom z těchto dvou bannerů.

Genshin Impact 2.8 bannerů: Klee a Kazuha opakují

Oficiální dopad Genshin 2.8 LiveStream ukázal, že Kaedehara Kazuha a Klee budou v první fázi nové aktualizace. To znamená, že jejich datum vydání bude stejné jako další aktualizace verze, která je výše uvedená 13. července 2022. Jedinou čtyřhvězdičkovou postavou potvrzenou pro jejich bannery je Shikanoin Heizou, který bude mít v této aktualizaci také novou akci Hangout.

Pro ty zvědavé, tady je naposledy, kdy byla k dispozici jedna postava:

 • Kazuha: 29. června 2021 – 20. července 2021
 • Klee: 9. června 2021 – 29. června 2021

To znamenalo, že obě 5hvězdičkové postavy nebyly k dispozici téměř rok. Od té doby dostalo mnoho postav své opětovné opětovny dříve než ty dva.

Odpočítávání do Genshin Impact 2.8

Zvědaví cestující se mohou podívat na výše uvedené odpočítávání, aby získali přesnou představu o tom, kdy Genshin Impact 2.8 bude spuštěno. Jakmile je aktualizace naživo, měly by být spuštěny Kazuha a Klee okamžitě k dispozici.

Toto odpočítávání je použitelné na každý server. Tyto aktualizace obvykle probíhají v 11:00 (UTC+8), ale ne každý hráč bude vědět, do čeho se tento čas překládá ve svém vlastním časovém pásmu. Proto tyto druhy odpočítávání mohou být pro některé velmi užitečné.

Mějte na paměti, že údržba začíná o pět hodin dříve, než je zde uvedeno. Jakmile údržba začne, cestující nebudou moci hrát hru vůbec, což znamená, že v tomto časovém rámci nebudou moci hospodařit. Klee a Kazuha budou k dispozici po skončení údržby.

.8 novinek

. Je to 33 minut dlouhé a má tunu obsahu. V první řadě by hráči měli před vypršením vypršet následující kódy uplatnění:

 • HA6C2AFBXSZV
 • Wanvjafaxter
 • DtnvkawBwsf5

Tyto kódy poskytnou hráčům 300 primátorů. Spolu s tím tento livestream předvádí nové události, některé hry Heizou a Fischl a Dilic’s Skins. Fischlova kůže bude k dispozici zdarma, pokud hráči shromažďují dostatek fantasálních konches, zatímco Dilicův kůži lze zakoupit pouze z obchodu s krystaly Genesis.

A co je nejdůležitější, konec tohoto speciálního programu má na Sumeru krátký upoutávka, která předvádí některé části nového místa, kde si cestující mohou užít.

Anketa: Která postava se osobně hodíte ve verzi 2.8?

Genshin Impact Klee Banner červenec 2022 opakoval

Spolu s listy ve větru bude mít opakování Kleeho banneru s názvem Sparkling Steps. . To znamená, že budete mít jednu zaručenou roli pro oba bannery.

Podrobnosti o šumivých krocích

Genshin Impact Klee Banner červenec 2022

Sparkling Steps je název události, která vrací Klee na Genshin Impact jako Rollable Character. Je to aktivní banner 2 a bude mít stejný čtyřhvězdičkový pražír jako aktivní banner 1, který je listy ve větru. Tak začíná 13. července 2022 a skončí přibližně 3. srpna 2022. Můžete očekávat, že uvidíte více postav v přání a zde je seznam dalších podrobností.

Přání se zářivé kroky budou obsahovat:

 • 5-star propagační charakter:
  • „Analytická harmonie“ Shikanoin Heizou (Anemo)
  • „Protector From Afar“ Thoma (Pyro)

  . Propagační postavy také získají obrovskou míru poklesu, kterou popisujeme níže. Po skončení této události budou 4hvězdičkové znaky k dispozici ve standardním přání „Wanderlust Invocation“ odtud. .

  Pokud chcete získat Klee, musíte získat slušné množství propojeného osudu (zvláštní přání pro události). A použijte je na bannerové události, když je banner Klee aktivní, aby ji převrátil. Téměř všechno závisí na vašem štěstí, ale přesto existují zaručená šance na Klee. Začněme nejprve od míry poklesu.

  Položka Základní sazba Průměrné hodnocení
  včetně lítosti
  0. 1.6%
  4 ★ Charakter nebo zbraň .1% 13%
  3 ★ Zbraň 94.3% 85.

  Ve výše uvedené tabulce můžete vidět šance na získání postav z přání. Ale během pravidel události jsou trochu jiná. Níže můžete vidět záruky pro míru poklesu znaků:

  • 4 ★ Záruka Drop: Pokud hráč nevyhraje žádné 4 ★ nebo vyšší položku po 9 tacích, pak je 10. tah je zaručené být položkou 4 ★ nebo vyšší.
   • Tento čítač bude resetovat, pokud hráč vytáhne jakoukoli položku 4 ★ nebo nad.
   • ne Jedna z hlavních postav, další 4 ★ Vyhráno je zaručené být jednou z doporučených postav.
   • Vyžaduje tedy a z 20 tahů, aby vyhrál charakter banneru.
   • 5 ★ Záruka Drop: Pokud hráč nevyhraje žádnou 5 ★ položku po 89 tacích, 90. tah je zaručené Být položkou 5 ★.
    • .
    • Propagační bannery charakteru neobsahují 5 ★ zbraně ve svém fondu položek.
    • Pokud je vyhrána položka 5 ★ ne propagační charakter, další 5 ★ vyhrál je zaručené Být propagačním charakterem.
    • Vyžaduje tedy a maximum z 180 tahů, aby vyhrál charakter propagačního banneru.

    Také mějte na paměti, že všechna pravidla události ušetří až do dalšího praporku. Pokud tedy během současné akce utratíte 89 přání, bude první přání během příštího banneru započítáno jako 90. a poskytne své záruky. Doufáme, že vy všichni budete mít štěstí a rychle se dostanete!