Genshin Impact Ayaka Build | Kapesní taktika, Genshin Impact Kamisato Ayaka: Nejlepší stavba, zbraň a artefakty

Genshin Impact Kamisato Ayaka: Nejlepší stavba, zbraň a artefakty

Contents

Pokud si fantasticky potápíte trochu hlouběji do meta a mechaniky, podívejte se na tipy Keqingmains na zvládnutí Play Style Ayaka.

Genshin Impact Ayaka Build

Naše Genshin Impact Ayaka Build pokrývá její dovednosti, nejlepší zbraně a artefakty, týmové kompasy a ještě více, takže můžete co nejlépe využít tento silný pětihvězdičkový kryo DPS.

Genshin Impact Ayaka drží svého fanouška

Publikováno: 22. září 2023

Ayaka Genshin Impact je pětihvězdičkový kryo meč wielder, ohlašoval jako jedna z nejlepších postav DPS ve hře. Ona a její bratr Ayato jsou členy prestižního klanu Kamisato a jejich jména jsou dobře známá po celé zemi Inazuma. Pojďme se tedy podívat na tuto půvabnou dívku a jak nejlépe využít její sílu v našem Genshin Impact Ayaka Build průvodce, představující její nejlepší artefakty, zbraně, týmové kompasy a další.

Pokud se chcete držet na vrcholu všech současných a nadcházejících postav a slavností. Můžeme vám také pomoci vybrat si nejlepší postavy s naším seznamem Genshin Impact Tier a máme celou hromadu svobodných freemosů na chytání s našimi kódy dopadů Genshin.

Tady je všechno v našem nejlepším Genshin Impact Ayaka stavět:

Thumbnail YouTube

Jaký je nejlepší stavět Genshin Impact Ayaka?

Ayaka je ohlašován jako jedna z nejlepších postav DPS v Genshin Impact.

Její jednoduchý styl herního stylu a úžasného potenciálu prasknutí z ní dělá mocnou jednotku pro každého hráče, který hledá tento extra oomph v bitvě. Má slušnou výrobu energie, skvělou aplikaci kryo a nespoléhá se na žádné konkrétní jednotky, aby zářila – což znamená, že její týmové kompasy jsou docela flexibilní.

Pokud nejste fanouškem alternativních animací sprintu, můžete se na ni snažit zvyknout si – ale její schopnost aplikovat kryo po sprintingu způsobuje velmi málo prostojů ve své kryo aplikaci, což může být skutečně odpouštějící aktivum během cooldowns nebo pokud Vaše rotace se zhoršují.

Její poškození na základě předním zatížení z ní také činí skvělou volbu v týmech Quickswap, protože ji můžete vytáhnout a nepřátele s masivním ledovým výbuchem a poté přepněte na někoho jiného, ​​aby co nejlépe využili chutné reakce, které nastavila, kterou nastavila.

Ayaka je v podstatě nejlepší dívka a většina hráčů z ní bude mít nějaké skvělé využití. Navíc, ona je opravdu roztomilá – no tak, neviděli jste její malý fanoušek tanec?

Jaké jsou nejlepší Genshin Impact Ayaka zbraně?

Nejlepší zbraň pro Ayaka je její podpisový meč, zaznamenaný Mistsplitter, protože je přizpůsobena její soupravě a ona může plně využít jeho pasivní. Ale pokud nemáte přání stříkat na omezený pětihvězdičkový prapor, nedělejte si starosti-překvapivě, Řemeslná zbraň Amenoma Kageuchi je také úžasná volba, zejména při R5, protože to omezuje její požadavky na dobití energie zhruba o 40%.

Chcete-li získat podrobnější pohled na to, jak se každý z různých velikostí mečů nahoru, naleznete v části výběru zbraní v průvodci Keqingmains Ayaka.

 • Jejich normální útok způsobuje elementární poškození (zásobník trvá pět sekund)
 • Poté, co použijí svůj elementární výbuch (zásobník trvá deset sekund)
 • Když je jejich energie menší než 100% (zásobník zmizí, když je jejich energie plná)
  Doba trvání každého zásobníku se počítá nezávisle.

Jaký je nejlepší artefakty ayaka dopadů Genshin?

Bezpochyby, Strayer Blizzard je nejlepší artefakt Ayaka ve většině situací. Zvyšuje to nejen její kryo poškození, ale i její kritická sazba při útoku na zmrazené nebo kryo-postižené postavy, v podstatě zvyšuje a komplimentuje bonus za kryo rezonanci. I když není v týmu Freeze, výhody této sady je docela těžké porazit pro naši sladkou gal.

