Genshin Impact: DPS Seznam úrovní – nejlepší znaky DPS | The Nerd Stash, Genshin Impact: Best DPS postavy, hodnocené (2023) – WhatIfgaming

Dopad Genshin: Nejlepší znaky DPS, hodnocené (2023)

Zřeknutí se odpovědnosti: Získání pětihvězdičkového charakteru a jejich souhvězdí je významným upgradem na účet někoho. Tyto věci však mohou být nákladné, zejména s omezeným zdrojem primátorů ve hře. Prosím, necítíte se nuceni se hodit pro pětihvězdičkový charakter nebo jejich souhvězdí, aby se zvýšila jejich účinnost.

Impact Genshin Impact: DPS Seznam úrovní – nejlepší postavy DPS hodnocené

Impact Genshin Impact: DPS Seznam úrovní - nejlepší postavy DPS hodnocené

Pokud si nemůžete vybrat dobrou postavu DPS Dopad Genshin, Máme vás zakrytý. Může být opravdu těžké vybrat jen jednoho hrdiny mezi širokou škálou postav, protože budete muset hrát jako každý z nich, abyste vyhodnotili své schopnosti. Nebojte se, udělali jsme to za vás a vytvořili nejlepší seznam úrovní DPS Dopad Genshin. Pomocí našeho průvodce pochopíte, na kterou postavu byste se měli soustředit a cvičit hraní. Neztrácejte tedy čas a podívejte se na náš výběr.

Seznam úrovní nejlepších znaků DPS v dopadu Genshin

Abychom vám ušetřili spoustu času, rozdělili jsme všechny postavy DPS do několika kategorií, od s do E. Kromě toho si vybereme hrdiny z každé úrovně a diskutujeme je podrobněji, takže pokud nemáte znaky S nebo A-Tier, můžete je nahradit dalšími skvělými možnostmi.

Úroveň Postavy
S Alhaitham, Ayaka, Hu Tao, Raiden
A Ayato, Ganyu, Itto, Nahida, Tartaglia, Tighnari
B Eula, Keqing, Wanderer, Xiao, Yoimiya
C Dilic, Klee, Kokomi, Heizou, Kaveh, Ningguang, Noelle, Yanfei
D Fischl, Kaeya, břitva
E Aloy, Beidou, Rosaria, Xinyan, Yun Jin

Poté, co uvidíme celý seznam úrovně, se nyní podívejme blíže na ty nejlepší postavy DPS v Dopad Genshin z každé kategorie.

S úrovní

Mezi další mocné postavy v této kategorii bychom chtěli zdůraznit Alhaitham.

Alhaitham

Impact Genshin Impact: DPS Tier Seznam - Nejlepší znaky DPS: Alhaitham

Alhaitham je postava, kterou je třeba studovat a zvládnout, ale nakonec se může stát zabíjecím strojem, pokud uděláte vše správně. I bez silné zbraně můžete stále ukázat vynikající výsledky v bitvě, protože se správnou kombinací útoků nebude mít žádný nepřítel šanci. Zde jsou silné a slabé stránky Alhaithamu, o kterých byste měli vědět:

Silné stránky

 • Bez ohledu na počet cílů může každé z nich způsobit silné poškození.
 • Extrémně rychlá aplikace Dendro a flexibilita při provádění všech reakcí souvisejících s Dendro v aréně.
 • Infuze není svázána s prasknutím a také ji nelze přepsat.

Slabé stránky

 • Nedostatek přerušení odporu.

A-Tier

V této kategorii jsou také docela silné postavy a některé z nich jsou potenciálními kandidáty na úroveň S. Mezi nimi chceme mluvit o Ganyu.

Ganyu

Impact Genshin Impact: DPS Seznam úrovní - Nejlepší znaky DPS: Ganyu

Tato modrovlasá dívka bude skvělou volbou jako hlavní i sub-dps. Pomocí jejího magie luku a ledu se můžete rychle přizpůsobit její mechanice a snadno porazit nepřátele, samostatně i v týmu. Tato postava nevyžaduje téměř žádné učení, ale správnou kontrolu a navigaci během boje. Zde jsou její silné a slabé stránky:

Silné stránky

 • Základní kritické poškození je mnohem vyšší.
 • Má dovednosti AOE, což je velmi užitečné pro lukostřelce.
 • Poskytuje podporu bonusů Cryo DMG.

