Grass Block – Minecraft Guide – IGN, jak zajistit růst trávy v Minecraft

Jak přimět růst trávy v Minecraftu

Tráva je hojná položka v Minecraft. Roste v celém biome s výjimkou oceánů, pouští, mesas a ledovcových biomů. Díky tomu je tráva široce k dispozici pro hráče a růst.

Travní blok

Travní bloky jsou zarostlé bloky nečistot. Chovají se úplně stejně. Jeli je, nejlépe s lopatami, shromáždit nečistoty nebo je umístit do stavby struktur.

Travní bloky se vytvářejí vždy, když je generována nová mapa, ale můžete je také vynásobit. Tráva se rozšíří do jakéhokoli sousedního bloku nečistot – i když je v cestě mezera nebo jiný blok nebo pokud je v jiné rovině. Tráva však potřebuje světlo, aby mohla růst. Pokud je pokryto ledem, vodou nebo neprůhlednými bloky, tráva zemře. Transparentní bloky neovlivňují trávu negativně.

Nemůžete nosit blok trávy, pokud nepoužíváte hedvábné dotykové kousky (v současné době není k dispozici ve verzi Xbox 360). To je jediný způsob, jak pěstovat trávu na Nether nebo na konci, protože se tam přirozeně nevzdává.

  • Travní bloky lze použít k růstu vysoké trávy a květin, když jsou posypány kostním jídlem
  • .
  • Použijte trávu k vytvoření trávníků nebo barevných horizontálních vzorů.

Jak přimět růst trávy v Minecraftu

Tráva je hojná položka v Minecraft. Roste v celém biome s výjimkou oceánů, pouští, mesas a ledovcových biomů. Díky tomu je tráva široce k dispozici pro hráče a růst.

V Minecraft jsou tři různé travní varianty. Existují vysoké travní bloky, které rostou ve všech druzích biomů a mohou dosáhnout vysoko dva bloky. Tyto vysoké travní bloky se často vyskytují v pláních a lesních biomech.

Existují travní bloky, které vyrůstají až do jednoho bloku. Jsou to docela běžné a často při těží semena pšenice. Když se tyto bloky trávy upustí do bloku trávy, který hráči mohou umístit jinde.

Poslední varianta trávy je tráva na vrcholu nečistot. Tato tráva se nachází prakticky všude v Minecraftu. Tento článek se ponoří do procesu pěstování trávy.

Jak pěstovat trávu v Minecraftu

Bonemeal

Nejjednodušší způsob, jak hráči pěstovat bloky trávy v Minecraftu, je Bonemeal. Bonemeal je hnojivo trávy, rostliny a plodiny vyrobené z kostí koster.

Tyto kosti lze nalézt po celém světě Minecraft během úsvitu, kdy kostry čerstvě zemřely. Kosti jsou také upuštěny z koster, když je hráč zabije. Existuje několik dalších způsobů, jak hráči dostat kosti také v Minecraftu.

Pro použití bonemeal jako hnojiva musí mít hráč v ruce bonemeal. Jakmile je bonemeal v ruce, měli by kliknout pravým tlačítkem na zem a růst travní blok. Buďte trpěliví, protože často přináší několik bonemealů.

Použijte Bonemeal k růstu vysokých a malých travních bloků na jakémkoli existujícím špinavém bloku. Funguje to mnohem lépe, pokud je špinavá blok již travnatá.

Pěstování trávy na špinavém bloku

Hráči často čelí výzvě pěstování trávy na prostém bloku nečistot. To může trvat věk v Minecraftu a je srovnatelné se sledováním barvy suché.

Nejjednodušší způsob, jak růst trávy na těchto smutných špinavých blocích, je zvýšit úroveň světla v oblasti. Tráva se bude tvořit na vrcholu špinavých bloků na vysokých úrovních světla. Čím vyšší je hladina světla, tím snazší se vytvoří tráva.

Skauting

Dalším způsobem, jak pěstovat trávu, je hledat již existující bloky trávy a vysoké trávy. Ty se často vyskytují v rovinách a lesních biomech.

Hráč potřebuje, aby tyto bloky shromažďoval čirou. Klikněte pravým tlačítkem myši na bloky trávy s čirou v ruce a poté vyzvedněte položku bloku trávy.

Hráči mohou zasadit tento blok trávy kdekoli, kde si přejí. Jakmile je blok vysazen, bude znovu růst technicky.

Příkazy

Hráči, kteří mají rádi používání příkazů v Minecraftu, by měli být rádi, že mohou také růst trávy pomocí příkazu. Příkaz růstu trávy je:

/Give @P Grass 1 nebo /Give @P Tallgrass 1 1

To dá hráči pravidelnou nebo vysokou trávu v jejich inventáři. Odtud jej umístěte kdekoli na světě.