Genshin Impact 3.3 – Scaramouche & Faruzan odhalil jako další nové postavy Anemo, Anemo Scaramouche Theory | Fandom

Je Scaramouche Anemo

Doba trvání schopnosti je vázána na nový druh zásobníku zvaném Sky-Dweller. Zdá se, že zahájení schopnosti uděluje 100 hromádek s útoky a pohybem vyčerpáním. Zdá se, že jaké malé záběry také naznačují alternativní nabitý útok, ale pouze stahovače Scaramouche se naučí schopnosti režimu, když se uvolní v Genshin 3.3.

Genshin Impact 3.3 – Faruzan & Scaramouche odhalil jako další nové postavy Anemo

Hoyoverse oficiálně odhalil další dvě nové znaky Genshin Impact přicházející ve verzi 3.3 přes Twitter. To zahrnuje Scaramouche, který se stane druhým hratelným Fatui Harbingerem, a Faruzan, člen Ksahrewaru v Akademiya.

Genshin Impact Scaramouche & Faruzan Datum vydání
Co víme o Scaramouche v dopadu Genshin?
Co víme o Faruzanu v dopadu Genshin?

Tady je vše, co víme, o dalších nových postavách v Genshin Impact, Scaramouche a Faruzan.

Genshin Impact Scaramouche & Faruzan Datum vydání

Genshin Impact 3.3 označí příchod Scaramouche a Faruzana a utéká 7. prosince 2022, Do druhého týdne v lednu 2023 podle plánu opravy. To znamená, že s touto opravou Hoyoverse říká rozloučení s 2022.

Podle pověstí mohou být Raiden Shogun a Eula také opětovnými označeními, aby se v této aktualizaci vytvořili pro některé masivní bannery.

Co víme o Scaramouche v dopadu Genshin?

Scaramouche byl vytvořen jako prototyp pro Electro Archon, byl opuštěn a nechal svou sílu zablokovat její tvůrce, matka.

Scaramouche se pak připojí k Fatui Harbingers. Během příběhu se několikrát setkáváme s Scaramouche. V posledních chvílích nás Yae Miko zachránil výměnou za Electro Gnsis.

Jako hratelná postava bude Scaramouche pětihvězdičkový anemo postava. A i když to ještě není potvrzeno, zdá se, že používá katalyzátor jako zbraň.

Podle nedávných úniků:

 • Sharamoucheovy schopnosti mu umožní vznášet se ve vzduchu a mít schopnosti kontroly davu podobné Venti

Co víme o Faruzanu v dopadu Genshin?

Faruzan je bývalým členem Kshahrewaru v Akademiya. Ale podle tradice zmizela a nikdo ji neznal.

Posledním člověkem, který se s ní setkal, byl Cyno, který ji nechal jít, protože Faruzan pro nikoho neznamenal žádnou hrozbu.

Faruzan před odjezdem prokázal několik chyb v metodách Akademiya. Ona je běžně citována v debatách proti nejvyšší instituci Sumeru.

Bohužel není mnoho podrobností o schopnostech Faruzana v současné době.

Prozatím víme, že Faruzan je čtyřhvězdičková postava s anemo vizí.

Pro více takových článků se podívejte na náš dopad Genshin, více a zpravodajské stránky.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Je Scaramouche Anemo

Genshin Impact Wiki

Ahoj! Dnes jsem viděl docela zajímavou teorii o Scaramouche. @Kurozora konoi, možná vás bude zajímat. ¡Spoilery dopředu!
¿Co když Scaramouche dostane anemo vizi? Začněme s tím; Kazuha a Scaramouche jsou silně spojeni. První přítel Scaramouche ‘byl nejen předchůdcem Kazuha (Scaramouche byl zodpovědný za odpadnutí klanu Kaedehara), ale také oba mají traumata se stejnou osobou: Raiden Ei. Scaramouche je prototypová loutka navržená jako Raidenovo ztělesnění (jeho úkol selhal), zatímco Kazuha ztratil svého nejlepšího přítele (Tomo) v rukou elektrického archonu. Jak již víme, ve 2.6 a 2.8 Kazuha uzavírá své traumaty; ocitl se, vnitřní mír a objevil své známé problémy a příběh. Kazuha to udělal jako poutník, zatímco Scaramouche putuje po Tevyatu a snaží se přestat být pouze „Eiho prototypové tělo“ a ocitl se, zatímco se snaží něco cítit (slup opulentních snů nás odhalí, že se mu nepodařilo cítit a přestat být jen a loutka; důvod, proč ukradl gnózu a utekl). Oba jsou to Wanderers. Scaramouche se připojil k Fatui, aby měl více síly, a on to dostal. Ale ani se připojení k Fatui nestačí; Stále je tu několik řetězců, které je třeba řezat, a některé jizvy se zavřít. Kazuha má anemo vizi a je prakticky osvobozen od těch traumat souvisejících s Raiden EI a jeho klanem; Zatímco Scaramouche není osvobozen od svých řetězců. Pokud jsme v Sumeru našli Scaramouche, možná ho najdeme ještě silnější a s vizí Anemo, pokud se osvobodil od řetězců, že je jen „neúspěšnou replikou“. Doufám, že se vám líbilo! Vůbec nesouvisející, ale dnes jsem dostal Fischlovu kůži, miluji ji! Zítra ji dostanu, jsem na polovině úkolů.

