Genshin Impact 4.0 Fontaine: Datum vydání, úniky a znaky | Beebom, seznam všech čtyřhvězdičkových znaků | Genshin Impact | Game8

Seznam všech čtyřhvězdičkových znaků

Zde je první přívěs Genshin Impact 4.0 Archon Quest „Jak světlo padá bez důvodu.“

Genshin Impact 4.0 Fontaine: Datum vydání, úniky a znaky

Únik fontainu Genshin Impact 4,0

Genshin Impact je právě jednou z nejúspěšnějších akčních her právě teď a vše je připraveno získat ještě více obsahu a lidé nadšeni novou oblastí v nadcházející verzi 4.0. Dvojnásobná oceněná hra pro nejlepší probíhající hru nedávno odhalila několik podrobností o nadcházejícím regionu Fontaine, národ spravedlnosti a informace jsou docela sladké. Nyní v oficiálním proudu Hoyoverse potvrdil mnoho podrobností, takže zde je kompilace všeho, co potřebujete vědět o Genshin Impact 4.0 Fontaine.

Genshin Impact 4.0 Datum vydání a přívěs

Vzhledem k dopadu 3 Genshin 3.8 vydání dorazí 5. července, vše jde podle plánu a každá oprava je 42 dní dlouhá, můžete očekávat, že Genshin Impact 4.0 datum vydání k vydání 16. srpna. Podívejte se na náš Genshin Impact 4.0 DATUM DATUM A ČASU ODPOVĚDNOST, KTERÉ SE ZÍSKEJTE SE ZÍSKEJTE, ŽE AKTUALIZACE dorazí ve vašem regionu/zemi.

Bannery Genshin Impact 4,0

Zde je první přívěs Genshin Impact 4.0 Archon Quest „Jak světlo padá bez důvodu.“

Pokud jde o čtyři hvězdy, které se objeví na banneru, první polovina představí Lynette, Sayu a Xingqiu, zatímco druhá polovina bude obsahovat Freminet, Noelle a Xinyan.

Lynette a Freminet

Genshin Impact 4.0 Nadcházející postavy

 • Lyney
 • Lynette
 • Freminet
 • Wriothesley
 • Neuvileta
 • Chlorinde
 • Furina
 • Clorinde
 • Navia
 • Sertice
 • Sigewinne

Chlorinde

Jednou z věcí, na které se hráči těší na nejvíce v nových verzích, jsou nadcházející postavy týkající se nového regionu a většina z nich dorazí, jak příběh Fontaine postupuje a spousta z nich dorazí do následujících 4.1, 4.2 a 4.3 aktualizace.

Kromě toho také uvidíme v The Archon Quest také jako fokáty, Childe, Navia, Neuvilette, Charolette a Chlorinde, jak je naplánováno na provoz tří verzí do 4.2.

FOCALORS HYDRO ARCHON GENSHIN IMPATE

Hydro Archon AKA AKA FOCALORS AKA Furine bude uživatelem meče, jak navrhovalo předchozí úniky, a ona bude brzy debutovat o podpoře/buff.2 aktualizace, podle úniků. Opět, protože informace unikly téměř čtyři měsíce před Fontaine, což je dost času na to, aby Hoyoverse změnil průběh vydání postavy, doporučujeme vám tyto informace vzít špetkou soli. Vypadá to, že Navia bude také hrát obrovskou roli v Archon Quest.

Navia

Kromě postav Fontaine se také objevuje několik postav od Sumeru, Inazuma, Liuye a Mondstadt. Také Arlecchino, jeden z 11 Harningers of the Fatui, by měl debutovat ve Fontaine, stejně jako Wanderer (Scaramouche) debutoval v Sumeru.

Dopad Arlecchino Genshin

Genshin Impact Guizhong, Cloud Retainer, Madame Ping

Je to údajně pětihvězdičkový postava ovládající pobočku (samozřejmě) s pyro klam (říká se). Stále však neexistuje dostatek důkazů, které by naznačovaly, že to bude hratelná postava, i když s Hoyoverseho rekordy by mohla být hratelná ve 4.6 nebo 4.7 aktualizací, které nám také říká, že letos nebude přehrávat.

