Genshin Impact Kaveh Datum vydání a další, Kaveh v Genshin Impact: Únik schopností, hraní a vše, co víme – Dexerto

Mezitím se ujistíme, že tuto sekci aktualizujeme, jakmile budeme mít jakýkoli oficiální intel od vývojářů her.

Genshin Impact Kaveh Datum vydání a další

Dopad Genshin vzal svět bouří od svého vydání v září 2020. Nejenže je to solidní hra, ale vyšla během středu pandemie, když lidé opravdu hráli hry. Také to zasáhne RPG a anime fandom. Od svého vydání trvale vydává nový obsah. To zahrnuje zbrusu nový debut. .

S touto aktualizací přijde mnoho nových přírůstků do Genshin. Budou zahrnovat nové příběhové úkoly pro Nahida a Baizhu. Do hry také přidají Baizhu a Kaveh. Je zajímavé, že Baizhu získává příběh příběhu, ale ne Kaveh. Pravděpodobně se zde dostanou ve verzi 3.7.

Také bude existovat nová událost Hangout Layla, na kterou se fanoušci pravděpodobně budou těšit. Nový Sumeru bude k dispozici také pro hráče, aby mohli prozkoumat.

V přívěsu jsou uvedeny také dva nové šéfové. První vypadá jako had s rysy podobnými rostlinám. Tenhle byl viděn střílet na hráče z dálky. Druhý vypadá jako mág druhů s elementárními vlastnostmi. Oba diskutovali o scénářích typu Apokalypsy. Ten, který viděl nejnovější a ten, který byl už dlouho. Oba šéfové by s sebou měli přinést nějaké zábavné a zajímavé boje.

Při pohledu na Kaveh budou hráči získat novou postavu ve stylu podpory. Bude velmi specializován na reakci kvetoucí. To znamená, že bude schopen podporovat další postavy, které používají Dendroa Cores. . Bude zajímavé vidět, co jeho kufřík drží také.

Oficiální datum vydání Genshin Impact, bude to středa 12. dubna 2023 spolu s verzí 3.6. S touto aktualizací bude také pět hodin prostojů.

Níže je seznam časů založených na umístění.

 • 11. dubna 2023 v 23:00 EST
 • 11. dubna 2023 ve 20:00 PST
 • 12. dubna 5:00
 • 12. dubna, 12:00 JST

Zůstaň připojen

Více kusů najdete jako „Genshin Impact Kaveh“ a můžete ‘Jako„Hra Haus na Facebooku a“Následovat„Na Twitteru pro více sportovních a esportních článků od jiných skvělých spisovatelů TGH spolu s Robert!

Obrázek Kaveh v Genshin Impact

Hoyoverse

Kaveh je nadcházející postava v Genshin Impact, takže tady je vše, co potřebujete vědět o nevydaném architektu Sumeru.

Nejnovější úniky dopadu Genshin odhalily řadu podrobností obklopujících Kaveh – postavu, která bude vydána v budoucí aktualizaci. .

Hráči skočili do posledních 3.5 Aktualizace a ukládání Primogemů pro banner Dehya a opakování Cyno. Pokud se však těšíte dopředu, tady je vše, co o něm potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Je tam okno datum vydání Kaveh?
 • Kdo je Kaveh v Genshin Impact?
 • Kaveh schopnosti v dopadu Genshin
 • Typ zbraně Kaveh v dopadu Genshin

Je tam okno datum vydání Kaveh?

Kaveh je nevydaná sumeru postava.

V době psaní Hovoverse musí ještě odhalit oficiální datum vydání Pro Kaveh však během oficiálního 3.6 Livestream, potvrdili, že Kaveh bude debutovat během Fáze 2 3.6 Verze UpdattE spolu s další novou Dendro postavou, Baizhu.

Fáze 1 ze 3.6 bude spuštěno 12. dubna 2023, A vzhledem k typickému 3týdennímu bannerového cyklu hry můžeme, můžeme Spekulujte, že Kevah bude debutovat kolem 3. května 2023.

Článek pokračuje po reklamě

.

Kdo je Kaveh v Genshin Impact?