Alternativně můžete smíchat Dva kusy Blizzard Strayer se dvěma kusy útočné sady, jako je finále Gladiator nebo Noblesse, což zvyšuje její celkový útok asi o 20%. Je však docela těžké najít kousky s dílčími hvězdami, které překonávají výhodu plné sady blikátových břidlic.

Pro více informací o různých sadách artefaktů a o tom, jak fungují, si ujistěte, že se podívejte na náš průvodce artefakty Genshin Impact.

Sada artefaktů Účinek Jak získat
Blizzard Strayer Dva vybavené: +Bonus za poškození 15%
Čtyři vybavené: zvyšuje míru kritiky vybavení o 20%, když zaútočí na nepřítele zasaženého kryo. Jejich kritická sazba se zvyšuje o dalších 20%, pokud je nepřítel zmrazen
Vrchol domény Vindagnyr, Dragonspine
Finále Gladiator Dva vybavené: zvyšuje útok o 18%
Čtyři vybavené: Zvyšuje normální útok o 35%, pokud wielder používá meč, Claymore nebo Polearm
Strongboxy artefaktu, světové odměny atd.

Doporučení artefaktu statistiky

Pokud hledáte skutečně přesné zobrazení toho, na jaké statistiky a podstasy byste se měli zaměřit, měli byste použít nástroj Genshin Optimizer Tool. Obecně však platí, že jsou zde naše doporučení.

Hlavní statistiky

Sub-staty

 • Energy Recharge (zaměřte se na zhruba 140% pro flexibilitu týmu, 110%, pokud používáte Anemona Kaguechi)
 • Kritická poškození
 • Záchvat%
 • Kritická sazba

Genshin Ayaka a Yoimiya na schodišti

Co jsou Genshin dopad na Ayaka dovednosti?

Zde jsou všechny dovednosti Ayaka. Prostřednictvím její alternativní sady Sprint a Front-Naaded je docela flexibilní a je docela snadné nastavit její dovednosti a prasknout.

Hlavní věc, kterou musíte zvládnout, pokud jde o Ayakaův styl, je správné vybuchnutí jejího elementárního prasknutí, protože to je její hlavní prodejce poškození. Pro optimální výsledek se také musíte vyrovnat s tím, jak řídit energii v celém vašem týmu, abyste mohli Ayaka dostat co nejrychleji, a zároveň umožnit jejím spojencům dostatek energie, aby ji předem nastartovala a předem nastavila elementární reakce.

Především se musíte ujistit, že ji budete budovat, než použije svůj výbuch – pak se postavte, abyste se ujistili, že její výbuch může zasáhnout co nejvíce nepřátel, než to necháte trhat. Pokud s tím bojujete, spárujte ji s postavou Anemo, která má schopnosti seskupování, jako jsou sacharóza, venti nebo kazuha.

Pokud si fantasticky potápíte trochu hlouběji do meta a mechaniky, podívejte se na tipy Keqingmains na zvládnutí Play Style Ayaka.

Aktivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Normální útok: Kamisato Art: Kabuki Normální: provést až pět stávek
Nabíjeno: Konzumujte výdrž, abyste uvolnili proud meče
Ponořit se: ponořit se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem a způsobil poškození AOE při nárazu
Elementární dovednost: Kamisato Art: Hyouka Ayaka předvolává kvetoucí led, poté spustí nedaleké nepřátele a zabývá poškozením Aoe Cryo
Alternativní sprint: Kamisato Art: Senho Ayaka se skrývá v proudu sleetu, který se pohybuje tak. V této podobě se Ayaka pohybuje vysokou rychlostí na vodě. Když se znovu objeví, způsobí kryo poškození v malém Aoe a její normální poškození útoku dočasně převede na kryo poškození
Elemental Burst: Kamisato Art: Soumetsu Ayaka shromažďuje Frost se svým fanouškem a mečem, aby vytvořila sněhovou bouři, která postupuje vpřed a v průběhu času způsobuje poškození kryo všech nepřátelům ve své cestě. Když se to přestane pohybovat, praskne sněhová bouře a způsobuje poškození Aoe Cryo

Pasivní dovednosti:

Dovednost Účinek
Plody Shinsa Ayaka má 10% šanci přijímat dvojnásobek produktu při řemeslné zbrani vzestupné materiály
Kanten Senmyou Blessing Aplikace kryo na konci Kamisato Art: Senho obnovuje deset výdrže a dává Ayaka bonus za poškození 18% po dobu deseti sekund
Amatsumi Kunitsumi Senctification Poté, co Ayaka použije Kamisato Art: Hyouka, její normální a obviněné útoky způsobují o 30% více poškození po dobu šesti sekund

Co jsou Genshin Impact Ayaka’s Constellations?

Tady je vše, co potřebujete vědět o Ayakových souhvězdích.