Na první pohled se zdá, že Scaramouche je svobodná (svoboda je klíčová vlastnost Anemo. Stejně jako být mrtvým přítelem elektroty) a přestože není omezen žádnými vnějšími faktory.
Na tečné Scara má ve skutečnosti mrtvého přítele. Nyní, zatímco si nejsem jistý, zda ten mrtvý přítel měl anemo vizi, jeho současný potomek (Kazuha) ano. (nemělo to být bráněno vážně)

Jeho současným oblečením byl fatui oblečení a znak byl inazumas. Navíc možná nebude chtít používat Electro a použít jiný prvek z vzpoury z EI.
Také by mohl získat anemo vizi později v příběhu, kdy a pokud nastoupí s cestovatelem, dostane chvilku jasnosti. Pamatuji si někoho, kdo poukazuje na to, že postavy Anemo získají svou vizi v okamžiku jasnosti, aby se to mohlo stát.
Nebo používá klam. Jeden ze dvou.

Má mrtvého přítele, takže dávejte smysl
Teorie mrtvých přátel se také nepodařilo platit kvůli Jean a Sayu.

Je to spíš jako odcizený milovaný. Sayus Master zmizel beze stopy, přátelé z Sucroses ji opustili a Lisa nemá mnoho let žít kvůli knize, se kterou se setkala, když byla mladší.

Proč Lisa? Je to jiný prvek
Lisa je přítelem džíny. Omlouvám se, že by se mělo objasnit.

Opravdu nemám, protože je změna hsi elemf, pokud existuje klobouk, pokud nehodí klobouk ima go iy iy abyss bow, který potřebujeme, jen sedmý anmeo do to může být 7ornado vyslovený sedmidado

Představte si, že býval elektrikem, ale jeho přítel zemřel a proměnil se v anemo

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

 • Komunita Central
 • Podpěra, podpora
 • Pomoc
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Scaramouche schopnosti unikly před Genshin Impact 3.3

Uniklé schopnosti Scaramouche ukazují na silnou elementární podporu s velkým potenciálem poškození prasknutí.

Po letech očekávání se šestá z 11 Fatui Harbingers Scaramouche konečně stává hratelnou postavou v dopadu Genshin. Tajemná postava byla představena na první události Falling Stars v Genshin Impact 1.0, a nyní bude k dispozici jako pětihvězdičkový ve verzi 3.3. Netěsnosti již odhalily jeho schopnosti, materiály, talenty a další, tak zde je, jak se připravit na jeho nadcházející banner.

Scaramoucheův prvek je Anemo, zatímco jeho zbraň je katalyzátorem, který vyvrátí mnoho teorií fanoušků o jeho prvku a zbrani. Toto je jedinečná kombinace, která se ještě musí objevit na jakékoli postavě.

Scaramouche The Wanderer schopnosti vysvětlily

Scaramoucheho elementární dovednost, která ještě musí být pojmenována, představuje do hry novou formu pohybu. Scaramouche levituje nad zemí při pohybu a útoku. Díky tomu bude užitečný pro horolezectví o stupňování útesů a jednání s vzdušnými nepřáteli a schopnost prokázat víření ze základních útoků by ho mohla přimět k tomu, aby se v některých skladbách týmu vyhledával.

https: // twitter.com/genshinmains/status/1588128896053964801

Doba trvání schopnosti je vázána na nový druh zásobníku zvaném Sky-Dweller. Zdá se, že zahájení schopnosti uděluje 100 hromádek s útoky a pohybem vyčerpáním. Zdá se, že jaké malé záběry také naznačují alternativní nabitý útok, ale pouze stahovače Scaramouche se naučí schopnosti režimu, když se uvolní v Genshin 3.3.

Pokud jde o Scaramoucheho elementární výbuch, úniky zobrazují poměrně prostý výbuch podobný kolegovi Anemo-User Venti. Vyvolává masivní výbuch energie anemo, způsobuje poškození a distribuce elementárních reakcí skrze ně všechny. Zdá se také, že to okamžitě ukončí jeho létající elementární dovednost. Mohlo by to konzumovat zbývající zásobníky, aby se poškodilo poškození, ale to by mohlo představovat problém pro určitá elementární nastavení.

https: // twitter.com/genshinmains/status/1588073304736137216

Scaramouche bude mít tři pasivní schopnosti jako talenty:

 • Květinu s řetězem – Scaramouche získává různé nadšence v závislosti na tom, s jakými prvky se jeho dovednost víří.
  • Hydro -+20 body s oblohou
  • Pyro – +30% útok
  • Kryo – +20% kritická sazba
  • Elektro – .6 Energetický zisk z útoků
  • Klesání -Sprinting během dovedností nestojí žádné body a spustí speciální útok na navádění s více cílem

  S ohledem na všechny tyto informace se zdá, že Hoyoverse chce, aby hráči používali Scaramouche jako podporu kotvy, které znamenaly čistě pro zesilování elementárních vztahů. Poskytuje velmi málo užitečnosti mimo sestavení léčitele snů Pipe Dream, i když elementární reakce nadále definují špičkový obsah hry. Jediným způsobem, jak se jistě naučit, je vytáhnout Scaramouche ve verzi 3.3.