Genshin Impact Phantasmal Conches: kde je najít | PC Gamer, Genshin Impact Phantasmal Conches Locations, kde najít všechny lastury pro rezonující vizi událost |

Genshin Impact Phantasmal Conches Locations, kde najít všechny lastury pro rezonující vizi události

Contents

Promluvte si se třemi kamennými havrany obklopujícími studnu, aby se objevil výzvu „házení kamene“, aby se objevil a klikněte na něj. Vyberte si tři způsobilé kameny, které nejsou zatemněny, aby je hodily do studny.

Kde najít Phantasmal Conches v dopadu Genshin

Genshin Impact Phantasmal Conch s Klee

Phantasmal Conches jsou velkou součástí Genshin Impact 2.. Ti z vás, kteří loni navštívili souostroví Apple Golden Apple, si budou pamatovat, že pobíhají sběrné ozvěny, a tento koncept je v podstatě stejný, s výjimkou této doby můžete získat fantastický nový outfit pro Fischl.

. V tomto příručce Phantasmal Conches vám řeknu, kde najdete tato umístění mořských skořepin napříč souostrovím Golden Apple a obecně, jak funguje rezonovaná vizi, takže můžete získat nová vlákna Fischl.

Genshin Impact Phantasmal Conches: Kde najít

Dobrou zprávou je, že Phantasmal Conches jsou velmi snadné najít a stejně jako sigils z Enkanomiya nebo Anemoculus, objevují se na vaší mini-mapě, když se dostanete blízko, takže je mnohem snazší vyjmout jejich konkrétní polohu. Interaktivní mapa Mihoyo Pro dopad Genshin, takže pokud je nechcete vypracovat sami, můžete se tam zamířit, abyste je rychle chytili.

Genshin Impact Phantasmal Conches Locations, kde najít všechny lastury pro rezonující vizi události

.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Aktualizováno 19. července 2022
Sledujte dopad Genshin

Phantasmal Conches jsou sběratelský Dopad Genshin Během verze 2.8 Rezonující vize Událost s omezeným časem.

Nalezení Phantasmal Conches během akce vám získá odměny, jako jsou vzestupné materiály a primogemy. Najděte dostatek spojků kolem ostrovů z Golden Apple Archipelago a můžete také odemknout a Nová fischl kůže .

Níže najdete každý dopad Genshin Impact Phantasmal Conches.

Místa Phantasmal Conches:

 • Pudding Isle Phantasmal Conches Locations Den 1
 • Twinning Isle Phantasmal Conches Locations Den 1
 • Rozbitá ostrova Phantasmal Conches Locations Den 1
 • Phantasmal Conches Den 2
 • Phantasmal Conches den 3. den
 • Phantasmal Conches den 4. den
 • Phantasmal Conches den 5

Všech 20 Phantasmal Conches lze nalézt ve sbírce souostroví Golden Apple Ostrens, ačkoli pouze 14 lastuů lze nalézt bez dokončení letních doménových questů Odyssey domény.

Chcete -li se dostat na ostrovy souostroví Golden Apple, musíte . Chcete -li to provést, musíte být alespoň Adventure Rank 32 a dokončili jste Archon Quest ‘Kapitola II: Prolog – podzimní větry, Scarlet Listy’.

!„Jakmile dorazíte na první ostrov, pak můžete prozkoumat zbytek a hledat prvních 14 Phantasmal Conches.

Chcete -li získat přístup k dalším šesti lasturům, budete muset pokračovat v letním úkolu Odyssey Event a dokončit doménu Kazuha, Xinyan, Fischl a Mona. V každé doméně se nachází lastuka a další dva na Twinning Isle a Broken Isle – ale pro každého musíte vyřešit hádanku.

Budete mít do úterý 23. srpna, abyste našli Phantasmal Conches a nárokovat si své odměny. Poté ostrovy nebudou k dispozici pro prozkoumání.

Doporučujeme přinést Qiqi nebo Yanfei při hledání Conches, abyste mohli využít jejich velmi užitečné pasivní talenty, které jim umožňují detekovat sběratelské předměty a materiály, které jsou zobrazeny na vašem minimapu.

O každém umístění lastury si můžete prohlédnout konkrétnější podrobnosti a jak najít dalších šest konches níže.

Genshin Impact Ministe Isles Phantasmal Conches Locations Den 1

.

Ministeonal Island Phantasmal Conches Umístění 1

První fantasmální lastura na nižším ostrově najdete na skále pod středem útesů na západ od ostrova.

Ministeonal Island Phantasmal Conches Umístění 2

Na vrcholu vnitřních útesů najdete druhou nešťastnou lavici na prvním místě v místě prvního místy. Budete muset vylézt na kořeny stromů, které rostou na vnitřní straně této oblasti, a skočit a stoupat na rozpadající se zříceniny dovnitř, abyste dosáhli svého umístění.