Souhvězdí Účinek
C1: Snowwept Sakura Když Ayaka normální nebo nabité útoky způsobují poškození kryo, existuje 50% šance na snížení cooldown of Kamisato Art: Hyouka o 0.3 sekundy. K tomu může dojít pouze jednou každý 0.1 sekundy
C2: Blizzard Blade Seki ne Casting Kamisato Art: Soumetsu uvolní dvě menší sněhové bouře, z nichž každá způsobuje 20% poškození původní bouře
C3: Frostbloom Kamifubuki Zvyšuje úroveň umění Kamisato: Soumetsu o tři
C4: Odliv a příliv Odpůrci poškozené Kamisato Art: Soumetsu’s, Snow Bstorm se jejich obrana sníží o 30% po dobu šesti sekund
C5: Blossom cloud irutsuki Zvyšuje úroveň umění Kamisato: Hyouka o tři
C6: Tanec Suigetsu Ayaka získává usurahi butu každých deset sekund, což zvyšuje její poškození nabité útoky o 298%. Buff je vymazán 0.5 sekund po nabitém útoku = po kterém se časovač resetuje

Co jsou Genshin Impact Ayaka vzestupné materiály?

Chcete -li získat Ayaka až na úroveň 90, musíte shromáždit určité materiály, abyste ji v konkrétních bodech vystoupili. Tady jsou všechny materiály Ayaka vzestupné.

Kvěky Sakura můžete sbírat pomocí elektroty, který zasáhne mraky růžových okvětních lístků kolem Inazuma. Postroje pocházejí z inazumanských nepřátel Nobushi a Kairagi a můžete získat věčné srdce materiálů z věčného šéfa světového mechanického pole.

Požadovaná úroveň Mora Materiály
20 20 000 Jeden Shivada Jade Sliver, Three Sakura Bloom, Three Old Handguard
40 40 000 Tři fragment Shivada Jade Fragment, deset Sakura Bloom, Two Perpetual Heart, 12 Cageuchi Handguard
50 60 000 Šest fragmentu Shivada Jade, 20 Sakura Bloom, Čtyři věčné srdce, 12 kageuchi handguard
60 80 000 Tři Shivada Jade Chunk, 30 Sakura Bloom, osm věčných srdce, 18 kageuchi handguard
70 100 000 Šest Chunk Shivada Jade, 45 Bloom Sakura, 12 Perpetual Heart, 12 slavných rukou
80 120 000 Šest Shivada Jade Gemstone, 60 Sakura Bloom, 20 Perpetual Heart, 24 známých rukou

Co jsou Genshin Impact Ayaka’s Talent Materials?

Stejně jako u jakékoli jiné postavy můžete vyrovnat normální útok Genshin Ayaka, elementární dovednosti a Elemental, až do úrovně deset. K vyrovnání každého ze svých talentů potřebujete následující materiály.

Opět pocházejí z inazumanských nepřátel Nobushi a Kairagi. V úterý, pátek a neděli si můžete vydělat knihy Elegance Talent z domény Violet Court a materiály Bloodjade jsou kapky z bitvy Azhdaha Weekly Boss.

Úroveň talentu Mora Materiály
Dva 12.5k Šest starých strážců, tři učení elegance
Tři 17.5k Tři kageuchi handguard, dva průvodce elegancí
Čtyři 25.k Čtyři kageuchiky, čtyři průvodce elegancí
Pět 30k Šest kageuchi handguard, šest průvodce elegancí
Šest 37.5k Devět kageuchi handeguard, devět průvodce po eleganci
Sedm 120K Čtyři známý držák, čtyři filozofie elegance, jedna větev Bloodjade
Osm 260K Šest známých rukou, šest filozofií elegance, jedna větev Bloodjade
Devět 450K Devět známých rukou, 12 filozofií elegance, dvě větev Bloodjade
Deset 700K 12 známých strážců, 16 filozofií elegance, dvě větev Bloodjade, jedna koruna vhledu

Jaký je nejlepší genshin dopad ayaka comps?

Ayaka je rychlá, tekutá hrací styl a vysoká kryo aplikace znamená, že může být masivním prodejcem škod v široké škále týmových kompasů. Vyniká však nejlépe v zmrazených týmech, kde její talenty mohou skutečně zářit.

Týmy zmrazení by měly obecně vidět, jak se Ayaka spojil s jinou kryo jednotkou, aby využil výhod Cryo Resonance Buff. Samozřejmě také potřebuje vodní charakter, aby spustil tyto zmrazovací reakce-nejlépe ten, který může aplikovat hydro z mimo pole, zatímco Ayaka vypustí poškození na poli na poli.

