Genshin Impact Lisa Skin: Jak získat její vědecký nový outfit zdarma, Genshin Impact Lisa Skin: Datum vydání, design a vše, co víme – Dexerto

Genshin Impact Lisa Skin: Datum vydání, design a vše, co víme

Odemkněte Sobriquet pod oblečením bez stínu Pro Lisu dokončením druhé události Blooming Limited-Time v Genshin Impact.

Jak získat vědeckou lisu Volný, uvolnit v Dopad Genshin

Lisa drží knihu katalyzátoru ve své kůži Sumeru

Věděli jste, že Lisa byla studentem v Sumeru Akademiya? V současné době žije v Mondstadtu, ale studovala v zahraničí v národě moudrosti, než se stala rytíři knihovníka Favonius. Její nový outfit „Sobriquet ve stínu“ vzdává hold jejímu akademickému původu. Místo čarodějnických fialových šatů ji Lisa oblékne oblečení „Sobriquet ve stínu“. Outfit také sportuje odpovídající zelenou čepici a zlaté šperky, které se inspirují z estetiky Středního východu a jihovýchodní Asie.

Každý dostane Lisu jako jednu ze svých bezplatných čtyřhvězdičkových postav, takže více hráčů bude mít využití pro tento outfit postavy více než kterýkoli z ostatních, které přišly dříve. Během jedné z událostí můžete dokonce vydělat zdarma Dopad Genshin 3.4.

Zde je návod, jak získat Lisinu pokožku „Sobriquet ve stínu“, aniž byste utratili desetník.

Jaká jsou data počátečního a konce pro svobodnou lisa?

Outfit charakteru Lisy je odměnou za účast na události „Druhé kvetoucí“, která je již aktivní. Událost má různé fáze, které odemknou za pár dní a končí 13. února. Jinými slovy, musíte se účastnit akce až těsně před Valentýnem a dokončit požadavky na nárokování kůže Lisy. Vaše šance na koncování outfitu, kdykoli událost skončí.

Veškerá fáze události „Druhé kvetoucí“ jsou k dispozici od 4. února. Nyní je můžete skrz ně napájet bez čekání!

Jaké jsou předpoklady pro svobodnou lisu?

Nemůžete se jen připojit Dopad Genshin a očekávejte, že dokončí všechny předpoklady pro Lisinu pokožku za jeden den. Pouze hráči, kteří splňují tyto požadavky, se mohou účastnit události „Druhé kvetoucí“ a získat kůži zdarma:

 • Reach Adventure Rank 20 nebo vyšší
 • Kompletní prolog Archon Quest: Act III „Píseň draka a svobody“
 • Kompletní příběh Lisy „Tempus fugit Chapter: Act I“

Zvyšování vaší hodnosti dobrodružství na nejméně úrovni 20 a dokončení těchto úkolů trvá Hodiny odhodlání broušení přes Teyvat. Předpokladový úkol, který odemkne událost „Druhé kvetoucí“, se odehrává v Sumeru, takže musíte také projít liyue a trek do národa moudrosti, než se můžete zúčastnit.

Jak získat svobodnou lisu

Událost „Druhé kvetoucí“ je výzvou pro bojovou výzvu, která zahrnuje vytvoření tří týmů postav, které mohou přežít po sobě jdoucí bitvy v doméně. Můžete si vydělat buffy, aby posunuli své postavy dopředu a získali body, aby vyhráli ceny – jako je „Sobriquet ve stínu“.

Získejte nejméně 10 000 bodů za každou z těchto fází, abyste zdarma odemkli Lisininy postavy:

 • Jmenuji se Violet – odemčené 31. ledna
 • Muzeum nevinnosti – odemčené 1. února
 • Jedna z tisíc nocí – odemčená 2. února
 • Jednámeci – odemčené 3. února
 • Street Spirit – odemknuté 4. února

Po skončení události „druhé kvetoucí“ bude jediným jiným způsobem, jak získat Lisinu pokožku, zaplatit za ni krystaly Genesis Crystals. Pravděpodobně to bude stát 1 680 krystalů Genesis na základě cen pro další 4hvězdičkové postavy, které se od té doby prodaly v Dopad Genshin prodejna.

Dopad Genshin je k dispozici pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, iOS a Android.

Genshin Impact Lisa Skin: Datum vydání, design a vše, co víme

Genshin Impact Halloween Skins

Hoyoverse

Ve verzi 3 bude uvolněna genshin dopad Lisa.4 Aktualizace, takže tady je vše, co víme o kosmetice inspirované Sumeru Masterful Mage.