Ministeonal Isle Phantasmal Conches Umístění 3

Poslední lastuka na nimném ostrově se nachází na samém vrcholu západních útesů, které jste šplhali, abyste se dostali na druhé místo pro lastu. Existuje žebřík přímo naproti druhé lasturu, který vede na vrchol útesu a tento třetí lastura.

Genshin Impact Pudding Isle Phantasmal Conches Locations 1. den

Na ostrově Pudding, ostrov na jihovýchod od souostroví Golden Apple jsou tři umístění Phantasmal Conches na ostrově Pudding.

Pudding Isle Phantasmal Conches Umístění 1

První Phantasmal Conch on Pudding Isle lze nalézt na malé skále u pobřeží na jihozápadní straně ostrova.

Pudding Isle Phantasmal Conches Umístění 2

.

Pudding Isle Phantasmal Conches Umístění 3

Poslední lastuka na pudingovém ostrově se nachází hned vedle trasového bodu Teleport na vrcholu východního útesu ostrova. Budete muset použít kořeny stromů a čas, jak se lezec zlomí přímo, abyste dosáhli svého umístění.

Genshin Impact Twinning Isle Phantasmal Conches Locations 1. den

.

Twinning Isle Phantasmal Conches Umístění 1

První Phantasmal Conch na ostrově Twinning najdete na skále poblíž jižního pobřeží prvního malého ostrova na východ od Waveriderova trasového bodu.

Twinning Isle Phantasmal Conches Umístění 2

Na severním ostrově najdete druhý twinningový ostrova na kopci poblíž západního pobřeží.

Twinning Isle Phantasmal Conches Umístění 3

Třetí lastuka na Twinning Isle se nachází na vrcholu středního útesu na severním ostrově, některými dřevěnými zbytky.

Twinning Isle Phantasmal Conches Umístění 4

Poslední lastuka Twinning Isle se nachází na dřevěné bedny, přímo uprostřed nejmenšího ostrova, na jihozápad.

Verze 4.1 přichází! .0 Náš průvodce Fontaine může pomoci s pověstí Fontaine a fontánou Lucine a můžete také uplatnit nové kódy pro Primogems, pokud chcete Lyney – a podívat se na něj na našem seznamu úrovní. Pro zlepšení Lyney budete potřebovat spoustu duhové růže a Lynette vyžaduje Lumidouce Bell. . Jinde máme tipy a triky pro začátečníky, umístění Dendroculus, umístění rybolovu a umístění karty TCG.

Genshin Impact Broken Isle Phantasmal Conches Locations Den 1

Na rozbitém ostrově jsou čtyři místa Phantasmal Conches, velký ostrov na severozápad od souostroví Golden Apple.

LOUND ISLE PHANTASMAL KONSCHES Umístění 1

První fantazální lastura na zlomeném ostrově najdete na jihovýchodní straně malého ostrova na východ. Je to na skalnaté oblasti nepřátelským táborem a „prozkoumejte“ výzvu Glowing Gold.

Druhý zlomený ostrov najdete u severního pobřeží největšího ostrova, jihozápadně od malého ostrova obsahujícího první místo pro lastu.

Rozbitý ostrova Phantasmal Conches Umístění 3

Třetí lastura na zlomeném ostrově se nachází poblíž severozápadního pobřeží největšího ostrova, na vrcholu malé skalnaté oblasti.

Rozbitý ostrova Phantasmal Conches Umístění 4

Poslední lanovka na zlomeném ostrově se nachází mezi dvěma útesy na západní straně největšího ostrova v oblasti. Je to na velké skále u polní cesty.

Genshin Impact Phantasmal Conches Den 2

Bylo to jen Jedno umístění Phantasmal Conch přidáno během 2. dne . Najdete to , buď během jeho „jako na nádvoří na jaře“, nebo opětovným návštěvou domény, jakmile je úkol.

Na konci oblasti najdete Kazuha’s Domain Conch na konci oblasti, když procházíte plovoucími budovami vytvářením větrných tunelů. Je to uvnitř budovy na dřevěném schodišti, s třešňovým květem v horní části schodů.

Genshin Impact Phantasmal Conches Den 3

Byly tam Během 3. dne přidaná dvě místa Phantasmal Conch události v létě Odyssey. Jeden najdete V Xinyanově doméně, „The Islands“ Stirsing Strings ‘, buď během jejího úkolu „Blazin“ Trails “, nebo opětovnou návštěvou domény.

Druhý den 3 je umístěn Uvnitř velké jeskyně zlomené ostrovy, K tomu však lze přistupovat pouze dokončením quest „Blazin“ Trails “.