Týmy Ayaka Freeze jsou také velmi doplněny anemo postavou jako Sucharóza, Venti nebo Kazuha. Tyto svěží pupeny nabízejí skrz své víry velký velký odpor, a mohou seskupit nepřátele, aby Ayaka usnadnili zasáhnout její prasknutí.

Alternativně můžete jít na „mono-cryo“ týmový comp, který nabízí skvělou tvorbu kryo částic a často vidí podporu při poškození s jedním cílem. Navzdory názvu Ayaka Mono-Cryo vlastně spáruje Ayaka se dvěma dalšími kryo jednotkami a jedním z těch šikovných anemo aktivátorů. Obecně se týmy Ayaka Mono-Cryo spoléhají na to, že budete mít Shenhe, abyste podpořili poškození Ayaky, ale není absolutní nutností.

Zde je tedy několik příkladů týmů Ayaka Comps. Neváhejte experimentovat a vyzkoušet různé sestavy na základě vašeho osobního stylu a preferencí. Kliknutím na ikony znaků v tabulce níže otevřete své individuální průvodce sestavením na nové kartě.

První slot pro znaky Slot druhé postavy Slot třetí postavy Čtvrtý slot pro znaky
Ayaka Ayato Kazuha Qiqi
Ayaka Shenhe Kazuha Kokomi
Ayaka Rosaria Sacharóza Kokomi
Ayaka Mona Venti Diona
Ayaka Shenhe Kazuha Diona
Ayaka Shenhe Rosaria Jean

Dobře, teď si můžete vyklouznout z těchto sandálů a nechat své ponožky vyschnout, když jsme dokončili náš tanec přes náš Genshin Impact Ayaka Build Guide. Pro Adventures Beyond Teyvat, Hop na palubu Astral Express s naším seznamem HONKAI Star Rail Tier, Bannery Hvězdných železnic, honkai hvězdné železniční kódy a průvodcemi hvězdné železnice Honkai.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.

Genshin Impact Kamisato Ayaka: Nejlepší stavba, zbraň a artefakty

Dopad Kamisata Ayaka Genshin

Chcete -li co nejlépe využít schopnosti Ayaky, je důležité ji vybavit správnou sestavou. Naštěstí jsme tu, abychom vám poskytli aktuální top sestavení pro Ayaka, včetně nejlepších možností zbraní a artefaktů, takže můžete plně uvolnit její ledový potenciál ve hře.

Příběh pokračuje níže

Ayaka je v současné době jednou z nejlepších postav Cryo DPS ve hře (zde si můžete prohlédnout náš seznam úrovní). Také se podívejte na Zleague.GG pro další obsah Genshin Impact a nezapomeňte sdílet svůj vlastní s naší komunitou!

Úvod Ayaka

Kamisato Ayaka je kryo-elemental charakter. Její jedinečné schopnosti a styl hry z ní dělají populární výběr mezi hráči.

Příběh pokračuje níže

V boji používá Ayaka meč a je známá pro své rychlé a tekuté pohyby. Její normální a nabité útoky dokládají poškození kryo. Může provést silný kryo naplněný elementární výbuch, který způsobuje poškození kryo Aoe a vypustí nepřátele do vzduchu. Elementární dovednost Ayaka jí umožňuje postoupit dopředu a zanechat stopu ledu, která v jeho cestě způsobuje kryo poškození nepřátelům. Tato schopnost má také krátké cooldown, což umožňuje Ayaka s lehkostí opustit kolem bojiště.

Ayaka Best DPS sestavení

Nejlepší zbraň Mistsplitter se zaznamenal
Náhradní zbraně Amenoma Kageuchi
Nejlepší artefakty Blizzard Strayer X4
Hlavní statistiky Sands: ATK%
Pohár: Cryo Dmg Bonus
Circlet: Crit Dmg
Submats Kritic DMG, Energy Recharge, ATK%, Crity sazba

Nejlepší zbraň pro Kamisato Ayaka je široce považována za Mistsplitter se zaznamenal, pětihvězdičkový meč, který způsobuje zvýšení poškození nepřátel postižených prvkem. Tento meč má jedinečnou pasivní schopnost Zvyšuje elementární mistrovství Ayaka, Umožnit jí způsobit více škod s jejími kryo útoky a schopnostmi.

Příběh pokračuje níže

Pokud není reformovaný Mistspterter nedostupný, je Amenoma Kageuchi dobrou náhradní zbraní. Tento čtyřhvězdičkový meč také způsobuje zvýšené škody nepřátelům zasaženým Cryo a má pasivní schopnost generuje elementární částice.

The Strayer Blizzard Strayer je nejlepší volbou pro sady artefaktů pro Ayaka. Tato sada poskytuje zvýšenou Kryo poškození a Bonusová kritická sazba Když Ayaka zasáhne nepřítele zasaženého kryo. Se čtyřmi kusy této sady vybavené Ayaka výrazně zvýší její poškození.

