Genshin Impact 3.7 Yoimiya Banner: Oficiální 4 -hvězdičky a uvolnění odpočítávání, Reddit – ponořte se do všeho

Yoimiya je nyní postavou s nejkratší mezerou mezi opakováním a s největší pravděpodobností nebude nikdy poražena

Ale jak? Je to 3 patch pro všechny z nich, tak jak může být člověk rychlejší než druhý?

Genshin Impact 3.7 Yoimiya Banner: Oficiální 4-hvězdy a odpočítávání uvolnění

.7 Spuštění za několik dní, úředníci odhalili bannery fáze I charakteru. Hráči, kteří čekali na Yoimiya a Rerun Yae Miko, budou moci od 24. května 2023 vytáhnout na své bannery. Mnozí v komunitě jsou také nadšeni z Kirarův debut jako jeden z celovečerních čtyřhvězdičkových postav ve bannerech fáze I.

Kirara je zbrusu nová 4-hvězdička s Dendro Vision, specializující se na poskytování party Dendro Shields. Má docela jedinečnou soupravu s chladnou transformací a konzistentní aplikací Dendro.

. Zde je vše, co hráči potřebují vědět o třetím opakování Yoimiya v Genshin Impact 3.7 Aktualizace.

Genshin Impact 3.7: Úředníci odhalují banner Yoimiyya, 4hvězdičkové postavy a další

Vážení cestovatelé, událost si přeje „Tapiserie Golden Flames“, „Everbloom Violet“ a „Invocation Estipame“ budou k dispozici 24. května!

Bannery fáze I Genshin Impact 3.7 Aktualizace přinese dvě z nejpopulárnějších postav z Inazuma, Yoimiya a Yae Miko. Oba tyto 5hvězdičkové znaky opakované bannery klesnou 24. května 2023 v 11:00 (UTC+8). Oficiální oznámení dále odhaluje následující čtyřhvězdičkové jednotky, které se objeví na banneru Yoimiyya:

  • Chongyun (kryo)
  • Yunjin (Geo)
  • Kirara (Dendro)

Všechny tyto postavy budou mít zvýšenou míru poklesu ve bannerech fáze I, které zůstanou aktivní po dobu 21 dnů od jejich vydání. Chongyun je čtyřhvězdičkový kryo, který dokáže naplnit normální útoky s Cryo pomocí své elementární dovednosti. Je to skvělý aktivátor kryo/tavení v konkrétních týmech.

Yunjin je čtyřhvězdičková vyrovnávací paměť, která může zvýšit normální poškození člena strany na základě jejího def. Od jejího propuštění měla s Yoimiyou velkou synergii.

A konečně, Kirara je nová čtyřhvězdičková jednotka Dendro a hráči jsou nadšeni, jak se vejde do současného seznamu a skladby týmu.

Odpočítávání pro sledování vydání banneru Yoimiya

. Mějte na paměti, že toto odpočítávání je založeno na oficiálních oznámeních Genshin Impact. Zde se však nevyrábí žádné změny na poslední chvíli, kdy se vývojáři provedou.

Bannery zbraní fáze I představí podpisovou zbraň Yoimiya

Nadcházející epitomová vyvolání Genshin Impact 3.7 Aktualizace přinese dvě z nejlepších 5hvězdičkových zbraní z Inazuma. Hráči budou mít šanci svolat hromový puls (Yoimiyaův podpis) a Kagurovu pravdivost (podpis Yae Miko).

Zde je seznam všech čtyřhvězdičkových zbraní, které jsou oficiálně ohlášeny, že budou na banneru zbraně:

  • Flétna (meč)
  • Rzi (luk)
  • Dragon’s Bane (Polearm)
  • Widsith (katalyzátor)
  • Akuoumaru (Claymore)

A konečně, Yoimiya je také oznámeno, že získá další příběh v Genshin Impact 3.7 Aktualizace. V současné době je jedinou postavou, která nečinila, aby získala pokračování svého příběhu.

Yoimiya je nyní postavou s nejkratší mezerou mezi opakováním a s největší pravděpodobností nebude nikdy poražena.

Je to trochu vtipné, jak se stoly otočily a neuvěřitelně, pokud o tom přemýšlíte.

.

Ale jak? Je to 3 patch pro všechny z nich, tak jak může být člověk rychlejší než druhý?

Rozdíl spočívá v týdnech mezi jejich vystoupením:

-Childe byl v první polovině 1.1 a druhá polovina 1.4. To přidává až 18 týdnů mezi koncem jeho 1.1 a začátek 1.4 Banner

-Xiao poprvé měl banner v 1…7. .4 a 2.? Ne, protože 2.7 bylo zpožděno na 3 týdny přidání až 18 týdnů mezi bannery, jako je Childe.

-Yoimiya měla své první vystoupení ve 2.0 a její opakování ve 2.8 bylo pouhých 8 dní plachých včel ročně po prvním, ale nyní už je zpět ve 3.2. .8 byl ve druhé polovině a znovu se opakoval.2 bude v první polovině, aby ji dal na ohromující 12týdenní mezeru. Počkej, ne omyly 3.0-3.2 jsou zkráceny o týden, každý význam je mezi bannery na pouhých 10 týdnů!

Nakonec, zatímco všichni tři měli jen 3 skvrny mezi jejich bannery Yoimiya, má její znovu o 8 týdnů dříve než Childe & Xiao. To je téměř jeden a půl skvrn rychlejší a pokud nedostaneme opakování s pouhými 2 skvrnami, které jsou mezi dalším zkrácením záplat.

TL; Dr Vzhledem k umístěním banneru v první nebo druhé polovině má zpoždění a zkrácení záplat Yoimiya nejrychlejší opakování s pouhými 10 týdny mezery mezi nimi, zatímco Childe & Xiao měl 18 týdnů mezeru