„Blazin“ Trails ‘Xinyan Domain Phantasmal Conch Umístění

Najdete Xinyanova doména v bonusové oblasti za oranžovými dveřmi. Tyto dveře najdete ve střední oblasti jeskyní nad mluvící květinou, těsně kolem tunelu s velkým šumivým modrým květem.

Lastura je pak na zadní straně této bonusové oblasti. Abyste se tam dostali, musíte vytvořit větrné tunely. Jakmile dorazíte dozadu, otáčejte zařízení.

.

LOUND ISLE PHANTASMÁLNÍ KONCHOVÁNÍ DEN 3

Jděte do bubnu, kde vstoupíte do domény „Shacing Strings“ z „ostrovních ostrovů“ a místo toho si vyberte „Změnit Mountain Style“. To sníží velikost hory na pravé straně. .

Přepněte na pyro charakter a rozsvíťte pochodně obklopující pyro elementární sloup a pak můžete rozsvítit samotný sloup.

Vydejte se do další oblasti a rozsvítí se pochodně na levé straně jeskyně, Pak druhý Vedle pyro sloupu vzadu, třetí na Levá strana dřevěných schodiště kolem pyro sloupu, A pak jděte přes dveře nahoře k světlu čtvrtou a poslední pochodeň. Nyní se můžete vrátit zpět na pyro sloup a aktivovat jej.

Zapálit čtyři pochodně v jeskyni Broken Isle Snižte vodu.

.

Genshin Impact Phantasmal Conches Den 4

Byly tam Během 4. dne přidaná dvě místa Phantasmal Conch události v létě Odyssey. Jeden najdete V doméně Fischlu, „Imlernachtreich Keep“, .

Druhý den 4 Phantasmal Conch se nachází na severním ostrově Twinning Isle po dokončení „Immerlanchtreich Apokalypse“, ale budete muset .

‘ImmerAchtReich Keep’ Fischl domain Phantasmal Conch Umístění

Phantasmal Conch v doméně Fischl se nachází na začátku oblasti, kde jste museli použít noční Raven’s Sight Camera k vyřešení schodiště s vaším výhledem zablokované poprvé zablokované.

Pokud hledáme lasturu během příběhu, je to poté, co večírek konverzuje o Fischl a Dragons, poté, co zde byli přepraveni. Váš výrazný úkol vás požádá o „ovládání zařízení pro opravu cesty“.

Vytvořte cestu nahoru po schodech pomocí kamery Night Raven’s Vied a zabijte všechny nepřátele na tomto chodníku a na malé oblasti za sebou. Jakmile jsou nepřátelé poraženi, můžete vyzvednout lasturu umístěnou na dřevěném stole u zadní stěny této malé oblasti.

Twinning Isle Phantasmal Conch Location Den 4

Po dokončení domény Fischl během akce „Immernachtreich Apokalypse“ můžete navštívit severní ostrov Twinning Isle a vyřešit hádanku Stone Raven a najít další Phantasmal Conch.

Promluvte si se třemi kamennými havrany obklopujícími studnu, aby se objevil výzvu „házení kamene“, aby se objevil a klikněte na něj. Vyberte si tři způsobilé kameny, které nejsou zatemněny, aby je hodily do studny.

Lychta se pak vznášejí na vrchol studny a nyní ji můžete kliknout a přidat ji do své sbírky!

Nachází se konečné umístění Phantasmal Conch v rezonujícím vizích Uvnitř Mona’s Domain, „Temple of the Star Latitudes“. Můžete si ji vyzvednout, zatímco v akci události „Ancient Azure Stars“, nebo později opětovném přepracování domény.

Phantasmal Conch uvnitř Mona’s Domain se nachází za prvními dveřmi, které jste během příběhu vstoupili, napravo od dveří zcizení.

Budete muset vyřešit astrální hádanku, abyste svolali hruď, abyste otevřeli dveře po schodech do zadní části místnosti, abyste získali přístup do další oblasti.

Tato další oblast bude mít další astrální hádanku k vyřešení. Zadejte tři správné vzory, které se objevují na zdi, aby se konstelace stěny změnila na šipku. Jděte na zeď, na které se šipka ukazuje a dotkne se ji a odhalí další oblast.

Sledujte astrální cestu nahoru a do nové logické místnosti se čtyřmi kulatými přepínači na podlaze. Phantasmal Conch je umístěn na levé straně těchto přepínačů. Stačí si ji vyzvednout a dokončit svou sbírku a rezonující vizi události!

Nezapomeňte si nárokovat všechny své rezonující odměny vize – včetně zdarma fischl kůže – z nabídky události.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • iOS následujte
 • Mihoyo Limited Follow
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.