◆ Kaveh
◆ Reflexe empyreanů
◆ Renomovaný architekt Sumeru
◆ Dendro
◆ Paradisaea #genshinimpact #hoyoverse #kaveh pic.cvrlikání.com/lzezksw59o

– Genshin Impact (@genshinimpact) 24. února 2023

24. února 2023, Hoyoverse odhalil několik oficiálních promo informací o Kavehu. Podle jejich tweetu je Kaveh Dendro Wielder kdo je renomovaným architektem z regionu Sumeru. Je známý jako světlo Kshahrewaru a je jednou z nejvýznamnějších postav v oboru.

Článek pokračuje po reklamě

.„Tighnari také zmiňuje Kaveh a uvádí, že„ Palácem Alcazarzaray je jeho magnum opus “. Požádal dokonce Tighnari, aby během počátečního plánování doporučil vhodnou ozdobu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Uživatel Dendro Bow poznamenává, že Kaveh také těžce skončil dluh po dokončení paláce. V důsledku tohoto dluhu se říká, že Alhaitham je „pomáhám“ tím, že ho nechal zůstat u jeho místa, což Tighnari neví „zda je to požehnání nebo kletba.“

Kaveh schopnosti v dopadu Genshin

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Na 1. března 2023, . . Úplné rozpis jeho uniklých schopností naleznete níže:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Normální útok Kaveh: Nastavení točivého momentu

Normální útok: Kevah používá Mehrak k provedení až 4 po sobě jdoucích útoků.

: Vypouští výdrž v průběhu času na provádění nepřetržitých lomítků a na konci sekvence provádí výkonnější lomítko.

: Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřila na zem, poškodila protivníky a zabývalo se dopadem DMG AOE.

Elementární dovednost Kevah: umělecká integrita

Kaveh používá schopnost mapování Mehraka k zahájení radiálního skenování, který AOE DMG přináší okolní nepřátele Aoe DMG. Rovněž skenuje oblast pro Dendro Cores v poli AOE a způsobí, že se okamžitě roztrhnou.

Článek pokračuje po reklamě

Elementární výbuch Kaveh: Malovaná kupole

Malovaná kupole zcela využívá veškerou energii Mehraka a vytváří krychlový naskenovaný prostor, který Aoe Dmg zavádí všem soupeřům v něm, a dává Kaveh vylepšené schopnosti po určitou dobu a jsou pouze a jsou pouze jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou pouze a jsou Zrušeno, jakmile Kaveh opustí pole AOE.

Článek pokračuje po reklamě

 • .
 • Všechna jádra Dendro vytvořená členy strany prostřednictvím reakcí kvetou.
 • Zvyšuje se Kavehův odpor vůči přerušení.

Podle mnoha úniků bude Kaveh ovládat Claymore. Díky tomu se stane první postavou Dendra, který ovládá tuto dvouruční zbraň. .

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je všechno, co v současné době víme o Kavehu v Genshin Impact. Nezapomeňte se podívat na naši stránku Impact Genshin pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.

Genshin Impact Kaveh: Datum vydání, schopnosti a souhvězdí

Genshin Impact Kaveh

Zdroj obrázku: Hoyoverse

Oficiální oznámení o příchodu Kaveh do Genshin Impact vytvořilo bzučení mezi komunitou a cestovatelé jsou nyní zvědaví, aby věděli všechno o této nadcházející postavě. . Zatímco postava je ještě pár týdnů pryč, máme všechny informace Genshin Impact Kaveh’s Datum, schopnosti a souhvězdí, Díky spolehlivým únikům.

Kdy Genshin ovlivňuje charakter Kaveh? Odpověděl

Genshin Impact Kaveh Datum vydání

, se spuštěním 3.6 Aktualizace. Jak je tradice, Kavehův prapor s větší pravděpodobností debutuje v první fázi Genshin Impact 3..

Stojí za zmínku však, že Hoyoverse doposud škádlil první pohled Kaveh, což znamená, že výše uvedené datum nebylo oficiálně potvrzeno a je založeno na spekulacích. Proto doporučujeme vzít si tyto informace se špetkou soli.

