Genshin Impact 3.2 Banner Dates and Release Order pro Nahida, Layla a Childe, tady je, když Layla přijde na Genshin dopad na Yae a Tartaglia s opakované bannery | Gamesradar

Tady je, když Layla přijde na dopad Genshin s bannery s opakováním Yae a Tartaglia

Genshin Impact uvolní novou čtyřhvězdičkovou postavu Layla zítra 18. listopadu, spolu s opakováním pětihvězdičkových Yae Miko a Tartaglia.

Genshin Impact 3.2 datum banneru a pořadí vydání pro Nahida, Layla a Childe

Genshin Impact 3.2 Zvláštní program oficiálně odhalil objednávku vydání banneru pro 3.2 bannery. Dvě nové postavy ze Sumeru debutují v nejnovějším záplatku – Nahida a Layla.

Předchozí úniky tvrdily, že Nahida a Layla budou v první polovině debutovat společně, ale není tomu tak. Zde je rychlý přehled:

  • Fáze I – Nahida a Yoimiya
  • Fáze II – Childe, Yae Miko a Layla

Bannery zbraně v nové záplatě 3.2 Aktualizace bude obsahovat podpisové zbraně pro výše uvedené znaky. Zde je vše, co hráči potřebují vědět o datu a objednávky vydání banneru v dopadu Genshin 3.2 Aktualizace.

Genshin Impact 3.2: Datum vydání banneru a objednávka pro nadcházející postavy

Úředníci dopadu Genshin zjistili, že záplata 3.2 Aktualizace je naplánována na vydání 2. listopadu 2022. Nedávné 3.2 LiveStream zveřejnil nejnovější obsah nové opravy. Níže je podrobný krátký krátký o 3.2 Banner, podle oficiálních oznámení.

Bannery fáze I

Genshin Mains – váš průvodce po Teyvat

První polovina verze 3.2 představí Nahida a Yoimiya v bannerech charakteru. Nahida, známý také jako Dendro Archon. Mezitím bude hlavičkou gobelín Golden Flames-Wish Banner. Oba tyto bannery klesnou spolu s náplastí 3.2 vydání 2. listopadu 2022.

Nahida je nejnovější pětihvězdičková postava Sumeru, která má debut s Dendro Vision. Používá katalyzátorové zbraně k tomu, aby Dendro poškodila nepřátele. Její elementární dovednosti a prasknutí již byly odhaleny důvěryhodnými zdroji. Na základě úniků má její sada vysoký potenciál jako mimo pole Dendro Enabler v dopadu Genshin. Yoimiya je pětihvězdičková inazumanská postava, původně vydaná cesta zpět ve verzi 2.0. S Pyro Vision a Mastery přes Bow zbraně vyniká v řešení jednotlivých cílů.

Epitome Innovation (zbraňový banner) v první polovině představí podpisové zbraně Nahdie a Yoimiya.

Bannery fáze II

Genshin Mains – váš průvodce po Teyvat

3.2 fáze 2 #yaemiko a #TartGalia
#Layla 4 Star se objeví ve fázi 2

Druhá polovina patch 3.2 představí Tartaglia a Yae Miko na bannerech událostí. Everbloom Violet-Wish Banner představí první opětovné opětovné opětovné dopad Yae Miko. Mezitím se rozloučení s nápisem Snezhnaya představí třetí opakování Tartaglia. Očekává se, že oba tyto bannery klesnou 18. listopadu 2022.

Tartaglia je jediný charakter dopadu Genshin s nejvyšším počtem opakování ve hře. Bude mít třetí opakování v nadcházejících 3.2 Banner vedle Yae Miko. Fatui Harbinger je pětihvězdičková postava s hydro vizí a používá luky. Je to také první postava, která by mohla použít jeho soupravu (Elemental Skill) ke změně svého postoje.

Yae Miko je 5-hvězdičková elektrostava z Inazumy, která pracuje jako svatyně. S jejím mistrovstvím nad zbraněmi katalyzátoru může způsobit poškození elektrickým poškozením svými útoky založenými na AOE ve své soupravě. Její elementární dovednost jí umožňuje umístit tři totemy. Tyto totemy mohou poškodit nepřátele v okolí a mít všechny tři totemy poblíž druhého zvyšuje jejich celkové poškození.

Editome Invocation (zbraňový banner) představí podpisovou zbraň Tartaglia, polární hvězdu a podpisovou zbraň Yae Miko, Kagura’s Verity.

S tolika oblíbenými fanoušky budou fanoušci dopadu Genshin potřebovat spoustu primátorů, pokud chtějí svolat své požadované.

Tady je, když Layla přijde na dopad Genshin s Yae a Tartaglia’s Reverun Banners

Dopad Genshin

Genshin Impact uvolní novou čtyřhvězdičkovou postavu Layla zítra 18. listopadu, spolu s opakováním pětihvězdičkových Yae Miko a Tartaglia.

Nové bannery jsou naplánovány na pokles ve 15:00 PT / 18:00 ET / 23:00 BT, podle oficiálního oznámení od vývojáře Hoyoverse. Layla bude k dispozici spolu se dvěma dalšími čtyřmi hvězdičkami: Heizou a Thoma.

Layla je jediná nová postava přicházející ve druhé polovině Genshin Impact Update 3.2, a po několika ohromujících jednotkách Sumeru jako Candace a Dori, mnoho hráčů doufá, že nový uživatel čtyřhvězdičkového meče kryo je vlastně, víte, silný. Pokud se nechcete hodit pro Yae Miko nebo Tartaglia, Layla bude také k dispozici ve standardním znakovém fondu od aktualizace 3.3, a ona se určitě objeví v dalším omezeném banneru v náplastech. Může být dokonce v určitém okamžiku vydána zdarma jako Dori a Collei.

Laylaův průvodce před vydáním ji postaví jako podpůrnou postavu, která generuje štít pro její spoluhráče a způsobuje poškození kryo, zatímco je mimo pole. Její dovednosti předvolává štít, který se usazuje s jejím Maxem HP a pasivně generuje kryo hvězdy, a tyto hvězdy se zacílí na blízké nepřátele, jakmile Layla předvolá čtyři z nich. Její výbuch přidává do mixu více hvězd, aby se zvýšila její osobní poškození, ale neovlivňuje to její štít. Nejbližší konkurencí Layly bude pravděpodobně Diona, která dokáže nejen vytvořit kryo štíty, ale také uzdravit její tým.

Tyto nové bannery postavy také uvidí spuštění nového banneru zbraní s pětihvězdičkovým možnostem Yae Miko a Tartaglia: Kagura’s Verity and Polar Star, respektive.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Austin Wood

Austin Freelanced pro ty jako PC Gamer, Eurogamer, IGN, Sports Illustrated a další při dokončování svého titulu žurnalistiky a od roku 2019 je s Gamesradar+ od roku 2019. Ještě si museli uvědomit, že jeho pozice spisovatele štábu je jen zakrytím jeho kariérního rozsahu osudu a udržoval Rusu se zaměřením na zprávy a občasnou funkci.