Zatímco cestovatelé v současné době čekají na dopad Genshin Impact 3.4 Aktualizace na spuštění, Hoyoverse nyní odhalil detaily kolem Ayaka Skin a Lisa Skin. Zprávy přicházejí prostřednictvím oficiálního 3.4 Livestream, který oznámil spoustu vzrušujícího nového obsahu, který přijde do hry.

To je zjevně neuvěřitelně vzrušující zpráva pro Lisu Mains, zejména pro nové hráče, protože je jednou z bezplatných postav Genshin Impact, které lze získat bez utrácení Primogemů. Takže, bez dalšího povyku, zde jsou všechny podrobnosti, které máme v současné době obklopující nadcházející Lisa Skin.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Genshin Impact Lisa Skin Design
 • Genshin Impact LISA DATUM SKOLY
 • Jak získat genshin dopad na Lisa Skin

Genshin Impact Lisa Skin

Genshin Impact 3.4 Lisa Skin

Lisa je nejnovější čtyřhvězdičková postava, která dostala kůži v Genshin Impact.

Lisin oblečení (Sobriquet ve stínu) je inspirována její starou uniformou, kdy studovala v Sumeru Akademiya. Outfit se říká, že je „dokonalou rovnováhou mezi praktičností a elegancí.“

Masterful mág je vidět na sobě vědecké róby, které velmi připomínají Venti. Outfit obsahuje zelené a bílé design s modrým náhrdelníkem a hlavou.

Je to Sumeru Akademiya považováno za jejich „nejvýznamnější absolvent v posledních dvou stoletích“.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact LISA DATUM SKOLY

Lisa, Jean a Amber

Lisa je čtyřhvězdičková elektrostava, která je známá svými mocnými kouzly AOE.

Skin Lisa se uvolní společně s 3.4 Aktualizace, která bude žít 18. ledna 2023. Hoyoverse také uvolní kůži Ayaka, což cestujícím dá šanci ji konečně přidat do své sbírky.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Na rozdíl od Lisy Skin je alternativní oblečení Ayaka založeno na šatech regionu Fontaine zobrazené v lehkých románech a říká se, že „zobrazuje životní styl správných dámy“, které žijí v této oblasti.

Jak získat genshin dopad na Lisa Skin

Lisa Splash Art

Skin Genshin Impact Lisa bude následovat podobné 4-hvězdičkové odemknutí.

Cestovatelé mohou zdarma odemknout pleť Lisa dokončením událostí a výzev ve 3.4 Aktualizace. Je však také důležité si uvědomit, že po 3.4 událost skončila, cestovatelé budou muset utratit peníze na odemčení kůže.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Soudě podle minulých cen kůže zdarma mohou hráči očekávat, že utratí 1680 Crystals Genesis Crystals, aby odemkli Lisin oblečení, jakmile vstoupí do obchodu. Výsledkem je, že je nejlepší projít 3.4 aktivity událostí a nárokovat si to, zatímco je stále zdarma.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je všechno, co víme o nadcházejícím dopadu Genshin Impact Lisa Skin. Mezitím se podívejte na naši stránku Impact Genshin, kde najdete všechny nejnovější zprávy a průvodce.

Jak získat bezplatnou Genshin Impact Lisa Skin ve verzi 3.4

Dopad Genshin

Pro naši oblíbenou čarodějnici je k dispozici nový outfit, Lisa Genshin Impact verze 3.4. Účastnit se exkluzivního Druhá kvetoucí událost na Odemkněte Skin Lisa zdarma, Sobriquet pod stínem. Druhá kvetení je událost týmu Challenge Limited-Time ve verzi 3.4, které zavede vaše dovednosti v oblasti budování týmu Dopad Genshin k testu.

Pojďme se podívat na to, jak se můžete účastnit druhé výzvy k rozkvětu, včetně umístění události a předpokladů a jak odemknout bezplatnou Lisa Skin účastí na druhém kvetení.

Genshin Impact Free Lisa Skin Datum vydání

The Zdarma Lisa Outfit, Sobriquet ve stínu je k dispozici pro odemknutí během Druhá kvetoucí výzva týmu týmu z 31. ledna 2023 až 13. února 2023.

Máte do 14. února 2023 Chcete-li uplatnit Lisa Skin a jakékoli další odměny za odemčené ve druhé události Blooming Limited-Time.

