Genshin Impact FISCHL Průvodce: Nejlepší sestavení, artefakty a tým pro opravu 1.6 (červen 2021), nejlepší Genshin Impact Build | Shotkul skalního papíru

Nejlepší genshin dopad sestava fischl

Finále Gladiator (4/5-Star)- (2) +18 procent útoku. (4) Pokud Wielder této sady artefaktů používá meč, Claymore nebo Polearm, zvyšuje normální poškození útoku o 35 procent.

Genshin Impact FISCHL Průvodce: Nejlepší sestavení, artefakty a tým pro opravu 1.6 (červen 2021)

Fischl nemusí být nejsilnější postavou v Dopad Genshin, Ale ona je určitě jedna z nejužitečnějších. Zatímco jiné postavy do značné míry musí být na poli, aby to ovlivnilo, Fischl se specializuje na rychlé výměny. Udělejte z ní svou současnou postavu, aktivujte některé schopnosti a přejděte na další jednotku. Dnes se chystáme spustit schopnosti Fischl a doporučit to, co si myslíme, že je nejlepší sestavení, nejlepší artefakty, nejlepší týmové složení a další!

Více dopadu Genshin:

 • Genshin Impact Klee Guide: Nejlepší sestavení, artefakty a tým pro opravu 1.6 (červen 2021)
 • Seznam úrovně dopadu Genshin Aktualizován pro opravu 1.5 – květen 2021 Nejlepší postavy
 • Neexistuje žádný dopad na přepínač, takže dělám s řadičem PS5

Schopnosti

Za prvé, pojďme vysvětlit své schopnosti pro lidi, kteří jsou neznámí. Stručně řečeno, má obvyklé útoky na luk a schopnost vyvolat Oz, jejího havran. Oz vystřelí na nepřátele nedalekých, způsobí je elektrickým poškozením a jejich nabíjení za detonace. Její Ultimate transformuje fischl na oz a nechá ji krátce cestovat jako on. V této podobě zasáhne Lightning nedaleké nepřátele a Oz zůstane na bojišti, aby způsobil více poškození. Chcete -li optimalizovat čas, kdy je Oz nahoře, měli byste počkat, až NighTrider téměř vyprší, aby používal půlnoci Phantasmagoria.

 • Šrouby pádu (normální útok)
  • Normální útok: Provést až 5 po sobě jdoucích výstřelů s lukem.
  • Nabitý útok: Proveďte přesnější zaměřený výstřel se zvýšeným DMG. Zatímco se zaměřuje, temné lightning duchové Immertachtreicha bude dbát na volání jejich prinzessinu a inwell enchanted Arrowhead. Když je plně uveden, Rachsüchitg Blitz bude vypořádat s nesmírným elektro DMG.
  • Ponoření útoku: Vystřelí ze sprchy šípů ve vzduchu před pádem a udeří na zem a zabývá Aoe DMG po dopadu.
  • Předvolání Oz. Noc Raven kovaný temnoty a blesky sestupuje na zemi a zabývá elektro DMG v malém Aoe. Po dobu trvání schopnosti bude Oz neustále zaútočit na nepřátele v okolí Freikugel. Podržte se upravit umístění Oz bude svolán. Během doby trvání schopnosti znovu stiskněte znovu a znovu ho svolat na Fischlovu stranu.
  • Předvolání oz, aby šířil jeho dvojitá křídla Twilight a bránil fischl. Má následující vlastnosti během trvání schopnosti:
   • Fischl nabývá na formě Oz, což výrazně zvyšuje její rychlost pohybu.
   • Stávky nedalekých nepřátel s bleskem a přidává elektro DMG nepřátelům, s nimiž přichází do styku. Každý nepřítel může být zasažen pouze jednou.
   • Jakmile efekty této schopnosti skončí, Oz zůstane na bojišti a zaútočí na nepřátele svého prinzessinu. Pokud je Oz již na poli, bude to resetovat dobu trvání jeho přítomnosti.
   • Když Fischl zasáhne Oz s plně nabitý zaměřený výstřel, Oz snižuje hromové odplaty a jedná se o elektro DMG AOE rovnou 152.7% DMG šipky.
   • Pokud váš aktivní postava spustí elektroeratelnou reakci související s elektrárnou, když je Oz na poli, nepřítel bude zasažen hromovým odplatem a jedná se o elektro DMG, což se rovná 80% ATK FISCHL ATK.
   • Při odeslání na expedici v Mondstadtu se spotřebovaná doba sníží o 25%.