Slabé stránky

 • Nízké zdraví.
 • Nabitý útok vyžaduje čas bez C6 a při jejich používání se stanete zranitelnými.

B-Tier

Není to nejhorší úroveň a většina z nich se bude moci prokázat v bitvě. Mezi nimi je naším oblíbeným Xiao.

Xiao

Impact Genshin Impact: DPS Seznam úrovní - Nejlepší znaky DPS: Xiao

Xiao je mocná postava se stejně mocnými schopnostmi. Získal popularitu kvůli jeho snadnému použití a účinnosti v boji. Zpočátku bude obtížné se přizpůsobit jeho mechanice, ale v krátké době budete tento hrdina snadno zvládnout. Stejně jako ostatní, má také své silné a slabé stránky a tady jsou:

Silné stránky

 • Bez ohledu na to, zda jsou souhvězdí odemčeny, stále způsobuje hodně poškození.
 • Nezvebívá poškození z ponoření z jakékoli výšky.
 • Útoky na blízko jsou velmi silné, rychlé a snadno použitelné.
 • Pomocí elementárního výbuchu můžete efektivně zaútočit na nepřátele ze vzduchu nebo najednou na ně padnout.

Slabé stránky

 • Během elementárního výbuchu ztratíte zdraví, abyste zvýšili poškození.
 • Pouze dovednost podpory stran je pro průzkum.
 • Při přechodu na jinou postavu končí Elemental Burst.

C-Tier

Pokud nemáte znaky z výše uvedené úrovně, můžete si vybrat někoho z této kategorie. Například, Dilic by byla nejlepší volba.

Dilic

Impact Genshin Impact: DPS Seznam úrovní - Nejlepší znaky DPS: Dilic

Tato jedinečná postava zachytila ​​kvůli jeho dovednostem fantazii mnoha hráčů. Tento hrdina je obdařen prvkem pyro, což z něj dělá extrémně silnou postavu DPS. Bez ohledu na to, v jaké sekvenci používáte útoky, budou všichni nesmírně efektivní proti nepřátelům. Zde jsou jeho silné a slabé stránky:

Silné stránky

 • Kritická sazba se zvyšuje s vzestupem
 • Elemental Burst má velký poloměr akce
 • Může naplnit zbraň pyro pro opakované spouštěče elementární reakce.

Slabé stránky

D-Tier

Některé postavy v této kategorii mohou stále ukázat dobré výsledky.

Břitva

Břitva

Kombinace fyzických útoků a elektrického prvku činí tento znak velmi užitečný jak v týmu, tak i samotném. Zvládne ho nějakou dobu, ale výsledek stojí za to. Kromě toho, pokud si vyberete správné zbraně, jako je například píseň Broken Pines, můžete ho udělat mnohem silnější. Zde jsou jeho silné a slabé stránky:

Silné stránky

 • Vysoké fyzické poškození kombinované s elementárním elektrikem během útoků.
 • Při použití elementárního výbuchu se poškození a obrana výrazně zvyšují.

Slabé stránky

 • Při přechodu na jinou postavu končí Elemental Burst.
 • Útoky a dovednosti mají krátký dosah

E-Tier

Přestože mluvíme o nejhorší úrovni ve hře, stále je tu perla, která vás překvapí, a je to Aloy.

Aloy

Aloy

Aloy je 5hvězdičkový hrdina, který, stejně jako Ganyu, používá v bitvě luk a kryo prvek. Bez ohledu na její umístění na bojišti bude v bitvě slušnou postavou DPS, zejména pro protiútok. Aloy vyžaduje minimální množství učení a jakmile to uděláte, získáte mocného a odolného hrdiny. Zde jsou její silné a slabé stránky:

Silné stránky

 • Může převést normální útoky na kryo.
 • Elementární výbuch vyžaduje mnohem menší náklady na energii a způsobuje mnohem větší poškození.
 • Debuffs nepřátelské útoky při nadšení útoků týmu.

