Genshin Impact verze 3.2 Podrobnosti: Datum vydání, bannery znaků, události, další – Dexerto, Genshin Impact 3.2 Čas uvolnění, bannery a nové postavy | PCGamesn

Genshin Impact 3.2 doba uvolnění, bannery a nové postavy

Velká mujina youkai je hlavní událostí v Genshin Impact 3.2, což bude zahrnovat jak Yoimiya, tak Childe. Podle jednoho úniku se událost zahájí, když Childe zamíří do Inazumy a zabrání dítěti, aby směřovalo přímo do některých monster. Poté, co ho zachránil, ho dítě přivede do Yoimiya, kde se stal „anti-mujinským specialistou.“

Genshin Impact verze 3.2 Podrobnosti: Datum vydání, bannery znaků, události, další

Hoyoverse

Genshin Impact 3.2 úniky se již začaly rozvíjet online a poskytly cestujícím brzy pohled na nadcházející bannery, opakování, datum vydání a další vzrušující obsah. Zde je vše, co zatím víme.

Genshin Impact 3.2 je na horizontu a komunita hry je již s úniky. Hlavní vrchol nadcházejících 3.2 Patch je vydání Nahida, Dendro Archon a lord Lord Kusanali.

Nahida se také připojí k řadě 5hvězdičkových bannerů, zatímco Layla bylo také potvrzeno, že debutuje ve hře ve hře. Pokud tedy chcete vědět vše, co přichází na dopad Genshin ve verzi 3.2, pak jsme pro vás sestavili všechny podrobnosti na jednom místě.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Genshin Impact 3.2 Datum vydání
  • Genshin Impact 3.2 Livestream
  • Genshin Impact 3.2 bannery
  • Genshin Impact 3.2 událost
  • Genshin Impact 3.2 zdarma 4-hvězdičky
  • Genshin Impact 3.2 Liben Return
  • Scaramouche Boss boj

Genshin Impact 3.2 Datum vydání

The Genshin Impact 3.2 Aktualizace vydá 2. listopadu 2022. Může se to zdát jako poměrně dlouhé čekání, ale poskytne to cestujícím příležitost ušetřit spoustu Primogemů pro nadcházející bannery postavy.

Genshin Impact 3.2 Livestream

Dopad Genshin 3.2 Livestream začal žít dál 23. října 2022. To znamená, že cestovatelé již získali oficiální pohled na veškerý níže uvedený obsah.

Dopad Genshin 3.2 Livestream byl streamován na oficiálním kanálu Twitch a později nahrán na YouTube pro případ, že jste zmeškali živou show. Kromě toho byly během proudu odhaleny tři nové kódy, takže se ujistěte, že se podíváte na naši stránku kódů, kde najdete všechny nejnovější informace o tom, jak získat freebies ve hře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.2 bannery

Nahida sedí v dopadu Genshin

Nahida bude debutovat v Genshin Impact 3.2.

Hoyoverse oficiálně potvrdil nadcházející bannery ve verzi 3.2. Nahida i Layla se připojí k stále rostoucímu seznamu Genshin Impact s další aktualizací. Nahida je známá jako Dendro Archon v Genshin Impact, zatímco Layla je studentem rtawahistického Darshana – jedné ze šesti hlavních škol Sumeru Akademiya .

Kromě toho se Childe, Yae Miko a Yoimiya vrátí do hry s tím, že jejich vlastní bannerová opakování bude naživo. Nahida a Yoimiya budou uvedeny během první fáze aktualizace, zatímco Layla, Childe a Yae Miko se objeví během druhé fáze aktualizace.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.2 události

Velká mujina youkai

Yoimiya s Heizou

Genshin Impact 3.2 bude zahrnovat řadu opakovaných bannerů.

Velká mujina youkai je hlavní událostí v Genshin Impact 3.2, což bude zahrnovat jak Yoimiya, tak Childe. Podle jednoho úniku se událost zahájí, když Childe zamíří do Inazumy a zabrání dítěti, aby směřovalo přímo do některých monster. Poté, co ho zachránil, ho dítě přivede do Yoimiya, kde se stal „anti-mujinským specialistou.“

Tato událost je jistě naplněna spoustou humoru a obvyklých únikových úniků monster, ale tuto sekci aktualizujeme, jakmile uslyšíme více podrobností.

Článek pokračuje po reklamě

Adventurerovy zkoušky

Oficiální umělecká díla Genshin Impact

Soudní zkouška Genshin Impact Adventurer bude obsahovat spoustu minihrů.

Podle únikového snímání obrazovky bude zahrnovat událost Genshin Impact Adventurer’s Trials’s Event. Tyto sahají od Boulder Run, který vidí Yelana pomocí své elementární dovednosti, aby se rychle pohybovala a vyhýbala se obřích pinballs.

Článek pokračuje po reklamě

K dispozici je také Minigame Superfast Hat Trick, která úkoly cestovatele s knock -slimes do cíle révy spuštěním přetížené reakce s útoky Yanfei a Klee. Cestovatelé budou pravděpodobně odměněni primáty a dalšími předměty ve hře za účast na těchto hrách.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Skvělá houba šílenství

Skvělá houba šílenství je událost, kdy cestující mohou zachytit a trénovat různé houby, které pak lze použít k zabíjení nepřátelských davů a ​​bránit ley line monolity. Podrobnosti o tom, jak lze získat houby, nejsou známy, ale Hoyoverse pravděpodobně odhalí další podrobnosti v následujících týdnech a měsících.

Vývojáři navíc potvrdili, že si budete moci dori získat zdarma jednoduše hraním této události.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.2 zdarma 4-hvězdičky

Dori plovoucí

Dori debutovala ve 3.0 a může to být další znak zdarma.

Zatímco Dori debutovala spolu s Ganyu a Kokomi ve 3.0 Znovu opakování bannerů, Hoyolabs potvrdil, že postava Electro Claymore bude rozdána zdarma ve 3.2. Cestovatelé budou muset hrát prostřednictvím báječné houby šílenství, aby ji odemkli, takže hráči, kteří ještě musí odemknout Dori.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact 3.2 Liben Return

Cestovní obchodník Genshin Impact, Liben, by také mohl být dlouho očekávaným návratem. Je to už sedm měsíců od jeho posledního vystoupení ve hře, takže jeho vzhled ve 3.2 určitě bude vítán.

Liben koneckonců nabízí cestujícím zdarma Primogems k dokončení několika jednoduchých úkolů načtených.

Článek pokračuje po reklamě

Scaramouche Boss boj

Scaramouche byl škádlen jako bojový šéf během Genshin Impact 3.1 Livestream, ale nyní únik představil boje šéfa před jeho vydáním. Zdá se, že šestý člen jedenácti Fatui Harbingers využívá gigantickou mecha, která uvolní Electro, Pyro a kryo útoky.

Článek pokračuje po reklamě

Během výše uvedených záběrů se podíváme na to, jak je smrtící Scaramouche, přičemž hráč je bombardován smrtícími útoky AOE. Nejenže mu jeho kolosální velikost dává obrovské množství dosahu, ale také to ztěžuje vyhýbat se jeho hitům.

Takže to máte, to je všechno, co v současné době víme o Genshin Impact 3.2 Aktualizace. Nezapomeňte se podívat na naši stránku dopadu Genshin pro všechny nejnovější zprávy a průvodce.

Genshin Impact 3.2 doba uvolnění, bannery a nové postavy

Dopad Genshin Impact 3.2 Datum vydání

Přemýšlel, co Genshin Impact 3.2 Čas uvolnění je? 3.2 Aktualizace přináší nové postavy, zbraně a šéfy Genshin, tady je vše, co víme.

Layla a Nahida se připojí ke hře po týdnech spekulací od komunity a přidávají ještě více postav do stále rostoucího seznamu, s nyní k dispozici Nahida a Layla přichází ve druhé fázi aktualizace. Nyní, když přesně víme, kdy Genshin Impact 3.2 doba uvolnění je, můžete naplánovat, které události plánujete řešit, když se aktualizace spustí. Zde je vše, co víme o Genshin Impact 3.2 datum vydání a vše, co dochází do aktualizace.

Genshin Impact 3.2 Čas uvolnění

Dopad Genshin 3.2. Datum vydání je 2. listopadu 2022 v 17:00 PDT / 20:00 EST / 22:00 GMT. Po pěti hodinách údržby by se hráči měli být schopni znovu připojit k herním serverům.

Genshin Impact 3.2 Únik nás zavede do nové dočasné domény: Anime Girl With White Hair and Green Eyes

Genshin Impact 3.2 nadcházející postavy

Dopad Genshin 3.2 LiveStream potvrzuje, že Layla a Nahida se připojí k anime hře v další aktualizaci.

Layla je kryo postava, i když o ní moc nevíme, byla popsána jako „napůl vzhůru, napůl spící, vše neuvěřitelná“. Vypadá to, že Laylovy schopnosti unikly na Honey Hunterovi, což nám dává dobrý představu o tom, jak vypadá její nejlepší sestava.

Další postava nepřekvapuje, menší lord Kusanali, jinak známý jako Dendro Archon a Nahida. Očekávali jsme, že Dendro Archon se objeví od 3.0, ale všechny znaky ukazují na to, že se připojí ke hře ve 3.2.

Genshin Impact 3.2 Banner Reruns

Dopad Genshin 3.2 bannery jsou Nahida a Yoimiya a kteří jsou na první fázi bannerů, s Layla, Yae Miko a Childe se vrátí do bannerů druhé fáze.

Genshin Impact 3.2 přívěs

Dopad Genshin 3.2 Trailer „Akasha pulzy, Kalpa Flame Rises“ předvádí Scara i Nahida v akci, spolu s novými událostmi a zbraněmi, které mohou hráči očekávat, že se setká v další aktualizaci. Můžete to sledovat níže:

Thumbnail YouTube

Genshin Impact 3.2 Livestream

Livestream Impact Genshin byl živý 23. října a lze jej znovu sledovat na kanálu Genshin Impact YouTube.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je všechno, co víme o dopadu Genshin 3.2 Aktualizujte, ale tuto příručku aktualizujeme, až budeme vědět více. Pokud chcete odemknout některou z nových postav, nezapomeňte se podívat na náš průvodce kódy dopadů Genshin, abyste mohli uplatnit některé Primohems.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.