Genshin Impact Ayato Materials: 7 položek na farmě pro Ayaka s velkým bratrem, Genshin Impact Ayato Materials – všechny vzestupné materiály | PCGamesn

Genshin Impact Ayato Materials – všechny materiály vzestupu

Přestože byl Ayato zmíněn celou cestu zpět ve verzi 2.0, jen přichází jen jako hratelná postava.

7 základních položek na farmě pro ayato v Dopad Genshin Verze 2.6

Genshin Impact Ayato porazit nobushi

Nový hydro postava pro Dopad Genshin, Ayato, je téměř tady. Velký bratr milující Ayaka je jedním z prvních bannerů pro verzi 2.6, vedle Ventiho dlouho očekávaného opakování. Ve druhé polovině nové verze se Ayaka také vrací k opakování. Bohužel to znamená, že všichni fanoušci Kazuha a Klee budete muset počkat trochu déle.

Nadcházející verze také vidí, jak nás ponoří do dlouhodobé oblasti propasti pro další kapitolu v Archon Quest. Budeme se znovu spojit s Dainsleifem, abychom zmařili schéma pořadí AbysS hluboko v dolech nové oblasti.

Přesto, pokud plánujete přání ayato, budete potřebovat materiály, abyste ho vyrovnali. Jako u každého Dopad Genshin Farma, nikdy nemůžete začít příliš brzy, takže tady je všechno, co budete muset vystoupit ayato a kde ji najdete ve hře.

Přestože byl Ayato zmíněn celou cestu zpět ve verzi 2.0, jen přichází jen jako hratelná postava.

Ayato charakterová vzestupná materiály

 • Varunada Lazurite (1 pramen, 9 fragmentů, 9 kousků, 6 drahokamů)
 • 46 Rosa odmítnutí
 • 168 Bloom Sakura
 • Materiály pro ruky (18 starých, 30 Kageuchi, 36 známých)

Chcete-li vyrovnat Ayato, budete také potřebovat 430-ish hrdinský vtip a 420 000 mora pro vzestupy.

Ayato talent vzestupné materiály

 • „Elegance“ svitky (3 učení, 21 průvodců, 38 filozofií)
 • Materiály pro ruky (6 starých, 22 Kageuchi, 31 známých)
 • 6 Mudra generála
 • 1 koruna vhledu

Budete také potřebovat 1 625 000 mora pro každý talent plně vyrovnaný.

Kde najít Ayatovy vzestupné materiály v Dopad Genshin

Zde je místo, kde najít každý z Ayatoových talentů a postav vzestupu:

Varunada Lazurite a rosa odmítnutí

Můžete získat Varunada Lazurite od jakéhokoli vodního šéfa, jako je Oceanid, ale v tomto případě byste měli bojovat s hypostázou Hydro, protože také upustí rosu odmítnutí, kterou také budete potřebovat. Hydro hypostáza je nalezena v jeskyni na ostrově Watatsumi. Vzhledem k tomu, že šéfy respawn velmi rychle, nejlepším způsobem, jak tento obhospodařování, je najít rychlý způsob, jak jej porazit, teleportujte pryč a po několika minutách se vydejte zpět a opakujte.

Sakura Bloom

Tyto fialové květy jsou poseté na ostrově Narukami v Inazumě, ale zejména kolem MT. Yougou a Sacred Sakura na svém vrcholu. Chcete-li je shromažďovat, budete muset použít elektro schopnosti a útoky na fialové mraky, takže je dobrý nápad přinést elektrický lukostřelce jako Fischl nebo Sara nebo katalyzátoru, jako je Lisa, jen proto, že ne, ne. musí čekat na dovednost cooldown.

Potřebujete celkem 168 a na mapě je k dispozici 74, což znamená, že budete muset udělat několik slušných farem, abyste je získali. Všechna jejich místa najdete na oficiálním Dopad Genshin mapa.

Po celém ostrově Narukami se nacházejí květy Sakura.

Materiály pro ruky

Stejně jako Ayaka, její bratr potřebuje ručníky, materiál upuštěný nepřáteli Nbushi napříč Inazumou. Vaše světová úroveň také změní vzácnost strážce, kterou spadnou. Můžete je obhospodařovat napříč Inazumou a na ostrově Jinren, severně od Narukami, ale jedním z nejlepších způsobů je dělat inazuma květy bohatství nebo moudrosti, protože vám také vydělává postavu XP materiály a mora.