Slabé stránky

 • Souhvězdí chybí.
 • Poškození při normálních útocích je nižší.
 • Chcete -li převést normální útok na Cryo, musíte mít požadovaný počet stohů cívek, které můžete akumulovat pomocí rozptýlených bomb nasazených její elementární dovedností.

Příbuzný:

Jak rychle získat primáty v dopadu Genshin

Dopad Genshin je nyní k dispozici na PS4, PS5, PC a mobilních zařízeních.

Dopad Genshin: Nejlepší znaky DPS, hodnocené (2023)

Nejlepší genshin dopad na DPS znaky

Kromě vzrušujícího průzkumu světa a nádherných návrhů postav nabízí Genshin Impact zábavný, ale náročný bojový zážitek, který může přimět i ty nejvíce veteránské hráče potit. To platí zejména pro režim spirálové propasti, kde hráči musí bojovat proti nepřátelům s mnohem větší silou, než se obvykle nacházejí v Overworld.

Některé podlahy v tomto režimu jsou dokonce označeny jako „kontrola DPS“ kvůli tomu, jak náročné jsou, že postava způsobuje dostatečné poškození, aby porazila nepřátele, kteří mají houbo podobnou def a HP. To je místo, kde přichází hodnota herních znalostí a budování týmu.

Pokud jste zvědaví na to, na které postavy DPS stojí za to utratit z pryskyřice, je odpověď postava, která se vám líbí! Ale pokud hledáte postavu, jejíž poškození je výrazně vysoké i při minimálních investicích, podívejte se na náš seznam níže!

Zřeknutí se odpovědnosti: Získání pětihvězdičkového charakteru a jejich souhvězdí je významným upgradem na účet někoho. Tyto věci však mohou být nákladné, zejména s omezeným zdrojem primátorů ve hře. Prosím, necítíte se nuceni se hodit pro pětihvězdičkový charakter nebo jejich souhvězdí, aby se zvýšila jejich účinnost.

Doporučujeme utratit skutečné peníze za tyto upgrady, pokud to nezhoršuje vaši kvalitu života. To znamená, pokud nemáte značné množství jednorázového příjmu.

Eula

Eula

Živel: Kryo (specializuje se na fyzické DMG)
Zbraň: Claymore

Poslední na našem seznamu je Eula. Jako Fyzické DPS, Žádný nepřítel není nikdy imunní vůči útokům Eula. To z ní dělá skvělou volbu v nadsvětí, kde hráči mohou spamovat její normální útoky, aby poráželi většinu nepřátel bez mozku.

Pro propast je to však úplný opak. Protože není navržena tak, aby využívala nejsilnější elementární reakce hry, bude Eula bojovat s vyššími podlahami vzhledem k tomu, že mnoho nepřátel ve hře má vysoké fyzické odpory. Proto ji hraje se správnými spoluhráči a vědění jejích rotací je zásadní, aby z ní vytěžila maximum.

Zde je video Genshin Gladiator předvádějící EulaSíla!

Beidou

Živel: Elektro
Zbraň: Claymore

Známá jako uncrowded Queen of the. Beidou žije až do svého titulu tím, že je jedním z nejspolehlivějších DPS mimo pole. To je možné díky ní Elemental Burst: Stormbreaker. Obsazení to vytváří ThunderBeast’s Targe kolem sebe, což způsobuje elektro poškození soupeřům. Její výbuch také generuje auru, která umožňuje aktivním postavám vypořádat se Vypouštění blesku na jejich normální a poplatkové útoky hity.

Výboj blesku generovaný jejím prasknutím může také odrazit mezi cíli, Až 3krát na souhvězdí 0. To je to, co ji skutečně nutí svítit Scénáře AOE. Je to však také důvod, proč je Beidou považován za a Situační výběr Protože většina nedávných iterací propasti měla jediné cílové šéfy ve vyšších podlažích. To nakonec vedlo k tomu, že lidé vybrali další možnosti, které mohou lépe plnit její roli v bojích s jedním cílem.

