Giant Death Robot | Civilizace wiki | Fandom, Giant Death Robot (CIV6) | Civilizace wiki | Fandom

Giant Death Robot (CIV6)

Recenze expertů GameSpot

Obří robot smrti

The Obří robot smrti je jednotka koncové hry v Civilizace hry.

Obsah

 • 1 civilizace iv
 • 2 Civilizace v
 • 3 Civilizace VI
 • 4 Civilizace: Beyond Earth
 • 5 dalších her
 • 6 Ne v následujících hrách

Civilizace IV

Hlavní článek nebyl vytvořen pro (nebo obří robot smrti není součástí) Civilizace IV Viz Assault Mech (CIV4)

The Assault Mech je druhou nejsilnější jednotkou v příští válce, scénář/mod pro Civilizace IV: Za mečem. Má podobnost s obrovským robotem smrti pozdějších her.

Civilizace v

Recenze expertů GameSpot

11. února 2019

8. února 2018

24. října 2016

Civilizace VI

Civilizace: Beyond Earth

Hlavní článek nebyl vytvořen pro (nebo obří robot smrti není součástí) Civilizace: Beyond Earth

Zatímco obrovský robot smrti není nalezen v Za zemí, Podobné jednotky zahrnují anděl a Xeno Titan

Jiné hry

Obří robot smrti není přítomen (nebo článek nebyl vytvořen) následující hry:

Hra Článek
Civilizační revoluce Giant Death Robot (CIVREV)
Civilizační revoluce 2 Giant Death Robot (CIVREV2)
Freeciv Giant Death Robot (FreeCiv)
Civilizace: Volání k moci Giant Death Robot (CTP1)
Volání k moci II Giant Death Robot (CTP2)
C-Evo Giant Death Robot (C-Evo)
Sid Meier’s Alpha Centauri Giant Death Robot (SMAC)
Hvězdné lodě Giant Death Robot (Starships)

Ne v následujících hrách

Bylo potvrzeno, že obří robot smrti není přítomen v následujících hrách:

Hra
Civilizace
Civilizace II
Civilizace III
Kolonizace Sid Meiera
Freecol
Civilizace IV: Kolonizace

Toto je stránka Disambiguation používaná k rozlišení článků o různých tématech stejného názvu. Pokud vás interní odkaz vedl na tuto stránku, možná se budete chtít vrátit a upravit jej tak, aby odkazoval na požadovanou konkrétní stránku.

Giant Death Robot (CIV6)

Portrét

Informační éra super jednotka, která je velmi rychlá a nejsilnější jednotka ve hře, přestože je jednotka na dálku. Získává bonusy z Tech Tree a může se brodit skrz mělké vodní dlaždice.

The Obří robot smrti (nebo GDR) je informační éra super jednotky v Civilizace VI: Shromažďování bouře. Vyžaduje to 1 uran pro trénink a 3 uran na zatáčku k údržbě.

 • Atributy:
  • Má pohled na 3.
  • Má pokročilé zbraňové systémy, které mu umožňují provést útoky na melee i na dálku.
  • Má pokročilý plovoucí stabilizační systém, který mu umožňuje procházet se a bojovat na pobřeží a Oceantiles, jako by to byly pozemky.
  • Nelze získat zkušenosti ani propagace.
  • Nemohou žádným způsobem tvořit sbor nebo armády.
  • Může se uzdravit pouze na přátelském území.
  • -17 síla rozsahu proti okresním obraně.
  • Získává další schopnosti a upgrady prostřednictvím budoucího výzkumu eratechnologie. Každá upgrade mění svůj vzhled ve hře.
   • Drone Air Defense: Síla obranné obrany proti air se zvýšila na 130. (Vyžaduje pokročilé AI.)
   • Cannon obléhání částic: Útoky na dálku proti městům a táborům jsou 100% účinné a získávají sílu +30 na dálku. (Vztahuje se na útoky na melee a na dálku a při obraně. Vyžaduje pokročilé energetické buňky.)
   • Vylepšená mobilita: +3 Pohyb. Může provést skokovou akci k překročení horyterrain. (Vyžaduje kybernetiku.)
   • Posílená zbroj: +10 Bojová síla při obraně proti pozemkům a námořních jednotkám. (Vyžaduje inteligentní materiály.)

Obsah

 • 1 Strategie
 • 2 vstup civinopedie
 • 3 Trivia
 • 4 Galerie
 • 5 souvisejících úspěchů
 • 6 Viz také

Strategie [ ]

Obří robot Death je nástrojem pro koncové hry pro destrukci pro uchazeč o vítězství nadvlády. Je titanicky silný, útočí z dálky a může se dokonce pohybovat vodou, aniž by se vydal! Navzdory své velké velikosti může také projít horskými tunely a Qhapaq ñan.