„Elegance“ svitky

V úterý, pátek a neděli můžete tyto svitky obhospodařovat v doméně Violet Court v Inazumě. Chcete -li urychlit proces zemědělství, budete chtít použít kondenzovanou pryskyřici k získání dvojitých odměn za každé dokončení. Získáte recept na kondenzovanou pryskyřici tím, že dosáhnete úrovně reputace tři v liyue, ale budete také potřebovat křišťálová jádra, aby to bylo. Můžete je získat z křišťálových mušek kolem velkého stromu ve Windtrace a u vchodu do domény v Guyun Stone Forest.

Mudra generála Malefic

U týdenního šéfa Ayato budete bojovat s novým strážcem věčnosti. Stejně jako všichni týdenní šéfové musíte dokončit příběh o jejich odemčení. V tomto případě je to druhá část příběhu Raiden Shogun. Pokud máte smůlu s kapkami materiálu, můžete také vyrobit mudru z jiných šéfových materiálů pomocí Dream Solvent, což je náhodná odměna od všech týdenních šéfů.

Pokud chcete vystoupit ayato, budete muset bojovat s novým šéfem Raiden Shogun.

Koruna vhledu

Tyto vzácné talentové materiály jsou k dispozici pouze dvěma způsoby. Prvním z nich je upgrade stromu Frostbearing v Dragonspine s Crimson Acate nebo posvátnou Sakura v Inazumě s elektrostry, i když obě nabízejí omezený počet. Druhý je prostřednictvím sezónních událostí, jako je nabídka nedávných tří říších brány. Obvykle existuje jedna událost za sezónu, která nabízí korunu ve svém obchodě.

Mora

Mora způsobuje, že svět obejde, a budete potřebovat hodně, zejména pro talent vzestup. Slušné množství mory můžete získat pomocí kondenzované pryskyřice s květy bohatství umístěné na mapě, abyste si mohli nárokovat dvojí odměny. Přetečení linky Ley také zvyšuje odměny k rozkvětu a jeden přichází Dopad Genshin 2.6. Bohužel se to však obvykle vyskytuje na konci verze, takže byste museli dlouho čekat na použití nového lesklého Ayato.

To je všechno Dopad Genshin Materiály ayato a kde je najít. Doufáme, že ho dostanete!

Genshin Impact Ayato Materials – všechny materiály vzestupu

Hledáte materiály Ayato vzestupné? Hlava klanu Kamisato a Ayakaův starší bratr; Vypadá to, že tajemný Ayato mohl dorazit do dopadu Genshin 2.6 Aktualizace. Nyní je čas začít shromažďovat všechny materiály, které potřebujete k vystoupení Ayato, jednu z dalších znaků dopadu Genshin.

Ayatoovy schopnosti byly datovány, takže víme docela trochu o pětihvězdičkovém hydro charakteru, včetně toho, že vede Shuumatmatsban, organizaci Ninja, kterou naše oblíbená malá ospalá ninja, Sayu, patří do. Komunita dychtivě očekává příchod Ayato, takže je skvělý čas začít sbírat materiály, které potřebujete k odemknutí dalších schopností a plně vystoupit jeho charakter.

Podle informací Datamined, Ayato sdílí Ascension Materials s jinými vodními postavami, jako je Kokomi a jeho sestra Ayaka. Mnoho z jeho materiálů lze nalézt napříč Inazumou, ale sbírání trvá dlouho. Všechny materiály Ayato jsou snadno dostupné, takže je můžete začít shrnout nyní – zde jsou všechny materiály, které potřebujete k plnému stoupání ayato.

Ayato Ascension Materials

Podle světa Honey Hunter World jsou nutné následující materiály, aby vystoupily ayato:

Materiály vzestupu charakteru

Fáze vzestupu Úroveň postavy Materiály Mora
1 20 1x Varunada Lazurite Sliver, 3x Sakura Bloom, 3x Old Handguard 20 000
2 40 3x Varunada Lazurite Fragment, 2x Dew of Repudiation, 10x Sakura Bloom, 15x Old Handguard 40 000
3 50 6x Varunada Lazurite Fragment, 4x Dew of Repudiation, 20x Sakura Bloom, 12x Kageuchi Handguard 60 000
4 60 3x Varunada Lazurite Fragment, 8x Dew of Repudiation, 30x Sakura Bloom, 18x Kageuchi Handguard 80 000
5 70 6x Varunada Lazurite Fragment, 12x Dew of Repudiation, 45x Sakura Bloom, 12x známý podávací stráž 100 000
6 80 6x Varunada Lazurite Gemstone, 20x Dew of Repudiation, 60x Sakura Bloom, 24x známý podávací stráž 120 000