Fischl

Živel: Elektro
Zbraň: Luk

Soběstačný DPS mimo pole což může také podpořit její spojence tím, že jedná jako baterie. Byla dlouho považována za silnou jednotku ještě předtím, než vyšel Dendro, aby do meta přinesl elektronické jednotky. Fischl je obecně vidět v reakčních těžkých týmech, jako je Taser a Zhoršit kde přispívá značným poškozením s jejím použitím A4 pasivní.

Poškození Fischlu je však silně jediný cíl, což znamená, že ji hráči musí kompenzovat s hittery AOE. Jako čtyřhvězdičková jednotka zdědila nižší škály statistiky, takže je obecně považována za a sub-DPS A ne hypercarry. Zatímco na poli je Fischl zcela životaschopný, bledne ve srovnání s nejpopulárnějším hrou na poli jako Ayaka a Hutao.

Childe

Živel: Hydro
Zbraň: Luk

Jako Hydro Charakter DPS, Childe má přístup k mnoha silným reakcím ve hře. Pro začátek, jeho „Mezinárodní„Tým (skládající se z Childe, Kazuha, Xiangling a Bennett) byl v propasti základem, zejména na podlahách s více nepřáteli. Tento tým má také další výhodu, že osvobodí vaše Xingqiu a Yelan, které mají být použity v jiných týmech, například Hyperbloom a VAPE comps.

Kromě toho, Childe Elektro-nabitý Tým je také jednou z nejsilnějších variant Taser Comps DPS-Wise. Kvůli tomu, kolik hydro použije pomocí svého Riptidy, Očekává se, že samotný Childe naplní roli vodního aplikátoru v tomto týmu. Zkombinujte to s jeho vrozeně vysokými statistikami a škály a dostanete “ohňostroj” Tým, který nezanechává žádnou šanci pro nepřátele odvetu.

Kamisato Ayato

Živel: Hydro
Zbraň: Meč

Podobně jako Childe, obrovská část hodnoty Kamisato Ayato je vázána na jeho prvek. Skutečnost, že je schopen řídit Hyperbloom Reakce jsou již dost, aby ho považovaly za dobrého DPS. Přesto budete překvapeni, jak se cítí jako a Hydro charakter. Jeho modifikátory útoku nejsou absurdně vysoké, a přesto hráči mohou očekávat, že s ním vyčistí podlahy propasti.

Jeho elementární dovednost a elementární výbuch mohou najednou zasáhnout více cílů, což z něj činí Skvělý aplikátor Pro mnoho týmových kompozic, které potřebují hydro auru. Je to také jednou z mála postav DPS v Genshin, která vyniká obojí na poli a mimo pole. Tato všestrannost je nakonec to, co z něj dělá zábavnou postavu, zejména pokud stále experimentujete s týmy.

Xiangling

Živel: Pyro
Zbraň: Polearm

Pokud je něco, co nám Xiangling říká od verze 1.0, je to skutečnost, že postavy nemusí být 5hvězdičkovým jednotkou, aby mohly způsobit absurdní poškození. Je nepochybně jedním z nejsilnějších DPS ve hře, zvažování toho, kolik synergie má se svými obvyklými spoluhráči.

To, co ji skutečně nutí soutěžit i s 5hvězdičkovým DPS hry, je skutečnost, že její Pyronado obchází skryté hry ICD mechanika, zatímco má schopnost momentka Buffy. Toto je smrtící kombinace, která dokáže vytvořit nebo rozbít soupravu postavy. Kromě toho hráči nemusí procházet bolestivou gacha, aby ji dostali, když je dána volný, uvolnit Po porážce podlahy 3 spirálové propasti.

Ganyu

Živel: Kryo
Zbraň: Luk

Původní zmrazená královna, která vydláždila cestu pro neortodoxní pojmenování týmů v dopadu Genshin. Seznam DPS nebude bez Ganyu úplný, protože se kdysi věřila, že je nejsilnější DPS hra hry. Je to hlavně kvůli jejímu šílenému škálování na ni Nabité šípy. Dokonce vyčistila, že je Abyss Clears, cítí se jako dort Morgana Tým během dřívějších verzí hry, který vedl k tomu, že ji lidé nazývali „chybou vývojářů“

V současné době již Ganyu není snadné tlačítko, které můžete použít k tomu, abyste se mohli potýkat s náročným obsahem hry. Je to proto, že k ní více nepřátel odolných Zmrazení mechaniky byly propuštěny a efektivně učinily jiné jednotky životaschopnější možností než ona. Bez ohledu na to je stále jednou z nejsilnějších postav Genshinů a rozhodně stojí za to vaše primogemy, zejména pokud jste do ní Nabitý útok Playstyle.