Příběh pokračuje níže

Ayaka Nejlepší zbraně

Zbraň Podrobnosti
Nejlepší Mistsplitter se zaznamenal Bonusový stat: Krit DMG 9.6 %
Dovednostní efekt: Získejte bonus 12% elementárního DMG za elementární typ postavy. Na hromádek 1/2/3 se Elemental DMG dále zvyšuje o 8/16/28%. Každý zásobník má individuální trvání a je probíhám: • Normální útoky s elementárním DMG (doba 5s) • Odhození elementárního výbuchu (trvání 10s) • Mají méně než 100% energii (zmizí v plné energii)
Možnost F2P Amenoma Kageuchi Bonusový stat: ATK 12.0%
Dovednostní efekt: Po obsazení elementární dovednosti získejte 1 semeno posloupnosti. Tento efekt může být spuštěn jednou za 5s. Semeno posloupnosti trvá 30s. Současně může existovat až 3 semena posloupnosti. Po použití elementárního výbuchu jsou všechna semena posloupnosti konzumována a po 2 s znak regeneruje 6 energie pro každé spotřebované semeno.

Nejlepší 5hvězdičková zbraň

Mistsplitter se zaznamenal

The MistsPlitter Repored má zvláštní dovednost, který zvyšuje Ayaka Elementární poškození. Při používání normálních útoků nebo obsazení elementárního výbuchu Ayaka získá hromady bonusu za elementární DMG což poskytuje zvýšené poškození jejího typu elementárního. Jak se hromadí hromady, způsobuje větší poškození, každá s individuálním trváním.

Nejlepší F2P zbraň

Amenoma Kageuchi

Kamisato Ayaka Best F2P zbraň

Pro hráče, kteří nemají přístup k reformulům Mistsplitter, je Amenoma Kageuchi dobrou možností F2P. Tento čtyřhvězdičkový meč má a Bonusový stat ATK%, Což může pomoci zvýšit celkový výstup Ayaka celkový poškození. Kromě toho má Amenoma Kageuchi jedinečnou pasivní schopnost, která spustí po obsazení elementární dovednosti a uděluje Ayaka semeno posloupnosti, které trvá 30 sekund. Až tři semena mohou existovat současně a po použití elementárního výbuchu jsou všechna semena konzumována a Ayaka regeneruje 6 energie pro každé semeno spotřebované po dvousekundovém zpoždění.

Příběh pokračuje níže

Při výběru bonusových statistik pro tyto zbraně doporučujeme upřednostňovat Kritik dmg pro reformování mistsplitter a ATK pro Amenoma Kageuchi. Tyto statistiky mohou pomoci maximalizovat potenciál poškození Ayaky v boji.

Ayaka Nejlepší artefakty

Blizzard Strayer

Set kusy Bonus se set
Bonus s 2-dílem Kryo DMG bonus +15%
4-dílný bonus Když postava útočí na nepřítele zasaženého kryo, jejich kritická míra se zvýší o 20%. Pokud je nepřítel zmrazen, kritická sazba se zvýší o dalších 20%.

Dvoudílný bonus sady Strayer Blizzard poskytuje a Kryo DMG bonus 15%, což zvyšuje škody způsobené útoky a schopnostmi založenými na kryo Ayaka. Tento bonus pomáhá Ayaka způsobit více škody nepřátelům, což usnadňuje jejich sundávání v boji.

Příběh pokračuje níže

Čtyřdílný bonus ze sady Blizzard Strayer je ještě silnější a poskytuje významnou podporu kritické míře zásahu Ayaka. Když Ayaka zaútočí na nepřítele postiženého kryo, Míra kritiky se zvýší o 20%. Pokud je nepřítel zmrazen, Kritická sazba se zvýší o dalších 20%. Tento bonus usnadňuje Ayaka přistát Crinit. Snížený požadavek na kritickou sazbu znamená, že se můžete soustředit na zvýšení jejího poškození ATK a kritiku pro některé směšně silné komba.

To uzavírá náš průvodce o optimálních stavbách, zbraních a artefaktech Kamisato Ayaka v dopadu Genshin. Pokud máte nějakou zpětnou vazbu nebo další návrhy, které pro vás dobře fungovaly, dejte nám vědět. Nezapomeňte se podívat na naše průvodce na dalších populárních postavách DPS, jako je Raiden Shogun a Ganyu.

Genshin Impact Ayaka Guide: Nejlepší sestavení, artefakty, zbraně, týmy a další

Genshin Impact Ayaka Úvod

Genshin Impact Ayaka Guide: Nejlepší sestavení, artefakty, zbraně, týmy a další

Ayaka je uživatel meče kryo z Inazumy, který se uvolňuje zpět do Update 2.0.