Materiály vzestupu talentu

Úroveň Materiály Mora
2 3x učení elegance, 6x starý handguard 12 500
3 2x Guide to Elegance, 3x Kageuchi Handguard 17 500
4 4x průvodce Elegance, 4x Kageuchi Handguard 25 000
5 6x průvodce Elegance, 6x Kageuchi Handguard 30 000
6 9x průvodce Elegance, 9x Kageuchi Handguard 37 500
7 4x filozofie elegance, 4x známý ruční stráž, 1x Mudra generála Malefic 120 000
8 6x filozofie elegance, 6x známý ruční stráž, 1x Mudra generála Malefic 250 000
9 12x filozofie elegance, 9x známý ruční stráž, 2x Mudra generála Malefic 450 000
10 16x filozofie elegance, 12x známý ruční stráž, 2x Mudra z generála Malefic, 1x Crown of Insight 700 000

Průvodce zemědělským materiálem ayato

Sakura Bloom

Sakura Bloom byl přidán do 2.0 Aktualizace, když Inazuma dorazil do dopadu Genshin. Tento zářící růžový květ lze nalézt pouze na ostrovech Inazuma; Musíte zaútočit na okvětní lístky s elektrickou schopností odhalit materiály vzestupu. Potřebuješ 168 Blooms Sakura Plně vystoupit Ayato – zde je průvodce všemi místy Genshin Impact Sakura Bloom.

Podávání

Můžete získat Podávání Poražením nepřátel Nobushi a Kairagi v Inazumě. Staří strážci jsou běžným materiálem vzestupu, který upadl Nobushi. Postrovní strážci Kageuchi jsou trochu tvrdší, abyste se dostali do rukou, protože potřebujete porazit nepřátele, kteří jsou 40 nebo vyšší, a známí područníky vyžadují, abyste porazili nepřátele, kteří jsou alespoň na úrovni 60. Můžete si prohlédnout náš průvodce zemědělským průvodcem Genshin Impact, jak rychle získat tento materiál vzestupu.

Rosa odmítnutí

Tento jedinečný materiál je kapka šéfa; Musíte porazit a Úroveň 30 Hydro hypostáza, Normální šéf nalezený v bazénu Suigetsu, na ostrově Watatsumi.

Hydro -Ascension Materials

Hydro -Ascension Materials: Varunada Lazurite Fragments, Slivers a Gemstones lze získat porážkou následujících týdenních a normálních šéfů:

 • Oceanid
 • Stormterror
 • Hydro hypostáza
 • Childe
 • Stormterror

Můžete také použít vodní vzestupné materiály k vytvoření různých variací Varunada Lazurite, jako je použití tří kousků k vytvoření fragmentu.

Materiály vzestupu talentu

Chcete -li získat knihy Ayato’s Talent Ascension, musíte dokončit fialový soud, Thundering Valley, buď v úterý, pátek nebo v neděli.

Jiné materiály

Mudra z Malefic General je loutkový kloub získaný z dokončení domény Tounce, konec Oneiric Euthamia, kterou najdete svatyni Grand Narukami na ostrově Narukami, jakmile dokončíte kapitolu Imperatrix Umbrosa: Act II II. Může být také vytvořen pomocí jednoho slzy katastrofy a jednoho snu nebo smyslu Aeonů a jednoho vysněného rozpouštědla. Potřebuješ Šest mudry generála Malefic plně stoupat ayato.

Nejlepší a nejhorší postavy: Tady je náš seznam úrovně dopadu Genshin

K dosažení úrovně 10 v každém talentu vyžaduje a Koruna vhledu. V současné době je k dispozici šest: jedna prostřednictvím nabídek na omrzlingový strom a pět z posvátné Sakury.

To je místo, kde najdete všechny materiály Ayato v dopadu Genshin. Budete také potřebovat spoustu Mora, abyste vystoupili na jeho postavu – takže dávejte pozor na svobodné dobroty s nejnovějšími kódy dopadů Genshin.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.