Genshin Impact 4.0: Události

Mega Meka Melee

 • Mega Meka Melee – Podvodní parkyry, bojová výzva a rytmická hra
 • Relic Records: Creations of the Hydro Nation – Výzva pro průzkum a sběr
 • Studie ve světle a stínu: Fontaine of Enchantment – Fotografická výzva
 • Verdikt čepelí – Bojová výzva
 • Lay Line Přetečení

Další události

Genshin Impact 4.0 Fontaine zbraně a artefakty

V Genshin Impact 4.0, dostaneme první velkou magii, Lyneyovu podpisovou zbraň a první zbraň Fontaine, která vstoupila do hry. Kromě toho máme také čtyřhvězdičkovou zbraň, která je mečem, pravděpodobně pro Lynette a nazývá se to Fleuve Cendre Ferryman.

Fontaine nové zbraně

Kromě toho existuje další sada zbraní, které by mohly být řemeslné zbraně a jejich jména teče čistota, finále hluboké, oprávněné odměny, přílivové stíny a píseň tichu. Stejné statistiky jsou stále neznámé, ale 4.0 není tak daleko.

Fontaine nové řemeslné zbraně

Konečně dostáváme novou sadu zbraní bitevních průchodů a stejně jako ty stávající, všechny z nich škálují kritické procento. Jména zbraní jsou potomek planoucího slunce (luk), Wolf-fang (meč), mluvící hůl (Claymore) a balada fjordů (Polearm).

Nový dopad na zbraně Battle Paspas Genshin

Pokud jde o artefakty, existují dva nové – Marechaussee Hunter a Golden Troupe. První z nich dává charakteru o 15% zvýšené poškození útoku a zvýšenou kritickou míru, zatímco druhá zvyšuje poškození elementárních dovedností o 20% a 25%. Marechaussee Hunter je skvělý artefakt pro Lyney.

Genshin Impact 4.0 mapa Fontaine

Náhledy podzemních map byly odhaleny v Genshin Impact 4.0 živého proudu, ale stále není známo, o kterém patří. Národ spravedlnosti se nachází více na sever od pouště, a přestože stále neexistuje žádná oficiální mapa, viděli jsme z úniků, že mezi Sumeru a Fontaine existuje hodně místa. Možná, nadcházející oblasti mapy vyplní prázdnotu.

Fontaine-2

To znamená, že mapa Fontaine vypadá relativně menší nebo pravděpodobně stejná jako Sumeruovy deštné pralesy. Je do značné míry potvrzeno, že bod vstupu je více než jedno a různá místa by měla vést k Fontaine. Jedním z nich je místo, kde potkáme zraněné Fontaine NPC Julien.

Fontaine průzkum bude jak na zemi, tak pod vodou. Postavy budou mít podvodní vodu okyslík a mohou zůstat nějakou dobu pod vodou. Není to potvrzeno, zda to bude opraveno během hry nebo se zvýší na základě sochy úrovně sedmi, nebo pokud to bude záviset pouze na úrovni soch Fontaine. Je to zřetelné a modré barvy. Oficiální obrázky nám dávají dobrý pohled na průzkum pod vodou.

Fontaine 3

Pokud jde o hlavní oblast na zemi, existují dvě části-region výše u soudu Fontaine a výškových budov, kde sídlí bohatí lidé, a podzemní oblast obsazená chudými lidmi z Fontaine.

Fontaine-1

V Fontaine nepršelo, ale ** výstraha spoileru **, náhled Archon Quest naznačuje, že Fontaine se potápí kvůli nějakému faktoru. 4.0 Trailer se otevírá Navia a říká: „Prší.“

Navia It

 • 4.1: Vězení
 • 4.2: Výzkumný ústav
 • 4.6 Dungeon

Genshin Impact 4.0 Mechanika průzkumu Fontaine

Teaser nám ukázal cestujícího pomocí svých vodních schopností, které pravděpodobně získá dotknutím jedné ze soch Sevens v národě. Vzhledem k tomu, že nám ukázala, že cestovatel prozkoumává podvodní říše, vedlo to mnoho lidí k přesvědčení, že nemusí být možné prozkoumat s jinými postavami. Zdá se však, že tomu tak není, jak odhalil jeden z prominentních Genshin Leaker STEPLEAKS.

Co se týče toho, co cestující dělá pod vodou, uvolňuje lomítka k odemknutí hrudníků, nevypadá to jako jejich schopnost, ale spíše gadget nebo univerzální mechanik průzkumu, který se stane aktivní, jakmile se postava pod vodou.

