Genshin Impact 4.1 Úniky: Hu Tao Rerun, Nevillette a Wriothesley Banners a další, Genshin Impact Update 1.4 únik odhaluje 8 nových postav přicházejících do hry

Únik dopadu Genshin odhaluje 8 nových znaků přicházejících po 1.4 Aktualizace

Zleva doprava v horní řadě:

Genshin Impact 4.1 úniky: Hu Tao Rerun, Nevillette a Wriothesley Banners a další

Genshin Impact verze 4.0 ještě není ani venku a několik úniků již uniklo potenciální verzi 4.1 bannery. Několik starých úniků již uvedlo, že Wriothesley a Nevillette debutují ve V4.1 Aktualizace. Naštěstí v tom nedojde k žádné změně, a to ani v novějších únicích. Zdá se však, že se potenciální kandidáti na bannery v této záplatě znovu změnili.

Nejnovější úniky naznačují, že se Hu Tao může s ní vrátit dalšího spuštěného banneru v Genshin Impact 4.1. Cestovatelé najdou vše, co potřebují vědět o nadcházejících 4.1 bannery v tomto článku, ale doporučuje se je vzít s zrnem soli, protože Hoyoverse ještě něco potvrdí.

Genshin Impact 4.1 Úniky banneru: Wriothesley, Hu Tao Rerun a další

Očekává se, že Wriothesley a Nevillette debutují v nadcházejícím Genshin Impact 4.1 Aktualizujte jako 5hvězdičkové znaky. První z nich je spekulován jako jednotka Cryolelearm, zatímco druhá je jednotka Hydro Catalyst. Pokud se netěsky ukáže jako pravdivé, mohou cestovatelé brzy očekávat své kapelné marketingové příspěvky. Na základě minulé precedence by je úředníci měli oznámit dva nebo tři dny před V4.0 jde naživo.

Kromě toho se zpočátku věřilo, že se Raiden Shogun vrátí v Genshin Impact 4.1 s Arataki Itto, ale tato možnost byla vyloučena. Místo toho nový únik od spolehlivého úniku zvaného strýc YC naznačuje, že Venti a Hu Tao pravděpodobně dostanou banner ve verzi 4.1. To znamená, že zdroj nezmínil žádnou objednávku banneru pro tuto aktualizaci, takže přesné datum jejich opakování je nejisté.

Přesto, v závislosti na fázi, mohou cestovatelé očekávat, že Hu Tao a Ventiho opakovací banner v následujících datech:

  • Fáze I: 27. září 2023 – 18. října 2023
  • Fáze II: 18. října 2023 – 8. listopadu 2023

4.1 Informace o banneru pocházejí ze spolehlivého zdroje, takže je bezpečné předpokládat, že jsou pravděpodobně pravdivé. Ale opět to jsou stále úniky a mohou se změnit.

SYP ���� Značka 3.8/4.0 ����������������.

[Nepotvrzeno] Podle Randiatose v tomto vlákně bude mít Wriothesley banner ve 4.1 před přidáním do standardního fondu.

Jako připomenutí, strýc A (HQ) také dříve zmínil. cvrlikání.com/randialosleake…

Pokud jde o související poznámku, pokud by se všechny úniky o Wriothesley ukázaly jako pravdivé, mohlo by z něj potenciálně udělat první pětihvězdičkový mužský kryo postavu ve hře. Kromě toho další spolehlivý únik známý jako @randialos tvrdil, že existuje šance, že by ho úředníci mohli přesunout na standardní banner ve verzi 4.2.

Dopad Genshin únik odhaluje 8 nových znaků přicházejících po 1.4 Aktualizace

Dopad Genshin představuje masivní svět. Realm známá jako Teyvat má sedm pojmenovaných regionů s odlišnými kulturami. Zatím hráči zažili pouze dva z nich – Mondstadt a Liyue.

Podle příběhového přívěsu bude další národ, který má být přidán. Není známo, kdy dorazí inazuma a je nepravděpodobné, že bude do aktualizace brzy zahrnuto. Několik úniků ze souborů nalezených na testovacím serveru Beta nám však poskytlo první pohled na několik nových postav, včetně některých, kteří jsou zdánlivě z nadcházejícího regionu.

Uživatel Reddit Drakolla911 Sdílené obrázky osmi nadcházejících postav, o kterých tvrdí, že byly datovány údaje Dopad GenshinS uzavřené soubory testovacího serveru beta.

Těchto osm únikových postav se zdá být primárně z Inazumy, představující prvky tradiční japonské módy. Několik oblečení má malé štěrbiny s rukávem, podobně jako Kariginu a Suikan, Populární oděv z Heianského období.

Možné nové postavy přicházející na dopad Genshin.

Ti, kteří výslovně neukazují japonské módní identity pocházejí ze známějšího prostředí liyue a mondstadtu. V současné době máme několik jmen, zdvořile z Reddit Thread.

Zleva doprava v horní řadě:

  • Hu Tao – Zhongliho šéf na pohřebním salonu, který se nevychází s Qiqi. Je to uživatel Pyro Polearm z liyue.
  • Mimi – Hydro katalyzátor z Inazumy. Má kruhovou vidění na opasku v souladu se stylem regionu.
  • Yunjin – Uživatel geolearmu z liyue.
  • Yaoyao – Je to první hratelná postava Dendro a magická uživatele z Liyue. Studovala pod stejným pánem jako Xiangling a nedávno začala pracovat pod Ganyu.

Zleva doprava ve spodní řadě:

  • Sayu – Uživatel Anemo Claymore z Inazumy.
  • Kazuha Uživatel meče Anemo z Inazumy.
  • Rosaria – Uživatel cyrolearmu z Mondstadtu.
  • Shenli – Uživatel Cyro Claymore z liyue.

Například některé z těchto postav již byly zmíněny v oficiálních materiálech od Mihoyo Yaoyao Dopad Genshin. Zdá se, že je přátelé s Qiqi, postavou zombie z Liyue. Rosaria byla uvedena v misích Dragonspine Story jako jeptiška z kostela. Říká se také, že dorazí do verze 1.4. Hu Tao ještě nebylo oznámeno, ale říká se, že dorazí později ve verzi 1.3. To ponechává šest znaků, které se dosud neobjevily v jakékoli kapacitě.

Tohama, postava, která by mohla přijít Dopad Genshin

Kromě osmi na obrázku výše je zde další postava jménem Tohama, která bude údajně uživatelem Pyro Polearm.

Dopad Genshin Novinky Twitter účet Zeniet poznamenává, že tyto návrhy testovacího serveru pravděpodobně nebudou konečné návrhy, psaní „mějte na paměti, že návrhy nejsou konečné.„Když tyto postavy debutují, mohou vypadat výrazně odlišně od toho, jak jsou zde zobrazeny.

Není známo, kolik hvězd bude mít také každá postava. To jsou jen kostry, které jim ještě musí mít schopnosti.