Verze 3.4 Speciální program Sobriquet pod outfit.png

Jak se připojit k Genshin Impact Druhá kvetoucí událost

Odemkněte Sobriquet pod oblečením bez stínu Pro Lisu dokončením druhé události Blooming Limited-Time v Genshin Impact.

Verze 3.4 Speciální program Druhý květ.png

Požadavky na událost Genshin dopad na druhou kvetoucí

Chcete -li se zúčastnit druhého kvetení a uplatnit bezplatnou pleť Lisa, musíte splnit následující požadavky:

 • Adventure Rank 20 nebo vyšší
 • Prolog Act 3 – Píseň dokončení draka a svobody
 • Lisa’s Story Quest dokončení

Pro více informací o této omezené události v dopadu Genshin se podívejte na naše Druhá kvetoucí stránka!

Genshin Impact Druhá kvetoucí událost odemknutí

Chcete -li se připojit k druhé události kvetoucího, musíte nejprve dokončit odemknutí, Dlouhá a bezstarostná dovolená knihovníka. Můžete rychle navigovat na začátek tohoto úkolu na základě Stránka přehledu událostí a výběr Druhá karta Blooming. Odtud, jen zasáhněte “Jděte do Quest” a “Navigovat“.

Jakmile jste zapnuli navigaci Dlouhý a bezstarostný prázdninový úkol knihovníka, Udělej následující:

 • Navštivte nebo teleportujte Sumeru City.
 • Mluvit s NPC Effendi Na Tresures Street ve městě Sumeru.
 • Návštěva Puspa Cafe Ve městě Sumeru.
 • Jít do Mawtiyima Forest A promluvte si s Gafoorem.
 • Zadejte Druhá kvetoucí doména.

Genshin Impact Jak se účastnit druhé kvetoucí akce

Po dokončení řetězu Quest Event Action a rozhovoru s NPC Gafoor v Mawtiyima Forest můžete Zadejte dveře do domény pohřbených kořenů, Nachází se v lese Mawtiyima poblíž NPC Gafoor.

Vstup do domény pohřbených kořenů se otevře pět fází, zpřístupněno postupem času ve druhé události kvetení:

 • Jmenuji se fialové
 • Musueum nevinnosti
 • Jedna z tisíc nocí
 • Jeskyni
 • Street Spirit

Pokud doména pohřbených kořenů ještě není k dispozici, dejte jí nějaký čas! Poslední fáze akce bude k dispozici 4. února 2023.

Vyberte scénu a Vyberte si své tři týmy a Nakonfigurujte své dovednosti. Některé zkušební postavy budou k dispozici na výběr v každé z pěti fází, které vám pomohou vyplnit seznam vašich týmů, pokud jej budete potřebovat.

Některá slot pro tyto pořady týmu se objeví Mechanik „propojený“. Poškození způsobené postavami nastavenými jako propojenými ve složení týmu se zvýší o třicet procent a postavy získávají dvě elementární energii každou sekundu, když jsou mimo pole.

Se sadou konfigurace týmu a dovedností zadejte výzvu a porazit všechny nepřátele ve všech třech kolech Uvnitř domény pohřbených kořenů. Vaše skóre se zvýší v závislosti na tom, jak rychle dokončíte každé ze tří kol jeviště.

Vraťte se do domény pohřbených kořenů, jakmile bude každá fáze k dispozici. Dokončete všech pět fází domény pohřbených kořenů Chcete-li dokončit druhou výzvu k Blooming Limited-Time.

Jak odemknout a uplatnit bezplatnou pleť Lisa v Genshin Impact

Jakmile máš dokončeno všech pět fází domény pohřbených kořenů, a dosáhl cílové skóre 10 000 nebo vyšší, Odemknete všechny odměny za druhou událost Blooming Limited-Time, včetně Zdarma Lisa Outfit, Sobriquet pod stínem.

Pátá a závěrečná fáze druhé kvetoucí události, Street Spirit, nebude k dispozici, dokud 4. února 2023.

Po dokončení každé fáze domény pohřbených kořenů můžete začít vykoupit své odměny. Chcete -li uplatnit odměnu za událost, navštivte Přehled událostí stránka a vyberte Podrobnosti o události. Odtud můžete během fáze domény uplatnit všechny své odměny za získání 2000 bodů nebo vyšší.

Pokud jste dokončili všech pět fází a zasáhli cílové skóre, vy Odemkněte Skin Lisa zdarma! Navštivte Přehled událostí stránka a vyberte Získat oblečení Chcete -li si pro Lisu nárokovat svůj sobriquet ve stínu.