Přestože od jejího vydání uplynul téměř rok, Ayaka je stále považována za jednu z nejlepších, pokud ne, nejlepší hlavní jednotka DPS ve hře.

V současné době ji máme jako SS na našem seznamu Genshin Impact Tier.

V tomto článku projdu všechno, co potřebujete vědět o Ayaka, včetně jejího stylu, nejlepších artefaktů, zbraní, týmů a dalších.

Aktivní talenty

Normální útok – Kamisato Art: Kabuki

Začněme základními útoky Ayaka. Její normální sekvence útoku není o čem psát domů, ale její nabitý útok je docela jedinečný. Pokrývá poměrně dlouhý dosah a může zasáhnout více nepřátel. To je skvělé pro zasažení více zmrazených nepřátel, pokud se dobře postavíte.

Elementární dovednost – Kamisato Art: Hyouka

Ayaka dovednost je jednoduchá schopnost, spuštění nepřátel kolem ní a způsobující poškození kryo. Tato schopnost neposkytuje příliš mnoho poškození, ale výroba energie je důležitá.

Elemental Burst – Kamisato Art: Soumetsu

Ayaka’s Burst je tvůrcem peněz její sady. To je důvod, proč Ayaka je mocný hlavní DPS. To přivolává vichřice, která neustále způsobuje poškození kryo. Tento výbuch způsobuje extrémně vysoké poškození a je hlavním zdrojem poškození pro Ayaka.

Sprint – Kamisato Art: Senho

Ayaka má jedinečnou pomlčku / sprint v tom, že se může pohybovat jako Mona. Zmizí v mlze ledu a bude schopna se také pohybovat po vodě.

Když se Ayaka znovu objeví, použije Cryo na nedaleké nepřátele a naplní své útoky meče kryo.

Tyto infuzované kryo útoky budou tím, co používáte, když jsou vaše prasknutí a dovednost na cooldown.

Ayaka Talent Priorita

Zde je rychlá priorita talentů pro Ayaka.

Elemental Burst > Normální útok > Elementární dovednost

Burst je zjevně první prioritou. Poté jsou normální a nabité útoky při používání Ayaka o něco častější než její elementární dovednost. Celkově se doporučuje vyrovnat všechny talenty Ayaka, protože často používá každou část své soupravy.

Ayaka Nejlepší komba

Když nepoužíváte prasknutí nebo dovednost Ayaka, budete dělat normální a nabité útoky. Zde jsou nejlepší komba pro útoky Ayaka.

Poznámka: Mezi kombami doporučujeme Dashing s Ayaka, aby resetovala její animace a také aplikovala Cryo na nepřátele.

N1c: (Normální útok -> nabitý útok)

Tento kombo je váš chléb a máslo pro zasažení více nepřátel. Jednoduše střídejte mezi tlačítkem a držením tlačítka útoku.

N2C: (Normální útok x2 -> nabitý útok)

V jedné cílové situaci povede toto kombo k nejlepšímu poškození pro Ayaka.

Master Genshin Email Banner

Pasivní talenty

Ascension Stat

Když stoupáte Ayaka, získá ona Krit DMG.

1. vzestup

Amatsumi Kunitsumi Posvěcení: Po použití Kamisato Art: Hyouka, Kamisato Ayaka normální a nabité útoky dohodu o 30% zvýšené DMG pro 6s.

To je pěkný malý bonus, který je třeba mít na paměti při hraní Ayaka. Po použití její dovednosti budou mít vaše základní útoky bonus za malý poškození.

4. vzestup

Kanten Senmyou Blessing: Když aplikace Cryo na konci Kamisato Art: Senho zasáhne soupeře, Kamisato Ayaka získá následující účinky:

 • Obnovuje 10 výdrže
 • Zisky 18% Cryo DMG bonus za 10s.

Tento buff je velmi důležitý na paměti pro Ayaka. Než vrhnete svůj výbuch, budete chtít s tímto pasivním bušit. Ujistěte se, že se vám ponoříte nebo sprintujte na nepřítele, abyste udrželi tento buff a zmocnili svůj výbuch.

Užitkový pasivní

Ovoce Shinsa: Když ayaka řemeslná zbraně vzestupné materiály, má 10% šanci získat dvojnásobek produktu.

Souhvězdí

Genshin Impact Kamisato Ayaka plné přání

Ayaka je postava, která je nesmírně silná i bez souhvězdí. Přesto souhvězdí poskytují zvýšení energie, pokud jste ochotni utratit nebo ušetřit za další kopie. Ayaka bude v C0 v pohodě, ale zde je rychlé hodnocení jejích souhvězdí.

