Genshin Impact 4.1 Úniky: Wriothesley Cryo Catalyst a další detaily znaků, Charlotte Genshin Impact může být prvním kryo katalyzátorem | PCGamesn

Charlotte Genshin Impact může být prvním katalyzátorem kryo

Publikováno: 18. září 2023

Genshin Impact 4.1 Úniky: Wriothesley Cryo Catalyst a další podrobnosti o znakovém

Nadcházející 4 Genshin Impact.0 Aktualizace se blíží uvolnění. Představí oblast Fontaine a mnoho nových postav. Hráči jsou medializovaní a úniky pro 4.1 Aktualizace se již začala objevovat na internetu. Jeden z nich z Mero naznačuje, že Wriothesley může být prvním uživatelem katalyzátoru hry z Cryo Elementu.

Wriothesley byl poprvé viděn v předehru předvídací upoutávky vedle Sigewinne. Očekává se, že on a Nevillette mohou být hlavní postavy v Patch 4.1 hry.

Zatímco se o něm říkalo, že je uživatelem Polearm, zdá se, že jeho zbraň může být katalyzátorem. Mero také odhalil informace o zbraních některých dalších nadcházejících postav.

Poznámka: Tento článek je ve své přírodě spekulativní a je založen na únicích.

Genshin Impact 4.1 úniky naznačují, že Wriothesley používá katalyzátor, ne polearm

Wriothesley je nadcházející postava od Fontaine, která byla poprvé viděna v předehru Teaser: Final Feast. Říká se, že je vězeňským strážcem a je spojen se spravedlivým systémem Fontaine. Některé předchozí úniky naznačovaly, že může být z prvku kryo a ovládat Polearm.

To znamená, že Mero, důvěryhodný únik v komunitě, odhalil, že Wriothesley může být místo toho Cryo Catalyst. Očekává se také, že bude mít pětihvězdičkovou raritu. Má -li být věří, že se má věřit, může být prvním uživatelem katalyzátoru z Cryo Elementu v Genshin Impact, role, kterou mnozí věří, že bude naplněna Charlotte.

Spolu s Wriothesleyem Mero také unikl informace o dvou dalších nadcházejících postavách Fontaine, jmenovitě Nevillette a Sigewinne.

Charlotte Genshin Impact může být prvním katalyzátorem kryo

Nejnovější postava Fontaine Genshin Impact, Charlotte, by mohla být prvním uživatelem kryo katalyzátoru v seznamu, pokud se mají věřit úniky.

: anime dívka s růžovými vlasy, které drží kameru

Publikováno: 17. května 2023

Minulý týden Genshin Impact Charlotte Odhalení nám mohlo dát více náznaků o její postavě, než jsme si původně mysleli – mohla by být velmi prvním uživatelem kryo katalyzátoru ve hře anime. Diváci spravedlivé oči si mohli během verze 3 spatřit kryo vizi na pravé noze Charlotte.7 Zvláštní program a nedávné úniky dopadu Genshin nyní naznačují, že bude mít kombinaci prvku a zbraní, kterou nemá žádná jiná postava.

Pro ty, kteří zmeškali Genshin Impact verze 3.7 Speciální proud minulý víkend, Charlotte je reportérem z Fontaine – další region, který se představíme poté, co náš čas v Sumeru skončí. Vypadá to, že bude přítomna během 3.7 Vlajková loď, když se Kirara a několik dalších postav z různých regionů spojí, aby se zúčastnili geniálního invokačního tcg výzvy.

V současné době má Genshin Impact velké množství znaků, které používají širokou škálu kombinací zbraní a prvků. Jediné kombinace zbraní/prvků, které jsme ještě neviděli, jsou uživatel kryo s katalyzátorovou zbraní a uživatelem hydro s Claymore zbraní.

Výše uvedený únik pochází od známého úniku Genshin s názvem Mero na Twitteru, a pokud je to správné, Charlotte bude jediným uživatelem kryo katalyzátoru ve hře, když bude vydána.

Stále nemáme oficiální informace o stanoveném datu pro její banner nebo její vzácnost, ale pravděpodobně přijde během aktualizací Fontaine, po verzi 4.0 jde naživo.

Thumbnail YouTube

Vzhledem k tomu, že jedinou kombo zbraň/prvek, které stále chybí.

Genshin Impact verze 3.6 je stále žijící asi další týden, takže ještě máte trochu více času na tažení za Baizhu, Ganyu a Kaveh před další aktualizací.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact 4.1 konečně přidává první uživatele kryo katalyzátoru

Genshin Impact verze 4.1 je hned za rohem a přináší to několik prvních pro téměř tříleté anime RPG společnosti Hoyoverse.

Genshin Impact 4.1 konečně přidává prvního uživatele kryo katalyzátoru: Anime Man s černými vlasy a černým kabátem

Publikováno: 18. září 2023

The Dopad Genshin verze 4.1 Aktualizace prolomí novou půdu s jedním z jeho nadcházejících přírůstků do seznamu. Nedávný dopad Genshin 4.1 LiveStream odhalil, že jedna z nových pětihvězdičkových postav, Wriothesley, bude uživatelem kryo katalyzátoru, což z něj učiní první svého druhu. Shodou okolností to bude také první pětihvězdičkový kryo mužský charakter také ve hře anime.

Vizuálně, Wriothesley bude mít hraní ve stejném duchu jako Heizou – uživatel katalyzátoru, který se zdá, že fyzický boj používá pro normální útoky místo typických kouzel magie a plováků, které máme tendenci vidět od ostatních uživatelů katalyzátoru.

Jeho katalyzátorové útoky tvoří rukavice kolem jeho rukou pro komba, které vypadají spíš jako boxerské údery naplněné prvkem kryo. Pokud tedy hledáte trochu chladného přepínání, pokud jde o boj, může to být dobrý tah, čistě pro styl.

Po přidání Wriothesleyho je jediným kombinací prvku/zbraně, kterou chybíme, uživatel Hydro Claymore. Když jsme viděli, jak jsme právě zahájili naši cestu do Hydro Nation, tento prázdný slot by mohl být pravděpodobně vyplněn do doby, kdy dosáhneme verze 5.0.

Thumbnail YouTube

Wriothesley se objeví ve verzi 4 Genshin Impact.1 vedle hlavního soudce Fontaine, Nevillette, což nám dává dvě nové pětihvězdičkové postavy, které se za tuto dobu taháme. Nevillette a Hu Tao budou k dispozici v první polovině, zatímco Wriothesley a Venti se objeví ve druhé polovině.

Oba bannery tentokrát vypadají skvěle, zvláště pokud máte zájem o hlavní děj Fontaine. Z hlediska hry je Hu Tao od jejího vydání nejvyšší úrovně a Venti je stále solidním uživatelem Anemo.

Pokud si nejste jisti, na koho se s těmito lákavými volbami přitáhnout, nezapomeňte se podívat na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact po uplatnění všech dostupných kódů dopadů na genshin, abyste získali co nejvíce bezplatných primátorů, jak je to možné.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.