Genshin Impact Lantern Rite 2022 – Průvodce aktivitami a odměnami, Genshin Impact Lantern Rite 2022 Events Detailed – Siliconera

Podrobné události Genshin Impact Lantern Rite 2022

Konečně je tu událost Wondrous Shadows. Toto je perspektivní hádanka. Přesunete postavu před lucernou, abyste zjistili, jaké je řešení Shadow and Puzzle. Řešením vám to způsobí, jako jsou věci jako slabost Talismans, Hero’s Wits, Mora, Mystic Enhancement Ores a Primogems.

Genshin Impact Lantern Rite 2022 – Průvodce aktivity a odměny

Genshin Impact Lantern Rite 2022 Průvodce událostí Fleeting Colors in Free Ningguang Outfit zdarma 4 hvězdičkový charakter

Dopad GenshinAkce ‘S Lantern Rite Festival 2022, známá také jako„ Fleeting Colors in Let “, je nyní naživo. Můžete udělat mnoho úkolů, stejně jako různé odměny. Pokryjeme je všechny a další. Tady je naše Dopad Genshin Průvodce Lantern Rite 2022, který vám pomůže s aktivitami a odměnami, jako je bezplatný outfit Ningguang a bezplatný 4hvězdičkový charakter.

Poznámka: Další informace o hře najdete Dopad Genshin Průvodce a obsahuje rozbočovač.

Dopad Genshin Lantern Rite 2022 průvodce

Máme několik Dopad Genshin Průvodce událostí z Latern Rite pro vás. Každý z nich řeší konkrétní mini-Quest a související aktivitu. Tento konkrétní článek se zaměřuje na odměny, které můžete získat:

  • Odměny a další dobroty – Obchod s událostmi má tři panely. Můžete také získat bezplatný outfit Ningguang a bezplatnou čtyřhvězdičkovou postavu.
  • Flameplume Starflowers – Pomozte keqingu a považujte ohňostroj.
  • Velké shromáždění – Pomozte Beidou při odstraňování hromadění pokladů.
  • Úžasné stíny – Vyřešte hádanky v přístavu Liyue.
  • Oceánský obránce – Je čas vyjmout hada.

Poznámka 1: Dopad GenshinUdálost ‘S Lantern Rite 2022 vyžaduje, abyste dosáhli Adventure Rank 28. Stejně tak budete muset dokončit kapitolu I: Act III – přistupuje se nová hvězda a novější Interlude Archon Quest: jeřáb se vrací na větru.

Poznámka 2: Akce Lantern Rite 2022 probíhá od 25. ledna do 12. února. Obchod s událostmi však bude otevřen do 14. února.

Podrobné události Genshin Impact Lantern Rite 2022

Podrobné události Genshin Impact Lantern Rite 2022

2022 Dopad Genshin Lantern Rite se chystá začít a Mihoyo sdílel podrobnosti o čtyřech různých činnostech, které lidé mohou zažít během prchavých barev za letu. Lidé se mohou účastnit Flameplume Starflowers, Velkého shromáždění, Oceanic Defender a Wondrous Shadows Actions. Dokud lidé dokončili Archon Quest Kapitola 1 a „The Crane Returns on the Wind“ Archon Quest Interlude, mohou se zúčastnit. Musí také zasáhnout Adventure Rank 28.

Flameplume Starflowers je ohňostroj během obřadu lucerny. Pokud projdete jeho úkolem, získáte dočasný gadget pro startu. Vaším cílem bude vytvořit různé kvalitní ohňostroje tavením ohňostroje při použití vytrvalosti. Budete moci používat určité techniky tavení, vybrat palebnou sílu a určit ideální parametry pro barvu, velikost a výšku. Tato výzva uděluje lidem blahobyt Talismans, Fireworks, Hero’s Wits, Mora, Mystic Enhancement Rudy a Primohems. Poté můžete spustit ohňostroj, který jste shromáždili, a vytvořit se show.

Skvělé shromáždění je prchavé barvy v letu, zahrnují jednání s hromadami pokladů v oblasti Guyun Stone Forest. Budete muset čelit nepřátelům v Curio Salvage, výslechu v noci, klíčové úlovky, zachycení středního bodu a návratu k výzvám bezpečného přístavu, aby sbírala ukradené materiály. Během toho budete mít také přístup k Waverideru. Lidé si mohou vydělat hojný rok recept, stejně jako hrdinovy ​​rozumy, neposkvrněné talismy, mora, mystické vylepšení rud a primogemy pro účast.

Oceánský obránce zahrnuje boj proti šéfovi a výzvám s ním spojené. Pokud tak učiníte, dostanete dobytí Talismany, hrdinovy ​​rozumy, mora a primogems.

Konečně je tu událost Wondrous Shadows. Toto je perspektivní hádanka. Přesunete postavu před lucernou, abyste zjistili, jaké je řešení Shadow and Puzzle. Řešením vám to způsobí, jako jsou věci jako slabost Talismans, Hero’s Wits, Mora, Mystic Enhancement Ores a Primogems.

Kromě věcí, jako je měna v obchodě s událostmi a primáty, mohou lidé vyrovnat Dopad Genshin Battle Pass účastí na 2022 Lantern Rite. Existují tři nové výzvy „toto období BP“. Pokud lidé dostanou 1 500 dobytí Talismanů, získají 1 500 bodů. Pokud vydělávají 2 000 neposkvrněných talismanů, získají 2 000 bp bodů. Konečně, pokud se vydělává 2 500 talismanů, lidé získají 2 500 bodů.

Dopad Genshin je k dispozici pro PS4, PS5, PC a mobilní zařízení. To také přijde na přepínač Nintendo. The Dopad Genshin Lantern Rite proběhne 25. ledna 2022 až 12. února 2022. Položky můžete stále získat do obchodu s událostmi do 14. února 2022. Během toho mohou lidé vydělat oblečení pro Ningguang a zdarma Liyue čtyřhvězdičkový.