Souhvězdí 1: Snowwept Sakura

Když Kamisato Ayaka normální nebo nabité útoky dohodne kryo DMG soupeřům, má 50% šanci snížit CD Kamisato Art: Hyouka o 0.3s. Tento efekt může nastat jednou každý 0.1s.

Souhvězdí 2: Blizzard Blade Seki ne

Při obsazení Kamisato Art: Soumetsu, uvolní 2 menší další Frostflake seki ne do, každá jedná 20% původního DMG původní bouře.

Souhvězdí 3: Frostbloom Kamifubuki

Zvyšuje úroveň umění Kamisato: Soumetsu o 3.
Maximální úroveň upgradu je 15.

Souhvězdí 4: odliv a tok

Odpůrci poškozeni Kamisato Art: Soumetsu’s Frostflake Seki Ne, aby se jejich def snížil o 30% pro 6s.

Souhvězdí 5: Blossom Cloud Irutsuki

Zvýšit úroveň umění Kamisato: Hyouka o 3.
Maximální úroveň upgradu je 15.

Souhvězdí 6: Dance of Suigetsu

Kamisato Ayaka získává usurahi buttou každých 10s, což zvyšuje svůj nabitý útok DMG o 298%. Tento buff bude vyčištěn 0.5s poté, co Ayaka obvinil ATK zasáhne soupeře, po kterém se časovač této schopnosti restartuje.

Playstyle

Ayakaův styl a tým se vždy soustředí kolem svého výbuchu. Jde o to, jak zmocnit její prasknutí co nejvíce a ujistit se, že ji můžete vždy odhodit cooldown.

Protože poškození Ayaky spočívá hlavně z jejího výbuchu, může to být chybějící nepřítel. Umístění a cílení je důležité mít na paměti při hraní Ayaka.

Můžete si užívat hraní Ayaka, pokud se vám líbí myšlenka jednoho důležitého výbuchu, který způsobí většinu poškození.

Artefakty

Blizzard Strayer

Genshin Impact Blizzard Strayer

Blizzard Strayer bude bezpochyby nejlepším artefaktem pro Ayaka. Strayer Blizzard je jednou z nejlepších artefaktových sad ve hře a jednotky Cryo DPS často výchozí nastaví.

Použití této sady vám umožní získat obrovské množství kritické sazby. To vám zase umožňuje zabudovat do ATK a kritizovat DMG ve vašich artefaktech a zbraních.

Pokud právě začínáte ve hře, nebojte se ještě příliš starosti s Blizzard Strayer. Ve hře můžete použít první herní kousky jako Berserker, Sojourner atd.

Hlavní statistiky

Hlavní statistiky pro Ayaka odrážejí statistiku téměř všech hlavních jednotek DPS ve hře.

Obvykle budou postavy chtít kritiku DMG nebo Crit Circlet. V případě Ayaka, protože už máte mnoho kritického sazby prostřednictvím Blizzard Strayer, budete pravděpodobně chtít mít kritický DMG Circlet. ATK Circlet může být také silný v závislosti na zbytku vašich statistik a jaké zbraně používáte. Ve většině případů bude doporučen kritický DMG, ale ATK% také provede práci.

Píky a pohár jsou vysvětlující. ATK% Sands je často nejlepší volbou na jednotkách DPS a Cryo DMG je dáno vzhledem k tomu, že veškeré poškození Ayaka bude kryo.

Dílčí statistiky

Zde je pořadí substatistů, které mají být upřednostněny:

 1. Krit DMG
 2. ATK%
 3. Energetické dobití
 4. Kritická sazba
 5. Plochý ATK

Jak již bylo vysvětleno, kritickou DMG a ATK% budou hlavní způsoby, jak rozšířit poškození Ayaky.

Energetické dobití: 140%

Energetické dobití je také důležité investovat až do určitého bodu. Obecný ballpark k dosažení je kolem 140% energetického dobití. To by vám mělo pomoci pohodlně využít Ayaka’s Burst off Cooldown.

A konečně, kritická sazba a ploché ATK jsou také slušné nahrazení, ale nejsou tak důležité jako ty nejlepší dva.

Zbraně

5hvězdičkové zbraně

Zde je rychlý přehled nejlepších 5hvězdičkových zbraní pro Ayaka. 5hvězdičkové zbraně jiné než tyto jsou také silné možnosti, protože mají vysoké statistiky, ale to jsou ty nejlepší, které mají.

Mistsplitter se zaznamenal

Toto je Ayakaova podpisová zbraň, jak vyšla ve stejnou dobu, kterou to Ayaka udělala a je pro ni na míru na míru. Tato zbraň je také pravděpodobně nejsilnější 5hvězdičkový zbraň ve hře. To je bezpochyby nejlepší zbraň Ayaka.

