Genshin Impact Pomalé stahování: Jedna snadná oprava pro zvýšení rychlosti stahování | PC hráč, jak zvýšit genshin dopad pomalé rychlosti stahování – vylepšení hráče

? Můžete se setkat s Genshin Impact Pomalé stahování . Tento příspěvek z průvodce MiniTool oddíl ukazuje, jak tento problém vyřešit.

Pravděpodobně můžete opravit super pomalou rychlost stahování Genshin Impact tím, že jej znovu vypnete a zapnete

Pokud jste uvízli hodiny čekání na stažení tohoto nového Free-to-Play Open World RPG, zde je rychlá oprava.

. . Vydalo se právě dnes na PC, Mobile a PS4 (s podporou křížového uložení mezi počítačem a mobilem), ale pokud se ho snažíte stáhnout.

Naštěstí existuje jednoduchá oprava: Zkuste pozastavit stahování prostřednictvím spouštěče a obnovit jej. Neztratíte žádný pokrok, ale mnoho hráčů hlásí, že to výrazně zlepšilo jejich rychlost – a také to fungovalo pro mě a další editor. Byl jsem uvízl a díval se na 10hodinové stahování na mizerných 0.3 MB/S, ale po zastavení a obnovení stahování několikrát jsem byl schopen dostat až 1.7 MB/s. To je stále hrozné, ale oholilo to moje stahování na pouhé dvě hodiny, což je mnohem tolerovanější.

Pokud to nefunguje, můžete také zkusit úplně opouštět launcher a restartovat jej. Opět neztratíte žádný pokrok ke stažení, ale je tu dobrá šance, že uvidíte mírně vylepšené rychlosti. Pokud tak neučiníte, pokoušejte se ještě několikrát pozastavit nebo opustit stahování. . Ať tak či onak, dopad Genshin je pouze 15 GB ke stažení, takže to nebude trvat také dlouho, pokud se vám podaří získat vyšší než 1 MB/s.

Co je však nejasné, je to, co způsobuje takové pomalé stahování na prvním místě. Impact Genshin je vyvinut Mihoyo, který sídlí v Šanghaji. Pokud jsou zde také servery, mohlo by to vysvětlit. Ačkoli hra má pocit, že vyšla z modré, je také možné, že existuje jen také Mnoho lidí, kteří se to právě teď snaží stáhnout a servery jsou na kapacitě. . Pokud najdeme další tipy, aktualizujeme tento příběh.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Steven Messner

S více než 7 lety zkušeností s podrobnými hlášeními funkcí je Stevenova posláním zaznamenávat fascinující způsoby, jak hry protínají naše životy. Ať už se jedná o kolosální ve hře ve hře v MMO, nebo s dlouhými postavami, kteří se obracejí na hry, aby je chránili před osamělostí otevřené silnice, Steven se snaží odhalit největší nevýslovné příběhy PC Gaming. Jeho láska k PC hraní začala velmi brzy. Bez peněz na utrácení strávil celý den sledováním lištu pro pokrok na 25 MB stahování Heroes of Moment a Magic 2 Demo, které pak hrál nejméně sto hodin. .

Vousy Starfield s tímto mod dostaly mnohem podrobnější

Oficiální studio Lord of the Rings Special Effects dělá útulnou hobitovou hru

Jak zvýšit dopad genshinů pomalé rychlosti stahování

Rychlost stahování Genshin Impact je příliš pomalá, takto to můžete zvýšit.

Podle Kailash 22. října 2020

Jak zvýšit dopad genshinů pomalé rychlosti stahování

Fanoušci jdou Gaga nad nedávno vydaným volným přehráváním dopadu Genshin. Chcete -li hrát hru, je nejprve důležité si ji stáhnout. Pokud jste však již zkusili stahovat hru, pravděpodobně byste si všimli, že rychlost stahování dopadu Genshin je pomalá. Ve skutečnosti je to velmi pomalé. No, teď není čeho bát, protože někteří hráči zapálení našli jednoduchou opravu pro zpomalení stahování. Pokud vás zajímá, proč je Genshin Impact Stažení tak pomalé a chcete pro to opravit, pokračujte ve čtení této příručky a získáte všechny své odpovědi.

Jak opravit genshin dopad pomalé rychlosti stahování

Jednoduchá oprava pro Genshin Impact Stahování Speed ​​Speed ​​Issue je pozastavit a znovu spustit stahování. To by mohlo znít šíleně, ale funguje to. Mnoho hráčů uvedlo, že byli schopni opravit genshin dopad na pomalou rychlost stahování s tímto řešením. Ve skutečnosti jsem sám dokázal skočit rychlost stahování dopadu Genshin z nešťastné 0.4 m/s na neuvěřitelný 1.9m/s. Můj kolega získal podobný druh výsledků. Takže vše, co musíte udělat, je dostat se do obchodu, pozastavit stahování a poté restartovat stahování.

Existuje také alternativní způsob, jak zvýšit rychlost stahování dopadu Genshin. Můžete zcela zavřít klienta na straně hry a opustit jej. Není třeba se bát, protože váš pokrok stahování bude uložen a nebudete muset začít znovu.