Mezitím se ujistíme, že tuto sekci aktualizujeme, jakmile budeme mít jakýkoli oficiální intel od vývojářů her.

Kaveh schopnosti, pasivní a souhvězdí

Nadcházející hratelná postava Genshin Impact, Kaveh, ovládá masivní Claymore a využívá sílu Dendro. Jeho jedinečné schopnosti a styl herního stylu přinášejí zcela novou úroveň hraní populární akce RPG.

Následující informace jsou založeny na únicích a mohou se změnit.

Kavehovy útok

 • Používá Mehrak k provedení až 4 po sobě jdoucích útoků.
 • Nabitý útok: V průběhu času vypouští vytrvalost. Na konci sekvence provádí výkonnější lomítko.
 • Ponoření útoku: Vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.

Elementární dovednost – umělecká vynalézavost

Používá Mehrakovu mapovací schopnost pro ofenzivní účely a zahájí radiální skenování, které zabývá Aoe Dmg. Rovněž prohledá všechna jádra Dendro ve svém AOE a způsobí, že se okamžitě roztrhnou.

Elemental Burst – malovaná kupole

Úplně uvolní Mehrakovu energii a vytváří kubický naskenovaný prostor a zabývá Aoe Dmg všem protivníkům v něm a uděluje Kaveh následující vylepšené bojové schopnosti pro konkrétní dobu:

 • Zvyšuje Kavehův normální, nabitý a ponořený útok Aoe a převádí jeho útok DMG na DMG DMG, který nelze přepsat.
 • Všechna jádra Dendro vytvořená všemi členy strany prostřednictvím reakcí Bloom se zabývají další roztržení dmg.
 • . .

Kavehovy pasivní talenty

 • Umění rozpočtování: Když Kaveh Crafts Landscape, Building a Courtyard-Type Furnishing, má 100% šanci vrátit část použitých materiálů.
 • Tvůrčí závazek: . .5s.
 • Craftsmanovy zvědavé koncepce: Během malované kupole, poté, co Kavehovy normální, nabité a vrhací útoky zasáhly soupeře, se jeho elementární mistrovství zvýší o 25. Tento efekt může být spuštěn jednou za každých 0.1s. Max 4 hromádky. Tento efekt bude zrušen, až skončí malované účinky.

Kavehovy souhvězdí

 • Vznešené pozdravy: Do 3 s po použití umělecké vynalézavosti se Kaveh’s Dendro Res a příchozí léčivý bonus zvýší o 50%, respektive 25%.
 • Velká cesta: Během malované kupole se zvyšuje normální útok Kaveha o 15%.
 • Zvyšuje úroveň malované kupole o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
 • Svátek sto pilířů: Jádra Dendro vytvořená z reakcí Bloom, Kaveh Triggers se při prasknutí rozdá o 60% více dmg.
 • Posvátné úložiště: Zvyšuje úroveň umělecké vynalézavosti o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
 • Idylický ideál: Když Kavehovy normální, nabité a vrhací útoky zasáhly soupeře během malované kupole, uvolní světlo k pozici soupeře a jedná se o 61.8% Kaveh’s ATK jako Aoe Dmg a způsobuje, že všechna jádra Dendro v této AOE praskne. .

Takže to máte. To je vše, o čem potřebujete vědět Genshin Impact Kaveh hratelná postava. Nezapomeňte se podívat na zbytek našeho pokrytí dopadu Genshin níže.

 • Jak získat první skvělou magickou 5hvězdičkovou luk v dopadu Genshin
 • Nejlepší Lyney Pyro Build in Genshin Impact
 • Celý dopad Genshin 4.0 Battle Pass Rewards
 • Jak snadno porazit hodinky Meka nepřátele v Genshin Impact
 • Nejlepší hydro cestovatel staví v dopadu Genshin

O autorovi

Tarun Sayal

Zkušený spisovatel hraní na volné noze s 5 lety zkušeností pokrývající širokou škálu herních témat. Od hloubkových recenzí her po strategické průvodce mám vášeň pro všechny věci. Kvalifikovaný v tvorbě poutavého a informativního obsahu pro příležitostné i tvrdé hráče.