Na rozdíl od každé jiné vojenské jednotky ve hře, obří robot smrti nezískává propagační akce, ale místo toho získává bonusy a zvyšuje konkrétní technologie v technice Tech Tree. Patří sem bonusy pohybu a síly, schopnost skočit přes hory a dělo částic, které mu v podstatě dává útok na bombardování pro svržení městské obrany. Pokud jde o boj, RDS fungují podobně jako Peršanovy nesmrtelné, protože jsou schopny útoku na dálku i na blízko, takže se ujistěte, že kliknete na příkaz útoku na dálku místo kliknutí pravým tlačítkem myši, když je chcete použít, abyste je sundali, město se svlékne dolů obrana.

Obří robot smrti však není armádou pro jednoho člověka! Například moderní armáda zbroje bude mít bojovou sílu 112 (což je docela blízko k NDR), zatímco samotný GDR nemůže tvořit sbor a armády. Po aktualizaci leteckých jednotek mají bojovníci tryskací sílu 110, což způsobí slušné poškození proti NDR (zejména bez jeho upgradu protivzdušné obrany). Jako v Civilizace v, Zaměřený útok několika jednotek bude schopen tohoto robota svrhnout, takže neočekávejte, že všechno sama poráží.

Obří robot smrti se nepočítá jako ani pozemní jednotka, ani námořní jednotka, což znamená, že se nikdy nebude muset pustit/vystoupit (a proto nebude dostávat další pohyb od matematiky nebo velkého majáku), vyvíjí zónu kontroly na půdě i vody dlaždice a nejsou ovlivněny všemi velkými generály a velkými admirály (ale je stále ovlivněno zásobovacími konvojy). To také znamená, že tuto jednotku nelze nikdy zakoupit s vírou, a to buď skrz kapli velmistra nebo podle schopností vůdce Gitarja.

Velká velikost a robustní konstrukce robota obřího smrti je odolná vůči jaderným zbraním. Přímý zásah z jaderného zařízení nebo termonukleárního zařízení mu způsobí 50 poškození a spada z jaderných úderů ho nepoškodí.

Konečně, obrovský robot smrti potřebuje docela značnou investici v čase (jeho výrobní náklady budou trvat většinu měst 15 a více otáček, i když to bude spuštěné integrované útočné logistiky urychlit), peníze (pouze velmi dobře rozvinuté říše mohou snadno nahromadit 6000 zlatých ) a zdroje (3 uran pro udržení jediného NDR není žádná malá věc). Pouze nejmocnější říše si to budou moci dovolit na cestě k vítězství.

S verzí Warfare zlaté věky (představené v aktualizaci v červnu 2019) je možné do svého hlavního města získat bezplatný robot Giant Death Robot.

Recenze expertů GameSpot

Obří roboti Death Return in Civ 6: Shromáždění bouře a mohou přeskočit přes hory

Giant Death Roboti se vracejí v civilizaci VI: Shromažďování bouře. Ano, meme otočený futuristickou jednotku Uber se konečně vrací z CIV 5 a má veškerou destruktivní sílu, v kterou byste mohli doufat-a také schopnost skočit přes hory. Firaxis minulý měsíc spustila detaily v streamu vývojáře.

Mechanicky je NDR super jednotka Information ERA, která stojí 1 500 výroby a kus uranu, a bude vyžadovat dalších 15 zlatých a 3 uran, aby se udržel na poli. Je to dostatečně působivé statistiky, ale navíc získá nové upgrady, jak postupujete nejvzdálenějším dosahem techniky.

Mezi tyto upgrady patří věci, jako jsou obhajoba proti příchodu, pohyb a defenzivní bonusy a „Cannon částic“-obléhací dělo pro svlékání měst. Jeho hodnocení základního pohybu je pět a má spoustu dalších možností, jako je schopnost skočit přes hory nebo brodit mělkou vodou. V zásadě je to konečný vyjádření destrukce, pokud hledáte vítězství nadvlády pozdní hry.

GDR není samozřejmě neporazitelný a dobře koordinovaný útok může jeden snížit, stejně jako vlastní hlad jednotky po zdrojích.

Strategické myšlení: Dostat se do nejlepších strategických her na PC

Prostřednictvím videa níže můžete vidět mnohem více našeho přítele robota smrti robota. Zatímco proud se do značné míry zaměřuje na Inků, můžete přeskočit mechovou akci ve 46:10.

Civilizace 6: Shromažďování datum vydání bouře je stanoveno na 14. února, právě včas, aby vás odtáhl od zvláštních lidí ve vašem životě po hodinách historické strategie. Další destrukce poháněné robotem naleznete v našem průvodci nejlepšími robotickými hrami.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.