Hu Tao

Živel: Pyro
Zbraň: Polearm

Pravděpodobně nejsilnější Genshin Impact Pyro DPS Characte. Hu Tao používá jako hlavní zdroj poškození nabité útoky. Používat ji Elementární dovednost bude naplnit tyto útoky pyro, což jí umožňuje důsledně spustit Odpařit se reakce. Je také jednou z mála jednotek, která se zlepšuje s vysokým statem HP. Důvodem je, že její elementární dovednost, Paramita Papilio, také jí dává ploché množství ATK škálování s maximálním HP.

Je však složitá postava, která má ovládat, vzhledem k tomu, že spotřebovává určité množství HP, kdykoli použije své dovednosti. Spamming nabité útoky také znamenají, že vám bude vždy ponecháno s nízkou výdrží, což ztěžuje vyhýbání se útokům nepřátel. To je důvod, proč ji běhá s postavou štítů, jako je Zhongli.

Kamisato Ayaka

Živel: Kryo
Zbraň: Meč

Přestože byla Ayaka podobná Ganyuovi, byla si schopna vytvořit si jméno s pomocí vlastní variace Zmrazit Tým, kde je schopna upravit konzistentní poškození pomocí svého elementárního výbuchu. Je to perfektní výběr pro ty hráče Genshin, kteří hledají a Kryo DPS Postava, ale není fanouškem Ganyuova Playstyle. Její souprava je ve skutečnosti velmi jednoduché za to, co nabízí, což znamená, že hráči nebudou těžké hrát její rotace.

Být kryo jednotkou také znamená, že má přístup Kryo rezonance a Strayer Blizzard Strayer, usnadňuje se zaměření na další statistiky, jako je ATK, Crit DMG a Energy Recharge. Aspirující hráči Ayaka budou mít také snazší při výběru zbraní, protože její čtyřhvězdičkový nejlepší v řeči je inazaumova řemeslná zbraň.

Al-Haitham

Živel: Dendro
Zbraň: Meč

Jedna z nedávných vydání hry debutovala právě ve 3.4 Aktualizace. Al-Haitham byl kdysi považován za Dendro Keqing, přesto si lidi přiměl uvědomit si, že to nebyl jen klon jiné postavy. Ve skutečnosti většina lidí nyní tvrdí, že je dopadem Genshin Nejsilnější F2P DPS postava, a to upřímně nepřekvapuje, proč.

Al-Haitham vydává ve svých týmech tolik osobních škod do té míry, že se to stane nadměrnou mírou, jakmile jej zkombinujete Hyperbloom a Šíření – Dvě silné Dendrovy reakce, které se obecně dobře rozšiřují i ​​při nízkých investicích. Ještě lepší je skutečnost, že existuje mnoho možností, z nichž si můžete vybrat, pokud jde o jeho zbraně. Hráči mohou dokonce získat výjimečné výsledky i pouhým použitím Harbinger of Dawn -3hvězdičková zbraň!

Závěr

Skutečné poškození těchto znaků DPS se bude stále lišit v závislosti na investicích a na tom, jak jsou jejich soupravy využívány v rotacích týmu. V praxi můžete dokonce najít lepší úspěch s postavou, která není zahrnuta do tohoto seznamu, a to je naprosto normální! Nezapomeňte nám v komentářích říct vše o této hvězdě!

Pro hráče, kteří se chtějí zvýšit své DPS, zejména pro běhy spirálových propasti, stále důrazně doporučujeme začít se zaměřit na zbraně a artefakty, aby své postavy DPS uvedly k jejich maximálnímu potenciálu. Uvědomte si, že každá spirálová propast je také přizpůsobena pro současné bannery v dopadu Genshin. Očekává se tedy, že postavy v běžících bannerech mohou mít snadnější časy zabývat se propastí.