Genshin Impact Raiden Shogun Banner Odpočítávání pro verzi 3.3 Rerun, Genshin Impact Raiden Shogun Banner Guide: Stojí to za přání a primáty?

Brzy se vrátí Banner Genshin Impact’s Raiden Shogun – co potřebujete vědět

Neexistuje žádný rozdíl v tom, co se objevuje na akci události. Každý hráč vidí stejné popsané postavy. Jediná věc, která se změní, je, když cestující mohou očekávat, že nový obsah dorazí.

Genshin Impact Raiden Shogun Banner Odpočítávání pro verzi 3.3 Rerun

Cestovatelé již vědí, že Raiden Shogun bylo potvrzeno, že má opětovný banner v Genshin Impact 3.3. Jedinou otázkou je, kdy se to stane, a následující odpočítávání na to odpovídá. Naštěstí je snadné to říct na základě minulé priority s předchozími bannery.

Je známo, že bannery Wanderer a Itto končí v 17:59 27. prosince 2022. Je běžné vidět 17:59 jako čas na ukončení, ale co je důležitější, minulé aktualizace mají obvykle další sérii bannerů začínajících v 18 hodin.

To znamená, že hráči dopadu Genshin by měli očekávat, že se Raiden Shogun znovu uskuteční v 18:00 27. prosince 2022.

Odpočítávání na Raiden Shogun’s Rerun Banner v Genshin Impact 3.3

Je nezbytné zmínit, že existují tři hlavní servery, které je třeba zvážit, pokud jde o potenciální odpočítávání. Koneckonců, 18:00 27. prosince 2022, se bude lišit od jedné oblasti na druhou. Zde jsou časové zóny, které je třeba zvážit:

Výše uvedené odpočítávání zdůrazňuje, kdy hráči na asijském serveru mohou očekávat, že se Raiden Shogun znovu objeví v Genshin Impact 3.3. Není divu, že je to nejbližší ze tří regionů.

Evropští cestovatelé musí čekat o něco déle než ti na asijských serverech, ale ne tak dlouho jako americká hráčská základna. Pro informaci je sedmihodinový rozdíl mezi resetováním na asijských a evropských serverech a jen šesthodinový rozdíl mezi evropskými a americkými servery.

Neexistuje žádný rozdíl v tom, co se objevuje na akci události. Každý hráč vidí stejné popsané postavy. Jediná věc, která se změní, je, když cestující mohou očekávat, že nový obsah dorazí.

Konečně, Severoamerické servery získají banner Rerun RAIDEN SHOGUN, nejnovější ze tří regionů. Stojí za zmínku, že všechny tři tyto odpočítávání se vztahují také na Ayato’srerun, protože má také banner v 18:00 20. prosince 2022.

Doufejme, že tyto tři odpočítávání pomohou pro čtenáře zjednodušit věci. Pro začátečníky může být matoucí vědět, kdy dorazí něco nového, zejména proto, že některé informace jsou spojeny s konkrétními časovými pásmami.

Žádné datum ukončení pro Raiden Shogun’s Rerun Banner pro Genshin Impact 3.3 oznámil Hoyoverse. Očekává se, že skončí kolem poloviny ledna, krátce před verzí 3.4 vyjde.

Informace o banneru Raiden Shogun

Hoyoverse musí ještě potvrdit doporučené čtyřhvězdičkové znaky pro tyto opakované bannery v Genshin Impact 3.3. Stejně tak banner zbraně nebyl plně ohlášen, ale hráči by měli očekávat, že Engfulfing Lightning a Haran Geppaku Futsu budou představovanými 5hvězdičkovými zbraněmi.

Engulfing Lightning je zbraň Raiden Shogun, zatímco totéž lze říci pro Haran Geppaku Futsu a Kamisato Ayato. Není známo, jaké budou představované čtyřhvězdičkové zbraně. Na související poznámku nebyly žádné důvěryhodné úniky odhalující vše v době, kdy byl tento článek napsán.

Očekává se, že Hoyoverse odhalí všechny podrobnosti o těchto událostech jen pár dní před 27. prosincem 2022. Pro informaci oznámili všechny podrobnosti o Wandererovi a událost ITTO si přeje téměř dva dny předtím, než byly propuštěny.

Anketa: Máte již kopii Raiden Shogun?

Dopad GenshinBrzy se vrací Raiden Shogun Banner – co potřebujete vědět

Raiden Shogun, pětihvězdičkový charakter elektrolearmu v Dopad Genshin, Není to jen zbožný archon regionu Inazuma, ale je také jednou z nejvyhledávanějších hrabných postav v historii hry. Ve skutečnosti je tak dobrá, že trvala na vrcholu Dopad GenshinMeta od jejího vydání ve verzi 2.1. V současné době běží s Kamisato Ayato, vůdce klanu Kamisato a Ayaka bratra, v Dopad Genshin 3.3. Je snadné se divit, zda Raiden Shogun stojí za to s Dendrovi Swordsmanem Alhaithamem a dalšími elektrárnami na cestě, ale.

Zde je vše, co potřebujete vědět o aktuálním banneru Raiden Shogun.

Kdy je Dopad Genshin Čas raiden Shogun Banner?

Nejnovější banner Raiden Shogun začal 27. prosince 2022 a bude uzavřen 17. ledna 2023.

Je tam a Dopad Genshin Přívěs Raiden Shogun?

Ano! Jeden předvádí její historii. V současné době si můžete pro Raiden Shogun užít přívěs o velmi glum. Sledujte níže:

Kdo jsou Dopad Genshin Raiden Shogun Banner znaky?

Raiden Shogun Banner hraje pětihvězdičkový elektrolearmový charakter Raiden Shogun a tři čtyřhvězdičkové postavy:

  • Uživatel elektrického luku, Sara Kujou
  • Uživatel kryolearmu, Rosaria
  • Uživatel Anemo Claymore, Sayu

Máte záruku, že se dostanete do Raiden Shogun Dopad Genshin?

Ne tak docela. Nejste zaručeni, že dostanete Raiden Shogun, i když vytáhnete z jejího banneru. Naštěstí, Dopad Genshin má systém milosrdenství. Pokud provedete 89 pokusů, aniž byste získali pětihvězdičkovou odměnu, máte zaručenou pětihvězdičkovou položku na devadesátém tahu. Zaručená pětihvězdičková položka má 50 % šanci být Raiden Shogun. Pokud by tato první lítost pěthvězdičková nebyla Raiden Shogun, bude vaše další pětihvězdička. To znamená, že nanejvýš budete potřebovat 180 přání získat Raiden Shogun.

Pokud jste se zúčastnili předchozího banneru, aniž byste vydělali pětihvězdičkový postavu, váš pokrok přenese na banner Raiden Shogun. Což znamená pouze, že budete mít mnohem větší šanci na její získání.

Je Raiden Shogun dobrý postava v Dopad Genshin?

Je to velmi všestranná postava. Můžete ji využít jako podpůrnou postavu nebo sub-DPS k zálohování vašeho primárního hitteru. Elementární dovednost Raiden Shogun poskytuje vašim postavám pěkný buff, což jim umožňuje při každém zásahu způsobit poškození elektrických látek.

Raiden Shogun úžasně pracuje s dalšími elementárními výbuchy na vaší straně. Vzhledem k tomu, že jiné postavy používají své elementární výbuchy, Raiden Shogun pomalu získá buff podle své vlastní konečné schopnosti. Její souprava jí umožňuje mít velkou synergii s téměř jakoukoli stranou. Pokud můžete pravidelně přepínat mezi Raiden Shogun a dalšími postavami, vaše strana bude s ní po boku mnohem silnější.

Zejména Raiden Shogun funguje zejména v týmech závislých na elementárním výbuchu, které se silně spoléhají na energii. Pokud v současné době máte takovou párty, je to úžasná postava a dokonce stojí za to zaplatit, pokud chcete stálezelenou powerhouse, která bude pracovat s více týmovými kompasy.

Alhaitham in Dopad Genshin.

Jaký banner přichází po Raiden Shogun Dopad Genshin?

Na základě úniků bude uživatel Dendro Sword Alhaitham pravděpodobně následovat Raiden Shogun v Dopad Genshin 3.4. Všimněte si, že Hoyoverse dosud nepotvrdil pět hvězdiček pro nadcházející bannery nebo jeho čtyři hvězdičky. Je možné, že jedním z nich bude čtyřhvězdičkový Dendro Polearm Yaoyao.

Odpočítávání banneru Raiden – čas a datum uvolnění

Máme odpočítávání tikání hodin, minut a sekundy až do opětovného vydání Raiden Shogun Banner v Genshin Impact!

Podle: Shaun Savage – Vyslán: 26. prosince 2022, 13:50 MST

Představoval Banner Raiden Shogun

Dopad Genshin zůstává jednou z nejpopulárnějších her po celém světě a Mihoyo nadále přináší smysluplné aktualizace známé franšíze. I když toto vydání nebude nové, přinese to několik známých a vyhledávaných postav zpět k dostupnosti. Velmi brzy budete moci vyžádat si přání na banneru, který bude obsahovat Raiden Shogun, a my vám řekneme přesně, kdy můžete očekávat, že je budete moci získat!

Čas a datum uvolnění banneru Raiden

Banner Raiden Shogun aka Reign of Serenity má stanovené datum vydání 27. prosince 2022. Pokud jde o čas vydání, bude to záviset na tom, kde žijete na světě. Zde je pohled na to, jak se rozpadu:

  • Asie servery – 18:00 CST a 19:00 JST
  • Servery EU – 17:00 GMT
  • NA Servery (USA a Kanada) – 15:00 PT, 16:00 MT, 17:00 CT a 18:00 ET

Odpočítávání banneru Raiden

Pokud dychtivě čekáte na uvolnění jedné z těchto postav zpět do dopadu Genshin, pak budeme zaškrtnout čas s odpočítáváním níže. Jakmile dosáhne všech nul, měli byste být schopni zakoupit nový banner ve hře!