Toto jsou dva způsoby, jak můžete opravit rychlost stahování dopadu Genshin pomalý problém. Pokud jste schopni porazit problém s Genshinem dopadem pomalého stahování a dostat se do hry, je vhodné si přečíst naše průvodce ve hře. Můžete si přečíst naše průvodce o tom, jak oživit postavy, jak zvýšit Bar BAR nebo jak posílit Adventure Rank in Genshin Impact. Čtení těchto průvodců vám pomůže vyjít a rychle postupovat ve hře.

Další aktualizace, nejnovější tipy a triky zkontrolujte náš průvodce dopadem Genshin Impact Wiki.

4 způsoby, jak snadno opravit genshin dopad pomalé stahování

Chcete hrát dopad Genshin? Můžete se setkat s Genshin Impact Pomalé stahování vydat při instalaci nebo aktualizaci dopadu Genshin. Tento příspěvek z průvodce MiniTool oddíl ukazuje, jak tento problém vyřešit.

Jak stáhnout dopad Genshin na PC

Impact Genshin Impact je hra na hraní rolí zdarma vyvinuté a publikované Mihoyo. Hra obsahuje prostředí na otevřeném světě anime a bojový systém založený na akci.

Hra nabízí vysoce kvalitní kvalitu herní obrazovky a dobrou hratelnost zdarma. Mnoho lidí dává pozitivní recenze o boji a otevřeném světě hry. Někteří lidé však mohou také poskytnout negativní recenze této hry pro svůj model zpeněžení gachy a mělkou koncovou hru.

Tato hra byla vydána pro Microsoft Windows, PlayStation 4, Android a iOS v září 2020, PlayStation 5 v dubnu 2021, a je plánována na budoucí vydání na Nintendo Switch.

13 alternativ Bluestacks [první 3 aplikace jsou nejlepší]

13 alternativ Bluestacks [první 3 aplikace jsou nejlepší]

Tento příspěvek uvádí 13 aplikací, jako jsou Bluestacks, které vám umožňují spustit mobilní aplikace na počítači. První 3 aplikace jsou nejlepší volbou.

Většina lidí si hru stáhne na telefonech, ale někteří lidé si mohou tuto hru rádi stáhnout na PC.

Zde je drsná příručka ke stažení dopadu Genshin pro uživatele PC:

 • Přejděte na oficiální web Genshin Impact a klikněte na Stažení Tlačítko v pravém horním rohu.
 • Uprostřed obrazovky PC klikněte na ikonu Windows a získejte soubor instalačního programu Genshin Impact.
 • Poklepejte na soubor instalačního programu a spusťte instalační program hry.
 • Klikněte Pokročilý Chcete -li změnit cestu instalace souboru, zkontrolujte Softwarová licenční smlouva, Nainstalovat nyní. Poté hra začne instalovat.
 • Po dokončení procesu instalace získáte odpalovač dopadu Genshin. Nyní spusťte launcher.
 • Klikněte Získejte hru Stáhnout herní soubory Genshin Impact. Počkejte, až bude stahování dokončeno, a poté můžete kliknout na Zahájení tlačítko pro začátek přehrávání hry.

Stáhněte a nainstalujte dopad Genshin na PC

Spropitné: Pokud existují aktualizace, uvidíte Aktualizace Tlačítko po otevřením odpalovači. Klikněte na Aktualizace Tlačítko a potom dopad Genshin si automaticky stáhne a instaluje aktualizace.

Dopad Genshin nedokázal zkontrolovat aktualizace [4 řešení]

Dopad Genshin nedokázal zkontrolovat aktualizace [4 řešení]

Jak vyřešit dopad Genshin nedokázal zkontrolovat chybu aktualizací? Pokud se o to také divíte, tento příspěvek je to, co potřebujete. Nabízí vám několik řešení.

Opravte Genshin Impact Slow Stahování Problém

Kdy dojde k problému s dopadem na Genshin? K tomuto problému dojde po spuštění herního launcher. Tento problém můžete získat při instalaci hry (klikněte na GET Game) nebo aktualizovat hru (klikněte na aktualizaci).

Genshin Impact Pomalé stahování

Poté, jak opravit problém s dopadem Genshin Pomalé stahování? Můžete zvážit následující metody:

 1. Pozastavte stahování a poté obnovte stahování. Existuje velká šance, že uvidíte mírně vylepšené rychlosti.
 2. Zavřete spouštěč a restartujte jej. Neztratíte žádný pokrok. Někdy tato metoda zlepší rychlost stahování, ale někdy by stahování bylo mnohem horší. Vypadá to úplně náhodně.
 3. Zkontrolujte připojení k internetu, protože pomalé připojení k internetu může také ztělesnit rychlost stahování dopadu Genshin.
 4. Zkontrolujte servery. Impact Greshin je online hra a má obrovské množství uživatelů. Proto může být server dole nebo přetížen.

Neexistuje žádný jasný důvod, proč se dochází k problému s dopadem Genshin dopadu pomalého stahování a doufáme, že tým vývojáře dopadu Genshin může tento problém brzy vyřešit.

Proč dopad Genshin stále havaruje PC? Jak to vyřešit?

Proč dopad Genshin neustále havaruje PC? Jak to vyřešit?

Hrajete dopad Genshin? Proč dopad Genshin neustále havaruje na PC? Víte, jak problém vyřešit? Nebojte se. Zde je tutoriál.

 • Facebook
 • cvrlikání
 • LinkedIn
 • reddit