O průzkumu není známo mnoho a ve 4 nebylo mnoho ukázáno.0 živého proudu, protože jsme ještě jeden měsíc daleko od Genshin Impact 4.0 Vydání. Když se přiblížíme k oficiálnímu vydání.

Genshin Impact 4.0 šéfů

Císař ohně a železa

Genshin Impact 4.0 živého proudu potvrdil dva šéfy: Jeden z nich dává azdaha vibrace a druhý je dvojí šéf jako Bathysmal Vishap Herd. Jméno duálního šéfa je apartmá na ledovský a oranžový šéf je císařem ohně a železa.

Suite Icewind

Zatímco účel materiálů od prvního šéfa je stále neznámý, druhý z nich upustí vzestupné materiály pro Lyney.

Genshin Impact 4.0: Nové funkce a upgrady

Ve verzi 3 bylo přidáno několik nových funkcí kvality života.8, a vypadá to, že Hoyoverse ještě není hotový. Zde jsou změny přicházející později v Genshin Impact 4.0, podle úniků.

Zvýšený limit skladování zásob

Následující 4.Uvolnění 0, úložný limit artefaktů se zvýší z 1500 na 1800, což je docela náraz. To by vám mělo poskytnout více prostoru na farmě pro nadcházející artefakty Fontaine, které se také vynořily v nedávném úniku.

Nové artefaktové Strongboxy

Nový únik naznačuje, že bychom mohli získat nový artefakt Strongboxes-houževnatost Millelith, Shimenawa’s Reminiscence, bledý plamen, slupky bohatých snů, Vermillion dále, ozvěny z oběti, oceánového klidu, klid, emblem odříznutého osudu. Mělo by být snazší farmovat pro požadované artefakty tím, že rozdávají ty, které jsou pro vás k ničemu. Docela sladké.

Sledujte duely TCG

Další skvělý doplněk k Genshin Impact 4.0 je funkce, která umožňuje hráčům sledovat TCG duely svých přátel. I když, pokud nechcete, aby lidé zkontrolovali vaše skryté strategie, můžete tuto funkci deaktivovat a vytvořit své souboje soukromých.

Nové animace večírku

UI Genshin’s Party UI byla docela bez chuti, ale ne dlouho! Úniky naznačují, že verze 4.0 by mělo přinést změny na uživatelské rozhraní „Upravit párty“ a nové animace do postav, které se připojují k vaší straně.

Ačkoli se zdá, že nové animace jsou prozatím omezeny na určité postavy. Ať tak či onak, doporučujeme vám tyto informace vzít jako zrno soli.

Nový únik nám poskytuje nové informace o nadcházejícím UI večírku a vypadá to, že hráči mohou změnit pozadí stejného. Takto to vypadá.

Často kladené otázky

Kdy bude Genshin 4.0 Vydání?

Genshin Impact verze 4.0 je nastaveno na vydání 16. srpna

Bude Arlecchino hratelnou postavou?

Pokud bude Arlecchino přehrát, není od Hoyoverse žádné oficiální potvrzení; Více úniků však ukazuje na to, že je v budoucnu hratelnou postavou.

Jaké jsou postavy ve 4.0 bannerů?

4.0 představí Lyney jako 5hvězdičkový charakter a Lynette jako 4-hvězdičková postava. Kromě toho bude zde také představovat Yelan, Zhongli a Childe se svými podpisovými zbraněmi.

Kdo je na 4.0 Banner v dopadu Genshin?

Genshin Impact 4.0 bannerů bude mít Lyney a Yelan v první polovině a Zhongli a Childe ve druhé polovině.

Seznam všech čtyřhvězdičkových znaků

Impact Genshin - seznam všech čtyřhvězdičkových znaků

Další informace o 4hvězdičkových postavách dopadu Genshin zde. Zde si můžete prohlédnout jejich jejich hodnocení, prvek a zbraň, abyste získali lepší představu o tom, na koho se zaměřit!