   Stavět

   Doporučujeme vám postavit FISCHL jako sub-DPS, který přichází pouze na pole, aby vrhl několik kouzel, než projde zbytek rotace týmu.

   Možnosti zbraní

   Skyward Harp je snadno nejlepší zbraní pro Fischl, ale ne každý ji má. Bezbrusová je pravděpodobně nejlepší čtyřhvězdičková zbraň, která se snadno získá. Alley Hunter je dobrý, ale trochu těžší pracovat a je k dispozici pouze v omezených bannerech.

   Skyward Harp (5-Star)- Zvyšuje kritické poškození o 20 procent. Hity mají 60 % šanci způsobit malý útok AOE a způsobí poškození fyzického útoku 125 procent. Může dojít pouze jednou za čtyři sekundy.

   Bezbrusová (4-hvězdička)- Zvyšuje elementární dovednosti a elementární prasknutí DMG o 24 procent.

   Alley Hunter (4-Star)- Každé čtyři sekundy je postava na poli, jejich útok se zvyšuje o čtyři procenta a jejich kritické poškození se zvyšuje o čtyři procenta. Tento efekt má maximálně pět hromádek a nebude se resetovat, pokud postava opustí pole, ale bude vyčištěna, když postava poškodí.

   Artefakty

   Protože Fischl je sub-DPS, chceme artefakty, které budou fungovat, když je mimo pole. Z tohoto důvodu doporučujeme pouze spustit dvoudílnou bouřlivou zuřivost vedle finále dvoudílného gladiátoru. Buff k elementárním reakcím dochází pouze tehdy, pokud je na poli fischl. Čtyři kusová bouřka je také dobrá, pokud provozujete elektromorný tým Electro Heavy Comp.

   Optimální hlavní sta. U submatů upřednostňujte kritické poškození a kritickou míru.

   Thundering Fury (4/5-Star)- (2) BONUS ELECTRO DRACIP. (4) Zvyšuje poškození způsobené přetíženými, elektro-nabitými a supravodem o 40 procent. Spuštění takových účinků snižuje elementární dovednosti cooldown o jednu sekundu. Může dojít pouze jednou každý 0.8 sekund.

   Finále Gladiator (4/5-Star)- (2) +18 procent útoku. (4) Pokud Wielder této sady artefaktů používá meč, Claymore nebo Polearm, zvyšuje normální poškození útoku o 35 procent.

   Thundersother (4/5-Star)- (2) Elektro odpor se zvýšil o 40 procent. (4) Zvyšuje škodu proti nepřátelům postiženým Electro o 35 procent.

   tým

   Fischl je jednou z nejlepších znaků sub-dps. Zde je několik doporučených skladby týmu:

   Talent materiály

   • Materiál úrovně talentu: Učení/průvodce/filozofie balady
   • Běžný materiál vzestupu: Firma/Sharp/Historic Arrowhead

   Souhvězdí

   Vkládáme zde informace o konstelaci dole, protože je neuvěřitelně těžké je získat. Odemknete jednu další úroveň pro každou následující čas, který vyvoláte fischl. Nějak se mi podařilo přimět ji na druhou úroveň a stále nemám Venti. Poslouchejte, nechci o tom mluvit.

