Genshin Impact 4.4 úniky: úniky outfitů Ganyu a 4 -hvězdičkové postavy, Genshin Impact Kaeya Skin: úniky a vše, co víme – Dexerto

Genshin Impact Kaeya Skin: Úniky a všechno, co víme

Aktualizace verzí mají tendenci trvat 42 dní. Pokud aktuální plán drží, znamená to Genshin Impact 4.4 by měl být spuštěn kolem 31. ledna 2023. To znamená, že se očekává, že se během této záplaty vyskytne festival lucerny. Neexistuje však žádné potvrzení, že cloudový držák bude hratelný, kromě několika úniků textu, které tak říkají. Pamatujte, že obsah nalezený v únicích se vždy může změnit.

Genshin Impact 4.4 úniky: Ganyu Skin a čtyřhvězdičkové úniky oblečení

Po nedávném vydání alternativních kůží Klee a Kaeya v 3 Genshin Impact’s 3.8 Aktualizace, mnozí již přemýšlejí, kdy další sada dorazí do tohoto extrémně populárního RPG na otevřeném světě. Je obecně věří, že záplata 4.4, který může oslavovat každoroční festival Lantern Rite Festival, představí nové kůže pro některé stávající postavy ve hře. Nedávné úniky naznačily, které bojovníci mohou tento kosmetický upgrade obdržet.

Říká se, že Ganyu získal ve 4 přepracované pokožce.4 Upgrade. Vzhledem k tomu, že je to 5hvězdičková postava, bude její kosmetická upgrade zakoupit s Genesis Crystals z obchodu. Stejně jako v předchozích případech však hráči dostanou také bezplatnou pokožku pro 4hvězdičkový charakter.

Nové úniky naznačují Genshin Impact 4.4 může představit dva nové oblečení pro postavy

Není žádným překvapením, že každoroční festival lucerny, který se shoduje s čínským lunárním novým rokem, je největší událostí v Genshin Impact. Hoyoverse slaví festival s velkolepou, předává hráčům velkorysé odměny a uvolňuje alternativní kůže pro populární postavy.

Zatímco nedávný únik naznačil, že Geo Archon Zhongli a Amber by byly dalšími postavami, které ve hře obdrží kosmetický upgrade, některé nové informace od Tieba naznačují, že to může být Ganyu a Xingqiu místo toho.

Podle úniku bude Ganyu (Cryo) postavou pětihvězdičkový, jejíž kůže bude k dispozici ke koupi během festivalu Lantern Rite ve verzi 4.4. Cestovníkům může být také poskytnuta volná kůže pro výjimečný čtyřhvězdičkový Xingqiu (Hydro) pro dokončení hlavní události.

Dříve strýc AHQ odhalil, že cloud držák, adeptus z liyue, může být propuštěn v její lidské podobě jako hratelná postava ve verzi 4.4. Pokud by úniky platily, bylo by docela věrohodné, aby se Ganyu objevil vedle ní. Oba sdílejí zvláštní vztah v ději Genshin Impact. Ganyu je žák Cloud Relainer a byl ji vyškolen v MT. Aocang.

Vzhledem k tomu, jak Xiao a další adepti často užívají reflektor během festivalů obřadů Lantern, více se zaměření na Ganyu a Cloud Retainer určitě věrohodné. Před 4 je však hodně času.4 Přichází aktualizace a je odhaleno další informace týkající se kůže Ganyu a Xingqiu.

Genshin Impact Kaeya Skin: Úniky a všechno, co víme

Kaeya oficiální umělecká díla

Hoyoverse

Na cestě je vzrušující nový dopad Genshin Impact Kaeya, což přináší trochu více kouzla této populární postavy. Takže tady je všechno, co víme o alternativním oblečení Shadow Shadow Shadow.

Genshin Impact odhalil zbrusu novou pokožku pro Kaeya, která cestovatelům dává zbrusu nový způsob oblékání legendární postavy. Jako jedna z bezplatných znaků Genshin Impact má mnoho cestujících přístup k Kaeya, díky čemuž je zbrusu nová kůže přitažlivější.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, ať už jste se od vydání Genshin Impact chytili od Kaiya.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Je tam okno uvolnění kůže Kaeya?
  • Dopad na genshin únik kaeya
  • Jak získat dopad na genshin kaeya?

Existuje okno Kaeya Sailwind Shadow Skin Release?

Stín Sailwind Shadow Kaeya bude propuštěna do Impact Genshin Impact ve své 3.8 Aktualizace spolu s novou kůží Klee a mnoha dalšími vzrušujícími minihry, bannery a dalšími.