Seznam obsahu

 • Seznam všech 4 hvězdiček
 • Jak získat 4 hvězdičkové postavy
 • Související průvodce

Seznam všech 4 hvězdiček

Všechny nadcházející čtyřhvězdičkové postavy

Všechny čtyřhvězdičkové znaky a hodnocení

Charakter Hodnocení Živel Zbraň
Freminet Kryo Claymore
Kirara Dendro meč
Yaoyao Dendro Polearm
Faruzan Anemo Luk
Mika Kryo Polearm
Layla Kryo meč
Kaveh Dendro Claymore
Candace Hydro Polearm
Dori Elektro Claymore
Collei Dendro Luk
Yun Jin Geo Polearm
Shinobu Elektro meč
Heizou Anemo Katalyzátor
Lynette Anemo meč
Thoma Pyro Polearm
Gorou Geo Luk
Sara Elektro Luk
Sayu Anemo Claymore
Yanfei Pyro Katalyzátor
Rosaria Kryo Polearm
Xinyan Pyro Claymore
Diona Kryo Luk
Chongyun Kryo Claymore
Xingqiu Hydro meč
Xiangling Pyro Polearm
Ningguang Geo Katalyzátor
Beidou Elektro Claymore
Sacharóza Anemo Katalyzátor
Fischl Elektro Luk
Noelle Geo Claymore
Bennett Pyro meč
Břitva Elektro Claymore
Barbara Hydro Katalyzátor
Kaeya Kryo meč
Lisa Elektro Katalyzátor
Jantar Pyro Luk

Kdo si myslíte, že je nejlepší 4-hvězdička?

Jak získat 4 hvězdičkové postavy

Vytáhněte bannery

Stejně jako 5hvězdičkové postavy můžete získat a vytáhnout 4hvězdičkové postavy z gachy, a to je místo, kde získáte většinu dostupných 4 hvězdiček.

Chcete-li zatáhnout na gacha, budete potřebovat propojené osudy nebo seznámení osudu, abyste dostali šanci vytáhnout 4-hvězdičkou. Primogemy lze také použít k výměně za osudy.

Pokud si nejste si jisti, co gacha vytáhnout, nezapomeňte zkontrolovat naše doporučení!

Startovací znaky pouze ze standardního banneru

Na rozdíl od jiných čtyř hvězd, Amber, Kaeya a Lisa jsou k dispozici pouze ze standardního banneru Invocation Wanderlist, což znamená, že tyto tři znaky nemůžete získat z jakýchkoli jiných bannerů.

Dostat se z příběhu

Jiné než Cestovatel, V současné době existují tři postavy, které můžete získat postupem hlavního příběhu! Získáte je všechny poměrně brzy, během prvního aktu, takže pokud šetříte své osudy Amber, Kaeya a Lisa jsou vaši noví nejlepší přátelé.

Zdarma Barbara od křtu písně

Akce Genshin - Barbara

Barbaru můžete získat zdarma po dokončení Archon Quest, Prolog Act 3: Dlouhý výstřel a dosažení dobrodružství 18.

Tato funkce je trvalý a odemkl poměrně brzy ve hře, což znamená, že Barbaru přirozeně dostanete hraním!

Zdarma Xiangling od spirálové propasti 3-3

Genshin - Xianglingové lidé

Po dokončení podlahy 3-3 ve spirálové propasti můžete získat xiangling zdarma!

Tato funkce je také trvalý, Což znamená, že si vždy můžete věnovat čas na výzvu podlahy spirálové propasti. Podívejte se na náš průvodce spirálovou propast na níže uvedeném odkazu!
Průvodce spirálovou propastí

ZDARMA Collei od Spiral Abyss 4-3

Jak získat zdarma kolej ve spirálové propasti

Po dokončení podlahy můžete získat Collei zdarma! Všimněte si, že můžete sbírat pouze bezplatnou kopii Collei a Opona listů Událost automaticky skončí po dokončení.

Příručky související s dopadem Genshin

Genshin Impact - Postavy

Seznam všech znaků

Znaky podle prvku
Pyro Anemo Elektro Hydro
Dendro Geo Kryo

Hratelné postavy

Nadcházející postavy

Seznamy znaků

Znaky od vzácnosti
5hvězdičkové znaky 4hvězdičkové znaky
Znaky zdarma
Použité postavy od zbraně
Uživatelé meče Uživatelé Claymore
Uživatelé Polearm Uživatelé luku
Uživatelé katalyzátoru
Znaky podle role
Hlavní znaky DPS Znaky sub dps
Podporovat znaky Léčitelé
Znaky štítů Buff Poskytovatelé
Nejlepší pro průzkum Místní speciální pasives
Pasives s dvojitou odměnou
Postavy podle pohlaví
Mužské postavy Ženské postavy
Krátké mužské postavy Krátké ženské postavy
Střední mužské postavy Střední ženské postavy
Vysoké mužské postavy Vysoké ženské postavy
Znaky ve výšce
Krátké postavy Střední znaky
Vysoké postavy