Primordiální řezačka nefritu

Tato zbraň má rozhraní kritickou sazbu, která je zbytečná na kryo DPS jako Ayaka. To usnadní přetvoření kritické sazby se sadou Blizzard Strayer. I přesto, tato zbraň má vysokou základnu ATK a vy můžete ignorovat všechny kritické hodnoty, pokud použijete tuto zbraň.

Summit Shaper

Tato zbraň je v podstatě pěknou statickou hůl pro Ayaka. Účinek není nic úžasného, ​​ale je použitelný. ATK% Subrat je také příjemný pro poškození Ayaky.

4hvězdičkové zbraně

Zde je přehled nejlepších čtyřhvězdičkových zbraní Ayaka.

Anenoma Kageuchi

Tato zbraň je pravděpodobně vaší nejlepší volbou pro čtyřhvězdičkovou zbraň na Ayaka. Pasivní schopnost pomáhá ayaka získat energii, což umožňuje méně potřeby energetického dobíjení nařízení. ATK% Subrat je také příjemnou podporou poškození.

Blackcliff Longsword

Tento meč je pěkný jednoduše proto, že má kritický DMG Subrat, který velmi dobře spáruje s Ayaka a Blizzard Strayer. Pasivní není o čem psát domů, ale může to být hezké.

Černý meč

Tato zbraň je podobná řezačce Jade, ale jako 4-hvězdička. Je to pěkná statistická hůl, ale Crity sazba může jít do plýtvání, pokud přeplétáte.

Týmy

A konečně pro našeho průvodce, půjdu po tom, jak stavět ty nejlepší týmy Ayaka.

Tým generál Ayaka zmrazení

Freeze tým je chléb a máslo pro Ayaka. Zmrazení nepřátel dá Blizzard Strayer bonus 40% kritická sazba. Je také velmi snadné hrát, protože nepřátelé se nebudou pohybovat, když jsou zamrzlí, což vám umožní zasáhnout celý elementární prasknutí nepřátel.

Budou boje, kde nepřítele nemůžete zmrazit, ale tyto týmy budou stále fungovat dobře.

Zde je rychlý přehled o tom, jak bude tým vypadat.

Genshin Impact Ayaka Freeze Team

Kryo sub dps / podpora

Kryo postava může být jen o jakékoli kryo postavě, kterou chcete nebo máte. Postavy jako Kaeya, Rosaria, Diona, Shenhe atd. Mají své vlastní silné stránky, které mohou přidat do týmu.

Pokud chcete, aby byl váš tým více urážlivý, můžete použít Shenhe nebo Rosaria. Pokud chcete nějakou přežití, můžete se místo toho rozhodnout použít Dionu. Pokud nemáte nikoho jiného, ​​můžete použít Kaeya (Kaeya je stále dobrá).

Hydro podpora

Pro jednotku Hydro, chceme někoho, kdo může snadno aplikovat hydro off -off -Field, aby zmrazil nepřátele. Postavy jako Mona, Kokomi, Ayato nebo Xingqiu mohou tuto roli plnit.

Anemo podpora

Nakonec máme Anemo podporu. Vzhledem k tomu, že Ayaka způsobuje poškození kryo, je nutností mít podporu anemo na skartované nepřátelské odpory se sadou VV. Pro tento slot můžete použít téměř jakoukoli postavu Anemo, kterou chcete nebo máte.

Venti má pěknou synergii s Ayaka, protože její prasknutí a nabité útoky mohou zasáhnout nepřátele v rámci Ventiho výbuchu.

Kazuha je další silná volba, pokud ho máte.

souhrn

Genshin Impact Ayaka Narozeniny

To se zabalí téměř vše, co potřebujete vědět, abyste hráli a stavěli Ayaka. Existují i ​​další podrobnosti nebo věci, které se můžete naučit, samozřejmě. Tato příručka má jednoduše pokrýt náležitosti.

V době psaní tohoto článku je Ayaka v současné době předvoleným charakterem Limited. Pokud jste na plotě o Ayaka, jen vězte, že je pravděpodobně nejsilnější hlavní jednotkou DPS ve hře. Pokud vám tento průvodce sestavením přiměl zájem, nezapomeňte si přát její banner, než skončí.

NAPSÁNO

Alanlube

Alanlube je veteránský strategie hráč, který se daří především v různých TCG, jako je Hearthstone, Shadowverse, a maso a krev. Mezi jeho úspěchy patří vítězství více kvalifikátorů národního šampionátu, kvalifikátory Pro Tour a zejména 9. místo na místě 2023 a krevní americké národní šampionáty. Najdete další strategický obsah z kanálu YouTube, Alanlube.