Genshin Impact 3.7 Kazuha Banner Odpočítávání, datum opakování a představoval 4hvězdičkové postavy, Kazuha Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání, 4hvězdičkové znaky, více-Dexerto

Kazuha Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání, 4hvězdičkové znaky, více

Výše uvedený časovač je pro Genshin Impact Asian Server. Přesný čas počátečního období pro Kazuha’s Banner je 13. června 2023, v 18 hodin (UTC+8). Hráči na tomto serveru jsou obvykle první, kteří získali všechny události a bannery fáze II ze všech tří serverů. Uvědomte si, že totéž platí také pro přeji ztělesnění.

Genshin Impact 3.7 Odpočítávání banneru Kazuha, datum opakování a představované 4hvězdičkové znaky

Hoyoverse oficiálně oznámil harmonogram fáze II dopadu Genshin Verze 3.7, včetně všech nadcházejících akcí a bannerů. Další polovina probíhající záplaty bude zahájena 13. června 2023, v 18 hodin a bude běžet 21 dní, končící 4. července 2023. Kazuha a Alhaitham již bylo potvrzeno, že jsou nadcházejícími 5hvězdičkovými jednotkami pro nadcházející fázi Genshin Impact.

Naštěstí Hoyoverse také odhalil všechny čtyřhvězdičkové postavy, které budou uvedeny na obou přáních postav ve fázi II. Tento článek poskytne odpočítávání pro všechny servery, které označí čas, dokud nebude oficiálně dostupný Kazuhaův prapor, a uveďte všechny 4hvězdičkové jednotky, které obdrží zvýšení míry poklesu.

Odpočítávání do Genshin Impact verze 3.7 banner fáze II Kazuha pro všechny servery

Výše uvedený časovač je pro Genshin Impact Asian Server. Přesný čas počátečního období pro Kazuha’s Banner je 13. června 2023, v 18 hodin (UTC+8). Hráči na tomto serveru jsou obvykle první, kteří získali všechny události a bannery fáze II ze všech tří serverů. Uvědomte si, že totéž platí také pro přeji ztělesnění.

Mírně za asijským serverem je evropský server, protože je založen na UTC+1. Hráči na tomto serveru si vždy užijí novou přání před fanoušky NA, ale po asijských hráčích.

Konečně, výše uvedené odpočítávání je pro americký server založený na UTC-5 za Evropou. Jsou poslední, kdo tyto aktualizace obdrží ze všech tří serverů. Kazuhaův banner bude trvat tři týdny nebo 21 dní do 4. července 2023. I když je to úžasná postava, hráči by se neměli cítit nuceni ho přitáhnout a jít za postavou, která se mu opravdu líbí a chtějí.

Všechny 4-hvězdičkové znaky Genshin Impact Fáze II

Vážení cestovatelé, událost si přeje „opatrnost s důvěrou“, „odejde ve větru“ a „Epitome Invocation“ budou k dispozici 13. června!

Fáze II dopadu Genshin Verze 3.7 je o přivedení dvou mocných postav ve hře – Alhaitham a Kazuha. Naštěstí 4 hvězdičky, které budou uvedeny na jejich bannerech, patří také mezi nejlepší ve hře. Jak již bylo zmíněno, Kazuhaův banner klesne 13. června 2023 a trvá do 4. července 2023.

Zde je seznam všech čtyřhvězdičkových znaků, které obdrží zvýšení rychlosti poklesu na Kazuha’s Banner:

  • Xiangling (pyro)
  • Yaoyao (Dendro)
  • Shikanoin Heizou (Anemo)

Xiangling je jednou z nejlepších čtyřhvězdičkových postav ve hře. Její Pyronado jí umožňuje způsobit mnoho pyro poškození všem blízkým nepřátelům v poměrně velkém Aoe. Stejně tak Yaoyao je neuvěřitelná jednotka, která může aplikovat Dendro na soupeře, aby spustili reakce a uzdravili členy jejího týmu. Mezitím je Heizou slušnou Anemo Main DPS a postavou zábavy.

Kazuha Banner Rerun in Genshin Impact: Datum vydání, 4hvězdičkové znaky, více

Hoyoverse

Na obzoru je banner Rerun Rerun Genshin Impact, takže zjistěte, jaké 4hvězdičkové postavy se k němu připojí a kdy můžete očekávat, že jeho dlouho očekávaný návrat uvidí.

Kazuha Rerun Banner brzy přijde na dopad Genshin, což cestujícím po celém světě dá šanci si nárokovat putující samurai. Kazuha pochází z regionu Inazuma, není cizincem utrpení bitvy. Ve skutečnosti je tento odborník Swordmaster známý pro svou oddanou opozici vůči Raiden Shogun.

Článek pokračuje po reklamě

Když Kazuha není zaneprázdněn potulováním po zemích Inazumy, může být bezstarostný samuraj často nalezen odesíláním mnoha nepřátel v regionu. Jeho příkaz prvku Anemo umožňuje Kazuha zametat své nepřátele z nohou, což mu umožňuje rychle proříznout vlny nepřátel.

Článek pokračuje po reklamě

Díky tomu je Kazuha velmi všestrannou postavou, která se hodí do většiny týmů Genshin Impact. Ať už jste zmeškali jeho debutové vydání ve hře 1.6 Aktualizujte nebo si jen přejete maximalizovat své souhvězdí, pak vám připravovaný kazuha Rerun Banner Genshin Impact umožní to udělat právě to.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Kazuha banner opakujte datum vydání v dopadu Genshin

Snímek promo kazuha

Banner Rerun Kazuha se pravděpodobně ukáže mezi hráči Genshin Impact.

Podle renomovaného úniku dopadu Genshin Impact, @Ubatcha1, vydá se kazuha banner Rerun v Genshin Impact’s 2.5 nebo 2.6 Aktualizace. Leaker vysvětlil, že Kazuha dostane pro svůj opětovný spuštění nějaký vyhrazený příběh, takže hráči mohou očekávat, že se dozví více o putujícím Samurai Inazumy.

  • Přečtěte si více:Únik dopadu Genshin odhalí první pohled na Dendro -Characte

Genshin Impact’s 2.V současné době se říká 5 aktualizace Vydání v únoru, což znamená, že cestovatelé budou mít čas na ušetření Primohems pro jeho znovuzrození. Pokud se Kazuha znovu uvolní banner.5 Aktualizace, pak se pravděpodobně připojí k Raiden Shogun a Yae Miko.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Mezitím zprávy obklopující 2 hru.6 Aktualizace zůstala do značné míry neznámá, takže budeme muset počkat, až Mihoyo oznámí další zprávy.

Kazuha banner znovu spusťte 4hvězdičkové postavy v dopadu Genshin

Kazuha odchází ve větru

Poslední banner Kazuha představoval řadu výkonných čtyřhvězdičkových postav.

V současné době není známo, které 4 hvězdičky se objeví v opakování banneru Kazuha, ale Mihoyo tyto postavy odhalí, až se dostaneme blíže k jeho oficiálnímu datu vydání. Předchozí banner Kazuha zahrnoval následující znaky:

Prozatím to jsou všechny informace, které máme na Kazuha Rerun. Jakmile budeme mít další podrobnosti, aktualizujeme tuto stránku.

Článek pokračuje po reklamě

Mezitím se podívejte na naše další zprávy a průvodce Impact Genshin: