Genshin ovlivňuje to banner s opakováním datum, schopností a další | Načtení, arataki itto banner opakování datum vydání a 4-hvězdičkové znaky | Genshin Impact | Game8

Arataki Itto Banner Rerenun Datum vydání a 4-hvězdičkové znaky

Contents

Po použití Royal Descent: hle, to je to! (Elemental Burst), Itto’s Skill Cooldown Timer se sníží o 1.5 sekund a bude jim udělena 6 energie za každý znak geo prvku na večírku. Tímto způsobem lze obnovit maximálně 18 energie a maximální pokles cooldown je 4.5 sekund.

Genshin ovlivňuje to bannerovou bannerovou datum, schopnosti a další

Genshin dopad na datum vydání banneru a schopnosti: Arataki Itto pózuje na rozmazaném pozadí z dopadu Genshin

Genshin Impact verze 3.3 je téměř na nás as tím přichází opakování dopadu Genshin Itto Banner. Arataki Itto, pětihvězdičkový uživatel Geo Claymore, je jednou z nejpopulárnějších geo postav v dopadu Genshin kvůli jeho jedinečnému stylu hry a vysokému poškození, aniž by se spoléhal na elementární reakce.

V této příručce dáme plné přehled o tom, kdy to přijde na dopad Genshin Impact 3.3 bannery, stejně jako jeho schopnosti, talenty a souhvězdí. Pokud z něj chcete získat to nejlepší, pak se ujistěte, že jste se poradili. Pro ty, kteří hledají mocné nové Anemo DPS, pak vědění, kdy Genshin Impact Impact Banner bude žít, spolu s jeho schopnostmi a další bude důležité.

Itto Banner Reverun Datum

Hoyoverse potvrdil, že datum opakování banneru ITTO je 7. prosince. Hraje po boku Itto, banner-dabovaný „Oni’s Royale“-představí novou Anemo čtyřhvězdičkovou jednotku Faruzan, stejně jako Gorou a Yanfei, kteří také obdrží sazbu v tomto banneru.

Pokud datum zní povědomě, je to proto, že se shoduje s Genshin Impact 3.3 datum vydání a banner „Z popela“ představujícího vzrušujícího nového poutníka, lépe známý jako Scaramouche.

Schopnosti

Schopnosti ITTO jsou schopny vydat vysoký objem poškození prostřednictvím silného prvku, silných geo rezonančních týmů a jeho jedinečného superlativního mechanika superlativního nadřazenosti.

Abyste mohli maximální sílu svých schopností, budete chtít obhospodařovat spoustu materiálů ITTO.

Normal Attack – Fight Club Legend

 • Normální útok: Provádí až čtyři po sobě jdoucí stávky. Když druhé a čtvrté útoky zasáhnou soupeře, získá to jeden nebo dva hromádky superlativní superstrength respektive. Spuštění tohoto efektu osvěží aktuální trvání stávajících hromádek. Maximálně pět hromádek superlativní nadměrné délky.
 • Nabitý útok: Když držíte aktivaci nabitého útoku, bude to série arataki Kesagiri lomítka bez konzumace výdrže. Spíše každý útok Arataki Kesagiri spotřebuje jeden hromada superlativní nadměrné délky. Když je konzumován poslední zásobník, provede zničující závěrečný útok.
 • Ponoření útoku: To se vrhne ze vzduchu, aby udeřil na zem a způsobil poškození AOE při nárazu.

Elementární dovednost – Masatsu Zetsugi: akaushi prasknutí!

Ittto Hurls Ushi (jeho býk) na určené místo a zasáhne Geo DMG pro soupeře. Když USHI zasáhne soupeře, získá to hromadu superlativní superstrength.

USHI zůstane na poli a poskytne následující podpůrné výhody:

 • Posměchy obklopující nepřátele, aby nakreslily své útoky.
 • Když USHI způsobí poškození, získá to další hromadu superlativní nadměrné délky každé 2 sekundy.
 • Ittto také získá hromadu superlativní nadměrné délky, když uszi opustí pole.
 • HP USHI se počítá podle procenta Max HP ITTO.

Elemental Burst – Royal Descent: hle, to zně!

Itto vypouští svého vnitřního zuřícího oniho krále a v bitvě ovládá kanabou oni krále. I když je tato schopnost aktivní, vstoupí do státu Raging Oni King a získá následující účinky:

 • Itto je normální, nabité a vrhací útoky přeměněny na geo DMG.
 • Itto’s Normal Attack SPD je zvýšen.
 • ATK se zvyšuje na základě jeho def.
 • První a třetí zásah jeho normálního útoku to udělí superlativní zásobník superstrength.
 • Snižuje to elementární a fyzické res Itto o 20%.

Je důležité si uvědomit, že stát zuřícího krále skončí, pokud opustí pole, potenciálně zkrátí doba trvání jeho prasknutí, pokud si zaměňujete postavy brzy.

Genshin ovlivňuje to schopnosti a pasives: Představení jeho geo schopností v akci

Pasivní talenty

Arataki Ichiban

Při provádění po sobě jdoucích Arataki Kesagiri (nabité útoky) získá to následující účinky:

 • Každá stávka zvyšuje rychlost útoku následujícího stávky o 10%, přičemž maximální zvýšení rychlosti je 30%.
 • ITTO je odolnost vůči přerušení zvýšena.

Účinky pasivního talentu Arataki Ichiban skončí, jakmile přestane provádět po sobě jdoucí útoky Arataki Kesagiri.

Krevní linie Crimson Oni

Poškození Arataki Kesagiri (nabitý útok) se zvýší o 35% ITTO DEF STAT.

Woodchuck se zasekl

Když člen strany používá útoky k získání dřeva ze stromu, mají 25% šanci získat další protokol dřeva.

Souhvězdí

Zůstaňte chvíli a poslouchejte

Po použití Royal Descent: hle, to je to! (Elemental Burst), Itto získá dva hromádky superlative superstrength. Po sekundě získá to další hromadu superlativní nadměrné délky.5 sekund pro 1.5 sekund.

Shromážděte se, je to rvačka!

Po použití Royal Descent: hle, to je to! (Elemental Burst), Itto’s Skill Cooldown Timer se sníží o 1.5 sekund a bude jim udělena 6 energie za každý znak geo prvku na večírku. Tímto způsobem lze obnovit maximálně 18 energie a maximální pokles cooldown je 4.5 sekund.

Rohy se snížily a procházely

Zvyšuje úroveň Masatsu Zetsushi: Akaushi Burst! (Elementární dovednost) o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Vězeňský chléb a máslo

Když se stát oni krále aktivoval královským původem: hle, to zně! (Elemental Burst) končí, všichni členové blízké strany získají 20% DEF a 20% ATK po dobu 10 sekund.

10 let slávy Hanamizaka

Zvyšuje úroveň královského původu: hle, to zně! (Elemental Burst) o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Arataki itto, přítomen!

ITTO nabité útoky obchodují další 70% kritický DMG. Navíc, když používá Arataki Kesagiri (nabitý útok), má 50% šanci nekonzumovat hromádky superlativní nadměrné délky.

Nyní, když víte všechno o Genshin, ovlivňuje to datum vydání banneru, schopnosti, souhvězdí a další, jste připraveni prasknout s genshin dopad na to, aby to sestavilo. Pokud vyzvedáváte Wanderer, lépe známý jako Scaramouche, můžete také postavit nejlepší genshin dopad scaramouche pro 3.3 Aktualizace.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Arataki Itto Banner Rerenun Datum vydání a 4-hvězdičkové znaky

Oni’s Royale je banner Arataki Itto v Genshin Impact 3.3. Podívejte se na informace Itto Rerun, data banneru a to, zda je banner Arataki Itto za to vytáhnout!

Seznam obsahu

 • Banner Rerun Dates
 • Informace o banneru
 • Stojí banner za to?
 • 4hvězdičkové znaky
 • 5hvězdičkové znaky
 • Seznam zbraní
 • Minulé bannery a opakování
 • PŘEHLEDY PŘÍRUČKY

Arataki Itto Banner Reverun Dates

Termíny banneru pro 3.3 Rerun

Současný běh s Wandererem

Genshin Impact - Fáze 1 bannery Wanderer a Arataki Itto

Banner Start 7. prosince 2022
Konec banneru 27. prosince 2022

Banner Arataki Itto byl v první fázi verze 3.3! Měl svůj opakování vedle Wandererova debutového banneru. Nová čtyřhvězdičková postava, Faruzan, byla hlavní postavou na obou bannerech.

Které 3.3 Banner se táhnete?

Udělejte fandango s Wandererem! 2298
Shromážděte oninikabuto s arataki itto! 354
Studujte mechaniku pod paní Faruzan! 124
Jíst sladkosti s Raiden Shogun! 4291
Popadl Boba a Ayato! 730
Čekání na další postavy! 376

Informace o banneru Arataki ITTO

Oni’s Royale Banner Wish Simulator

Arataki Itto Banner Gacha sazby

Rarita Tahací sazba
5 ★ Postava: 0.6%
Zaručeno po 90 celkových tahu
4 ★ Postava: zhruba 3.3%
Zbraň: 1.77%
Zaručeno po 10 celkových tahu
3 ★ Zbraň: 94.3 %

Souhrn systému přání a banner

Typ systému přání Shrnutí vysvětlení
Systém lítosti Každý typ bannerů přání má svůj vlastní přepáž. 10. a 90. záruka přání platí, pouze pokud jste Nedostali jste 4hvězdičkové nebo 5hvězdičkové přání Před dosažením příslušného požadovaného čísla.
Systém události Wish-2 Dvě bannery pro znakové události jsou k dispozici současně a Sdílejte jeden čítač přání. Přání přenášejí další sadu banneru propagačního charakteru.

Stojí za to banner Arataki Itto?

Měli byste zatáhnout na banner itto?

Hodnocení ★★★★★
Hodnotit
Nahoru
5 ★ Itto
4 ★ Faruzan

Gorou

Yanfei

5hvězdičkové geo hlavní DPS: arataki itto

Arataki Itto je vynikající geo hlavní DPS, který dokáže vypořádat hodně DMG prostřednictvím svých elementárních nabitých útoků a USHI, jeho mazlíčka býka.

Vytáhněte novou čtyřhvězdičkovou postavu Anemo Bow!

Faruzan je nová postava Anemo Bow, která působí jako vyrovnávací paměť a podpora Anemo! Může také způsobit poškození davu a AOE pouhým použitím jejích elementárních dovedností a nabitých útoků.

4hvězdičkové postavy v banneru Arataki Itto

Všechny kapky 4-hvězdiček
Gorou
Představoval
Faruzan
Představoval
Yanfei
Představoval
Barbara Shinobu Chongyun
Xiangling Thoma Sara
Layla Sayu Rosaria
Xinyan Diona Xingqiu
Ningguang Beidou Sacharóza
Fischl Noelle Bennett
Břitva

Představené 4hvězdičkové znaky v Itto’s 3.3 Rerun Banner byli Faruzan, Yanfei a Gorou! 4hvězdičkové postavy banneru jsou stejné jako banner Wanderera.

5hvězdičkové postavy v banneru Arataki Itto

Všechny 5hvězdičkové znaky kapky
Itto
Představoval
Tighnari Dilic
Jean Keqing Mona
Qiqi

Arataki Itto je jediná omezená pětihvězdičková postava, kterou můžete získat z tohoto banneru. Všechny standardní 5hvězdičkové znaky jsou k dispozici na tomto banneru normální rychlostí, zatímco Arataki ITTO má vyšší sazbu než standard.

Viz 5hvězdičkový průvodce

5hvězdičková míra líčení pro bannery událostí je 90 přání. To znamená, že máte zaručení 5hvězdičkového poklesu, pokud jste jeden nedostali z předchozích 89 přání. Počet litků se resetuje, když získáte 5hvězdičkový charakter.

Když poprvé narazíte na lítost na banneru přání, existuje 50% šance, že dostanete doporučenou 5-hvězdičkou a 50% šanci dostanete standardní 5-hvězdičkou. Pokud jste poprvé nedostali představenou 5-hvězdičkou, pak váš další 5hvězdičkový pokles je zaručené Být představovaným 5-hvězdičkou.

Tento počet lítosti nese změny banneru Stejný typ banneru. Pořádání událostí charakteru a událost charakteru, přání-2 sdílet počet škod.
Viz Full Pity System Guide

Seznam zbraní v banneru Arataki Itto

Itto Banner 5hvězdičkové zbraně

V banneru ITTO nejsou k dispozici žádné 5hvězdičkové zbraně. Podívejte se na náš seznam 5hvězdičkových zbraní a zjistěte, jak je získat!

Itto Banner 4-Star zbraně

Itto Banner 3hvězdičkové zbraně

Minulé arataki itto bannery a opakování

Verze 2.7 Itto Banner

Impact Genshin - Itto Rerun Banner ve verzi 2.7
Období banneru 2022/06/21 – 2022/07/12
Hodnotit
Nahoru
5 ★ Itto
4 ★ Gorou

Shinobu

Chongyun

Verze 2.3 Itto Banner

Genshin Impact - Arataki Itto Banner - Oni
Období banneru 2021/12/14 – 2022/01/04
Hodnotit
Nahoru
5 ★ Itto
4 ★ Gorou

Xiangling

Barbara

Genshin Impact Arataki Itto Banner Character Track Míra, 4 hvězdičky, arataki itto banner datum ukončení

Jak získat pětihvězdičkový arataki Itto a 4hvězdičkový Kuki Shinobu z Oni’s Royale Banner.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Publikováno 22. června 2022
Sledujte dopad Genshin

The Arataki Itto Banner v Dopad Genshin má jako představovaný 5-hvězdičkový charakter gangů.

Stejně jako u všech bannerů charakteru, banner Arataki Itto, Oni’s Royale, Také funkce 4hvězdičkové znaky kteří obdrží posílenou Vytvoření sazby, Včetně nové čtyřhvězdičkové postavy Electo, Kuki Shinobu.

Níže najdete Arataki Itto Banner Datum ukončení V Genshin Impact, všechny zvýšené 4hvězdičkové postavy a všechny znaky a zbraně tahové sazby.

 • Arataki Itto Banner zvýšil 4 hvězdičky
 • Arataki Itto Banner Postavy a sazby
 • Arataki Itto Banner zbraně a sazby
 • Arataki Itto Banner Datum ukončení

Jeden propojený osud lze zakoupit pro X5 Masterless Starglitter, který pak lze použít k přeji bannery událostí.

Získáte X2 Masterless Starglitter pro tažení čtyřhvězdičkového postavy, kterou již máte, a pokud je úroveň konstelace této postavy plně upgradována, dostanete X5 Masterless Starglitter. To znamená, že máte dobrou šanci na zlevnění (nebo zdarma) přání pro Arataki Itto, pokud máte Chongyun a Gorou již.

Genshin Impact Arataki Itto Banner Postavy a sazby

Arataki Itto není jediná 5hvězdičková, kterou můžete získat z Oni’s Royale Banner. Se systémem 50/50 na místě, pokud to nevytáhnete arataki, když si poprvé přejete 5hvězdičkový předmět, máte ho zaručeno, že ho dostanete podruhé, když vytáhnete 5hvězdičkovou položku.

Existují také systémy lítosti a měkkých lítostí, takže je pravděpodobnější, že si to po 75. přání dostanete Arataki Zaručeně 5hvězdičkové položky na 90 přání, Pokud jste to ještě neměli. Ve velmi nejhorším případě dostanete Arataki Itto po 180. přání.

4hvězdičkové znaky na banneru Arataki Itto je snazší získat. Arataki ITTO je zaručeno až po 180. Představené 4hvězdičkové postavy mají svůj vlastní systém 50/50, takže pokud nevytáhnete Chongyun, Gorou nebo Kuki Shinobu poprvé, když poprvé vytáhnete čtyřhvězdičkovou zbraň nebo postavu, jeden z nich bude příště zaručen Úspěšně si přejete čtyřhvězdičkovou položku.

Zde je každá postava a jejich základní tahové sazby v banneru Arataki Itto, Oni’s Royale:

 • Arataki Itto (5hvězdičkové geo): 0.6%
 • Dilic (5hvězdičkový pyro): 0.6%
 • Jean (5hvězdičková anemo): 0.6%
 • Keqing (5hvězdičkový elektro): 0.6%
 • Mona (5hvězdičková hydro): 0.6%
 • Qiqi (5hvězdičková kryo): 0.6%
 • Chongyun (Představeno 4-Star Cryo): 2.5%
 • Gorou (Představeno 4hvězdičkové geo): 2.5%
 • Kuki Shinobu (Představeno 4-Star Electro): 2.5%
 • Barbara (4hvězdičková hydro): 2.5%
 • Beidou (4-Star Electro): 2.5%
 • Bennett (4hvězdičkový pyro): 2.5%
 • Diona (4hvězdičková kryo): 2.5%
 • Fischl (4-Star Electro): 2.5%
 • Ningguang (4hvězdičkové geo): 2.5%
 • Noelle (4hvězdičkové geo): 2.5%
 • Břitva (4-Star Electro): 2.5%
 • Rosaria (4hvězdičková kryo): 2.5%
 • Kujou Sara (4-Star Electro): 2.5%
 • Sayu (4hvězdičková anemo): 2.5%
 • Sacharóza (4hvězdičková anemo): 2.5%
 • Thoma (4hvězdičkový pyro): 2.5%
 • Xiangling (4hvězdičkový pyro): 2.5%
 • Xinqiu (4hvězdičková hydro): 2.5%
 • Xinyan (4hvězdičkový pyro): 2.5%
 • Yanfei (4hvězdičkový pyro): 2.5%
 • Yun Jin (4hvězdičkové geo): 2.5%

Genshin Impact Arataki Itto Banner zbraně a sazby

V banneru Arataki Itto nejsou žádné 5hvězdičkové zbraně, takže můžete získat pouze 4-hvězdičkové nebo 3hvězdičkové zbraně z utrácení osudu na přání zbraní. 4hvězdičkové zbraně mají 2.5% šance na pokles, zatímco 3hvězdičkové zbraně jsou nejběžnějším tahem z banneru Arataki Itto rychlostí 94.3%.

Níže najdete seznam každé čtyřhvězdičkové zbraně v banneru Arataki Itto, Oni’s Royale:

 • Dragon’s Bane
 • Oko vnímání
 • Favonius Codex
 • Favonius Greatsword
 • Favonius Lance
 • Favonius Sword
 • Favonius Warbow
 • Lionův řev
 • Rainslasshis
 • Rez
 • Obětní luk
 • Obětní fragmenty
 • Oběťové velké meče
 • Obětní meč
 • Zvonek
 • Flétna
 • Bezbrousky
 • Widsith

Zde je seznam každé tříhvězdičkové zbraně v banneru Arataki Itto, Oni’s Royale:

 • Černý střapec
 • Bloodtainted Greatsword
 • Chladná ocel
 • Debatní klub
 • Emerald Orb
 • Železitý stín
 • Harbinger of Dawn
 • Magic Guide
 • Raven Bow
 • Sharpshooter’s Oath
 • Skyrider Sword
 • Prak
 • Napínavé příběhy dračích zabijáků

Verze 4.1 přichází! S tím přichází debut Nevillette a Wriothesley, ale mezitím ve verzi 4.0 Náš průvodce Fontaine může pomoci s pověstí Fontaine a fontánou Lucine a můžete také uplatnit nové kódy pro Primogems, pokud chcete Lyney – a podívat se na něj na našem seznamu úrovní. Pro zlepšení Lyney budete potřebovat spoustu duhové růže a Lynette vyžaduje Lumidouce Bell. Budete také potřebovat štěstí od Sity a 50/50 Systems, abyste si přáli s osudem a budoucími bannery, a vždy potřebujete správnou hodnost pro události. Jinde máme tipy a triky pro začátečníky, umístění Dendroculus, umístění rybolovu a umístění karty TCG.

Arataki Itto Banner Datum ukončení

Současný banner Arataki Itto, Oni’s Royale, vyšel v úterý 21. června 2022. Je to jediná část banneru charakteru Genshin Impact 2.7 fáze 2.

Trvající tři týdny, 2.7 Arataki Itto Banner končí v úterý 12. července 2022, ve 15:00 (BST), 4:00 (CEST), 7:00 (PST) a 10:00 (EST). Příští bannery, které nahradí Oni’s Royale, nebyly dosud oficiálně oznámeny, ale zvěsti a úniky naznačují, že Klee a Kazuha budou uvedeny ve fázi 1 další aktualizace, přičemž Yoimiya získává reflektor ve 2 fázi 2 2.8 patch.

Pokud jste si do 12. července neuspokojili Arataki Itto, budou existovat další příležitosti, jak si ho přejí v opětovném spuštění Oni’s Royale Banner! Opakování postav však nikdy není konzistentní, takže pokud opravdu chcete arataki itto, měli byste utratit své propojené osudy tím.

Hodně štěstí, když si přeji banner Arataki Itto!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Sledujte zdarma
 • Následuje dopad Genshin
 • iOS následujte
 • Mihoyo Limited Follow
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.