   • Úroveň 1 – pohled hluboké: I když Oz není v boji přítomen, může stále hlídat očí v očích vrány. Když Fischl zaútočí na nepřítele, Oz vypálí společný útok očima vrány a jedná o 22% ATK DMG.
   • Úroveň 2-Devour of All-Sins: Při použití NighTrider se jedná o dalších 200% ATK jako DMG a jeho AOE se zvýší o 50%.
   • Úroveň 3 – Křídla noční můry: Zvyšuje úroveň dovedností NighTrider o 3. Maximální úroveň je 15.
   • Úroveň 4 – Její pouť bezútěšného: Když se používá půlnoční Phantasmagoria, jedná 222% ATK jako elektro DMG k okolním nepřátelům. Když dovednost skončí, Fischl zotaví 20% jejího HP.
   • Úroveň 5 – proti prchajícímu světlu: Zvyšuje půlnoční úroveň dovedností Phantasmagoria o 3. Maximální úroveň je 15.
   • Úroveň 6 – Eversight Raven: Zvyšuje doba trvání OZ o 2S. Navíc, Oz útočí na vaši aktivní charakter, když je přítomen, a jedná o 30% ATK FISCHL jako Electro DMG.

   Informace o vzestupu

   Zde je to, co budete potřebovat k maximalizaci úrovně úrovně FISCHL.

   • 1. vzestup (maximální úroveň 20) – 1 VAJRADA AMETHYST SLIVER, 3 malá tráva lampy, 3 pevné šipky
   • 2. vzestup (maximální úroveň 40) – 3 Vajrada ametyst fragmenty, 2 hranoly Lightning, 10 malých lamp trávy, 15 pevných šipků
   • 3. vzestup (maximální úroveň 50) – 6 Vajrada ametyst fragmenty, 4 hranoly Lightning, 20 malých lampů trávy, 12 ostrých šipek
   • 4. vzestup (maximální úroveň 60) – 3 vajrada ametyst kousky, 8 hranolů blesku, 30 malá lampa tráva, 18 ostrých šipek
   • 5. vzestup (maximální úroveň 70) – 6 Vajrada ametyst kousků, 12 hranolů blesku, 45 malých lampů, 12 historických šipků
   • 6. vzestup (maximální úroveň 80) – 6 Vajrada ametyst drahokamu, 20 hranolů blesku, 60 malá tráva lampy, 24 historických šipků

   A to je vše! Je něco, co nám chybělo? Dejte nám vědět v komentářích níže!

   o autorovi

   Dillon je editor seniorů ve Fanbyte. Strávil asi 2 000 hodin hraním buntového chlapce ve Final Fantasy XIV a 800 hodin Maining Warlock v Destiny 2.

   Nejlepší genshin dopad sestava fischl

   Chcete se naučit, jak vytvořit nejlepší fischl sestavení v dopadu Genshin? Mladý uživatel Electro Bow Uživatel Fischl miluje předstírání, že je princeznou a vyšetřuje věci spolu s Oz, její havraní. Možná si myslíte, že je to váš typický nervózní teenager, který prochází fází díky svému temnému oblečení, ale nedělejte chybu: její intuice je nesmírně nadšená a bude skvělým doplňkem vašeho týmu jako DPS.

   Tato příručka vám ukáže, jak vytvořit nejlepší sestavení fischl v Genshin Impact. Níže pokryjeme vše, co potřebujete vědět o Fischlu, včetně přání, zbraní, artefaktů, vzestupných materiálů, talentů, schopností a souhvězdí.

   Detail FISCHL, postava v dopadu Genshin

   Talenty

   Chcete -li plně vyrovnat jeden z talentů FISCHL, budete potřebovat:

   Úroveň talentu (+ požadovaná úroveň vzestupu) Materiály
   2 (2) 6 pevných šipek, 3 učení balady a 12 500 mora
   3 (3) 3 ostré šipky, 2 průvodce do balady a 17 500 mora
   4 (3) 4 ostré šipky, 4 průvodce do balady a 25 000 mora
   5 (4) 6 ostrých šípů, 6 průvodců na baladu a 30 000 mora
   6 (4) 9 ostrých šípů, 9 průvodců na baladu a 37 500 mora
   7 (5) 4 zvětralé šipky, 4 filozofie balady, 1 duchovní medailiet z Boreas a 120 000 mora
   8 (5) 6 zvětralých šípů, 6 filozofií balady, 1 duchovní medailiet z Boreas a 260 000 mora
   9 (6) 9 zvětralých šípů, 12 filozofií balady, 2 duchovní medailiety a 450 000 mora
   10 (6) 12 zvětralých šípů, 16 filozofií balady, 2 duchovní medailiety, 1 koruna vhledu a 700 000 mora
   Celkový 6 pevných šípů, 22 ostrých šípů, 31 zvětralých šípů, 3 učení balady, 21 průvodců baladou, 38 filozofií balady, 6 duchovních medailonů, 1 koruna vhledu a 1 652 500 mora

   Chcete -li Triple Crown Fischl’s Talent, budete muset shromáždit všechny tyto materiály třikrát. Budete moci získat šipky zabitím střelců Hilichurl, zatímco knihy balady lze získat ve středu, sobotu a neděli ve středu, sobotu a neděle ve středu, sobotu a neděle. Chcete -li získat duchovní medailice Boreas, budete muset dokončit Wolf of the North Challenge. A konečně, pokud chcete korunovat talenty FISCHL, koruny nahlédnutí lze získat prostřednictvím omezených událostí nebo nabídkou stromu Frostbearing a posvátné Sakuře.

   Souhvězdí

   Fischl’s Souhvězdí 6 je rozhodně její nejsilnější, protože to drasticky zvyšuje přítomnost Oz. Pokud již máte několik konstelací Fischl a chcete zlepšit vaši sestavu, proč ne jít za její C6? Pokud vás zajímá, co ještě má na obchodě, zde jsou všechny její souhvězdí:

   • Pohled hluboké: souhvězdí LV. 1 – I když Oz není v boji přítomen, může stále hlídat Fischl skrz jeho havranné oči. Když Fischl provede normální útok proti soupeři, Oz vystřelí společný útok a jedná se o DMG rovný 22% ATK FISCHL.
   • Desourrer všech hříchů: souhvězdí LV. 2 – Při použití NighTrider se jedná o dalších 200% ATK jako DMG a jeho AOE se zvýší o 50%.
   • Wings of Nightmare: Constellation LV. 3 – Zvyšuje úroveň nightrideru o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
   • Její pouť z bezútěšného: souhvězdí LV. 4 – Když se použije půlnoc Phantasmagoria, jedná o 222% ATK jako elektro DMG k okolním soupeřům. Když dovednost skončí, Fischl regeneruje 20% jejího HP.
   • Proti prchajícímu světlu: souhvězdí LV. 5 – Zvyšuje úroveň půlnoci Phantasmagorie o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
   • Evernight Raven: Constellation LV. 6 – Prodlužuje dobu trvání přítomnosti Oz na poli 2S. Oz navíc provádí kloubní útoky s vaším aktivním charakterem, když je přítomen, a zabývá 30% ATK FISCHL jako Electro DMG.

   Jak získat fischl v dopadu Genshin

   Ve čtyřhvězdičkové raritě je docela snadné vytáhnout fischl. Kdykoli ji můžete kdykoli natáhnout na jakoukoli banneru, který si přeje charakteru, banner pro zbraně a banner standardního přání. A co víc, je často uváděna na bannerech přání charakteru s masivně zvýšenou mírou kapky.

   Pokud šetříte na FISCHL, podívejte se na náš průvodce, jak získat postavy, aby se naučili nejlepší způsoby přípravy, nebo náš seznam kódů dopadů Genshin, abyste získali nějaké bezplatné primogemy zdarma!

   To jsou všechny informace, které máme na Fischl! Proč se podívat na náš seznam nejlepších postav Genshin Impact, které jsou dobré si přát?

   Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

   Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

   Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
   Témata v tomto článku

   Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

   • Následuje dopad Genshin
   • Mihoyo Limited Follow
   • RPG následovat

   Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

   Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

   Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

   Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.