Genshin Impact Kaeya Skin

Genshin Impact Kaeya Skin

Kaeya vykopal své rytíře oblíbeného oblečení a vybavených rouch, které jsou vhodnější pro teplejší podnebí, navíc je stínová kůže Sailwind neuvěřitelně okouzlující a vypadá přímo krásně.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Můžete získat kůži Kaeya v dopadu Genshin?

Chcete -li získat kůži Kaeya v Genshin Impact, zamířte do nové oblasti zvané Veruriyam Mirage. Zatímco prozkoumáváte oblast, budete moci sbírat poukázky Joyeux, které vám umožní vykoupit různé vzrušující odměny, z nichž jedním bude nový stínový outfit Kaeya.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je všechno, co víme o Genshin Impact Kaeya Skin.

Při čekání, až bude k dispozici, podívejte se na naši stránku Genshin Impact pro všechny nejnovější zprávy a průvodce.

Genshin Impact 4.4 úniky: nadcházející hratelná postava, plus Ganyu a Xingqiu kůže ve Fontaine

Několik Genshin Impact 4.4 úniky naznačují, že jednou z nových hratelných postav je cloudová držák. Nejen to, ale Ganyu, Xingqiu, Zhongli, Amber a Qiqi se říkaly, že dostanou kůži. Aktuální úniky ukazují na to, že Ganyu a Xingqiu jsou duo, přesto stojí za to se podívat na to, co říkají starší úniky. Vzhledem k tomu, jak daleko je tato aktualizace od nynějška a jak verze 4.0 Ani v tomto bodě nevyšlo, cestovatelé by měli vzít následující informace s nějakým skepticismem.

Tento článek bude zahrnovat nejnovější úniky obklopující Genshin Impact 4.4. Začněme pověsti o zadržení cloudu, než se ponoříme do postav, které údajně dostanou kostým v této záplatě Fontaine.

Poznámka: To neznamená, že kůže je na téma Fontaine. Je to jen to, že 4.X aktualizace jsou známé jako záplaty Fontaine.

Genshin Impact 4.4 úniky: Cloudová držák může být hratelný

Tabloid Teyvat ⚡ Informace a aktualizace ⚡

Cloudový držák hratelné na verzi 4.4

Kredit: Hoyoversejapan (Twitter)

Team China a Hoyoverse Japonsko unikly, že cloudová držák bude přehnutelný v Genshin Impact 4.4. Tato aktualizace zřejmě představí Festival lucerny. Minulá precedence ukazuje, že k této události došlo historicky kolem ledna nebo února.

Aktualizace verzí mají tendenci trvat 42 dní. Pokud aktuální plán drží, znamená to Genshin Impact 4.4 by měl být spuštěn kolem 31. ledna 2023. To znamená, že se očekává, že se během této záplaty vyskytne festival lucerny. Neexistuje však žádné potvrzení, že cloudový držák bude hratelný, kromě několika úniků textu, které tak říkají. Pamatujte, že obsah nalezený v únicích se vždy může změnit.

Nic o její vizi, zbrani nebo hraní ještě nebylo uniklo.

Nové kůže

// Vysoce pochybné úniky

Mohli bychom dostat ganyu a Xingqiu kůže ve 4.4 obrázek.cvrlikání.com/qcnyfajx2

Existuje několik velmi odlišných úniků kůže pro Genshin Impact 4.4. Zobrazený výše naznačuje, že Ganyu a Xingqiu mohou dostávat nové oblečení a přiznávat, že pověst může být falešná. Bohužel neexistují žádné screenshoty, videa nebo popisy vzhledu kostýmů.

Všimněte si, že výše uvedený únik nastal po starší zvěsti o Zhongli, Qiqi a Amber. Tento starý únik lze spatřit níže.

Tento únik uvedl, že buď Zhongli nebo Qiqi by byla 5hvězdičková postava, která má kostým vedle Amber. Stejně jako nedávná pověst představující Ganyu a Xingqiu neexistuje žádný popis ani jiné pozoruhodné rysy, o kterém se zde budou diskutovat. Únik, který zveřejnil výše uvedený původní obrázek, dokonce říká, že je skeptický ohledně této pověsti.

Neověřené úniky mají smíšenou historii ohledně přesnosti, zejména pokud nepocházejí z důvěryhodných úniků s dobrým záznamem.

Jeden únik jménem Hutaolover77 uvedl, že Zhongli má novou pokožku, i když se příliš neodhalí, že se to říká dříve a je naplánován od konce července 2023. Jednou důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat o nových oblečeních, je to, že úniky, které se s nimi týkají.

Cestovatelé mohou čekat pouze na nové aktualizace těchto úniků kůže, vzhledem k nejistotě kolem současných pověstí. Pokud je pověst držáku cloudu pravdivá, museli by počkat pouze na dopad Genshin 4.4 Beta začíná, protože tam bude zahrnuta její sada.

Anketa: Utratili byste peníze za dobrou kůži Ganyu?